Juniorzy młodsi Iskry Szydłowo zgodnie z planem.

DSC083173 : 0 wygrali nasi juniorzy młodsi – podopieczni Andrzeja Kwiatkowskiego z KP Iskra Runowo na boisku w Trzciance.

Mecz rozpoczął się o godzinie 10:30. Pierwsze minuty spotkania przebiegały nerwowo. Gospodarze od początku spotkania narzucili szybkie tempo gry , wypracowując kilka dogodnych sytuacji na zdobycie prowadzenia. Jednak bardzo dobrze między naszymi słupkami spisywał się bramkarz Patryk Kowalski . Po  dwudziestu pięciu minutach dominacji Runowa  do gry wróciło Szydłowo. Znakomita akcja ze skrzydła i jeszcze lepsze wrzucenie piłki w pole karne przez Dominika Wegnera zmusiło gospodarzy do błędu w obronie i posłaniu piłki do własnej bramki. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i do szatni schodziliśmy z jednobramkową zaliczką. Druga połowa meczu podobnie jak pierwsza rozpoczęła się nerwowo. Gospodarze spotkania imponowali szybkością jednak należy pamiętać że większość drużyny to chłopcy z rocznika 1999 r. Kolejna szybka kontra w wykonaniu Szydłowa i po akcji prawą stroną boiska Eryk Jeleń wypracował rzut karny po zagraniu ręką obrońcy. Pewną jedenastkę na gola zamienił Patryk Płotka. Najciężej tego dnia pracujący Dominik Wegner rozpoczął kolejną kontrę do której podłączył się Maciej Bułyk i po jego dośrodkowaniu z prawej strony boiska  przyjął piłkę Eryk Jeleń i uderzeniem z powietrza pokonał bezradnego bramkarza gospodarzy. Pewne prowadzenie pozwoliło trenerowi Kwiatkowskiemu na przeprowadzenie wszystkich założonych zmian. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i Iskra Szydłowo może cieszyć się z kolejnego zwycięstwa i z kompletem punktów prowadzi w tabeli rozgrywek . Oby tak dalej. Kibicom , trenerowi , rodzicom oraz panu kierowcy za doping bardzo dziękujemy. do zobaczenia za tydzień.
Skład Iskry Szydłowo ;
KOWALSKI PATRYK ( BRAMKARZ ) ,WOJTOWICZ ŁUKASZ ,ROMANOWSKI JAKUB ,POWALISZ JAKUB ,SOKOŁOWSKI JULIAN, WEGNER DOMINIK ,GAZDA KACPER ,ŁOSOŚ MIKOŁAJ , PŁOTKA PATRYK , ERYK JELEŃ, CHAŃBA GRZEGORZ ,MEHLICH KACPER, IWANOWSKI KACPER , MACIEJ BUŁYK ,ANGOWSKI JERZY , MIŚKIEWICZ SZYMON ( BRAMKARZ )
                                                                                                    Eryk JELEŃ
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.