Terminarz

Red Box Klasa okręgowa 2023/2024, grupa: wielkopolska I

Kolejka 1 – 12-13 sierpnia
Noteć Dziembowo 4-0 Sokół Mieścisko 12 sierpnia, 14:00
Orzeł Gulcz 6-1 Unia Wapno 12 sierpnia, 10:30
Iskra Szydłowo 11-2 Iskra Krajenka 12 sierpnia, 12:00
Sokół Damasławek 1-4 Noteć Rosko 13 sierpnia, 15:00
Fortuna Wieleń 1-1 GLKS Wysoka 12 sierpnia, 17:00
MKP Powiat Pilski Piła 5-1 Tarnovia Tarnówka 13 sierpnia, 12:00
Sokół Szamocin 4-0 Rożnovia Rożnowo 12 sierpnia, 16:00
Radwan Lubasz 1-4 Sparta Złotów 13 sierpnia, 15:00
Kolejka 2 – 19-20 sierpnia
Sokół Mieścisko 0-4 Sparta Złotów 19 sierpnia, 16:00
Rożnovia Rożnowo 5-1 Radwan Lubasz 19 sierpnia, 16:00
Tarnovia Tarnówka 0-5 Sokół Szamocin 20 sierpnia, 12:00
GLKS Wysoka 2-1 MKP Powiat Pilski Piła 19 sierpnia, 15:00
Noteć Rosko 5-0 Fortuna Wieleń 20 sierpnia, 15:00
Iskra Krajenka 1-0 Sokół Damasławek 20 sierpnia, 13:30
Unia Wapno 1-2 Iskra Szydłowo 19 sierpnia, 13:00
Noteć Dziembowo 3-1 Orzeł Gulcz 19 sierpnia, 15:00
Kolejka 3 – 26-27 sierpnia
Orzeł Gulcz 2-0 Sokół Mieścisko 26 sierpnia, 16:00
Iskra Szydłowo 3-0 Noteć Dziembowo 26 sierpnia, 14:00
Sokół Damasławek 3-3 Unia Wapno 27 sierpnia, 15:00
Fortuna Wieleń 5-3 Iskra Krajenka 26 sierpnia, 16:00
MKP Powiat Pilski Piła 5-2 Noteć Rosko 26 sierpnia, 16:00
Sokół Szamocin 4-0 GLKS Wysoka 27 sierpnia, 16:00
Radwan Lubasz 3-1 Tarnovia Tarnówka 27 sierpnia, 15:00
Sparta Złotów 3-1 Rożnovia Rożnowo 26 sierpnia, 14:00
Kolejka 4 – 2-3 września
Sokół Mieścisko 0-2 Rożnovia Rożnowo 2 września, 16:00
Tarnovia Tarnówka 0-4 Sparta Złotów 2 września, 15:00
GLKS Wysoka 3-0 Radwan Lubasz 3 września, 16:00
Noteć Rosko 1-1 Sokół Szamocin 2 września, 13:00
Iskra Krajenka 1-0 MKP Powiat Pilski Piła 2 września, 15:00
Unia Wapno 3-0 Fortuna Wieleń 2 września, 16:00
Noteć Dziembowo 5-1 Sokół Damasławek 2 września, 15:00
Orzeł Gulcz 3-5 Iskra Szydłowo 2 września, 15:00
Kolejka 5 – 9-10 września
Iskra Szydłowo 7-0 Sokół Mieścisko 9 września, 16:00
Sokół Damasławek 0-0 Orzeł Gulcz 10 września, 16:00
Fortuna Wieleń 2-2 Noteć Dziembowo 9 września, 16:00
MKP Powiat Pilski Piła 4-1 Unia Wapno 9 września, 17:00
Sokół Szamocin 2-1 Iskra Krajenka 9 września, 16:00
Radwan Lubasz 1-3 Noteć Rosko 10 września, 15:00
Sparta Złotów 0-1 GLKS Wysoka 9 września, 16:00
Rożnovia Rożnowo 5-1 Tarnovia Tarnówka 9 września, 16:00
Kolejka 6 – 16-17 września
Sokół Mieścisko 7-1 Tarnovia Tarnówka 16 września, 15:00
GLKS Wysoka 6-2 Rożnovia Rożnowo 17 września, 15:00
Noteć Rosko 1-3 Sparta Złotów 17 września, 13:00
Iskra Krajenka 2-1 Radwan Lubasz 16 września, 13:00
Unia Wapno 1-1 Sokół Szamocin 16 września, 17:00
Noteć Dziembowo 0-7 MKP Powiat Pilski Piła 16 września, 15:00
Orzeł Gulcz 5-2 Fortuna Wieleń 17 września, 15:00
Iskra Szydłowo 7-1 Sokół Damasławek 16 września, 15:00
Kolejka 7 – 23-24 września
Sokół Damasławek 2-1 Sokół Mieścisko 24 września, 16:00
Fortuna Wieleń 1-3 Iskra Szydłowo 23 września, 15:00
MKP Powiat Pilski Piła 5-0 Orzeł Gulcz 23 września, 18:00
Sokół Szamocin 1-0 Noteć Dziembowo 24 września, 15:00
Radwan Lubasz 2-4 Unia Wapno 24 września, 15:00
Sparta Złotów 2-0 Iskra Krajenka 23 września, 16:00
Rożnovia Rożnowo 4-2 Noteć Rosko 23 września, 16:00
Tarnovia Tarnówka 1-3 GLKS Wysoka 23 września, 15:00
Kolejka 8 – 30 września-1 października
Sokół Mieścisko 4-0 GLKS Wysoka 30 września, 15:00
Noteć Rosko 5-1 Tarnovia Tarnówka 1 października, 13:00
Iskra Krajenka 0-1 Rożnovia Rożnowo 1 października, 12:00
Unia Wapno 0-4 Sparta Złotów 30 września, 14:00
Noteć Dziembowo 2-1 Radwan Lubasz 1 października, 15:00
Orzeł Gulcz 2-4 Sokół Szamocin 30 września, 15:00
Iskra Szydłowo 1-1 MKP Powiat Pilski Piła 30 września, 16:30
Sokół Damasławek 4-3 Fortuna Wieleń 1 października, 15:00

 

Kolejka 9 – 7-8 października

Fortuna Wieleń 3-1 Sokół Mieścisko 7 października, 15:00
MKP Powiat Pilski Piła 6-0 Sokół Damasławek 7 października, 15:00
Sokół Szamocin 3-2 Iskra Szydłowo 7 października, 15:00
Radwan Lubasz 2-1 Orzeł Gulcz 8 października, 15:00
Sparta Złotów 4-3 Noteć Dziembowo 7 października, 15:00
Rożnovia Rożnowo 1-1 Unia Wapno 7 października, 16:00
Tarnovia Tarnówka 5-3 Iskra Krajenka 7 października, 15:00
GLKS Wysoka 0-1 Noteć Rosko 7 października, 12:30

Kolejka 10 – 14-15 października

Sokół Mieścisko 1-3 Noteć Rosko 14 października, 14:00
Iskra Krajenka 3-3 GLKS Wysoka 14 października, 14:00
Unia Wapno 4-1 Tarnovia Tarnówka 14 października, 11:00
Noteć Dziembowo 0-1 Rożnovia Rożnowo 15 października, 15:00
Orzeł Gulcz 3-1 Sparta Złotów 14 października, 15:30
Iskra Szydłowo 7-0 Radwan Lubasz 14 października, 14:00
Sokół Damasławek 1-2 Sokół Szamocin 14 października, 15:00
Fortuna Wieleń 5-4 MKP Powiat Pilski Piła 14 października, 15:00
Kolejka 11 – 21-22 października
MKP Powiat Pilski Piła 0-3 Sokół Mieścisko 21 października, 15:00
Sokół Szamocin 7-0 Fortuna Wieleń 22 października, 14:30
Radwan Lubasz 1-2 Sokół Damasławek 22 października, 13:00
Sparta Złotów 1-4 Iskra Szydłowo 21 października, 15:30
Rożnovia Rożnowo 4-2 Orzeł Gulcz 21 października, 16:00
Tarnovia Tarnówka 4-1 Noteć Dziembowo 21 października, 12:00
GLKS Wysoka 0-3 Unia Wapno 21 października, 14:30
Noteć Rosko 3-2 Iskra Krajenka 22 października, 14:00
Kolejka 12 – 28-29 października
Sokół Mieścisko 4-3 Iskra Krajenka 28 października, 15:00
Unia Wapno 7-3 Noteć Rosko 28 października, 14:30
Noteć Dziembowo 1-0 GLKS Wysoka 28 października, 15:00
Orzeł Gulcz 3-3 Tarnovia Tarnówka 28 października, 11:30
Iskra Szydłowo 1-0 Rożnovia Rożnowo 28 października, 15:00
Sokół Damasławek 0-1 Sparta Złotów 29 października, 14:30
Fortuna Wieleń 1-0 Radwan Lubasz 28 października, 14:00
MKP Powiat Pilski Piła 2-3 Sokół Szamocin 28 października, 15:00

Kolejka 13 – 4-5 listopada

 

 

Sokół Szamocin 7-2 Sokół Mieścisko 4 listopada, 14:00
Radwan Lubasz 2-2 MKP Powiat Pilski Piła 5 listopada, 13:00
Sparta Złotów 4-0 Fortuna Wieleń 4 listopada, 14:00
Rożnovia Rożnowo 5-1 Sokół Damasławek 4 listopada, 14:30
Tarnovia Tarnówka 0-1 Iskra Szydłowo 4 listopada, 14:00
GLKS Wysoka 2-0 Orzeł Gulcz 4 listopada, 13:30
Noteć Rosko 0-1 Noteć Dziembowo 4 listopada, 14:00
Iskra Krajenka 3-2 Unia Wapno 4 listopada, 12:00
     
       
       
       
       
       
       
