Derby dla Iskry II Szydłowo.

Iskra II Szydłowo wzmocniona zawodnikami pierwszego zespołu pokonała w derbach gminy zespół Derby Stara Łubianka 4 : 1 / 1 : 0 /i dołożyła bardzo ważne 3 punkty w tabeli.

Mecz toczył się przy padającym deszczu na ciężkim, namokniętym boisku ale w równych warunkach dla obu zespołów. W przerwie meczu, na polecenie sędziego głównego dokonano małej kosmetyki murawy, polegającej na zasypaniu piaskiem niewielkiej kałuży.

Mimo fatalnej pogody spore zainteresowanie, szczególnie sporej grupy kibiców z Łubianki. Mecz oglądał Wójt Gminy Szydłowo – Tobiasz Wiesiołek, który żartował, ze i tak wygra jego drużyna dlatego mecz ogląda na luzie.

Mecz od początku pod dyktando Iskry II Szydłowo. Przewagę robili zawodnicy z pierwszego zespołu a najlepszy na boisku to Daniel Kozak. Pierwszy gol dopiero w 40 minucie po rzucie rożnym i błędzie bramkarza / bramka samobójcza /.

Na 2 : 0 podwyższył w 53 min. Marceli Wysocki po podaniu Kacpra Antczaka.

3 : 0 w 63 min. Dominik Kluk, który po błędzie bramkarza strzelił do pustej bramki.

4 : 0 w 70 min. bardzo ładny gol Krzysztofa Zublewicza, który wcześniej nie wykorzystał rzutu karnego strzelając w słupek / patrz video /. Pełna rehabilitacja.

Honorową bramkę dla Gości strzelił z rzutu karnego Patryk Klofik / patrz video /.

Sponsor Iskry II Szydłowo – Mariusz Cichy zadowolony. Wreszcie miał powody.

100 lat dla Damiana Wadowskiego z okazji imienin. Damian, jako jeden z nielicznych pomaga w utrzymaniu boiska i jest wiernym kibicek Iskry Szydłowo. Dzięki Damian.

ISKRA II SZYDŁOWO: GÓRZNY, KOZAK, MAKUCKI, ANTCZAK, WOJTYNIAK, KOMENDERSKI J., WYSOCKI Mateusz, PAWLIK, KLUK, MAJEWSKI oraz BĘBEN, KIERUJ, NADSKAKUŁA, ŁUKASIEWICZ, WYSOCKI Marceli, ZUPNIK, ZUBLEWICZ.