Archiwum miesiąca: kwiecień 2021

Iskra II Szydłowo nie dała rady.

Iskra II Szydłowo nie dała rady i nieznacznie przegrała w Kościerzynie z miejscowym Sokołem 3 : 2. Bramki dla Iskry zdobyli Krzysztof Zublewicz i Marceli Wysocki.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Centra – Iskra 1 : 1/ 1 : 1 /

Centra Ostrów Wielkopolski nie zdołała zrewanżować się Iskrze Szydłowo za porażkę z rundy jesiennej i mecz zakończył się remisem 1 : 1. Mecz można było oglądać na Fb Centry. Szydłowscy kibice zadowoleni.

Zapraszamy na wakacje !

Wakacje dopiero przed nami ale już dziś możesz zarezerwować miejsce i spędzić miło czas w Zakopanem lub w Podczelach k. Kołobrzegu Jak co roku taką formę wypoczynku proponuje były trener Iskry Szydłowo – Andrzej Kwiatkowski. Dzwoń, pytaj o szczegóły i … Czytaj dalej

I przyszło przełamanie !.

Sobota, 17 kwietnia, godz. 13.00, Szydłowo. Miejscowa Iskra gra o przełamanie zlej pasy z Odolanovią Odolanów. Przełamanie przyszło za sprawą dwóch bramek Adriana Mikołajczaka i wygranej 2 : 1 chociaż do 81 minuty to Odolanovia prowadziła 0 : 1.

Iskra Szydłowo – Odolanovia Odolanów.

W sobotę / 17 kwietnia / o godz. 13.00 zapraszamy na transmisję on – line meczu Proeko IV liga wielkopolska pomiędzy miejscową Iskra Szydłowo i Odolanovią Odolanów. Profesjonalny komentarz – Wojciech Dróżdż.

Fatalna końcówka !

Warta Międzychód, stary, dobry znajomy Iskry Szydłowo, lider IV ligi z dużymi szansami na długo wyczekiwany awans do III ligi. Iskra Szydłowo bez kompleksów. Jedziemy walczyć. Po meczu duży niedosyt. do 75 minuty była szansa na dobry wynik. Niestety w … Czytaj dalej

Wesołych, zdrowych Świąt !

Wesołych świąt Wielkiej Nocy, dużo zdrowia i nadziei życzą kibicom i sympatykom klubu działacze, trenerzy i zawodnicy Iskry Szydłowo.