Archiwum miesiąca: październik 2017

Kontrowersje.

Na prośbę Wiceprezesa Iskry Szydłowo – Marka Wojdyły prezentujemy nieuznaną bramkę z meczy juniorów KP Piła – Iskra Szydłowo.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Mecz w Pobiedziskach odwołany.

Na godzinę przed wyjazdem na mecz Iskry Szydłowo do Pobiedzisk, do klubu dotarła wiadomość o odwołaniu spotkania z powodu zalanego boiska w Pobiedziskach.

Juniorzy Iskry mistrzami jesieni !

W ostatnim meczu rundy jesiennej juniorzy Iskry Szydłowo, trenowani przez Andrzeja Kwiatkowskiego pokonali Nieżychowo 11 : o na własnym boisku i zostali mistrzem jesieni ! Brawo !

Cenne zwycięstwo juniorów w Pile.

Juniorzy Iskry Szydłowo pokonali swoich rówieśników z KP Piła na ich boisku 1 : 0 / 0 : 0 / po bardzo emocjonującym, rozegranym w deszczu meczu.

0 : 1 / 0 : 1 / z Wartą Międzychód.

Minimalnie, bo 0 : 1 przegrała Iskra Szydłowo z Wartą Międzychód. Przynajmniej remis był w zasięgu naszej drużyny ale do siatki Warty nic nie wpadło.

Cóż to był za mecz ?

Osłabiona Iskra Szydłowo brakiem najlepszego strzelca, pauzującego za kartki – Mateusza Górnego “Postawiła” się w Skokach miejscowej Wełnie i po emocjonującym meczu zremisowała 4 : 4 / 2 : 1 /.

Bilans weekendu – 3 wygrane i remis !

Remis seniorów, wygrana rezerw, juniorów i trampkarzy. To powoli staje się nudne he he he !

Emocje, emocje, emocje !

Emocjonujący i trzymający w napięciu do ostatniej minuty mecz pomiędzy Iskrą Szydłowo a GLKS Wysoka zakończył się remisem 3 : 3 / 2 : 0 /.

Dlaczego sędzia przerwał mecz ?

Na dzisiaj, na 16.00 zaplanowano mecze 3. rundy PP na szczeblu OZPN Piła. Iskra Szydłowo wyjechała na trudny teren do Orkanu Śmiłowo. W 93 min, przy stanie 2 : 1 dla Iskry sędzia przerwał mecz.