Znakomity bilans drużyn Iskry !

Wygrana 3 : 0 1-szego zespołu z Lubuszaninem, wygrana 10 : 1 juniorów ze Spartą Złotów i wreszcie wygrana 2-giego zespołu Iskry w B klasie 8 : 3 to bilans Iskry ostatniego weekendu.

W niedzielę juniorzy Andrzeja Kwiatkowskiego rozbili w pył zespół rówieśników Sparty Złotów. Do przerwy 4 : 0 a po przerwie kolejne 6 bramek.

Mam świetny zespół, który udało się zatrzymać w Szydłowie. Ci chłopcy potrafią grać w piłkę a niektórzy z nich mają za sobą epizod w IV lidze. Rozmiary wygranej przeszły jednak moje oczekiwania – mówi trener Kwiatkowski.

ISKRA SZYDŁOWO: KOWALSKI P., BUŁYK, WEGNER, SOKOŁOWSKI, PŁOTKA, JELEŃ, KOWALSKI G., MILACHOWSKI, MICHOREK, ĆWIEK, KIERUJ oraz PAWLIK,JASIŃSKI, KAMIŃSKI, WOJTOWICZ, MEHLICH, SEMEN, BOROWSKI.

BRAMKI: 2 X PŁOTKA, 2 X BUŁYK, 2 X JELEŃ, 2 X ĆWIEK, SEMEN, KAMIŃSKI.

W niedzielę rozgrywki zainaugurowała 2-ga drużyna Iskry Szydłowo w B klasie, pokonując zdecydowanie drużynę Korony Dębno 8 : 3. Wynik nie jest zaskoczeniem. W rezerwach graja naprawdę dobrzy zawodnicy i ich celem jest awans do A klasy.

Bramki dla drugiej Iskry strzelali: 2 x Kisiel, 2 X Bęben, 2 x Bączkowski i 2 x Szafraniec.

ISKRA SZYDŁOWO II: KOMENDERSKI S., SZAFRANIEC, POZNAŃSKI, KISIEL, BEBEN, KLOCZKOWSKI, BĄCZKOWSKI, OLECKI, HEJAK B., KOMENDERSKI J., ZUBLEWICZ oraz HEJAK R., MAJEWSKI – grający trener, SIUDAK, KOTELLA.

W składzie drugiego zespołu IV- ligowcy i nikt się nie obraża, że gra w rezerwach. Ba , nawet jest zadowolony, gdyż zalicza jednostkę treningową, strzela bramki i może za chwilę liczyć na grę w 1-szym zespole. Jest zdrowa rywalizacja i z czasem powinna dać oczekiwany rezultat.

Kolejny mecz rezerw w niedzielę w Szydłowie.

W sobotę w Lipce z GTS – em zagrali trampkarze i przegrali 0 : 7 ale to akurat nikogo nie dziwi. Grali chłopcy rocznikowo o 2 – 3 lata młodsi od swoich przeciwników.

Jerzy Siwiec

S2130002

S2130017

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.