Trampkarze Iskry zgodnie z planem.

DSC07784Na 3 kolejki przed końcem rozgrywek nasi trampkarze grali bardzo ważne spotkanie z Drawą Krzyż. “Trampki” nie zawiodły i wygrały 5 : 1.

Zaczęło się nieciekawie. Przegrywaliśmy do przerwy 1 : 0 i co ciekawe bramkę strzeliła nam dziewczyna. Męska rozmowa trenera Kwiatkowskiego z zespołem, w przerwie meczu i natychmiastowy skutek  5 kolejnych bramek w drugiej połowie i pewne zwycięstwo jak przystało na lidera rozgrywek.

Do końca ligi pozostały 2 mecze, z Czarnkowem i Trzcianką. Tylko 2 porażki, przy 2 zwycięstwach Lubuszanina mogą pozbawić nas wygrania ligi ale do tego nie możemy dopuścić – mówi uradowany trener Andrzej Kwiatkowski. W środę gramy z Notecią Czarnków i jeżeli wygramy to…… – nie kończy Kwitek żeby nie zapeszyć.

Wkrótce / prawdopodobnie w środę, 13.05. po meczu trampkarzy, czyli około 19.00 /dojdzie do spotkania trenerów juniorów i trampkarzy z przedstawicielami zarządu nt. zaplanowania, podziału i zgłoszenia drużyn młodzieżowych  do sezonu 2015/2016.

GRATULACJE  ZA DZISIEJSZE ZWYCIĘSTWO !

ISKRA SZYDŁOWO: GAZDA, KAMIŃSKI, WIKA, CHAŃBA, SZAFRANIEC, PŁOTKA, MIŚKIEWICZ, KOWALSKI P., PAWLIK, LATOSEK, BOROWSKI, SOKOŁOWSKI, JASIENIECKI, WAŃCZAK, WOJTOWICZ, WOLSZCZAK, KUZIORA,CHMURA.

BRAMKI ZDOBYLI : PŁOTKA (1), SZAFRANIEC (2), KAMIŃSKI (1), LATOSEK (1).

UWAGA – DZISIEJSZY MECZ JUNIORÓW ISKRY Z  DRUŻYNĄ Z WAPNA NIE ODBYŁ SIĘ ZE WZGLĘDU NA NIEPRZYJECHANIE DRUŻYNY GOŚCI – TYM SPOSOBEM PRZYZNANO NASZEJ DRUŻYNIE WALKOWER 3 : 0.

Gabriel Siwiec

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.