       
Kolejka 14 – 11-12 listopada
Sokół Mieścisko 1-5 Unia Wapno 11 listopada, 14:00
Noteć Dziembowo 2-1 Iskra Krajenka 11 listopada, 14:00
Orzeł Gulcz 1-1 Noteć Rosko 11 listopada, 14:00
Iskra Szydłowo 1-0 GLKS Wysoka 11 listopada, 11:30
Sokół Damasławek 2-3 Tarnovia Tarnówka 12 listopada, 13:00
Fortuna Wieleń 1-0 Rożnovia Rożnowo 11 listopada, 13:00
MKP Powiat Pilski Piła 4-0 Sparta Złotów 11 listopada, 16:00
Sokół Szamocin 7-1 Radwan Lubasz 11 listopada, 11:00
MKP Powiat Pilski Piła Sokół Mieścisko  
Sokół Szamocin Fortuna Wieleń  
Radwan Lubasz Sokół Damasławek  
Sparta Złotów Iskra Szydłowo  
Rożnovia Rożnowo Orzeł Gulcz  
Tarnovia Tarnówka Noteć Dziembowo  
GLKS Wysoka Unia Wapno  
Noteć Rosko Iskra Krajenka  
Kolejka 12 – 28-29 października
Sokół Mieścisko Iskra Krajenka  
Unia Wapno Noteć Rosko  
Noteć Dziembowo GLKS Wysoka  
Orzeł Gulcz Tarnovia Tarnówka  
Iskra Szydłowo Rożnovia Rożnowo  
Sokół Damasławek Sparta Złotów  
Fortuna Wieleń Radwan Lubasz  
MKP Powiat Pilski Piła Sokół Szamocin  
Kolejka 13 – 4-5 listopada
Sokół Szamocin Sokół Mieścisko  
Radwan Lubasz MKP Powiat Pilski Piła  
Sparta Złotów Fortuna Wieleń  
Rożnovia Rożnowo Sokół Damasławek  
Tarnovia Tarnówka Iskra Szydłowo  
GLKS Wysoka Orzeł Gulcz  
Noteć Rosko Noteć Dziembowo  
Iskra Krajenka Unia Wapno  
Kolejka 14 – 11-12 listopada
Sokół Mieścisko Unia Wapno  
Noteć Dziembowo Iskra Krajenka  
Orzeł Gulcz Noteć Rosko  
Iskra Szydłowo GLKS Wysoka  
Sokół Damasławek Tarnovia Tarnówka  
Fortuna Wieleń Rożnovia Rożnowo  
MKP Powiat Pilski Piła Sparta Złotów  
Sokół Szamocin Radwan Lubasz  
Kolejka 15 – 18-19 listopada
Radwan Lubasz Sokół Mieścisko  
Sparta Złotów Sokół Szamocin  
Rożnovia Rożnowo MKP Powiat Pilski Piła  
Tarnovia Tarnówka Fortuna Wieleń  
GLKS Wysoka Sokół Damasławek  
Noteć Rosko Iskra Szydłowo  
Iskra Krajenka Orzeł Gulcz  
Unia Wapno Noteć Dziembowo  
     
       
       
       
       
       
       
       
       
 
       
       
       
       
       
       
       
       
       
Kolejka 3 – 15 sierpnia
Victoria Września Kotwica Kórnik  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Noteć Czarnków  
Iskra Szydłowo Lipno Stęszew  
Nielba Wągrowiec Korona Piaski  
Obra Kościan Victoria Skarszew  
SKP Słupca Polonia 1908 Marcinki Kępno  
Centra Ostrów Wielkopolski Mieszko Gniezno  
LKS Gołuchów Warta Międzychód  
Huragan Pobiedziska Polonia 1912 Leszno  
Kolejka 4 – 20-21 sierpnia
Kotwica Kórnik Polonia 1912 Leszno  
Warta Międzychód Huragan Pobiedziska  
Mieszko Gniezno LKS Gołuchów  
Polonia 1908 Marcinki Kępno Centra Ostrów Wielkopolski  
Victoria Skarszew SKP Słupca  
Korona Piaski Obra Kościan  
Lipno Stęszew Nielba Wągrowiec  
Noteć Czarnków Iskra Szydłowo  
Victoria Września Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Kolejka 5 – 27-28 sierpnia
Tarnovia Tarnowo Podgórne Kotwica Kórnik  
Iskra Szydłowo Victoria Września  
Nielba Wągrowiec Noteć Czarnków  
Obra Kościan Lipno Stęszew  
SKP Słupca Korona Piaski  
Centra Ostrów Wielkopolski Victoria Skarszew  
LKS Gołuchów Polonia 1908 Marcinki Kępno  
Huragan Pobiedziska Mieszko Gniezno  
Polonia 1912 Leszno Warta Międzychód  
Kolejka 6 – 3-4 września
Kotwica Kórnik Warta Międzychód  
Mieszko Gniezno Polonia 1912 Leszno  
Polonia 1908 Marcinki Kępno Huragan Pobiedziska  
Victoria Skarszew LKS Gołuchów  
Korona Piaski Centra Ostrów Wielkopolski  
Lipno Stęszew SKP Słupca  
Noteć Czarnków Obra Kościan  
Victoria Września Nielba Wągrowiec  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Iskra Szydłowo  
Kolejka 7 – 10-11 września
Iskra Szydłowo Kotwica Kórnik  
Nielba Wągrowiec Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Obra Kościan Victoria Września  
SKP Słupca Noteć Czarnków  
Centra Ostrów Wielkopolski Lipno Stęszew  
LKS Gołuchów Korona Piaski  
Huragan Pobiedziska Victoria Skarszew  
Polonia 1912 Leszno Polonia 1908 Marcinki Kępno  
Warta Międzychód Mieszko Gniezno  
Kolejka 8 – 17-18 września
Kotwica Kórnik Mieszko Gniezno  
Polonia 1908 Marcinki Kępno Warta Międzychód  
Victoria Skarszew Polonia 1912 Leszno  
Korona Piaski Huragan Pobiedziska  
Lipno Stęszew LKS Gołuchów  
Noteć Czarnków Centra Ostrów Wielkopolski  
Victoria Września SKP Słupca  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Obra Kościan  
Iskra Szydłowo Nielba Wągrowiec  
Kolejka 9 – 24-25 września
Nielba Wągrowiec Kotwica Kórnik  
Obra Kościan Iskra Szydłowo  
SKP Słupca Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Centra Ostrów Wielkopolski Victoria Września  
LKS Gołuchów Noteć Czarnków  
Huragan Pobiedziska Lipno Stęszew  
Polonia 1912 Leszno Korona Piaski  
Warta Międzychód Victoria Skarszew  
Mieszko Gniezno Polonia 1908 Marcinki Kępno  
Kolejka 10 – 1-2 października
Kotwica Kórnik Polonia 1908 Marcinki Kępno  
Victoria Skarszew Mieszko Gniezno  
Korona Piaski Warta Międzychód  
Lipno Stęszew Polonia 1912 Leszno  
Noteć Czarnków Huragan Pobiedziska  
Victoria Września LKS Gołuchów  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Centra Ostrów Wielkopolski  
Iskra Szydłowo SKP Słupca  
Nielba Wągrowiec Obra Kościan  
Kolejka 11 – 8-9 października
Obra Kościan Kotwica Kórnik  
SKP Słupca Nielba Wągrowiec  
Centra Ostrów Wielkopolski Iskra Szydłowo  
LKS Gołuchów Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Huragan Pobiedziska Victoria Września  
Polonia 1912 Leszno Noteć Czarnków  
Warta Międzychód Lipno Stęszew  
Mieszko Gniezno Korona Piaski  
Polonia 1908 Marcinki Kępno Victoria Skarszew  
Kolejka 12 – 15-16 października
Kotwica Kórnik Victoria Skarszew  
Korona Piaski Polonia 1908 Marcinki Kępno  
Lipno Stęszew Mieszko Gniezno  
Noteć Czarnków Warta Międzychód  
Victoria Września Polonia 1912 Leszno  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Huragan Pobiedziska  
Iskra Szydłowo LKS Gołuchów  
Nielba Wągrowiec Centra Ostrów Wielkopolski  
Obra Kościan SKP Słupca  
Kolejka 13 – 22-23 października
SKP Słupca Kotwica Kórnik  
Centra Ostrów Wielkopolski Obra Kościan  
LKS Gołuchów Nielba Wągrowiec  
Huragan Pobiedziska Iskra Szydłowo  
Polonia 1912 Leszno Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Warta Międzychód Victoria Września  
Mieszko Gniezno Noteć Czarnków  
Polonia 1908 Marcinki Kępno Lipno Stęszew  
Victoria Skarszew Korona Piaski  
Kolejka 14 – 29-30 października
Kotwica Kórnik Korona Piaski  
Lipno Stęszew Victoria Skarszew  
Noteć Czarnków Polonia 1908 Marcinki Kępno  
Victoria Września Mieszko Gniezno  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Warta Międzychód  
Iskra Szydłowo Polonia 1912 Leszno  
Nielba Wągrowiec Huragan Pobiedziska  
Obra Kościan LKS Gołuchów  
SKP Słupca Centra Ostrów Wielkopolski  
Kolejka 15 – 5-6 listopada
Centra Ostrów Wielkopolski Kotwica Kórnik  
LKS Gołuchów SKP Słupca  
Huragan Pobiedziska Obra Kościan  
Polonia 1912 Leszno Nielba Wągrowiec  
Warta Międzychód Iskra Szydłowo  
Mieszko Gniezno Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Polonia 1908 Marcinki Kępno Victoria Września  
Victoria Skarszew Noteć Czarnków  
Korona Piaski Lipno Stęszew  
Kolejka 16 – 12-13 listopada
Kotwica Kórnik Lipno Stęszew  
Noteć Czarnków Korona Piaski  
Victoria Września Victoria Skarszew  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Polonia 1908 Marcinki Kępno  
