Juniorzy Młodsi walczą o III miejsce.

W pierwszym meczu o III miejsce juniorzy młodsi Iskry Szydłowo zremisowali w Budzyniu z miejscowym Kłosem 1 : 1 i znacznie przybliżyli się do tego celu.

Pierwsza połowa przegrana 1 : 0 ale to efekt stresu i świadomość stawki meczu. Jak mówi trener Andrzej Kwiatkowski, w przerwie przeprowadził szczerą, motywacyjną rozmowę z zawodnikami i pomogło. Nasza drużyna to w większości rocznik 2000 a w drużynie gospodarzy aż 8 zawodników to rocznik 99. Różnicę na korzyść Kłosa widać było wyraźnie.

Rewanż za tydzień w Szydłowie – zapraszamy.

BRAMKA: PALACZ

ISKRA SZYDŁOWO: BUŁYK, JELEŃ, NADSKAKUŁA, KOWALSKI, MIŚKIEWICZ, MILACHOWSKI, PŁOTKA, POWALISZ, SOKOŁOWSKI, SZCZEPAŃSKI, WEGNER, ZIARNOWSKI, WOJTOWICZ, GĄSIOROWSKI, KOWNACKI, PALACZ, JASIŃSKI.