Z Lubuszaninem 4-ta wygrana z rzędu !

Takie mecze jak ten dzisiejszy elektryzują kibiców w Trzciance i w Szydłowie. Po meczu walki Iskra ponownie wygrała z Lubuszaninem. Tym razem 1 : 0 ale za 3 punkty !

Spotkały się zespoły z czołówki tabeli. 2. miejsce Iskry i 3. pozycja Lubuszanina zapowiadały duże emocje. Lubuszanin z chęcią rewanżu za ostatnie 3 porażki z Iskrą.

Ostatniej porażki z Lubuszaninem 1 : 3, Iskra doznała u siebie 30 sierpnia 2014 r. w Szydłowie. Później były 3 wygrane Iskry Szydłowo – 2 : 1 w Trzciance 4 kwietnia 2015 r., 3 : 1 w ramach Pucharu Polski w z Trzciance 6 maja 2015 r. i na jesieni 24 października 2015 r 1 : 0 w Szydłowie.

Dzisiejsza wygrana 1 : 0 jest 4. wygraną z rzędu a bohaterem spotkania został Dariusz Juracki – strzelec jedynego gola w doliczonym czasie gry ! Wcześniej, w 60 min. rzutu karnego nie wykorzystał Krzysio Wojciechowski po faulu na Turkowiaku.

W pierwszej, bezbarwnej połowie, Lubuszanin cofnięty, czekający na kontrę. Iskra w ataku pozycyjnym. Oba zespoły z dużym respektem do siebie. Druga połowa bardziej otwarta i dużo lepsza z obu stron. Z przekroju całego spotkania wygrana Iskry całkowicie zasłużona.

Przed nami Finał Pucharu Polski już we wtorek / 17 maja 17.30 / na stadionie w Pile przy Żeromskiego z Wełną Skoki. To dla naszego zespołu 3. finał z rzędu. Zapraszamy wszystkich kibiców. Emocji na pewno nie zabraknie.

BRAMKI: JURACKI  90 + 3

ISKRA SZYDŁOWO: BRUSKI, SKWAREK, MIKOŁAJCZAK A., KŁĄCZYŃSKI, JURACKI, MICHOREK / od 83 min. POPIOŁEK /, CIUPA, NAWROCKI / od 73 min. MIKOŁAJCZAK S. /, TURKOWIAK / od 88 min. KOSIŃSKI /, CYRUK, WOJCIECHOWSKI.

REZERWOWI: SZAK, PINKOWSKI, SKIBA, FERTIKOWSKI.