Spotkanie noworoczne w Iskrze Szydłowo.

W restauracji “Zacisze” w Szydłowie, 21 stycznia spotkali się piłkarze, kibice, działacze i zarząd na noworocznym spotkaniu. Spotkanie prowadził prezes Iskry Szydłowo – Rafał Szczanowicz a jednym z pomysłodawców i sponsorów był nie kto inny tylko Mieczysław Szczanowicz – główny sponsor zespołu.

Prezes Rafał Szczanowicz podziękował zebranym za miniony rok, złożył życzenia i przedstawił zmiany w zarządzie. Nowym wiceprezesem zarządu Iskry Szydłowo został Tadeusz Cecki, który zastąpił ustępującego ze względu na stan zdrowia – Marka Wojdyłę. Kolejna zmiana to Artur Krzywicki jako członek zarządu w miejsce Sławomira Komenderskiego, który złożył rezygnację.

Prezes Szczanowicz podziękował Markowi Wojdyle za pracę w roli wiceprezesa oraz Damianowi Wadowskiemu, Wojciechowi Ratajczykowi i Januszowi Oleckiemu za pracą społeczna i zaangażowanie na rzecz klubu, wręczając pamiątkowe statuetki.

Podziękowania dla wójta Gminy Szydłowo Tobiasza Wiesiołka za dobra współpracę na linii klub – gmina odebrał Artur Kamiński, który reprezentował Urząd Gminy. Wójt Tobiasz Wiesiołek nie mógł osobiście uczestniczyć w spotkaniu ze względu na wcześniej zaplanowane, ważne przedsięwzięcia.

Pod nieobecność trenera Piotra Sochackiego, asystent i jednocześnie zawodnik Iskry – Roman Michorek przedstawił statystyki zespołu z pierwszej rundy.

Najwięcej minut rozegrał bramkarz Kamil Czapla a najlepszym zawodnikiem rundy jesiennej uznany został kapitan zespołu – Łukasz Skwarek.

JUTRO STATYSTYKI I WSZYSTKIE BRAMKI Z RUNDY JESIENNEJ.

                                                                                                               Jerzy Siwiec

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.