Iskra II Szydłowo zakończyła rundę.

Ostatnia kolejka A – klasy i ostatni mecz Iskry II Szydłowo z Łobzonką Wyrzysk. W niedzielę o 14.00 drugi zespół Iskry przegrał z wyżej notowaną Łobzonką Wyrzysk 3 : 6 / 3 : 4 / chociaż do 45 minuty był remis 3 : 3.

Łobzonka Wyrzysk na 6. pozycji w tabeli z 22. punktami / 7 – 1 – 4 /, Iskra II Szydłowo miejsce 7. i 16 punktów / 5 – 1 – 6 /.

Na ten moment ani jednej ani drugiej drużynie nie grozi spadek a tym bardziej awans. Łobzonka raczej w roli faworyta.

Zdaniem nielicznej grupy działaczy, Iskra II Szydłowo mogła pokusić się co najmniej o remis ale zawiodła skuteczność i słaba gra w obronie a dokładniej błędy bramkarza. Nasz bramkarz broni w kratkę. Głupi błąd a za chwilę znakomita obrona. Zdaniem wielu pokutują nawyki z piłki halowej. Teraz dopiero widać, że przydałby się Patryk Kowalski.

Najlepszy na boisku Łukasz Walkowiak.

BRAMKI:

3 min. 1 : 0 Majewski po podaniu Walkowiaka;

10 min. 1 : 1 strzał prawie w środek bramki;

14 min. 1 : 2 strzał w długi róg;

21 min 2 : 2 Antczak po podaniu Walkowiaka;

34 min 2 : 3 tzw. strzał za kołnierz;

35 remis 3 : 3 Altair z karnego za rękę w polu karnym / patrz video /;

45 min. gol do szatni, piękny strzał głową po rzucie rożnym;

78 min. 3 : 5 przelobowany nasz bramkarz;

79 min. błąd obrońcy i 3 : 6.

Mecz przegrany ale w przekroju całej rundy nie jest źle. Zaczyna dobrze działać współpraca na linii pierwszy zespół – Drugi zespół. Zawodnicy z pierwszej Iskry mają możliwość gry, szczególnie po przerwie w treningach jak np. dzisiaj w przypadku Antczaka i ci co nie grali pełnych 90. minut w meczu pierwszego zespołu. Grają też zawodnicy z Gminy Szydłowo, których umiejętności nie wystarczają na grę w IV lidze ale są wystarczające na grę w A- klasie. Gratulacje dla drużyny Łobzonki i do zobaczenia na wiosnę.

Sponsor Iskry II Szydłowo – Mariusz Cichy bardzo poważnie traktuje zespół i taka postawa na pewno wymaga uznania i szacunku. Brawo Mariusz !.

SKŁAD NASZEGO ZESPOŁU NA JEDNYM ZE ZDJĘĆ.

Dzisiaj trampkarze Iskry Szydłowo przed południem / 10.00 / wysoko pokonali swoich rówieśników z Soccer Stars Piła 9 : 1 po bardzo dobrej grze. Zadowolony trener Władysław Masiukiewicz mówił po meczu, że był to jeden z najlepszych meczów jego drużyny. Drużyna trampkarzy Iskry Szydłowo zakończyła rundę jesienną na drugiej pozycji. Brawo !