I przyszła porażka.

Mocno osłabiona Iskra Szydłowo i na przeciwko Unia Swarzędz zajmująca 6. miejsce w tabeli, mająca tylko 2 punkty mniej od naszej drużyny. Przegraliśmy 1 – 3.

Unia Swarzędz to bardzo dobry i mocny zespół. 5 wygranych, 2 remisy i 2 porażki o tym świadczą. Mocny bo jeszcze niedawno trzecioligowiec.

Do meczu z Unią Swarzędz Iskra Szydłowo przystąpiła w mocno osłabionym składzie / brak 6 podstawowych zawodników – pauzy za kartki i kontuzje /, 7. na ławce – Pietrowski też kontuzjowany.

Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0 – 2, po ewidentnych, prostych błędach. Zaraz na początku 2. połowy powinno być 1 – 2 ale nie strzelamy bramki  w 100 % sytuacji z kilku metrów. To natychmiast się mści i goście prowadzą już 3 – 0. Niezawodny Łukasz Cyruk strzela na 1 – 3 w 74 min., marnujemy kolejne, znakomite sytuacje na doprowadzenie do remisu . Niestety nieskuteczność i groźne kontry gości.

Przegrywamy po raz pierwszy w 10. kolejce ale przed nami kolejni groźni rywale – Sparta za tydzień i Warta za dwa tygodnie. Reset i pełna mobilizacja potrzebne od zaraz.

ISKRA SZYDŁOWO: BRUSKI, SKWAREK, PINKOWSKI, MIKOŁAJCZAK, HERMANOWICZ, CIUPA, POPIOŁEK, NAWROCKI, KOSIŃSKI / BEDNARZ od 61 min. /, CYRUK, TURKOWIAK / FERTIKOWSKI od 66 min. /.

REZERWOWI: SKUZA, PIETROWSKI.

Bramki Dariusz Furgała

Jerzy Siwiec

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.