Iskra Szydłowo Mieszko Gniezno  
Nielba Wągrowiec Warta Międzychód  
Obra Kościan Polonia 1912 Leszno  
SKP Słupca Huragan Pobiedziska  
Centra Ostrów Wielkopolski LKS Gołuchów  
Kolejka 17 – 19-20 listopada
LKS Gołuchów Kotwica Kórnik  
Huragan Pobiedziska Centra Ostrów Wielkopolski  
Polonia 1912 Leszno SKP Słupca  
Warta Międzychód Obra Kościan  
Mieszko Gniezno Nielba Wągrowiec  
Polonia 1908 Marcinki Kępno Iskra Szydłowo  
Victoria Skarszew Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Korona Piaski Victoria Września  
Lipno Stęszew Noteć Czarnków  
Kolejka 18 – 26-27 listopada
Kotwica Kórnik Noteć Czarnków  
Lipno Stęszew Victoria Września  
Korona Piaski Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Victoria Skarszew Iskra Szydłowo  
Polonia 1908 Marcinki Kępno Nielba Wągrowiec  
Mieszko Gniezno Obra Kościan  
Warta Międzychód SKP Słupca  
Polonia 1912 Leszno Centra Ostrów Wielkopolski  
Huragan Pobiedziska LKS Gołuchów  
Kolejka 19
Huragan Pobiedziska Kotwica Kórnik  
LKS Gołuchów Polonia 1912 Leszno  
Centra Ostrów Wielkopolski Warta Międzychód  
SKP Słupca Mieszko Gniezno  
Obra Kościan Polonia 1908 Marcinki Kępno  
Nielba Wągrowiec Victoria Skarszew  
Iskra Szydłowo Korona Piaski  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Lipno Stęszew  
Victoria Września Noteć Czarnków  
Kolejka 20
Kotwica Kórnik Victoria Września  
Noteć Czarnków Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Lipno Stęszew Iskra Szydłowo  
Korona Piaski Nielba Wągrowiec  
Victoria Skarszew Obra Kościan  
Polonia 1908 Marcinki Kępno SKP Słupca  
Mieszko Gniezno Centra Ostrów Wielkopolski  
Warta Międzychód LKS Gołuchów  
Polonia 1912 Leszno Huragan Pobiedziska  
Kolejka 21
Polonia 1912 Leszno Kotwica Kórnik  
Huragan Pobiedziska Warta Międzychód  
LKS Gołuchów Mieszko Gniezno  
Centra Ostrów Wielkopolski Polonia 1908 Marcinki Kępno  
SKP Słupca Victoria Skarszew  
Obra Kościan Korona Piaski  
Nielba Wągrowiec Lipno Stęszew  
Iskra Szydłowo Noteć Czarnków  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Victoria Września  
Kolejka 22
Kotwica Kórnik Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Victoria Września Iskra Szydłowo  
Noteć Czarnków Nielba Wągrowiec  
Lipno Stęszew Obra Kościan  
Korona Piaski SKP Słupca  
Victoria Skarszew Centra Ostrów Wielkopolski  
Polonia 1908 Marcinki Kępno LKS Gołuchów  
Mieszko Gniezno Huragan Pobiedziska  
Warta Międzychód Polonia 1912 Leszno  
Kolejka 23
Warta Międzychód Kotwica Kórnik  
Polonia 1912 Leszno Mieszko Gniezno  
Huragan Pobiedziska Polonia 1908 Marcinki Kępno  
LKS Gołuchów Victoria Skarszew  
Centra Ostrów Wielkopolski Korona Piaski  
SKP Słupca Lipno Stęszew  
Obra Kościan Noteć Czarnków  
Nielba Wągrowiec Victoria Września  
Iskra Szydłowo Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Kolejka 24
Kotwica Kórnik Iskra Szydłowo  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Nielba Wągrowiec  
Victoria Września Obra Kościan  
Noteć Czarnków SKP Słupca  
Lipno Stęszew Centra Ostrów Wielkopolski  
Korona Piaski LKS Gołuchów  
Victoria Skarszew Huragan Pobiedziska  
Polonia 1908 Marcinki Kępno Polonia 1912 Leszno  
Mieszko Gniezno Warta Międzychód  
Kolejka 25
Mieszko Gniezno Kotwica Kórnik  
Warta Międzychód Polonia 1908 Marcinki Kępno  
Polonia 1912 Leszno Victoria Skarszew  
Huragan Pobiedziska Korona Piaski  
LKS Gołuchów Lipno Stęszew  
Centra Ostrów Wielkopolski Noteć Czarnków  
SKP Słupca Victoria Września  
Obra Kościan Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Nielba Wągrowiec Iskra Szydłowo  
Kolejka 26
Kotwica Kórnik Nielba Wągrowiec  
Iskra Szydłowo Obra Kościan  
Tarnovia Tarnowo Podgórne SKP Słupca  
Victoria Września Centra Ostrów Wielkopolski  
Noteć Czarnków LKS Gołuchów  
Lipno Stęszew Huragan Pobiedziska  
Korona Piaski Polonia 1912 Leszno  
Victoria Skarszew Warta Międzychód  
Polonia 1908 Marcinki Kępno Mieszko Gniezno  
Kolejka 27
Polonia 1908 Marcinki Kępno Kotwica Kórnik  
Mieszko Gniezno Victoria Skarszew  
Warta Międzychód Korona Piaski  
Polonia 1912 Leszno Lipno Stęszew  
Huragan Pobiedziska Noteć Czarnków  
LKS Gołuchów Victoria Września  
Centra Ostrów Wielkopolski Tarnovia Tarnowo Podgórne  
SKP Słupca Iskra Szydłowo  
Obra Kościan Nielba Wągrowiec  
Kolejka 28
Kotwica Kórnik Obra Kościan  
Nielba Wągrowiec SKP Słupca  
Iskra Szydłowo Centra Ostrów Wielkopolski  
Tarnovia Tarnowo Podgórne LKS Gołuchów  
Victoria Września Huragan Pobiedziska  
Noteć Czarnków Polonia 1912 Leszno  
Lipno Stęszew Warta Międzychód  
Korona Piaski Mieszko Gniezno  
Victoria Skarszew Polonia 1908 Marcinki Kępno  
Kolejka 29
Victoria Skarszew Kotwica Kórnik  
Polonia 1908 Marcinki Kępno Korona Piaski  
Mieszko Gniezno Lipno Stęszew  
Warta Międzychód Noteć Czarnków  
Polonia 1912 Leszno Victoria Września  
Huragan Pobiedziska Tarnovia Tarnowo Podgórne  
LKS Gołuchów Iskra Szydłowo  
Centra Ostrów Wielkopolski Nielba Wągrowiec  
SKP Słupca Obra Kościan  
Kolejka 30
Kotwica Kórnik SKP Słupca  
Obra Kościan Centra Ostrów Wielkopolski  
Nielba Wągrowiec LKS Gołuchów  
Iskra Szydłowo Huragan Pobiedziska  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Polonia 1912 Leszno  
Victoria Września Warta Międzychód  
Noteć Czarnków Mieszko Gniezno  
Lipno Stęszew Polonia 1908 Marcinki Kępno  
Korona Piaski Victoria Skarszew  
Kolejka 31
Korona Piaski Kotwica Kórnik  
Victoria Skarszew Lipno Stęszew  
Polonia 1908 Marcinki Kępno Noteć Czarnków  
Mieszko Gniezno Victoria Września  
Warta Międzychód Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Polonia 1912 Leszno Iskra Szydłowo  
Huragan Pobiedziska Nielba Wągrowiec  
LKS Gołuchów Obra Kościan  
Centra Ostrów Wielkopolski SKP Słupca  
Kolejka 32
Kotwica Kórnik Centra Ostrów Wielkopolski  
SKP Słupca LKS Gołuchów  
Obra Kościan Huragan Pobiedziska  
Nielba Wągrowiec Polonia 1912 Leszno  
Iskra Szydłowo Warta Międzychód  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Mieszko Gniezno  
Victoria Września Polonia 1908 Marcinki Kępno  
Noteć Czarnków Victoria Skarszew  
Lipno Stęszew Korona Piaski  
Kolejka 33
Lipno Stęszew Kotwica Kórnik  
Korona Piaski Noteć Czarnków  
Victoria Skarszew Victoria Września  
Polonia 1908 Marcinki Kępno Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Mieszko Gniezno Iskra Szydłowo  
Warta Międzychód Nielba Wągrowiec  
Polonia 1912 Leszno Obra Kościan  
Huragan Pobiedziska SKP Słupca  
LKS Gołuchów Centra Ostrów Wielkopolski  
Kolejka 34
Kotwica Kórnik LKS Gołuchów  
Centra Ostrów Wielkopolski Huragan Pobiedziska  
SKP Słupca Polonia 1912 Leszno  
Obra Kościan Warta Międzychód  
Nielba Wągrowiec Mieszko Gniezno  
Iskra Szydłowo Polonia 1908 Marcinki Kępno  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Victoria Skarszew  
Victoria Września Korona Piaski  
Noteć Czarnków Lipno Stęszew  
Kolejka 1 – 31 lipca-1 sierpnia
Mieszko Gniezno Unia Swarzędz  
Iskra Szydłowo Nielba Wągrowiec  
Olimpia Koło Górnik Konin  
Huragan Pobiedziska Victoria Września  
SKP Słupca Wilki Wilczyn  
Victoria Ostrzeszów Polonia Kępno  
Centra Ostrów Wielkopolski KKS 1925 II Kalisz  
Korona Piaski LKS Gołuchów  
Kotwica Kórnik Obra Kościan  
Warta Międzychód Tarnovia Tarnowo Podgórne  
 
