Centra – Iskra 1 : 1/ 1 : 1 /

Centra Ostrów Wielkopolski nie zdołała zrewanżować się Iskrze Szydłowo za porażkę z rundy jesiennej i mecz zakończył się remisem 1 : 1. Mecz można było oglądać na Fb Centry. Szydłowscy kibice zadowoleni.

Ostrów Wielkopolski, miasto w woj. wielkopolskim liczące ponad 70 tys. mieszkańców. Porównywalne do Piły. Około 250 km. od Szydłowa czyli z przerwa na kawę i rozprostowanie kości jakieś 4 godziny jazdy.

To już 3. wyjazd naszej drużyny w tym sezonie do Ostrowa. 23. sierpnia 20 r. w Centrze cenna wygrana Iskry 2 : 1 i 6. września wygrana z Ostrovią 2 : 0. Dzisiaj, bez obciążeń psychicznych i podbudowana ostatnią wygraną Iskra Szydłowo pojechała po dobry wynik.

Iskra Szydłowo wykonała zadanie oraz założenia taktyczne trenera Piotra Sochackiego i przywiozła z Ostrowa cenny remis. Co ważne – po dobrej grze.

Trener Iskry Szydłowo – Piotr Sochacki:

“Jesteśmy zadowoleni z remisu. W pierwszej połowie mieliśmy sytuacje, po których powinniśmy strzelić bramki i wtedy mecz mógłby potoczyć się inaczej. Musimy pracować nad skutecznością bo na pewno nam jej brakuje. Przy stanie 0 : 0, wydawałoby się w niegroźnej sytuacji dajemy prezent gospodarzom w postaci rzutu karnego. Na szczęście zespół zareagował dobrze i jak już wspomniałem na wstępie, stworzyliśmy co najmniej 4. sytuacje stuprocentowe. Druga połowa dużo gorsza. Gospodarze zepchnęli nas do defensywy. Na nasze szczęście bardzo dobrze zachował się nasz bramkarz Robert Kaczmarek i dzięki jego interwencjom wywozimy  punkt z trudnego terenu “.

Teraz przerwa w rozgrywkach do 8 maja.

Dzisiaj rywalizację zaczyna Iskra II Szydłowo meczem w Kościerzynie. Drużyna Przemysława Zublewicza / wkrótce więcej o nowym trenerze zespołu /zagra o 14.00 z miejscowym Sokołem. Optymistą przed tym spotkaniem jest Mariusz Cichy – sponsor Iskry II Szydłowo.