Efektowne 7 : 0 Iskry II Szydłowo !

Wysoko, bo aż 7 : 0 / 3 : 0 / Iskra II Szydłowo wygrała z Błyskawicą Nieżychowo. Zaprocentowało wzmocnienie z pierwszego zespołu. MVP meczu Dominik Kluk, strzelec 3. bramek i 1 asysta w ciągu 60 minut jakie spędził na boisku.

Do zespołu wrócił Patryk Semen i też popisał się 2. pięknymi golami.

Miło było patrzeć na grę naszej drużyny. Szybkie akcje skrzydłami, dokładne dogranie w pole karne na nabiegających napastników i gole praktycznie do pustej bramki. W środku pola rządził Daniel Kozak.

Goście pierwszy strzał na bramkę Jonasza Górznego oddali dopiero w 42 minucie.

Druga połowa to kolejne bramki Iskry, chociaż początek to atak drużyny Błyskawicy. Dobra obrona i kontra skutkowały jednak zdobywaniem kolejnych bramek przez nasz zespół.

W 61 minucie znakomitym refleksem i piękną paradą popisał się Jonasz Górzny, który obronił strzał z 20 m. zmierzający w okienko jego bramki.

Błyskawica Nieżychowo, dobry, solidny zespół z dobrymi warunkami fizycznymi. Ambitna postawa do końca i szukanie honorowej bramki . Brawa za postawę i grę fair.

BRAMKI:

KLUK 13, 52 i 57 min., SEMEN 46 i 57 min,, ALTAIR 6 min., MAJEWSKI 34 min.

ISKRA II SZYDŁOWO: GÓRZNY, BIEŃ, KIERUJ, ALTAIR, KOZAK, KOMENDERSKI J., PAWLIK, WOJTYNIAK, MAKUCKI, KLUK, MAJEWSKI oraz BĘBEN, ŁUKASIEWICZ, NADSKAK€ŁA, SEMEN, ZUPNIK.

IMG_20201011_143422

IMG_20201011_144707

Wcześniej, bo o 10.00 trampkarze Iskry Szydłowo przegrali 4 : 7 z rówieśnikami Polonii Chodzięż. To spora niespodzianka, gdyż wcześniej to podopieczni Wladysława Masiukiewicza wygrali 8 : 1. Poczuli się przed meczem zbyt pewnie i to ich zgubiło – mówił trener.