Wełna Skoki – Iskra Szydłowo 0 : 3.

DSC08927W czwartej kolejce IV ligi północ, Wełna Skoki uległa u siebie Iskrze Szydłowo 0 : 3 /do przerwy 0 : 2 /. Czytaj dalej

Opublikowano Bez kategorii | Skomentuj

Turkowiak w Iskrze Szydłowo.

turkowiakJan Turkowiak został piłkarzem Iskry Szydłowo. W środę „Jasio” trenował w Szydłowie. Czytaj dalej

Iskra Szydłowo – Zjednoczeni Trzemeszno 5 : 1.

DSC08924W 3. kolejce IV ligi Iskra Pokonała Zjednoczonych Trzemeszno 5 : 1 / do przerwy 1 : 0 /. Czytaj dalej

Rafał Majtyka w kadrze Polski U18 !

DSC03748Wychowanek Iskry Szydłowo – Rafał Majtyka dostał powołanie do kadry Polski U 18 ! Czytaj dalej

Z Huraganem, niestety jak zwykle.

DSC08900Czy z Huraganem Pobiedziska przełamiemy passę 4 meczy bez wygranej ? Dzisiaj padła odpowiedź na to pytanie. W Pobiedziskach Iskra przegrała po raz trzeci 1 : 2. Czytaj dalej

Znakomite otwarcie Iskry !

DSC08878Tarnovia Tarnowo Podgórne – przeciwnik z górnej półki na inaugurację sezonu 2015/2016 zawitał w upalne, sobotnie popołudnie do Szydłowa. Iskra pewnie wygrała 2 : 0 ! Czytaj dalej

Nowe twarze Iskry Szydłowo.

DSC04509Iskra Szydłowo przystąpi do nowego sezonu z dwoma nowymi zawodnikami w składzie – bramkarzem Oskarem Staroniem i obrońcą Łukaszem Kłączyńskim. Czytaj dalej

Ostatni sprawdzian Iskry Szydłowo.

DSC08860W ostatnim meczu sparingowym, w ramach przygotowania do rundy jesiennej sezonu 2015/16 Iskra zagrała we Weronkach z juniorami Lecha Poznań. Iskra przegrała 0 : 5. Czytaj dalej

Kolejny, wygrany sparing Iskry.

DSC06157Liga nadchodzi szybkimi krokami. Gramy kolejny test-mecz i szlifujemy formé. Lech Czaplinek pokonany 3 : 0. Czytaj dalej