Iskra dalej testuje i wygrywa.

Kolejny sparing GKS Iskry Szydłowo. Tym razem z zespołem Drawy Krzyż, gdzie od tego sezonu trenerem były piłkarz Iskry – Łukasz Walkowiak a w składzie Drawy były snajper Iskry- Wojciech Wypusz. Wynik 10 : 3 / 7 : 1 / nie jest najważniejszy. Zarówno trener Damian Łukasik i Łukasz Walkowiak mają swoje powody do zadowolenia.

Dużo bramek, dużo akcji ale mecz w przyjaznej atmosferze, bez złośliwych fauli. Ciekawostką może być fakt, że zarówno naszej i bramki Drawy bronili nasi bramkarze – Artur Dąbrowski i Kamil Czapla. Po jedne połowie raz w bramce Gości raz w naszej.

Oto jak padały bramki:

2 min. Łukasz Skwarek 1 : 0

21 min. Sebastian Kościański / nowy zawodnik pozyskany z Leśnika Margonin / 2 : 0 ;

27 min. 3 : 0 Adrian Pietrowski po podaniu Sebastiana Kościańskiego;

30 min. 4 : 0 Adrian Mikołajczak, asysta Adrian Pietrowski;

35 min. 4 : 1 bramka bezpośrednio z rzutu rożnego;

37 min. 5 : 1 Adrian Pietrowski po indywidualnej akcji i podaniu Łukasza Skwarka;

39 min. 6 : 1 Łukasz Skwarek po podaniu od Oliwiera Dobosza;

42 min. 7 : 1 Oliwier Dobosz dobija po strzale z wolnego Sebastiana Kościańskiego;

51 min. 8 : 1 Jakub Zieliński, BRAMKA MECZU PRZEWROTKĄ !!!;

55 min. 9 : 1 Correa / Brazylijczyk /po indywidualnej akcji;

59 min. 10 : 1 Jakub Bagniewski po podaniu Sebastiana Kościańskiego;

75 min. 10 : 2 Wojciech Wypusz w sytuacji sam na sam;

86 min. 10 : 3 Papaj po bardzo ładnej, zespołowej akcji, którą rozpoczął Łukasz Walkowiak.

Po meczu poprosiłem o kilka zdań obu trenerów :

Łukasz Walkowiak  trener Drawy Krzyż ” Ze sparingu jestem bardzo zadowolony, wiadomo, mniej z wyniku ale różnica pomiędzy ligą okręgową a IV ligą widoczna. To bardzo dobra weryfikacja naszych braków.Mamy dużo do poprawienia w defensywie ale zabrakło też kilku zawodników /chociażby  Ziopaja, Makucki /. Uważam, że na ligę będziemy dobrze przygotowani. Mamy jeszcze trochę czasu na przygotowania. Osobiście jestem dobrej myśli. Będę oczywiście kibicował Iskrze Szydłowo, w której spędziłem sporo radosnych chwil”.

Damian Łukasik – trener GKS Iskra Szydłowo: ” Sparing oceniam pozytywnie. Naszym zadaniem dzisiaj było przetrenowanie płynnego przechodzenia z obrony do ataku i odwrotnie. Są małe mankamenty ale też widzę dużo pozytywów. Chciałbym pochwalić młodego Wiktora Brodawkę. Strzelamy dużo bramek pomimo absencji naszych napastników i to też o czymś świadczy”.

Prawdopodobnie, pierwszy mecz sezonu planowany na 5. sierpnia w Szydłowie z Victorią Skarszew, na prośbę Gości zostanie przełożony na jesień.

GKS ISKRA SZYDŁOWO: CZAPLA, ŚWIERGIEL, KŁĄCZYŃSKI, ZIELIŃSKI, BAGNIEWSKI, MIKOŁAJCZAK, DOBOSZ, MICHOREK, SKWAREK, PIETROWSKI, KOŚCIAŃSKI oraz DĄBROWSKI, RAK, CORREA, PAWLAK, BRODAWKA.

Jerzy Siwiec

no images were found

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na Iskra dalej testuje i wygrywa.