Wypusz ponownie w Szydłowie.

To nie żart. Wojtek Wypusz ponownie w Szydłowie , tyle tylko, że z Drawą Krzyż, dla ktrórej od jakiegoś czasu strzela bramki. Dzisiaj niestety też strzelił i Drawa wygrała 2 : 1  / 2 : 1 /. Szkoda bo sytuacji na lepszy wynik było aż nadto, łącznie z niestrzelonym rzutem karnym na 2 : 2.

Drawa Krzyż Wlkp. to aktualnie wicelider wielkopolskiej A – klasy, grupy I z dorobkiem 37 punktów, z wielkimi szansami na awans do klasy okręgowej. W ich zespole byli piłkarze Iskry Szydłowo – wspomniany już Wojtek Wypusz i Patryk Warykasz.

Iskra II Szydłowo z racji przerwy w rozgrywkach IV Ligi mogła skorzystać z zawodników z pierwszego zespołu. Bardzo dobre spotkanie, obfitujące w liczne sytuacje bramkowe i trzymające w napięciu do końca.

Pierwsi bramkę strzelają Goście z rzutu karnego w 10 min. po niepotrzebnym faulu naszego obrońcy. Drugiego gola strzela Wojtek Wypusz bezpośrednio z rzutu wolnego w 32 min. W 39 min. kontaktowego gola strzela Jędrzej Wiśniewski strzałem z 20 m. Do przerwy nic się nie zmienia.

Po przerwie Iskra II Szydłowo rusza do ataku i pierwsze 10 min. gra toczy się na połowie Gości. Brakuje skuteczności i bardzo dobrze broni bramkarz Gości. Kolejne sytuacje mają Zublewicz, Wiśniewski, Walkowiak, Kozak i Altair. Brakuje kropki nad i.

Drawa groźnie kontruje. Strzał głową min. nad poprzeczką, słupek w 63 min. i sytuacja sam na sam broni Jonasz Górzny w 26 min.

W 29 min. rzut karny po faulu na Danielu Kozaku. Strzela Jędzrzej Wiśniewski ale bramkarz bardzo dobrze broni.

Obraz gry nie zmienia się do końca. My atakujemy a Drawa kontruje. Wynik nie ulega zmianie i Iskra II Szydłowo przegrywa 2 : 1. Szkoda niewykorzystanych okazji ale w końcu przegrana z wiceliderem po naprawdę bardzo dobrej grze z obu stron.

ISKRA II SZYDŁOWO:GÓRZNY, PAWLIK, ALTAIR, KOWALSKI, KOZAK, KUBIAK, WALKOWIAK, WYSOCKI, WIŚNIEWSKI, WOJTYNIAK, ZUBLEWICZ.

REZERWOWI: GROCHALSKI, BIEŃ, ZUPNIK, BĄCZKOWSKI, BĘBEN, STASIAK, NADSKAKUŁA, KAMIŃSKI.