Weekendowe wyniki naszych drużyn.

W sobotę Iskra Szydłowo przegrała 8 : 0 / 3 : 0 / z Wartą Międzychód na jej boisku. Dzisiaj trampkarze wygrali 4 : 1 w Zofiowie z Gryfem, Juniorzy wygrali 8 : 0 w Dębnie z Koroną i II Zespół Iskry Szydłowo wygrał z LZS  Zelgniewo 2 : 1.

Wczoraj w Międzychodzie Iskra przegrała ale już przed meczem można było się tego spodziewać. Warta, któryś z kolei sezon walczy o III ligę i wzmacnia zespół. Iskra z wiadomych powodów patrzy już pod kątem nowego sezonu i ogrywani są młodzi piłkarze.

S2470014

Nie byłem na meczu ale kibice z Szydłowa i nie tylko twierdzili, że do tak wysokiej porażki przyczyniła się trójka sędziowska z Piły, której niezrozumiale, jednostronne decyzje, ustawiły mecz już w pierwszej połowie. W poniedziałek pokażemy kontrowersje dzięki nagraniu naszego operatora. Każdy będzie mógł ocenić. Oto komentarz jaki uzyskałem po meczu od Piotra Sochackiego – trenera Iskry Szydłowo:

Początek spotkania wyrównany do 30 min. staramy się grać konsekwentnie w obronie i mądrze wyprowadzać kontrataki .Nic nie zapowiadało katastrofy . Przy stanie 2-0 dla gospodarzy w 45′ bardzo kontrowersyjna decyzja sędziego , który gwiżdże faul w naszym polu karnym i pokazuje czerwoną kartkę naszemu bramkarzowi ( druga żółta) . Dość powiedzieć , że napastnik gospodarzy wymusił rzut karny to jeszcze całą drugą połowę zmuszeni jesteśmy do gry w 10 . Na drugą połowę nie wyszliśmy i to mógłby być koniec komentarza do tego co się działo . Musimy już o tym meczu zapomnieć i teraz pozostaje nam zagrać o zwycięstwo z Pobiedziskami bo naszym celem w dalszym ciągu jest 8 miejsce w tabeli co przy całych perypetiach związanych z budową drużyny byłoby nie lada osiągnięciem” .

S2470024

Nie zawodzą drużyny prowadzone przez trenera Andrzeja Kwiatkowskiego. Zarówno trampkarze jak i Juniorzy wysoko wygrali swoje spotkania na wyjazdach. Trampkarze po ładnej grze wygrali 4 : 1 w Zofiowie a  juniorzy nie dali szans swoim rówieśnikom z Dębna, wygrywając 8 : 0.

II Zespół Iskry Szydłowo, po zaciętej walce pokonał 2 : 1 LZS Zelgniewo na własnym boisku.

20180520_153208

“Cieszy mnie ta wygrana, gdyż Zelgniewo to mocna drużyna a ja nie mogła skorzystać dzisiaj z kilku moich podstawowych zawodników / Bączkowski, Komenderski J, Januzik /. Dziękuję zespołowi za walkę i zaangażowanie” – mówi zadowolony trener – Piotr Majewski.

20180520_150321

Trójka sędziowska prowadząca mecz II zespołu w Szydłowie.

WKRÓTCE BRAMKI I KONTROWERSJE Z MIĘDZYCHODU.

Za tydzień Iskra Szydłowo zagra ostatni mecz w tym sezonie a naszym przeciwnikiem będzie Huragan Pobiedziska. Mecz 30 kolejki / 2 czerwca / z Orłami Pniewy nie odbędzie się, gdyż Orły wycofały się z rozgrywek.