Niedzielne granie młodzieży Iskry.

DSC08404Trzy wydarzenia w niedzielę z udziałem naszych drużyn: trampkarzy, orlików i żaków. Dwa razy na wozie, raz pod wozem – można powiedzieć.

Złe wieści z Piły, gdzie o III miejsce walczyli w pierwszym meczu trampkarze. Po dobrej, pierwszej połowie, pogubili się zupełnie w drugiej i doznali porażki 0 : 5. W drugiej połowie, w ciągu 3 minut stracili kolejno 3 bramki po ładnych kontrach i strzałach gospodarzy – MOSIR Piła. Mieli swoje szanse ale niestety niewykorzystane. Rewanż w sobotę za tydzień w Szydłowie o 10.00. Chociaż wynik jest beznadziejny to walczymy do końca.

W Wysokiej nasze żaki wygrały turniej z udziałem GLKS Wysoka,  FA Fair – Play Złotów i WKS Wyszyny, który nie dojechały. Wygrane 4 : 0 ze Złotowem i i 2 : 0 z Wysoką dały nam zwycięstwo w turnieju. Brawo !. Dziękujemy rodzicom / Paniom Kalinowskiej i Roickiej i Panom Rozental i Wojdyło za pomoc w transporcie.

Nasze żaki reprezentowali: Książak, Rozental / 1 bramka /, Roicki / 3 bramki /, Grochalski, Kalinowski, Majewski / 2 bramki /, Hołub, Gazda, Wojdyło Tymek / 1 bramka /.

Wreszcie w Szydłowie od 14.30 odbył się turniej orlika z udziałem MOSIR Piła, Polonia II Jastrowie i Iskry Szydłowo. Nie dojechał Orkan Śmiłowo.

Nasze orliki poszły śladami żaków i też wygrały, pokonując 2 : 1 Piłę i 4 : 0 Jastrowie. Brawo !

“To była bardzo pracowita niedziela. Powinienem się z klonować, żeby zabezpieczyć wszystkie przedsięwzięcia zaplanowane w jednym czasie. Tylko dzięki zaangażowaniu i pomocy rodziców, którym bardzo dziękuję, udało się wszystko poukładać” – mówi trener trampkarzy, orlików i żaków – Andrzej Kwiatkowski.

Andrzej ja też powinienem się z klonować – po to, żeby Ci było raźniej i żeby to wszystko opisać.

Wydaje się, że organizowanie na siłę takich turniejów, gdzie większość rodziców wyjeżdża i zabiera swoje pociechy, gdzie nie przyjeżdżają drużyny i przyznawane są walkowery, mijają się  z celem. Może należy znaleźć lepsze rozwiązanie. Poddajemy pod rozwagę organizatorom.

Jerzy Siwiec

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.