Iskra Szydłowo – Polonia Leszno 2 : 0.

Jeszcze nieopadły emocje po niesamowitym meczu w Pobiedziskach / 4 : 4 /a już gramy kolejne, bardzo ważne spotkanie z Polonią 1912 Leszno w ramach 14. kolejki wielkopolskiej Artbud IV ligi. Po wyrównanym meczu wygrywamy zasłużenie 2 : 0.

Leszno – miasto na prawach powiatu w województwie wielkopolskim, położone w zachodniej części Polski, pomiędzy dwoma dużymi centrami gospodarczymi – Poznaniem i Wrocławiem, ludność ponad 65 tys., około 180 km od Szydłowa. Znane w całej Polsce przede wszystkim z żużla ale dzisiaj skupiamy się na piłce.

Polonia 1912 Leszno 15. miejsce w tabeli, 12 punktów / 2 – 6 – 5 /. Ostatnio wygrana z Tarnovią 2 : 0 i bezbramkowy remis z Victoria Września. Wartościowy remis 0 : 0 z liderem – Notecią Czarnków. Słowem, bardzo mocny zespół.

GKS Iskra Szydłowo zdolna do wszystkiego. Niesamowite 5 minut z Huraganem, 3 bramki w 5 minut i remis 4 : 4 najlepszym tego przykładem. W ostatnich 4. meczach 2 wygrane i 2 remisy. 9. pozycja w tabeli, 18 punktów / 5 – 3 – 5 /.

Dzisiaj Polonia mimo przegranej postawiła bardzo trudne warunki Gospodarzom. Młody, ambitny i wybiegany zespół z Leszna przegrał co prawda ale było bardzo ciężko.

W pierwszej połowie Łukasz Kłączyński po rogu strzela na 1 : 0 i taki wynik utrzymuje się do przerwy. Po przerwie Adrian Pietrowski podwyższa na 2 : 0 i wygrywamy ten bardzo ważny i trudny mecz.

Po długiej przerwie spowodowanej kontuzją najpierw pachwiny i później kolana powrócił do składu nasz super strzelec Dominik Drzewiecki i zagrał od pierwszej minuty. Oby już tak do końca sezonu.

Jestem w drodze do Kazimierza Dolnego na groby i na meczu nie byłem. Krótko opis po telefonicznych relacjach kibiców.

Piotr Sochacki – trener GKS Iskra Szydłowo: bardzo ważne i zasłużone zwycięstwo. Zawodnicy wykonali Kawał bardzo dobrej roboty. Zrealizowali założenia taktyczne. Dziękuję zespołowi za kolejne 3 punkty.

1 odpowiedź na Iskra Szydłowo – Polonia Leszno 2 : 0.