Skromnie ale za 3 punkty.

1 : 0 / 0 : 0 / GKS Iskra Szydłowo pokonała Fortunę Wieleń w sobotnie popołudnie na boisku w Szydłowie. Gola na wagę 3. punktów zdobył w doliczonym czasie gry / 90 + 2 /, z rzutu karnego, niezawodny w tym elemencie Roman Michorek. Noga nie zadrżała choć presja była ogromna – mówi zadowolony Roman.

Fortuna Wieleń, drużyna z 12. miejsca w tabeli, 24 punkty / 7 – 3 – 12 /. Na jesieni w Wieleniu Iskra wygrała 3 : 1.

Dzisiaj słaba pierwsza połowa. Dwa razy ratuje nas Artur Dąbrowski broniąc sytuacje sam na sam i ostry strzał z dystansu. Kolejny raz Artur udowadnia, że jako jeden z najmłodszych naszych zawodników nabiera w szybkim tempie doświadczenia i robi pod okiem trenera bramkarzy Gabriela Kulachy stałe postępy. Przypomnę, że niedawno obronił rzut karny w decydującym momencie. Brawo Artur.

Iskra zdaniem wielu obserwatorów źle ustawiona w pierwszej połowie. Dopiero roszady w przerwie spowodowały poprawę gry na tyle, że gra toczyła się na połowie Gości.Tylko nieskuteczność naszych napastników nie dawała nam bramki. Na bramkę kibice czekali do 90 + 2, kiedy to faulowany był Jakub Rak i sędzia podyktował “11”. Rzut karny to jeszcze nie gol ale doświadczony Roman Michorek nie miał problemów i pewnie umieścił piłkę w siatce, myląc bramkarza Fortuny.

Za tydzień prestiżowe spotkanie z MKP Powiat Pilski. Ze względu na remont boiska w Pile, mecz rozegrany zostanie na boisku w Kaczorach w sobotę, 4. maja o godzinie 16.00.

GKS ISKRA SZYDŁOWO: DĄBROWSKI, KŁĄCZYŃSKI, WOJDYŁO, GAŁECKI, MARTENKA, NOWAK, SKWAREK, MICHOREK, MIKOŁAJCZAK, RAK, GABRYSIAK oraz BRODAWKA, KAMIŃSKI.

REZERWOWI: ZIELONKA, DRZEWIECKI, KUREK.

Jerzy Siwiec

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.