Seniorzy Iskry zakończyli jesienne granie.

Dobiegła końca jesienna runda sezonu 2022/23 wielkopolskiej Artbud IV ligi. Drużyna seniorów GKS Iskra Szydłowo radziła sobie nadspodziewanie dobrze. Nadspodziewanie dobrze, gdyż początek rozgrywek a w szczególności dwie wysokie porażki w Czarnkowie i Tarnowie Podgórnym nie zapowiadały nic dobrego. Mały niedosyt pozostał po remisie w Kępnie. Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Radość w sobotę, smutek w niedzielę.

Radość w sobotę po wygranej na MŚ z Arabią Saudyjską a dzisiaj, w niedzielę smutek po porażce w Skarszewie 2 : 1 / 1 : 1 /z miejscową Victorią. Przerwana seria 8. meczów bez porażki. Szkoda. Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | 2 komentarze

Na koniec 1 : 1 w Kępnie.

Ostatnia kolejka jesiennej rundy sezonu 2022/23 wielkopolskiej Artbud IV ligi wyjazd do Polonii 1908 Marcinki Kępno. Remisujemy 1 : 1 / 1 : 0 /i tym samym przedłużamy super serię do 8., czyli 4 wygrane, 4 remisy w ostatnich ośmiu meczach. Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | 3 komentarze

Ferie w Tatrach z “Kwiatkiem”.

Trener drużyn młodzieżowych GKS Iskra Szydłowo – Andrzej Kwiatkowski zaprasza dzieci i młodzież na Ferie do Zakopanego. Mnóstwo atrakcji, opieka, super zabawa. Szczegóły na billboardzie poniżej. Zapraszam – Andrzej Kwiatkowski tel 605 677 605. Czytaj dalej

Sebastian i jego lewa noga !.

Ostatni mecz sezonu 2022/23 wielkopolskiej Artbud IV ligi na boisku w Szydłowie. GKS Iskra Szydłowo podejmowała Mieszko Gniezno. Wygrywamy 2 : 1 / 0 : 0 /a ozdobą meczu gol na 2 : 0 Sebastiana Kościańskiego. Ostatnie 7 meczów to 4 wygrane i 3 remisy. Brawo zespół !, Brawo Trener !. Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | 4 komentarze

Remis 2 : 2 i lekki niedosyt.

Warta Międzychód, przedostatni zespół w tabeli, przeciwnik Iskry Szydłowo w 15. kolejce wielkopolskiej Artbud IV ligi. Remis 2 : 2 / 0 : 1 /i niedosyt bo do 86 minuty to Iskra prowadziła 1 : 2. Z drugiej strony to 6. spotkanie bez porażki drużyny Piotra Sochackiego / 3 wygrane i 3 remisy /i jest to doskonały wynik.

Czytaj dalej

Iskra Szydłowo – Polonia Leszno 2 : 0.

Jeszcze nieopadły emocje po niesamowitym meczu w Pobiedziskach / 4 : 4 /a już gramy kolejne, bardzo ważne spotkanie z Polonią 1912 Leszno w ramach 14. kolejki wielkopolskiej Artbud IV ligi. Po wyrównanym meczu wygrywamy zasłużenie 2 : 0. Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Jeden komentarz

Niewiarygodna końcówka w Pobiedziskach !.

W to co wydarzyło się w końcówce meczu w Pobiedziskach miejscowego Huraganu z Iskrą Szydłowo trudno uwierzyć. W 89 min. Huragan prowadził już 4 : 1 by następnie, w ciągu 5. minut stracić 3 bramki i zremisować 4 : 4 !. W roli głównej Mateusz Górny, który ustrzelił hat tricka. Myślę, że kibicom obu drużyn będzie trudno zasnąć po takim meczu.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | 5 komentarzy

Taką Iskrę chcemy oglądać !

12 kolejka wielkopolskiej Artbud IV ligi. Do Szydłowa przyjechał 3 – ci zespół z tabeli – LKS Gołuchów. Po bardzo dobrej grze naszej drużyny wygrywamy pewnie 4 : 1 / 1 : 0 /. To trzeci, bardzo dobry mecz z rzędu drużyny Piotra Sochackiego. Brawo !. Czytaj dalej

Marcelo i brazylijska samba

W wyjazdowym meczu 11. kolejki wielkopolskiej Artbud IV ligi GKS Iskra Szydłowo remisuje 2 : 2 / 0 : 0 /z wiceliderem Centrą Ostrów. Bramkę dającą nam remis zdobył w 90 + 3 Marcelo przepięknym strzałem w okienko. Po bramce oszalał z radości. Czytaj dalej