MKS Debrzno – Iskra Szydłowo 1 : 8

DSC08586MKS Debrzno sprawdzał w niedzielnym upale formę, przygotowującej się do jesiennej rundy Iskry Szydłowo. Iskra wygrał 8 : 1.

MKS Debrzno to 4-ty zespół słupskiej klasy okręgowej minionego sezonu. Dobry i mocny sparingpartner. Przypomnę, że w lutym, w Wałczu graliśmy sparing z Debrznem i padł remis 2 : 2. Dzisiaj zespół z Debrzna był tylko tłem dla zespołu Iskry. To dopiero początek przygotowań i pierwszy sparing drużyny z Debrzna – mówili miejscowi kibice.

Szczególnie w 1-szej połowie gra toczyła się na połowie gospodarzy i już po 25 min. był 6 : 0 dla naszej drużyny. Przewyższaliśmy MKS pod każdym względem. Bramki padały jak na zawołanie. Wszystko wychodziło. Tyle tylko, że przeciwnik był bezradny i w wakacyjnej formie. Druga połowa bardziej wyrównana. Wysoki wynik nie powodował wielkiego zaangażowania. Do tego upalna pogoda. Dopiero pod koniec meczu nasza drużyna znowu szarpnęła i dołożyła 2 bramki.

7 : 1 w 88 min. Fertikowski strzałem z pola karnego w długi róg po ziemi;

8 : 1 w 89 min. Nawrocki po akcji całego zespołu.

Na koniec trzeba dodać, że zespół z Debrzna ma przepiękny stadion z murawą jak dywan, nawadnianiem i ładnymi trybunami. Uwaga Debrzno ma około 5 tys. mieszkańców.

ISKRA SZYDŁOWO: STAROŃ, MIKOŁAJCZAK S., MIKOŁAJCZAK A., TEST 1 , TEST 2, MICHOREK, CIUPA, KOSIŃSKI, FERTIKOWSKI, NAWROCKI, WOJCIECHOWSKI oraz po przerwie JURACKI, KLOFIK, SKUZA DUDZIŃSKI.

ZABRAKŁO Skiby, Skwarka, Komenderskiego, Szaka, Kulachy i Lubońskiego.

Jerzy Siwiec

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.