Juniorzy Iskry mistrzami jesieni !

W ostatnim meczu rundy jesiennej juniorzy Iskry Szydłowo, trenowani przez Andrzeja Kwiatkowskiego pokonali Nieżychowo 11 : o na własnym boisku i zostali mistrzem jesieni ! Brawo !

Nasi przeciwnicy przyjechali na mecz w ósemkę ale mecz rozpoczął się zgodnie z planem. Tyle tylko, ze trener Andrzej Kwiatkowski zdjął z boiska 2 naszych zawodników, żeby nie skończyło się zbyt wysokim wynikiem. “Robiłem tak wcześniej, zrobiłem i dzisiaj. Nie gramy o wielkie pieniądze a wygrywać z zespołem osłabionym brakiem zawodników nie przynosi żadnej satysfakcji – mówi trener Kwiatkowski”.

Mecz i tak zakończył się po pierwszej połowie, gdyż goście zrezygnowani wysokim wynikiem na korzyść Iskry nie podjął walki w 2. połowie.

To spore osiągnięcie naszego zespołu. Za plecami zespoły z Piły czy Złotowa i to już mówi samo za siebie. Czekamy do wiosny i oby gra naszej drużyny juniorskiej przynosiła takie efekty jak na jesieni. Brawo zespół ! brawo trener Kwiatkowski !.

Bramki: ĆWIEK X 3, PŁOTKA X 2, KOWALSKI /bramkarz / x 2, JANUSZKIEWICZ X 2, MICHOREK 1, JASIŃSKI 1.

ISKRA SZYDŁOWO: GÓRNY, WOJTOWICZ, KIERUJ, MILACHOWSKI, KAMIŃSKI, ĆWIEK / KOWALSKI /, MICHOREK, WEGNER / PŁOTKA /, JELEŃ, JASIŃSKI, JANUSZKIEWICZ. / na początku zeszli KAMIŃSKI i KIERUJ /.

DSC06582

Z ostatniej chwili: zespół rezerw – Iskra Szydłowo II zremisowała 1 : 1 z Leśnymi Zawada. Mecz rozegrano w Starej Łubiance ze względu na renowację boiska w Zawadzie.