 

 
poster
 
 
 
 
 
 
Kolejka 2 – 7-8 sierpnia
Unia Swarzędz Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Obra Kościan Warta Międzychód  
LKS Gołuchów Kotwica Kórnik  
KKS 1925 II Kalisz Korona Piaski  
Polonia Kępno Centra Ostrów Wielkopolski  
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów  
Victoria Września SKP Słupca  
Górnik Konin Huragan Pobiedziska  
Nielba Wągrowiec Olimpia Koło  
Mieszko Gniezno Iskra Szydłowo  
Kolejka 3 – 14-15 sierpnia
Iskra Szydłowo Unia Swarzędz  
Olimpia Koło Mieszko Gniezno  
Huragan Pobiedziska Nielba Wągrowiec  
SKP Słupca Górnik Konin  
Victoria Ostrzeszów Victoria Września  
Centra Ostrów Wielkopolski Wilki Wilczyn  
Korona Piaski Polonia Kępno  
Kotwica Kórnik KKS 1925 II Kalisz  
Warta Międzychód LKS Gołuchów  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Obra Kościan  
Kolejka 4 – 21-22 sierpnia
Unia Swarzędz Obra Kościan  
LKS Gołuchów Tarnovia Tarnowo Podgórne  
KKS 1925 II Kalisz Warta Międzychód  
Polonia Kępno Kotwica Kórnik  
Wilki Wilczyn Korona Piaski  
Victoria Września Centra Ostrów Wielkopolski  
Górnik Konin Victoria Ostrzeszów  
Nielba Wągrowiec SKP Słupca  
Mieszko Gniezno Huragan Pobiedziska  
Iskra Szydłowo Olimpia Koło  
Kolejka 5 – 28-29 sierpnia
Olimpia Koło Unia Swarzędz  
Huragan Pobiedziska Iskra Szydłowo  
SKP Słupca Mieszko Gniezno  
Victoria Ostrzeszów Nielba Wągrowiec  
Centra Ostrów Wielkopolski Górnik Konin  
Korona Piaski Victoria Września  
Kotwica Kórnik Wilki Wilczyn  
Warta Międzychód Polonia Kępno  
Tarnovia Tarnowo Podgórne KKS 1925 II Kalisz  
Obra Kościan LKS Gołuchów  
Kolejka 6 – 4-5 września
Unia Swarzędz LKS Gołuchów  
KKS 1925 II Kalisz Obra Kościan  
Polonia Kępno Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Wilki Wilczyn Warta Międzychód  
Victoria Września Kotwica Kórnik  
Górnik Konin Korona Piaski  
Nielba Wągrowiec Centra Ostrów Wielkopolski  
Mieszko Gniezno Victoria Ostrzeszów  
Iskra Szydłowo SKP Słupca  
Olimpia Koło Huragan Pobiedziska  
Kolejka 7 – 11-12 września
Huragan Pobiedziska Unia Swarzędz  
SKP Słupca Olimpia Koło  
Victoria Ostrzeszów Iskra Szydłowo  
Centra Ostrów Wielkopolski Mieszko Gniezno  
Korona Piaski Nielba Wągrowiec  
Kotwica Kórnik Górnik Konin  
Warta Międzychód Victoria Września  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Wilki Wilczyn  
Obra Kościan Polonia Kępno  
LKS Gołuchów KKS 1925 II Kalisz  
Kolejka 8 – 18-19 września
Unia Swarzędz KKS 1925 II Kalisz  
Polonia Kępno LKS Gołuchów  
Wilki Wilczyn Obra Kościan  
Victoria Września Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Górnik Konin Warta Międzychód  
Nielba Wągrowiec Kotwica Kórnik  
Mieszko Gniezno Korona Piaski  
Iskra Szydłowo Centra Ostrów Wielkopolski  
Olimpia Koło Victoria Ostrzeszów  
Huragan Pobiedziska SKP Słupca  
Kolejka 9 – 25-26 września
SKP Słupca Unia Swarzędz  
Victoria Ostrzeszów Huragan Pobiedziska  
Centra Ostrów Wielkopolski Olimpia Koło  
Korona Piaski Iskra Szydłowo  
Kotwica Kórnik Mieszko Gniezno  
Warta Międzychód Nielba Wągrowiec  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Górnik Konin  
Obra Kościan Victoria Września  
LKS Gołuchów Wilki Wilczyn  
KKS 1925 II Kalisz Polonia Kępno  
Kolejka 10 – 2-3 października
Unia Swarzędz Polonia Kępno  
Wilki Wilczyn KKS 1925 II Kalisz  
Victoria Września LKS Gołuchów  
Górnik Konin Obra Kościan  
Nielba Wągrowiec Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Mieszko Gniezno Warta Międzychód  
Iskra Szydłowo Kotwica Kórnik  
Olimpia Koło Korona Piaski  
Huragan Pobiedziska Centra Ostrów Wielkopolski  
SKP Słupca Victoria Ostrzeszów  
Kolejka 11 – 9-10 października
Victoria Ostrzeszów Unia Swarzędz  
Centra Ostrów Wielkopolski SKP Słupca  
Korona Piaski Huragan Pobiedziska  
Kotwica Kórnik Olimpia Koło  
Warta Międzychód Iskra Szydłowo  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Mieszko Gniezno  
Obra Kościan Nielba Wągrowiec  
LKS Gołuchów Górnik Konin  
KKS 1925 II Kalisz Victoria Września  
Polonia Kępno Wilki Wilczyn  
Kolejka 12 – 16-17 października
Unia Swarzędz Wilki Wilczyn  
Victoria Września Polonia Kępno  
Górnik Konin KKS 1925 II Kalisz  
Nielba Wągrowiec LKS Gołuchów  
Mieszko Gniezno Obra Kościan  
Iskra Szydłowo Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Olimpia Koło Warta Międzychód  
Huragan Pobiedziska Kotwica Kórnik  
SKP Słupca Korona Piaski  
Victoria Ostrzeszów Centra Ostrów Wielkopolski  
Kolejka 13 – 23-24 października
Centra Ostrów Wielkopolski Unia Swarzędz  
Korona Piaski Victoria Ostrzeszów  
Kotwica Kórnik SKP Słupca  
Warta Międzychód Huragan Pobiedziska  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Olimpia Koło  
Obra Kościan Iskra Szydłowo  
LKS Gołuchów Mieszko Gniezno  
KKS 1925 II Kalisz Nielba Wągrowiec  
Polonia Kępno Górnik Konin  
Wilki Wilczyn Victoria Września  
Kolejka 14 – 30-31 października
Unia Swarzędz Victoria Września  
Górnik Konin Wilki Wilczyn  
Nielba Wągrowiec Polonia Kępno  
Mieszko Gniezno KKS 1925 II Kalisz  
Iskra Szydłowo LKS Gołuchów  
Olimpia Koło Obra Kościan  
Huragan Pobiedziska Tarnovia Tarnowo Podgórne  
SKP Słupca Warta Międzychód  
Victoria Ostrzeszów Kotwica Kórnik  
Centra Ostrów Wielkopolski Korona Piaski  
Kolejka 15 – 6-7 listopada
Korona Piaski Unia Swarzędz  
Kotwica Kórnik Centra Ostrów Wielkopolski  
Warta Międzychód Victoria Ostrzeszów  
Tarnovia Tarnowo Podgórne SKP Słupca  
Obra Kościan Huragan Pobiedziska  
LKS Gołuchów Olimpia Koło  
KKS 1925 II Kalisz Iskra Szydłowo  
Polonia Kępno Mieszko Gniezno  
Wilki Wilczyn Nielba Wągrowiec  
Victoria Września Górnik Konin  
Kolejka 16 – 11 listopada
Unia Swarzędz Górnik Konin  
Nielba Wągrowiec Victoria Września  
Mieszko Gniezno Wilki Wilczyn  
Iskra Szydłowo Polonia Kępno  
Olimpia Koło KKS 1925 II Kalisz  
Huragan Pobiedziska LKS Gołuchów  
SKP Słupca Obra Kościan  
Victoria Ostrzeszów Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Centra Ostrów Wielkopolski Warta Międzychód  
Korona Piaski Kotwica Kórnik  
Kolejka 17 – 13-14 listopada
Kotwica Kórnik Unia Swarzędz  
Warta Międzychód Korona Piaski  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Centra Ostrów Wielkopolski  
Obra Kościan Victoria Ostrzeszów  
LKS Gołuchów SKP Słupca  
KKS 1925 II Kalisz Huragan Pobiedziska  
Polonia Kępno Olimpia Koło  
Wilki Wilczyn Iskra Szydłowo  
Victoria Września Mieszko Gniezno  
Górnik Konin Nielba Wągrowiec  
Kolejka 18 – 20-21 listopada
Unia Swarzędz Nielba Wągrowiec  
Mieszko Gniezno Górnik Konin  
Iskra Szydłowo Victoria Września  
Olimpia Koło Wilki Wilczyn  
Huragan Pobiedziska Polonia Kępno  
SKP Słupca KKS 1925 II Kalisz  
Victoria Ostrzeszów LKS Gołuchów  
Centra Ostrów Wielkopolski Obra Kościan  
Korona Piaski Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Kotwica Kórnik Warta Międzychód  
Kolejka 19 – 27-28 listopada
Warta Międzychód Unia Swarzędz  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Kotwica Kórnik  
Obra Kościan Korona Piaski  
LKS Gołuchów Centra Ostrów Wielkopolski  
KKS 1925 II Kalisz Victoria Ostrzeszów  
Polonia Kępno SKP Słupca  
Wilki Wilczyn Huragan Pobiedziska  
Victoria Września Olimpia Koło  
Górnik Konin Iskra Szydłowo  
Nielba Wągrowiec Mieszko Gniezno  
Kolejka 20
Unia Swarzędz Mieszko Gniezno  
Nielba Wągrowiec Iskra Szydłowo  
Górnik Konin Olimpia Koło  
Victoria Września Huragan Pobiedziska  
Wilki Wilczyn SKP Słupca  
Polonia Kępno Victoria Ostrzeszów  
KKS 1925 II Kalisz Centra Ostrów Wielkopolski  
LKS Gołuchów Korona Piaski  
Obra Kościan Kotwica Kórnik  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Warta Międzychód  
Kolejka 21
Tarnovia Tarnowo Podgórne Unia Swarzędz  
Warta Międzychód Obra Kościan  
Kotwica Kórnik LKS Gołuchów  
Korona Piaski KKS 1925 II Kalisz  
Centra Ostrów Wielkopolski Polonia Kępno  
Victoria Ostrzeszów Wilki Wilczyn  
SKP Słupca Victoria Września  
Huragan Pobiedziska Górnik Konin  
Olimpia Koło Nielba Wągrowiec  
Iskra Szydłowo Mieszko Gniezno  
Kolejka 22
Unia Swarzędz Iskra Szydłowo  
Mieszko Gniezno Olimpia Koło  
Nielba Wągrowiec Huragan Pobiedziska  
Górnik Konin SKP Słupca  
Victoria Września Victoria Ostrzeszów  
Wilki Wilczyn Centra Ostrów Wielkopolski  
Polonia Kępno Korona Piaski  
KKS 1925 II Kalisz Kotwica Kórnik  
LKS Gołuchów Warta Międzychód  
Obra Kościan Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Kolejka 23
Obra Kościan Unia Swarzędz  
Tarnovia Tarnowo Podgórne LKS Gołuchów  
Warta Międzychód KKS 1925 II Kalisz  
Kotwica Kórnik Polonia Kępno  
Korona Piaski Wilki Wilczyn  
Centra Ostrów Wielkopolski Victoria Września  
Victoria Ostrzeszów Górnik Konin  
SKP Słupca Nielba Wągrowiec  
Huragan Pobiedziska Mieszko Gniezno  
Olimpia Koło Iskra Szydłowo  
Kolejka 24
Unia Swarzędz Olimpia Koło  
Iskra Szydłowo Huragan Pobiedziska  
Mieszko Gniezno SKP Słupca  
Nielba Wągrowiec Victoria Ostrzeszów  
Górnik Konin Centra Ostrów Wielkopolski  
Victoria Września Korona Piaski  
Wilki Wilczyn Kotwica Kórnik  
Polonia Kępno Warta Międzychód  
KKS 1925 II Kalisz Tarnovia Tarnowo Podgórne  
LKS Gołuchów Obra Kościan  
Kolejka 25
LKS Gołuchów Unia Swarzędz  
Obra Kościan KKS 1925 II Kalisz  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Polonia Kępno  
Warta Międzychód Wilki Wilczyn  
Kotwica Kórnik Victoria Września  
Korona Piaski Górnik Konin  
Centra Ostrów Wielkopolski Nielba Wągrowiec  
Victoria Ostrzeszów Mieszko Gniezno  
SKP Słupca Iskra Szydłowo  
Huragan Pobiedziska Olimpia Koło  
Kolejka 26
Unia Swarzędz Huragan Pobiedziska  
Olimpia Koło SKP Słupca  
Iskra Szydłowo Victoria Ostrzeszów  
Mieszko Gniezno Centra Ostrów Wielkopolski  
Nielba Wągrowiec Korona Piaski  
Górnik Konin Kotwica Kórnik  
Victoria Września Warta Międzychód  
Wilki Wilczyn Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Polonia Kępno Obra Kościan  
KKS 1925 II Kalisz LKS Gołuchów  
Kolejka 27
KKS 1925 II Kalisz Unia Swarzędz  
LKS Gołuchów Polonia Kępno  
Obra Kościan Wilki Wilczyn  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Victoria Września  
Warta Międzychód Górnik Konin  
Kotwica Kórnik Nielba Wągrowiec  
Korona Piaski Mieszko Gniezno  
Centra Ostrów Wielkopolski Iskra Szydłowo  
Victoria Ostrzeszów Olimpia Koło  
SKP Słupca Huragan Pobiedziska  
Kolejka 28
Unia Swarzędz SKP Słupca  
Huragan Pobiedziska Victoria Ostrzeszów  
Olimpia Koło Centra Ostrów Wielkopolski  
Iskra Szydłowo Korona Piaski  
Mieszko Gniezno Kotwica Kórnik  
Nielba Wągrowiec Warta Międzychód  
Górnik Konin Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Victoria Września Obra Kościan  
Wilki Wilczyn LKS Gołuchów  
Polonia Kępno KKS 1925 II Kalisz  
Kolejka 29
Polonia Kępno Unia Swarzędz  
KKS 1925 II Kalisz Wilki Wilczyn  
LKS Gołuchów Victoria Września  
Obra Kościan Górnik Konin  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Nielba Wągrowiec  
Warta Międzychód Mieszko Gniezno  
Kotwica Kórnik Iskra Szydłowo  
Korona Piaski Olimpia Koło  
Centra Ostrów Wielkopolski Huragan Pobiedziska  
Victoria Ostrzeszów SKP Słupca  
Kolejka 30
Unia Swarzędz Victoria Ostrzeszów  
SKP Słupca Centra Ostrów Wielkopolski  
Huragan Pobiedziska Korona Piaski  
Olimpia Koło Kotwica Kórnik  
Iskra Szydłowo Warta Międzychód  
Mieszko Gniezno Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Nielba Wągrowiec Obra Kościan  
Górnik Konin LKS Gołuchów  
Victoria Września KKS 1925 II Kalisz  
Wilki Wilczyn Polonia Kępno  
Kolejka 31
Wilki Wilczyn Unia Swarzędz  
Polonia Kępno Victoria Września  
KKS 1925 II Kalisz Górnik Konin  
LKS Gołuchów Nielba Wągrowiec  
Obra Kościan Mieszko Gniezno  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Iskra Szydłowo  
Warta Międzychód Olimpia Koło  
Kotwica Kórnik Huragan Pobiedziska  
Korona Piaski SKP Słupca  
Centra Ostrów Wielkopolski Victoria Ostrzeszów  
Kolejka 32
Unia Swarzędz Centra Ostrów Wielkopolski  
Victoria Ostrzeszów Korona Piaski  
SKP Słupca Kotwica Kórnik  
Huragan Pobiedziska Warta Międzychód  
Olimpia Koło Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Iskra Szydłowo Obra Kościan  
Mieszko Gniezno LKS Gołuchów  
Nielba Wągrowiec KKS 1925 II Kalisz  
Górnik Konin Polonia Kępno  
Victoria Września Wilki Wilczyn  
Kolejka 33
Victoria Września Unia Swarzędz  
Wilki Wilczyn Górnik Konin  
Polonia Kępno Nielba Wągrowiec  
KKS 1925 II Kalisz Mieszko Gniezno  
LKS Gołuchów Iskra Szydłowo  
Obra Kościan Olimpia Koło  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Huragan Pobiedziska  
Warta Międzychód SKP Słupca  
Kotwica Kórnik Victoria Ostrzeszów  
Korona Piaski Centra Ostrów Wielkopolski  
Kolejka 34
Unia Swarzędz Korona Piaski  
Centra Ostrów Wielkopolski Kotwica Kórnik  
Victoria Ostrzeszów Warta Międzychód  
SKP Słupca Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Huragan Pobiedziska Obra Kościan  
Olimpia Koło LKS Gołuchów  
Iskra Szydłowo KKS 1925 II Kalisz  
Mieszko Gniezno Polonia Kępno  
Nielba Wągrowiec Wilki Wilczyn  
Górnik Konin Victoria Września  
Kolejka 35
Górnik Konin Unia Swarzędz  
Victoria Września Nielba Wągrowiec  
Wilki Wilczyn Mieszko Gniezno  
Polonia Kępno Iskra Szydłowo  
KKS 1925 II Kalisz Olimpia Koło  
LKS Gołuchów Huragan Pobiedziska  
Obra Kościan SKP Słupca  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Victoria Ostrzeszów  
Warta Międzychód Centra Ostrów Wielkopolski  
Kotwica Kórnik Korona Piaski  
Kolejka 36
Unia Swarzędz Kotwica Kórnik  
Korona Piaski Warta Międzychód  
Centra Ostrów Wielkopolski Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Victoria Ostrzeszów Obra Kościan  
SKP Słupca LKS Gołuchów  
Huragan Pobiedziska KKS 1925 II Kalisz  
Olimpia Koło Polonia Kępno  
Iskra Szydłowo Wilki Wilczyn  
Mieszko Gniezno Victoria Września  
Nielba Wągrowiec Górnik Konin  
Kolejka 37
Nielba Wągrowiec Unia Swarzędz  
Górnik Konin Mieszko Gniezno  
Victoria Września Iskra Szydłowo  
Wilki Wilczyn Olimpia Koło  
Polonia Kępno Huragan Pobiedziska  
KKS 1925 II Kalisz SKP Słupca  
LKS Gołuchów Victoria Ostrzeszów  
Obra Kościan Centra Ostrów Wielkopolski  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Korona Piaski  
Warta Międzychód Kotwica Kórnik  
Kolejka 38
Unia Swarzędz Warta Międzychód  
Kotwica Kórnik Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Korona Piaski Obra Kościan  
Centra Ostrów Wielkopolski LKS Gołuchów  
Victoria Ostrzeszów KKS 1925 II Kalisz  
SKP Słupca Polonia Kępno  
Huragan Pobiedziska Wilki Wilczyn  
Olimpia Koło Victoria Września  
Iskra Szydłowo Górnik Konin  
Mieszko Gniezno Nielba Wągrowiec  

