Iskra Szydłowo – MKS Debrzno 5 : 0.

Kolejny sparing za nami. Na euroboisku w Wałczu Iskra zagrała z MKS Debrzno i bez problemów wygrała 5 : 0 / 4 : 0 /.

MKS Debrzno to 12 drużyna słupskiej ligi okręgowej po rundzie jesiennej sezonu 2016/2017. Iskra grająca co raz lepiej, co na boisku było wyraźnie widoczne, szczególnie w 1-szej połowie.

Przewaga Iskry przez całe spotkanie, ataki skrzydłami i składne akcje. Wynik mógł być zdecydowanie wyższy pomimo ambitnie walczących graczy Debrzna. trener Kowalski w 2-giej połowie sprawdzał zmienników i warianty różnych ustawień.

Mecz, wspólnie z rodziną oglądał nowy sponsor naszego zespołu. Powinien być zadowolony.

RAMKI: 1 : 0 Wojciechowski 3 min., 2 : 0 Hermanowicz 12 min., 3 : 0 Nawrocki 17 min., 4 : 0 ponownie Nawrocki 36 min. i 5 : 0 Cyruk po dwójkowej akcji ze Skwarkiem w 80 min.

ISKRA SZYDŁOWO: SKUZA, MIKOŁAJCZAK S., MIKOŁAJCZAK A., KŁĄCZYŃSKI, SKWAREK, MICHOREK, HERMANOWICZ, POPIOŁEK, NAWROCKI, WOJCIECHOWSKI, CYRUK oraz BRUSKI i 3 zawodników testowanych.