Archiwum miesiąca: marzec 2019

Zamek Gołańcz znowu górą.

Drugi mecz Iskry Szydłowo, pierwszy u siebie w rundzie wiosennej i nieoczekiwana, bolesna porażka 0 : 2. Taki sam rezultat padł na jesieni w Gołańczy, niestety.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Remis na początek.

Remisem 2 : 2 zakończyło się spotkanie Iskry Szydłowo we Wronkach z miejscowymi Błękitnymi na inaugurację rundy wiosennej sezonu 218/2019.

Trampkarze wystartowali.

Meczem ze Stellą Białośliwie, Trampkarze Iskry Szydłowo rozpoczęli rundę wiosenną. Przegrali niestety 4 : 6 / 1 : 3 / po dobrej grze i dramatycznej, drugiej połowie.

Sparing trampkarzy Iskry Szydłowo.

Nasi trampkarze przegrali w sparingu 2 : 5 / 1 : 1 / z drużyną Bambinis Trzcianka na niecały tydzień przed startem rozgrywek ligi trampkarzy.

Gala, sparing, integracja.

W piątek Gala Plebiscytu Piłki Nożnej Tygodnika Nowego, w sobotę sparing z Notecią Dziembowo i spotkanie integracyjne Iskry Szydłowo w pilskim bowlingu. Ale po kolei.

Podwójny Hattrick Michała !

Michał Wawszczak popisał się w ostatnim sparingu Iskry Szydłowo, strzelając Fortunie Wieleń 6 bramek. Jedną bramkę dołożył Daniel Ratajczak – kolejny nabytek Iskry Szydłowo i Iskra wygrała w Wieleniu 7 : 1 / 5 : 1 /.

Iskra Szydłowo – Korona Człopa 4 : 1 / 0 : 0 /.

Kolejny sparing Iskry Szydłowo i wygrana 4 : 1, chociaż do przerwy tylko 0 : 0. Uwagi trenera Piotra Sochackiego w przerwie były na tyle skuteczne, że w drugiej połowie Iskra wyglądała już zdecydowanie lepiej.