Archiwum miesiąca: październik 2020

KS Leżenica – Iskra II Szydłowo 3 : 3.

W derbach gminy Szydłowo sprawiedliwy remis. KS Leżenica zremisowała na swoim boisku z Iskrą II Szydłowo 3 : 3 / 1 : 2 /i wynik ten nie krzywdzi żadnej z drużyn.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Mecz z Tarnovią odwołany.

Iskra Szydłowo nie pojedzie na mecz do Tarnowa Podgórnego z miejscową Tarnovią w sobotę 31 października. Powód – sytuacja sanitarno epidemiczna.

Iskra Szydłowo wraca w pięknym stylu!.

Iskra Szydłowo przerwała serię 4. zwycięstw drużyny Wilki Wilczyn, wygrywając w Szydłowie 4 : 1 / 1 : 0 /i tym samym poprawiła nastroje kibiców po porażce w Krobi. Powody do optymizmu daje też styl w jakim nasz zespół wygrał … Czytaj dalej

Porażka z Wartą w PP.

Iskra Szydłowo przegrała w Poznaniu z Wartą II 7 : 1 / 3 : 1 /w rundzie wstępnej Pucharu Polski. Wczesna godzina rozpoczęcia spotkania / 15.45 / spowodowała, że Iskra nie mogła zagrać w optymalnym zestawieniu. Nasi piłkarze, jak większość … Czytaj dalej

Krobianka Krobia 4, Iskra Szydłowo 1.

LZS Pinsel- Peter Krobianka Krobia – Iskra Szydłowo w 13. kolejce wielkopolskiej IV ligi i  nieplanowana porażka 4 : 1 naszej drużyny. Najprostsza odpowiedź dlaczego tak wysoka porażka brzmi – Iskra zagrała bardzo słaby mecz, szczególnie w obronie.

Nowe zasady bezpieczeństwa na stadionach.

W związku ze wzrostem zakażeń koronawirusem, od soboty 17 października wchodzą nowe obostrzenia dotyczące rozgrywania meczów. Obostrzenia te powodują zamknięcie trybun dla kibiców.

Efektowne 7 : 0 Iskry II Szydłowo !

Wysoko, bo aż 7 : 0 / 3 : 0 / Iskra II Szydłowo wygrała z Błyskawicą Nieżychowo. Zaprocentowało wzmocnienie z pierwszego zespołu. MVP meczu Dominik Kluk, strzelec 3. bramek i 1 asysta w ciągu 60 minut jakie spędził na … Czytaj dalej

Iskra Szydłowo – Polonia Leszno 3 : 1 !

Iskra Szydłowo kontra Polonia 1912 Leszno w 12. kolejce wielkopolskiej IV ligi. Mecz na przełamanie dla Iskry Szydłowo. Poszło zgodnie z planem i Iskra wygrała 3 : 1 / 1 : 0 / chociaż zwycięstwo nie przyszło łatwo.

Zapraszamy na mecz Iskry Szydłowo.

Zapraszamy w sobotę na stadion w Szydłowie, gdzie w ramach rozgrywek wielkopolskiej IV Ligi, Iskra Szydłowo podejmie Polonię 1912 Leszno. Kibice Iskry liczą na przerwanie złej passy i powrót na ścieżkę wznoszącą. Godzina 14.00, 10 października, sobota.

Victoria Września – Iskra Szydłowo 1 : 0.

W 11. kolejce Wielkopolskiej IV ligi Iskra Szydłowo zagrała z liderem – Victorią Września. Lider pokonał nasz zespół 1 : 0 po bardzo wyrównanej grze.