Sparing ze Spartą też wygrany.

W kolejnym sparingu GKS Iskra Szydłowo pokonała 6 : 0 / 2 : 0 / Spartę Złotów ale nie wynik jest ważny tylko styl i możliwość sprawdzenia kolejnych zawodników. Dzisiaj ponownie bez Mateusza Górnego i Dominika Drzewieckiego. Leczą niegroźne urazy.

“Dobrze to wygląda, chociaż boisko w Łubiance jest nierówne a to nie sprzyja płynnej grze. Mimo wysokiego wyniku mam małą uwagę. Za długo holujemy / prowadzimy / piłkę a to na tym nierównym boisku często generuje stratę zamiast płynnej akcji. Zbieram materiał i obserwuję poszczególnych zawodników. Cieszy zaangażowanie na treningach i w sparingach”. – powiedział trener Iskry Szydłowo – Damian Łukasik zaraz po meczu.

Dodajmy, że boisko w Szydłowie po renowacji.  Trawa z rolki pod bramkami musi się ukorzenić i dlatego z przymusu gramy w Łubiance.

Łukasz Skwarek w formie i strzela bramki pod nieobecność wspomnianych już Mateusza Górnego i Dominika Drzewieckiego. Dzisiaj Łukasz zdobył ich 3 czyli połoę.

Jak padały bramki:

1 : 0 w 25 min. Łukasz Skwarek strzałem w długi róg;

2 : 0 w 45 min. Adrian Pietrowski wykorzystał długie, prostopadłe podanie Łukasza Kłączyńskiego;

3 : 0 ponownie Łukasz Skwarek po podaniu Oliwiera Dobosza i sprytnym lobiku;

4 : 0 w 57 min. Strzelcem nowy nabytek Iskry Szydłowo – Wanderson Correa de Almeida, Brazylijczyk, grający uprzednio w Lubuszaninie Trzcianka. Strzał z 16 m.

5 : 0 w 80 min. Łukasz Skwarek po kombinacyjnej, szybkiej akcji a Adrianem Mikołajczakiem;

6 : 0 w 85 min. Rak po podaniu od Mateusza Świergiela.

Sparta Złotów w poprzednim sezonie otarła się o baraż o V ligę. Na pewno potencjał jest i w tym sezonie powalczą. Niestety minęły czasy równej rywalizacji z Iskrą Szydłowo w przeszłości ale życzymy powrotu do grona najpierw V – ligowców i dalej IV – ligowych zmagań.

GKS ISKRA SZYDŁOWO: CZAPLA, ZIELIŃSKI, KŁĄCZYŃSKI, ŚWIERGIEL, BAGNIEWSKI, MIKOŁAJCZAK, MICHOREK, DOBOSZ, PIETROWSKI, SKWAREK, WANDERSON CORREA / WAMPI / oraz DĄBROWSKI, RAK, BRODAWKA.

                                                                                                       Jerzy Siwiec

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Sparing ze Spartą też wygrany.

  1. Obserwator pisze:

    3 łatwo wygrane sparingi bez napastników Górnego i Drzewieckiego pokazują że zmiana trenera wyszła zespołowi na dobre. Pokaże liga ale zmiana w sposobie gry i ustawienia też ma wpływ. Widać też wiekszy udział młodzieży w trakcie meczów. Powodzenia w lidze.

  2. Piłkarz pisze:

    Powodzenia w rozgrywkach ligowych.
    Należy skupić się na dobrym początku, starcie. Liga bardzo mocna ale Iskra powinna dać sobie radę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.