 

WIELKOPOLSKA IV LIGA SEZON 2020/2021

Kolejka 1 – 1-2 sierpnia

Iskra Szydłowo Polonia Kępno  
TPS Winogrady (Poznań) Kotwica Kórnik  
Obra Kościan Odolanovia Odolanów  
LKS Gołuchów Warta Międzychód  
Centra Ostrów Wielkopolski GKS Dopiewo  
Warta II Poznań Olimpia Koło  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Lubuszanin Trzcianka  
KKS 1925 II Kalisz Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Pogoń Nowe Skalmierzyce Wilki Wilczyn  
Victoria Ostrzeszów Krobianka Krobia  
Victoria Września Polonia 1912 Leszno  
 
Kolejka 2 – 8-9 sierpnia
Polonia Kępno Polonia 1912 Leszno  
Krobianka Krobia Victoria Września  
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Pogoń Nowe Skalmierzyce  
Lubuszanin Trzcianka KKS 1925 II Kalisz  
Olimpia Koło Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
GKS Dopiewo Warta II Poznań  
Warta Międzychód Centra Ostrów Wielkopolski  
Odolanovia Odolanów LKS Gołuchów  
Kotwica Kórnik Obra Kościan  
Iskra Szydłowo TPS Winogrady (Poznań)  
Kolejka 3 – 15-16 sierpnia
TPS Winogrady (Poznań) Polonia Kępno  
Obra Kościan Iskra Szydłowo  
LKS Gołuchów Kotwica Kórnik  
Centra Ostrów Wielkopolski Odolanovia Odolanów  
Warta II Poznań Warta Międzychód  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski GKS Dopiewo  
KKS 1925 II Kalisz Olimpia Koło  
Pogoń Nowe Skalmierzyce Lubuszanin Trzcianka  
Victoria Ostrzeszów Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Victoria Września Wilki Wilczyn  
Polonia 1912 Leszno Krobianka Krobia  
Kolejka 4 – 19 sierpnia
Polonia Kępno Krobianka Krobia  
Wilki Wilczyn Polonia 1912 Leszno  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Victoria Września  
Lubuszanin Trzcianka Victoria Ostrzeszów  
Olimpia Koło Pogoń Nowe Skalmierzyce  
GKS Dopiewo KKS 1925 II Kalisz  
Warta Międzychód Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
Odolanovia Odolanów Warta II Poznań  
Kotwica Kórnik Centra Ostrów Wielkopolski  
Iskra Szydłowo LKS Gołuchów  
TPS Winogrady (Poznań) Obra Kościan  
Kolejka 5 – 22-23 sierpnia
Obra Kościan Polonia Kępno  
LKS Gołuchów TPS Winogrady (Poznań)  
Centra Ostrów Wielkopolski Iskra Szydłowo  
Warta II Poznań Kotwica Kórnik  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Odolanovia Odolanów  
KKS 1925 II Kalisz Warta Międzychód  
Pogoń Nowe Skalmierzyce GKS Dopiewo  
Victoria Ostrzeszów Olimpia Koło  
Victoria Września Lubuszanin Trzcianka  
Polonia 1912 Leszno Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Krobianka Krobia Wilki Wilczyn  
Kolejka 6 – 29-30 sierpnia
Polonia Kępno Wilki Wilczyn  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Krobianka Krobia  
Lubuszanin Trzcianka Polonia 1912 Leszno  
Olimpia Koło Victoria Września  
GKS Dopiewo Victoria Ostrzeszów  
Warta Międzychód Pogoń Nowe Skalmierzyce  
Odolanovia Odolanów KKS 1925 II Kalisz  
Kotwica Kórnik Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
Iskra Szydłowo Warta II Poznań  
TPS Winogrady (Poznań) Centra Ostrów Wielkopolski  
Obra Kościan LKS Gołuchów  
Kolejka 7 – 5-6 września
LKS Gołuchów Polonia Kępno  
Centra Ostrów Wielkopolski Obra Kościan  
Warta II Poznań TPS Winogrady (Poznań)  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Iskra Szydłowo  
KKS 1925 II Kalisz Kotwica Kórnik  
Pogoń Nowe Skalmierzyce Odolanovia Odolanów  
Victoria Ostrzeszów Warta Międzychód  
Victoria Września GKS Dopiewo  
Polonia 1912 Leszno Olimpia Koło  
Krobianka Krobia Lubuszanin Trzcianka  
Wilki Wilczyn Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Kolejka 8 – 12-13 września
Polonia Kępno Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Lubuszanin Trzcianka Wilki Wilczyn  
Olimpia Koło Krobianka Krobia  
GKS Dopiewo Polonia 1912 Leszno  
Warta Międzychód Victoria Września  
Odolanovia Odolanów Victoria Ostrzeszów  
Kotwica Kórnik Pogoń Nowe Skalmierzyce  
Iskra Szydłowo KKS 1925 II Kalisz  
TPS Winogrady (Poznań) Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
Obra Kościan Warta II Poznań  
LKS Gołuchów Centra Ostrów Wielkopolski  
Kolejka 9 – 19-20 września
Centra Ostrów Wielkopolski Polonia Kępno  
Warta II Poznań LKS Gołuchów  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Obra Kościan  
KKS 1925 II Kalisz TPS Winogrady (Poznań)  
Pogoń Nowe Skalmierzyce Iskra Szydłowo  
Victoria Ostrzeszów Kotwica Kórnik  
Victoria Września Odolanovia Odolanów  
Polonia 1912 Leszno Warta Międzychód  
Krobianka Krobia GKS Dopiewo  
Wilki Wilczyn Olimpia Koło  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Lubuszanin Trzcianka  
Kolejka 10 – 26-27 września
Polonia Kępno Lubuszanin Trzcianka  
Olimpia Koło Tarnovia Tarnowo Podgórne  
GKS Dopiewo Wilki Wilczyn  
Warta Międzychód Krobianka Krobia  
Odolanovia Odolanów Polonia 1912 Leszno  
Kotwica Kórnik Victoria Września  
Iskra Szydłowo Victoria Ostrzeszów  
TPS Winogrady (Poznań) Pogoń Nowe Skalmierzyce  
Obra Kościan KKS 1925 II Kalisz  
LKS Gołuchów Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
Centra Ostrów Wielkopolski Warta II Poznań  
Kolejka 11 – 3-4 października
Warta II Poznań Polonia Kępno  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Centra Ostrów Wielkopolski  
KKS 1925 II Kalisz LKS Gołuchów  
Pogoń Nowe Skalmierzyce Obra Kościan  
Victoria Ostrzeszów TPS Winogrady (Poznań)  
Victoria Września Iskra Szydłowo  
Polonia 1912 Leszno Kotwica Kórnik  
Krobianka Krobia Odolanovia Odolanów  
Wilki Wilczyn Warta Międzychód  
Tarnovia Tarnowo Podgórne GKS Dopiewo  
Lubuszanin Trzcianka Olimpia Koło  
Kolejka 12 – 10-11 października
Polonia Kępno Olimpia Koło  
GKS Dopiewo Lubuszanin Trzcianka  
Warta Międzychód Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn  
Kotwica Kórnik Krobianka Krobia  
Iskra Szydłowo Polonia 1912 Leszno  
TPS Winogrady (Poznań) Victoria Września  
Obra Kościan Victoria Ostrzeszów  
LKS Gołuchów Pogoń Nowe Skalmierzyce  
Centra Ostrów Wielkopolski KKS 1925 II Kalisz  
Warta II Poznań Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
Kolejka 13 – 17-18 października
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Polonia Kępno  
KKS 1925 II Kalisz Warta II Poznań  
Pogoń Nowe Skalmierzyce Centra Ostrów Wielkopolski  
Victoria Ostrzeszów LKS Gołuchów  
Victoria Września Obra Kościan  
Polonia 1912 Leszno TPS Winogrady (Poznań)  
Krobianka Krobia Iskra Szydłowo  
Wilki Wilczyn Kotwica Kórnik  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Odolanovia Odolanów  
Lubuszanin Trzcianka Warta Międzychód  
Olimpia Koło GKS Dopiewo  
Kolejka 14 – 24-25 października
Polonia Kępno GKS Dopiewo  
Warta Międzychód Olimpia Koło  
Odolanovia Odolanów Lubuszanin Trzcianka  
Kotwica Kórnik Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Iskra Szydłowo Wilki Wilczyn  
TPS Winogrady (Poznań) Krobianka Krobia  
Obra Kościan Polonia 1912 Leszno  
LKS Gołuchów Victoria Września  
Centra Ostrów Wielkopolski Victoria Ostrzeszów  
Warta II Poznań Pogoń Nowe Skalmierzyce  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski KKS 1925 II Kalisz  
Kolejka 15 – 31 października
KKS 1925 II Kalisz Polonia Kępno  
Pogoń Nowe Skalmierzyce Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
Victoria Ostrzeszów Warta II Poznań  
Victoria Września Centra Ostrów Wielkopolski  
Polonia 1912 Leszno LKS Gołuchów  
Krobianka Krobia Obra Kościan  
Wilki Wilczyn TPS Winogrady (Poznań)  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Iskra Szydłowo  
Lubuszanin Trzcianka Kotwica Kórnik  
Olimpia Koło Odolanovia Odolanów  
GKS Dopiewo Warta Międzychód  
Kolejka 16 – 7-8 listopada
Polonia Kępno Warta Międzychód  
Odolanovia Odolanów GKS Dopiewo  
Kotwica Kórnik Olimpia Koło  
Iskra Szydłowo Lubuszanin Trzcianka  
TPS Winogrady (Poznań) Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Obra Kościan Wilki Wilczyn  
LKS Gołuchów Krobianka Krobia  
Centra Ostrów Wielkopolski Polonia 1912 Leszno  
Warta II Poznań Victoria Września  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Victoria Ostrzeszów  
KKS 1925 II Kalisz Pogoń Nowe Skalmierzyce  
Kolejka 17 – 14-15 listopada
Pogoń Nowe Skalmierzyce Polonia Kępno  
Victoria Ostrzeszów KKS 1925 II Kalisz  
Victoria Września Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
Polonia 1912 Leszno Warta II Poznań  
Krobianka Krobia Centra Ostrów Wielkopolski  
Wilki Wilczyn LKS Gołuchów  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Obra Kościan  
Lubuszanin Trzcianka TPS Winogrady (Poznań)  
Olimpia Koło Iskra Szydłowo  
GKS Dopiewo Kotwica Kórnik  
Warta Międzychód Odolanovia Odolanów  
Kolejka 18 – 21-22 listopada
Polonia Kępno Odolanovia Odolanów  
Kotwica Kórnik Warta Międzychód  
Iskra Szydłowo GKS Dopiewo  
TPS Winogrady (Poznań) Olimpia Koło  
Obra Kościan Lubuszanin Trzcianka  
LKS Gołuchów Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Centra Ostrów Wielkopolski Wilki Wilczyn  
Warta II Poznań Krobianka Krobia  
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Polonia 1912 Leszno  
KKS 1925 II Kalisz Victoria Września  
Pogoń Nowe Skalmierzyce Victoria Ostrzeszów  
Kolejka 19 – 28-29 listopada
Victoria Ostrzeszów Polonia Kępno  
Victoria Września Pogoń Nowe Skalmierzyce  
Polonia 1912 Leszno KKS 1925 II Kalisz  
Krobianka Krobia Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
Wilki Wilczyn Warta II Poznań  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Centra Ostrów Wielkopolski  
Lubuszanin Trzcianka LKS Gołuchów  
Olimpia Koło Obra Kościan  
GKS Dopiewo TPS Winogrady (Poznań)  
Warta Międzychód Iskra Szydłowo  
Odolanovia Odolanów Kotwica Kórnik

