Kolejny sparing Iskry.

Dzisiaj Iskra Szydłowo zagrała z Korona Stróżewo na jej boisku drugi sparing i po momentami niezłej grze przegrała 4 : 7 / 1 : 3 /.

Ta niezła gra to na pewno pierwsze 30 minut. Zdecydowana przewaga naszego zespołu i w efekcie prowadzenie 1 : 0 po ładnej, dwójkowej akcji lewą stroną. Pod koniec 1-szej połowy 3 minuty błędów w obronie i strata 3 bramek.

Druga połowa to kolejne bramki. Iskra ruszyła do odrabiania strat ale traciła gole po prostych błędach w obronie a Korona wykorzystywała sytuacje niemal w 100 procentach. Trzeba też dodać, że Iskra zmarnowała kilka znakomitych sytuacji. Zabrakło wykończenia. Był moment, ze w ciągu minuty Iskra nie wykorzystała 3 sytuacji bramkowych.

Korona to uznana marka. Obrona kierowana przez byłego zawodnika Iskry Szydłowo Rafała Skibę a do tego groźny atak i raczej stabilizacja w składzie.

Iskra w trakcie budowy. Nie ma się co dziwić, że wszyscy chcą się pokazać i w składzie, w trakcie meczu zmiany jak w hokeju. Do przetestowania ponad 20 zawodników. Z ego co wiem kolejni zawodnicy chcą przyjechać na trening i się pokazać. Tylko czasu co raz mniej a decyzje, co do kadry trzeba będzie podjąć lada moment. Nie zazdroszczę trenerom Bani i Sochackiemu.

Kolejny sparing w środę z Notecią Czarnków w Czarnkowie.

O personaliach napiszemy po zarejestrowaniu zawodników w OZPN.