8 bramek w Szydłowie.

Remisem 4 : 4 / 1 : 2 / zakończyło się spotkanie Iskry Szydłowo, z walczącym o utrzymanie Huraganem Pobiedziska.

Z huraganem zawsze szło nam ciężko. Porażki i remisy aż do pamiętnego meczu z jesieni, kiedy to Iskra wysoko wygrała w Pobiedziskach 5 : 0.

Dzisiaj miało być miło i przyjemnie a jak to w piłce bywa, były emocje do końcowego gwizdka. Dla Iskry teoretycznie wynik bez znaczenia ale chcemy wygrywać i pokazać, że jesteśmy profesjonalistami i nie odpuszczamy do końca. Dla Huraganu, wręcz przeciwnie, gra o być albo nie być w IV lidze w przyszłym sezonie.

Dzisiejszy remis Pobiedzisk komplikuje sprawę pozostania w lidze. Musi liczyć na awans zespołu z naszej grupy do III ligi.

Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Prowadzenie Iskry od 18 min. po strzale Sebastiana Mikołajczaka i kolejne sytuacje na strzelenie bramki dawały kibicom nadzieję na łatwe zwycięstwo. Nic z tego. Goście strzelają w 2 minuty dwie bramki / 40 i 42 min. / i do przerwy Iskra przegrywa 1 : 2.

Zaraz po przerwie, w 50 min. Kłączyński wyrównuje i praktycznie po 3 minutach tracimy gola na 2 : 3. W 68 min. Juracki doprowadza do remisu a 2 minuty później prowadzimy 4 : 3 po bramce Michorka z rzutu karnego po ręce w polu karnym. Niestety goście wyrównują w 86 min. i mecz kończy się remisem 4 : 4.

Jeszcze raz okazało się, że Huragan nam nie leży. Nie gramy o najwyższe cele ale takie mecze jak ten, z drużyną, której grozi spadek wypada wygrywać. Może w następnym sezonie, pod warunkiem, że Huragan zostanie w IV lidze , czego oczywiście kolegom z Pobiedzisk serdecznie życzymy.

Już w środę jedziemy do Plewisk. Czeka Grom Plewiska. Mecz o godz. 17.00.

ISKRA SZYDŁOWO: BRUSKI, MIKOŁAJCZAK S., MIKOLAJCZAK A., KŁĄCZYŃSKI, BEDNARZ, MICHOREK, POPIOŁEK / HERMANOWICZ /, SKWAREK / NAWROCKI /, KOSIŃSKI / KAPIDURA /, CYRUK, JURACKI.

REZERWOWI: SKUZA.