 

 

V LIGA SEZON 2019/2020

Kolejka 1 – 10-11 sierpnia

Zjednoczeni Trzemeszno 3-0 1922 Lechia Kostrzyn 10 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zamek Gołańcz 2-0 Concordia Murowana Goślina 10 sierpnia, 16:00
Wełna Skoki 5-0 Noteć Czarnków 11 sierpnia, 15:00
Czarni Czerniejewo 4-1 GLKS Wysoka 10 sierpnia, 16:00
Sparta Złotów 3-2 Huragan Pobiedziska 10 sierpnia, 15:00
Sparta Oborniki 0-6 Iskra Szydłowo 10 sierpnia, 12:00
Pogoń Łobżenica 4-1 Leśnik Margonin 10 sierpnia, 16:00
Płomień Połajewo 0-2 Sokół Pniewy 10 sierpnia, 16:00
 
Kolejka 2 – 17-18 sierpnia
1922 Lechia Kostrzyn Sokół Pniewy 4 września, 17:30
w pierwotnym terminie (17 sierpnia, 16:00) odwołany
Leśnik Margonin 4-2 Płomień Połajewo 17 sierpnia, 15:00
Huragan Pobiedziska 4-0 Sparta Oborniki 18 sierpnia, 15:00
GLKS Wysoka 4-2 Sparta Złotów 18 sierpnia, 16:00
Noteć Czarnków 0-0 Czarni Czerniejewo 17 sierpnia, 17:00
Concordia Murowana Goślina 2-2 Wełna Skoki 14 sierpnia, 18:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-1 Zamek Gołańcz 17 sierpnia, 15:00
Pogoń Łobżenica 1-3 Iskra Szydłowo 17 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 – 24-25 sierpnia

Zamek Gołańcz 1-1 1922 Lechia Kostrzyn 21 sierpnia, 18:00
Wełna Skoki 4-1 Zjednoczeni Trzemeszno 25 sierpnia, 15:00
Czarni Czerniejewo 4-3 Concordia Murowana Goślina 24 sierpnia, 15:00
Sparta Złotów 2-2 Noteć Czarnków 23 sierpnia, 18:00
Sparta Oborniki 0-2 GLKS Wysoka 24 sierpnia, 16:00
Pogoń Łobżenica 3-3 Huragan Pobiedziska 24 sierpnia, 16:00
Płomień Połajewo 0-0 Iskra Szydłowo 24 sierpnia, 16:00
Leśnik Margonin 2-1 Sokół Pniewy 24 sierpnia, 16:00
Kolejka 4 – 31 sierpnia-1 września
1922 Lechia Kostrzyn 0-3 Leśnik Margonin 31 sierpnia, 16:00
Iskra Szydłowo 3-0 Sokół Pniewy 30 sierpnia, 18:00
Huragan Pobiedziska 4-0 Płomień Połajewo 1 września, 15:00
GLKS Wysoka 2-1 Pogoń Łobżenica 31 sierpnia, 17:00
Noteć Czarnków 8-0 Sparta Oborniki 31 sierpnia, 17:00
Concordia Murowana Goślina 4-1 Sparta Złotów 31 sierpnia, 14:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-2 Czarni Czerniejewo 31 sierpnia, 15:00
Zamek Gołańcz 3-1 Wełna Skoki 31 sierpnia, 14:00
 
