Iskra grała z Lubuszaninem…

W ramach przygotowań do rundy wiosennej, Iskra Szydłowo zagrała sparing z Lubuszaninem Drezdenko. Wynik 1 : 1 / 1 : 0 /.

Lubuszanin Drezdenko to drużyna z Lubuskiej IV ligi, na 10 miejscu po rundzie jesiennej. Ponoć po kontuzjach, do drużyny wróciło 5 podstawowych piłkarzy i Drezdenko to już inna, mocniejsza drużyna niż ta z jesieni. W składzie byli piłkarze Iskry Szydłowo – Wojciech Wypusz i Robert Grzymski.

Iskra z nowymi, testowanymi piłkarzami. Trzon zespołu pozostał ale trener Kowalski szuka nowych rozwiązań i wzmocnień. Dobra, pierwsza połowa z naszą przewagą. Druga połowa to gra zmienników i szukanie najlepszych ustawień zespołu.

Na 1 : 0 strzelił z wolnego Juracki w 44 min. Bramka wyrównująca / Wypusz / w 57 min. po ewidentnym błędzie naszego bramkarza.

ISKRA SZYDŁOWO: SKUZA, BEDNARZ, KŁĄCZYŃSKI, MIKOŁAJCZAK S., SKWAREK, POPIOŁEK, MICHOREK, JURACKI, CYRUK, NAWROCKI, WOJCIECHOWSKI oraz BRUSKI  i 4 zawodników testowanych.

Nie zagrał: MIKOŁAJCZAK A., KOSIŃSKI, HERMANOWICZ, CIUPA.