KS Leżenica – Iskra II Szydłowo 3 : 3.

W derbach gminy Szydłowo sprawiedliwy remis. KS Leżenica zremisowała na swoim boisku z Iskrą II Szydłowo 3 : 3 / 1 : 2 /i wynik ten nie krzywdzi żadnej z drużyn.

Z przyczyn epidemicznych odwołany został mecz pierwszego zespołu Iskry Szydłowo z Tarnovią Tarnowo Podgórne. Można się było domyślać, że ta sytuacja pomoże naszej drugiej drużynie i że w zespole Mariusza Cichego zaroi się od zawodników pierwszej Iskry.

Wzmocnienia były ale na miarę możliwości. Zagrali: Szacfer, Walkowiak, Antczak i Altair. Nie zagrali natomiast Zublewicz, Komenderski, Wojtyniak – podstawowi zawodnicy drugiego zespołu. Pierwszy zespół ma przed sobą ważny mecz z Lubuszaninem Trzcianka do tego kwarantanna niektórych zawodników. Musimy umiejętnie rozkładać siły.

Zespół KS Leżenica mocno zmotywowany. Doskonały początek gospodarzy i prowadzenie już w pierwszych minutach. Iskra wyrównuje / Bęben / i przed przerwą wychodzi na prowadzenie 2 : 1 / Antczak /. Gospodarze wyrównują na 2 : 2 jakieś 20 minut przed końcem. Iskra ponownie wychodzi na prowadzenie 3 : 2 / Semen / ale w samej końcówce pada wyrównujący gol.

“Remis sprawiedliwy ale nie jestem do końca zadowolony. Z drugiej strony trzeba pamiętać, że z Leżenicą nigdy łatwo nie było. Prezes Dubowy potrafi zmotywować swój zespół na mecz z Szydłowem. Gramy co raz lepiej i to napawa optymizmem. Tydzień temu zwycięstwo 4 : 1 z drugim zespołem Leśnika Margonin, dzisiaj remis, nie jest źle. Do tego jesteśmy najlepszym zespołem z gminy Szydłowo w A – Klasie” – mówi Mariusz Cichy – sponsor Iskry II Szydłowo.

ISKRA II SZYDŁOWO: SZACFER, BĘBEN, BIEŃ, ŁUKASIEWICZ, PAWLIK, ANTCZAK, WALKOWIAK, ALTAIR, KIERUJ, SEMEN, ZUPNIK oraz MAJEWSKI, MARACH, NADSKAKUŁA, SZCZEPSKI.