Kolejka 5 – 7-8 września
Wełna Skoki 1-0 1922 Lechia Kostrzyn  
Czarni Czerniejewo 2-1 Zamek Gołańcz  
Sparta Złotów 3-2 Zjednoczeni Trzemeszno  
Sparta Oborniki 0-1 Concordia Murowana Goślina  
Pogoń Łobżenica 6-1 Noteć Czarnków  
Płomień Połajewo 4-0 GLKS Wysoka  
Sokół Pniewy 2-5 Huragan Pobiedziska  
Leśnik Margonin Iskra Szydłowo  
Kolejka 6 – 14-15 września
1922 Lechia Kostrzyn 1-5 Iskra Szydłowo  
Huragan Pobiedziska 3-6 Leśnik Margonin  
GLKS Wysoka 2-0 Sokół Pniewy  
Noteć Czarnków 3-1 Płomień Połajewo  
Concordia Murowana Goślina 4-0 Pogoń Łobżenica  
Zjednoczeni Trzemeszno 0-3 Sparta Oborniki  
Zamek Gołańcz 0-1 Sparta Złotów  
Wełna Skoki 3-3 Czarni Czerniejewo  
Kolejka 7 – 21-22 września
Czarni Czerniejewo 1-0 1922 Lechia Kostrzyn  
Sparta Złotów 2-1 Wełna Skoki  
Sparta Oborniki 3-0 Zamek Gołańcz  
Pogoń Łobżenica 2-2 Zjednoczeni Trzemeszno  
Płomień Połajewo 1-5 Concordia Murowana Goślina  
Sokół Pniewy 1-4 Noteć Czarnków  
Leśnik Margonin 1-0 GLKS Wysoka  
Iskra Szydłowo 2-1 Huragan Pobiedziska  
Kolejka 8 – 28-29 września
1922 Lechia Kostrzyn 0-0 Huragan Pobiedziska  
GLKS Wysoka 0-5 Iskra Szydłowo  
Noteć Czarnków 1-0 Leśnik Margonin  
Concordia Murowana Goślina 2-0 Sokół Pniewy  
Zjednoczeni Trzemeszno 7-1 Płomień Połajewo  
Zamek Gołańcz 2-2 Pogoń Łobżenica  
Wełna Skoki 5-0 Sparta Oborniki  
Czarni Czerniejewo 1-2 Sparta Złotów  
Kolejka 9 – 5-6 października
Sparta Złotów 3-1 1922 Lechia Kostrzyn  
Sparta Oborniki 0-4 Czarni Czerniejewo  
Pogoń Łobżenica 4-2 Wełna Skoki  
Płomień Połajewo 5-1 Zamek Gołańcz  
Sokół Pniewy 0-0 Zjednoczeni Trzemeszno  
Leśnik Margonin 1-1 Concordia Murowana Goślina  
Iskra Szydłowo 1-2 Noteć Czarnków  
Huragan Pobiedziska 2-0 GLKS Wysoka  
Kolejka 10 – 12-13 października
1922 Lechia Kostrzyn 2-0 GLKS Wysoka  
Noteć Czarnków 0-3 Huragan Pobiedziska  
Concordia Murowana Goślina 2-1 Iskra Szydłowo  
Zjednoczeni Trzemeszno 4-1 Leśnik Margonin  
Zamek Gołańcz 6-2 Sokół Pniewy  
Wełna Skoki 5-1 Płomień Połajewo  
Czarni Czerniejewo 2-2 Pogoń Łobżenica  
Sparta Złotów 4-0 Sparta Oborniki  
Kolejka 11 – 19-20 października
Sparta Oborniki 2-2 1922 Lechia Kostrzyn  
Pogoń Łobżenica 4-0 Sparta Złotów  
Płomień Połajewo 3-1 Czarni Czerniejewo  
Sokół Pniewy 0-1 Wełna Skoki  
Leśnik Margonin 4-0 Zamek Gołańcz  
Iskra Szydłowo 7-0 Zjednoczeni Trzemeszno  
Huragan Pobiedziska 0-1 Concordia Murowana Goślina  
GLKS Wysoka 2-2 Noteć Czarnków  
Kolejka 12 – 26-27 października
1922 Lechia Kostrzyn 0-2 Noteć Czarnków  
Concordia Murowana Goślina 1-0 GLKS Wysoka  
Zjednoczeni Trzemeszno 3-1 Huragan Pobiedziska  
Zamek Gołańcz 5-0 Iskra Szydłowo  
Wełna Skoki 2-3 Leśnik Margonin  
Czarni Czerniejewo 4-0 Sokół Pniewy  
Sparta Złotów 8-1 Płomień Połajewo  
Sparta Oborniki 1-1 Pogoń Łobżenica  
Kolejka 13 – 2-3 listopada
Pogoń Łobżenica 5-0 1922 Lechia Kostrzyn  
Płomień Połajewo 1-1 Sparta Oborniki  
Sokół Pniewy 4-1 Sparta Złotów  
Leśnik Margonin 1-5 Czarni Czerniejewo  
Iskra Szydłowo 3-0 Wełna Skoki  
Huragan Pobiedziska 3-2 Zamek Gołańcz  
GLKS Wysoka 2-2 Zjednoczeni Trzemeszno  
Noteć Czarnków 2-5 Concordia Murowana Goślina  
Kolejka 14 – 9-10 listopada
1922 Lechia Kostrzyn 3-2 Concordia Murowana Goślina  
Zjednoczeni Trzemeszno 1-1 Noteć Czarnków  
Zamek Gołańcz 1-6 GLKS Wysoka  
Wełna Skoki 0-3 Huragan Pobiedziska  
Czarni Czerniejewo 1-3 Iskra Szydłowo  
Sparta Złotów 1-4 Leśnik Margonin  
Sparta Oborniki 1-4 Sokół Pniewy  
Pogoń Łobżenica 1-3 Płomień Połajewo  
Kolejka 15 – 16-17 listopada
Płomień Połajewo 1922 Lechia Kostrzyn  
Sokół Pniewy Pogoń Łobżenica  
Leśnik Margonin Sparta Oborniki  
Iskra Szydłowo Sparta Złotów  
Huragan Pobiedziska Czarni Czerniejewo  
GLKS Wysoka Wełna Skoki  
Noteć Czarnków Zamek Gołańcz  
Concordia Murowana Goślina Zjednoczeni Trzemeszno  
Kolejka 16
1922 Lechia Kostrzyn Zjednoczeni Trzemeszno  
Concordia Murowana Goślina Zamek Gołańcz  
Noteć Czarnków Wełna Skoki  
GLKS Wysoka Czarni Czerniejewo  
Huragan Pobiedziska Sparta Złotów  
Iskra Szydłowo Sparta Oborniki  
Leśnik Margonin Pogoń Łobżenica  
Sokół Pniewy Płomień Połajewo  
Kolejka 17
Iskra Szydłowo Pogoń Łobżenica  
Sokół Pniewy 1922 Lechia Kostrzyn  
Płomień Połajewo Leśnik Margonin  
Sparta Oborniki Huragan Pobiedziska  
Sparta Złotów GLKS Wysoka  
Czarni Czerniejewo Noteć Czarnków  
Wełna Skoki Concordia Murowana Goślina  
Zamek Gołańcz Zjednoczeni Trzemeszno  
Kolejka 18
Sokół Pniewy Leśnik Margonin  
1922 Lechia Kostrzyn Zamek Gołańcz  
Zjednoczeni Trzemeszno Wełna Skoki  
Concordia Murowana Goślina Czarni Czerniejewo  
Noteć Czarnków Sparta Złotów  
GLKS Wysoka Sparta Oborniki  
Huragan Pobiedziska Pogoń Łobżenica  
Iskra Szydłowo Płomień Połajewo  
Kolejka 19
Leśnik Margonin 1922 Lechia Kostrzyn  
Sokół Pniewy Iskra Szydłowo  
Płomień Połajewo Huragan Pobiedziska  
Pogoń Łobżenica GLKS Wysoka  
Sparta Oborniki Noteć Czarnków  
Sparta Złotów Concordia Murowana Goślina  
Czarni Czerniejewo Zjednoczeni Trzemeszno  
Wełna Skoki Zamek Gołańcz  
Kolejka 20
1922 Lechia Kostrzyn Wełna Skoki  
Zamek Gołańcz Czarni Czerniejewo  
Zjednoczeni Trzemeszno Sparta Złotów  
Concordia Murowana Goślina Sparta Oborniki  
Noteć Czarnków Pogoń Łobżenica  
GLKS Wysoka Płomień Połajewo  
Huragan Pobiedziska Sokół Pniewy  
Iskra Szydłowo Leśnik Margonin  
Kolejka 21
Iskra Szydłowo 1922 Lechia Kostrzyn  
Leśnik Margonin Huragan Pobiedziska  
Sokół Pniewy GLKS Wysoka  
Płomień Połajewo Noteć Czarnków  
Pogoń Łobżenica Concordia Murowana Goślina  
Sparta Oborniki Zjednoczeni Trzemeszno  
Sparta Złotów Zamek Gołańcz  
Czarni Czerniejewo Wełna Skoki  
Kolejka 22
1922 Lechia Kostrzyn Czarni Czerniejewo  
Wełna Skoki Sparta Złotów  
Zamek Gołańcz Sparta Oborniki  
Zjednoczeni Trzemeszno Pogoń Łobżenica  
Concordia Murowana Goślina Płomień Połajewo  
Noteć Czarnków Sokół Pniewy  
GLKS Wysoka Leśnik Margonin  
Huragan Pobiedziska Iskra Szydłowo  
Kolejka 23
Huragan Pobiedziska 1922 Lechia Kostrzyn  
Iskra Szydłowo GLKS Wysoka  
Leśnik Margonin Noteć Czarnków  
Sokół Pniewy Concordia Murowana Goślina  
Płomień Połajewo Zjednoczeni Trzemeszno  
Pogoń Łobżenica Zamek Gołańcz  
Sparta Oborniki Wełna Skoki  
Sparta Złotów Czarni Czerniejewo  
Kolejka 24
1922 Lechia Kostrzyn Sparta Złotów  
Czarni Czerniejewo Sparta Oborniki  
Wełna Skoki Pogoń Łobżenica  
Zamek Gołańcz Płomień Połajewo  
Zjednoczeni Trzemeszno Sokół Pniewy  
Concordia Murowana Goślina Leśnik Margonin  
Noteć Czarnków Iskra Szydłowo  
GLKS Wysoka Huragan Pobiedziska  
Kolejka 25
GLKS Wysoka 1922 Lechia Kostrzyn  
Huragan Pobiedziska Noteć Czarnków  
Iskra Szydłowo Concordia Murowana Goślina  
Leśnik Margonin Zjednoczeni Trzemeszno  
Sokół Pniewy Zamek Gołańcz  
Płomień Połajewo Wełna Skoki  
Pogoń Łobżenica Czarni Czerniejewo  
Sparta Oborniki Sparta Złotów  
Kolejka 26
1922 Lechia Kostrzyn Sparta Oborniki  
Sparta Złotów Pogoń Łobżenica  
Czarni Czerniejewo Płomień Połajewo  
Wełna Skoki Sokół Pniewy  
Zamek Gołańcz Leśnik Margonin  
Zjednoczeni Trzemeszno Iskra Szydłowo  
Concordia Murowana Goślina Huragan Pobiedziska  
Noteć Czarnków GLKS Wysoka  
Kolejka 27
Noteć Czarnków 1922 Lechia Kostrzyn  
GLKS Wysoka Concordia Murowana Goślina  
Huragan Pobiedziska Zjednoczeni Trzemeszno  
Iskra Szydłowo Zamek Gołańcz  
Leśnik Margonin Wełna Skoki  
Sokół Pniewy Czarni Czerniejewo  
Płomień Połajewo Sparta Złotów  
Pogoń Łobżenica Sparta Oborniki  
Kolejka 28
1922 Lechia Kostrzyn Pogoń Łobżenica  
Sparta Oborniki Płomień Połajewo  
Sparta Złotów Sokół Pniewy  
Czarni Czerniejewo Leśnik Margonin  
Wełna Skoki Iskra Szydłowo  
Zamek Gołańcz Huragan Pobiedziska  
Zjednoczeni Trzemeszno GLKS Wysoka  
Concordia Murowana Goślina Noteć Czarnków  
Kolejka 29
Concordia Murowana Goślina 1922 Lechia Kostrzyn  
Noteć Czarnków Zjednoczeni Trzemeszno  
GLKS Wysoka Zamek Gołańcz  
Huragan Pobiedziska Wełna Skoki  
Iskra Szydłowo Czarni Czerniejewo  
Leśnik Margonin Sparta Złotów  
Sokół Pniewy Sparta Oborniki  
Płomień Połajewo Pogoń Łobżenica  
Kolejka 30
1922 Lechia Kostrzyn Płomień Połajewo  
Pogoń Łobżenica Sokół Pniewy  
Sparta Oborniki Leśnik Margonin  
Sparta Złotów Iskra Szydłowo  
Czarni Czerniejewo Huragan Pobiedziska  
Wełna Skoki GLKS Wysoka  
Zamek Gołańcz Noteć Czarnków  
Zjednoczeni Trzemeszno Concordia Murowana Goślina  

 

