Juniorzy Iskry grali w Skokach.

IMG_3652Nasz drużyna juniorów przegrała w niedzielę w Skokach 2 : 1. Czytaj relację trenera Macieja Szymańskiego.

Niestety nie udało się również wygrać w ten weekend juniorom Iskry. W mienioną sobotę gościli oni na stadionie Wełny Skoki. Po trzech kolejnych wygranych po cichu liczono również na miła niespodziankę na boisku wicelidera rozgrywek naszej grupy.Mecz ten miał dwa oblicza. W pierwszej połowie dominowali gospodarze którzy grając ze sprzyjającym wiatrem zdołali strzelić nam 2 bramki,pierwsza z nich wpadła po rzucie rożnym już w 15 minucie natomiast druga po indywidualnej akcji zawodnika
gospodarzy który wbiegł w boczny sektor pola karnego i mimo asysty naszego obrońcy zdołał oddać strzał w długi róg bramki strzeżonej przez A. Skuzę. Gospodarze mogli pokusić się jeszcze o jedna bramkę w pierwszej połowie ale brakowało im zimnej krwi w wykończeniu sytuacji bramkowych. W pierwszej połowie warto odnotować dobre uderzenie tuż nad poprzeczką z rzutu wolnego wykonywanego przez najlepszego w tym dniu na boisku w naszej drużynie Krzysztofa Pawlika , oraz groźny strzał Michała
Przybylaka w 45minucie spotkania. Druga połowa w wykonaniu naszego zespołu wyglądała znacznie lepiej.  W 57′ minucie spotkania na strzał z “prezesa” z około 18 decyduję się S.Bęben i ku zaskoczeniu bramkarza piłka wpada tuz po poprzeczką strzeżonej przez niego bramki.Gra w drugiej połowie toczy się przed wszystkim na połowie gospodarzy.Po jednym z rzutów rożnych i ogromnym zamieszaniu Krzysztof Pawlik z 2 metrów trafia w poprzeczkę, ten sam zawodnik kilkanaście minut później strzela głową ale
wspaniała interwencja bramkarza Skoków ratuje ich przed utratą 2 gola. Podsumowując mecz napewno trzeba chłopaków pochwalić za 2 połowę meczu. Usprawiedliwieniem może być fakt ,że nie wystąpiliśmy bez 2 podstawowych zawodników tj. kapitana zespołu Adriana Pawlika ( 4 żółta karta), Kamil Kępiński (choroba)