Łatwo, miło i przyjemnie !

Po wysokim zwycięstwie 5 : 0 / 3 : 0 /z Orłami Pniewy, w świetnych nastrojach kończy Iskra Szydłowo rundę jesienną sezonu 2017/2018 IV ligi w Szydłowie, chociaż do rozegrania mamy zaległe spotkanie z Huraganem Pobiedziska.

Przed meczem nie było to takie oczywiste, że dzisiejsze zwycięstwo będzie takie łatwe i w takich rozmiarach. Orły Pniewy potrafią zaskoczyć a my mieliśmy 2 tygodnie przerwy / odwołany mecz tydzień temu/. Przerwa dobrze jednak podziałała na nasz zespół. Widać było głód piłki a Mateusz Górny znowu zaprezentował swoje umiejętności strzeleckie. Strzelił tylko 4 bramki. Tylko 4 bo równie dobrze mógł strzelić o 3 – 4 więcej. Nie wymagajmy jednak zbyt wiele. Jest dobrze a nawet bardzo dobrze.

Ozdobą meczu gol Altaira. Gol stadiony świata ! i nie jest to przesada. Zresztą wszystkie bramki szlachetnej urody i po pięknych, zespołowych akcjach. Wkrótce te bramki zaprezentujemy. Darek Furgała już nad tym pracuje.

Goście ambitnie walczyli ale w miarę upływu czasu i tracenia kolejnych bramek czekali na koniec meczu. Do przerwy 3 : 0 a po przerwie 2 kolejne gole. Razem 5.

Mecz, jako sędzia główny, dobrze prowadził po raz 400 – setny Aleksander Borowiak – GRATULACJE !. Na liniach pomagali mu Maciej Gorynia i Wojciech Schoen. Wszyscy Panowie z Poznania.

Zaległy mecz z Huraganem Pobiedziska rozegrany zostanie w środę, 15 listopada o godz. 18.00, na sztucznym boisku w Wągrowcu