LIGA MIĘDZYOKRĘGOWA 2018/2019

Kolejka 1 – 11-12 sierpnia

Sparta Oborniki Iskra Szydłowo  
Zamek Gołańcz Pogoń Łobżenica  
Vitcovia Witkowo Huragan Pobiedziska  
TPS Winogrady (Poznań) GLKS Wysoka  
Concordia Murowana Goślina 1922 Lechia Kostrzyn  
Wełna Skoki Sparta Złotów  
Płomień Połajewo Korona Stróżewo  
Leśnik Margonin Błękitni Wronki  
Kolejka 2 – 15 sierpnia
Iskra Szydłowo Błękitni Wronki  
Korona Stróżewo Leśnik Margonin  
Sparta Złotów Płomień Połajewo  
1922 Lechia Kostrzyn Wełna Skoki  
GLKS Wysoka Concordia Murowana Goślina  
Huragan Pobiedziska TPS Winogrady (Poznań)  
Pogoń Łobżenica Vitcovia Witkowo  
Sparta Oborniki Zamek Gołańcz  
Reklama
Kolejka 3 – 18-19 sierpnia
Zamek Gołańcz Iskra Szydłowo  
Vitcovia Witkowo Sparta Oborniki  
TPS Winogrady (Poznań) Pogoń Łobżenica  
Concordia Murowana Goślina Huragan Pobiedziska  
Wełna Skoki GLKS Wysoka  
Płomień Połajewo 1922 Lechia Kostrzyn  
Leśnik Margonin Sparta Złotów  
Błękitni Wronki Korona Stróżewo  
Kolejka 4 – 25-26 sierpnia
Iskra Szydłowo Korona Stróżewo  
Sparta Złotów Błękitni Wronki  
1922 Lechia Kostrzyn Leśnik Margonin  
GLKS Wysoka Płomień Połajewo  
Huragan Pobiedziska Wełna Skoki  
Pogoń Łobżenica Concordia Murowana Goślina  
Sparta Oborniki TPS Winogrady (Poznań)  
Zamek Gołańcz Vitcovia Witkowo  
Kolejka 5 – 1-2 września
Vitcovia Witkowo Iskra Szydłowo  
TPS Winogrady (Poznań) Zamek Gołańcz  
Concordia Murowana Goślina Sparta Oborniki  
Wełna Skoki Pogoń Łobżenica  
Płomień Połajewo Huragan Pobiedziska  
Leśnik Margonin GLKS Wysoka  
Błękitni Wronki 1922 Lechia Kostrzyn  
Korona Stróżewo Sparta Złotów  
Kolejka 6 – 8-9 września
Iskra Szydłowo Sparta Złotów  
1922 Lechia Kostrzyn Korona Stróżewo  
GLKS Wysoka Błękitni Wronki  
Huragan Pobiedziska Leśnik Margonin  
Pogoń Łobżenica Płomień Połajewo  
Sparta Oborniki Wełna Skoki  
Zamek Gołańcz Concordia Murowana Goślina  
Vitcovia Witkowo TPS Winogrady (Poznań)  
Kolejka 7 – 15-16 września
TPS Winogrady (Poznań) Iskra Szydłowo  
Concordia Murowana Goślina Vitcovia Witkowo  
Wełna Skoki Zamek Gołańcz  
Płomień Połajewo Sparta Oborniki  
Leśnik Margonin Pogoń Łobżenica  
Błękitni Wronki Huragan Pobiedziska  
Korona Stróżewo GLKS Wysoka  
Sparta Złotów 1922 Lechia Kostrzyn  
Kolejka 8 – 22-23 września
Iskra Szydłowo 1922 Lechia Kostrzyn  
GLKS Wysoka Sparta Złotów  
Huragan Pobiedziska Korona Stróżewo  
Pogoń Łobżenica Błękitni Wronki  
Sparta Oborniki Leśnik Margonin  
Zamek Gołańcz Płomień Połajewo  
Vitcovia Witkowo Wełna Skoki  
TPS Winogrady (Poznań) Concordia Murowana Goślina  
Kolejka 9 – 29-30 września
Concordia Murowana Goślina Iskra Szydłowo  
Wełna Skoki TPS Winogrady (Poznań)  
Płomień Połajewo Vitcovia Witkowo  
Leśnik Margonin Zamek Gołańcz  
Błękitni Wronki Sparta Oborniki  
Korona Stróżewo Pogoń Łobżenica  
Sparta Złotów Huragan Pobiedziska  
1922 Lechia Kostrzyn GLKS Wysoka  
Kolejka 10 – 6-7 października
Iskra Szydłowo GLKS Wysoka  
Huragan Pobiedziska 1922 Lechia Kostrzyn  
Pogoń Łobżenica Sparta Złotów  
Sparta Oborniki Korona Stróżewo  
Zamek Gołańcz Błękitni Wronki  
Vitcovia Witkowo Leśnik Margonin  
TPS Winogrady (Poznań) Płomień Połajewo  
Concordia Murowana Goślina Wełna Skoki  
Kolejka 11 – 13-14 października
Wełna Skoki Iskra Szydłowo  
Płomień Połajewo Concordia Murowana Goślina  
Leśnik Margonin TPS Winogrady (Poznań)  
Błękitni Wronki Vitcovia Witkowo  
Korona Stróżewo Zamek Gołańcz  
Sparta Złotów Sparta Oborniki  
1922 Lechia Kostrzyn Pogoń Łobżenica  
GLKS Wysoka Huragan Pobiedziska  
Kolejka 12 – 20-21 października
Iskra Szydłowo Huragan Pobiedziska  
Pogoń Łobżenica GLKS Wysoka  
Sparta Oborniki 1922 Lechia Kostrzyn  
Zamek Gołańcz Sparta Złotów  
Vitcovia Witkowo Korona Stróżewo  
TPS Winogrady (Poznań) Błękitni Wronki  
Concordia Murowana Goślina Leśnik Margonin  
Wełna Skoki Płomień Połajewo  
Kolejka 13 – 27-28 października
Płomień Połajewo Iskra Szydłowo  
Leśnik Margonin Wełna Skoki  
Błękitni Wronki Concordia Murowana Goślina  
Korona Stróżewo TPS Winogrady (Poznań)  
Sparta Złotów Vitcovia Witkowo  
1922 Lechia Kostrzyn Zamek Gołańcz  
GLKS Wysoka Sparta Oborniki  
Huragan Pobiedziska Pogoń Łobżenica  
Kolejka 14 – 3-4 listopada
Iskra Szydłowo Pogoń Łobżenica  
Sparta Oborniki Huragan Pobiedziska  
Zamek Gołańcz GLKS Wysoka  
Vitcovia Witkowo 1922 Lechia Kostrzyn  
TPS Winogrady (Poznań) Sparta Złotów  
Concordia Murowana Goślina Korona Stróżewo  
Wełna Skoki Błękitni Wronki  
Płomień Połajewo Leśnik Margonin  
Kolejka 15 – 10-11 listopada
Leśnik Margonin Iskra Szydłowo  
Błękitni Wronki Płomień Połajewo  
Korona Stróżewo Wełna Skoki  
Sparta Złotów Concordia Murowana Goślina  
1922 Lechia Kostrzyn TPS Winogrady (Poznań)  
GLKS Wysoka Vitcovia Witkowo  
Huragan Pobiedziska Zamek Gołańcz  
Pogoń Łobżenica Sparta Oborniki

IV LIGA PÓŁNOC

SEZON 2017/2018

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-05/2017-08-06

1 Wełna SKOKI  – GKS Dopiewo 2017-08-05 17:00     2  :  1  
2 WARTA Międzychód  – GLKS WYSOKA 2017-08-06 17:00    4  :  0  
3 HURAGAN Pobiedziska  – GROM Plewiska 2017-08-06 15:00    1  :  8  
4 ORŁY PNIEWY  – UNIA Swarzędz 2017-08-05 11:00     3  :  0  
5 Pogoń ŁOBŻENICA  – Iskra Szydłowo 2017-08-06 16:00 1  :  2  
6 KOTWICA Kórnik  – MIESZKO Gniezno 2017-08-05 16:00     0  :  3  
7 TARNOVIA Tarnowo Podgórne  – Lubuszanin Trzcianka 2017-08-05 16:00    4  :  0  
8 Nielba Wągrowiec  – SPARTA Oborniki 2017-08-05 15:00  2  :  0  

 

 

Kolejka: 2 w dniach 2017-08-12

9 GKS Dopiewo  – SPARTA Oborniki 2017-08-12 17:00 0  :  4 :
10 Lubuszanin Trzcianka  – Nielba Wągrowiec 2017-08-12 17:00 4  :  0 :
11 KOTWICA Kórnik  – TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2017-08-12 16:00 0  :  2 :
12 Iskra Szydłowo  – MIESZKO Gniezno 2017-08-12 15:00 3  :  5 :
13 Pogoń ŁOBŻENICA  – UNIA Swarzędz 2017-08-12 17:00 1  :  4 :
14 GROM Plewiska  – ORŁY PNIEWY 2017-08-12 16:00 1  :  1 :
15 GLKS WYSOKA  – HURAGAN Pobiedziska 2017-08-12 17:00 0  :  0 :
16 Wełna SKOKI  – WARTA Międzychód 2017-08-12 17:00 0  :  3 :

 

 

Kolejka: 3 w dniach 2017-08-15

17 WARTA Międzychód  – GKS Dopiewo 2017-08-15 17:00 2 : 0 :
18 HURAGAN Pobiedziska  – Wełna SKOKI 2017-08-15 15:00 1 : 1 :
19 ORŁY PNIEWY  – GLKS WYSOKA 2017-08-15 16:00 0 : 3 w :
20 Pogoń ŁOBŻENICA  – GROM Plewiska 2017-08-15 16:00 0 : 0 :
21 MIESZKO Gniezno  – UNIA Swarzędz 2017-08-15 17:00 3 : 0 :
22 TARNOVIA Tarnowo Podgórne  – Iskra Szydłowo 2017-08-15 16:00 4 : 2 :
23 Nielba Wągrowiec  – KOTWICA Kórnik 2017-08-15 15:00 2 : 2 :
24 Lubuszanin Trzcianka  – SPARTA Oborniki 2017-08-15 17:00 0 : 0 :

 

 

Kolejka: 4 w dniach 2017-08-19/2017-08-20

25 GKS Dopiewo  – Lubuszanin Trzcianka 2017-08-19 17:00 0 : 4 :
26 KOTWICA Kórnik  – SPARTA Oborniki 2017-08-19 16:00 3 : 1 :
27 Iskra Szydłowo  – Nielba Wągrowiec 2017-08-19 15:00 2 : 5 :
28 TARNOVIA Tarnowo Podgórne  – UNIA Swarzędz 2017-08-19 13:00 0 : 1 :
29 GROM Plewiska  – MIESZKO Gniezno 2017-08-19 16:00 2 : 3 :
30 GLKS WYSOKA  – Pogoń ŁOBŻENICA 2017-08-20 16:00 0 : 1 :
31 Wełna SKOKI  – ORŁY PNIEWY 2017-08-19 17:00 4 : 1 :
32 WARTA Międzychód  – HURAGAN Pobiedziska 2017-08-19 17:00 3 : 1 :

 

 

Kolejka: 5 w dniach 2017-08-26/2017-08-27

33 HURAGAN Pobiedziska  – GKS Dopiewo 2017-08-27 15:00 1 : 6 :
34 ORŁY PNIEWY  – WARTA Międzychód 2017-08-27 16:00 2 : 2 :
35 Pogoń ŁOBŻENICA  – Wełna SKOKI 2017-08-27 16:00 0 : 7 :
36 MIESZKO Gniezno  – GLKS WYSOKA 2017-08-26 17:00 5 : 0 :
37 TARNOVIA Tarnowo Podgórne  – GROM Plewiska 2017-08-26 16:00 1 : 1 :
38 Nielba Wągrowiec  – UNIA Swarzędz 2017-08-26 16:00 1 : 2 :
39 Iskra Szydłowo  – SPARTA Oborniki 2017-08-26 15:00 7 : 0 :
40 Lubuszanin Trzcianka  – KOTWICA Kórnik 2017-08-26 17:00 1 : 2 :

 

 

Kolejka: 6 w dniach 2017-09-02/2017-09-03

41 GKS Dopiewo  – KOTWICA Kórnik 2017-09-02 16:00 0 : 1 :
42 Iskra Szydłowo  – Lubuszanin Trzcianka 2017-09-02 15:00 3 : 0 :
43 UNIA Swarzędz  – SPARTA Oborniki 2017-09-02 14:00 2 : 0 :
44 Nielba Wągrowiec  – GROM Plewiska 2017-09-02 15:00 2 : 3 :
45 GLKS WYSOKA  – TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2017-09-03 15:00 2 : 3 :
46 Wełna SKOKI  – MIESZKO Gniezno 2017-09-02 16:00 1 : 4 :
47 WARTA Międzychód  – Pogoń ŁOBŻENICA 2017-09-02 16:00 6 : 0 :
48 HURAGAN Pobiedziska  – ORŁY PNIEWY 2017-09-03 15:00 2 : 1 :

 

 

Kolejka: 7 w dniach 2017-09-09/2017-09-10

49 ORŁY PNIEWY  – GKS Dopiewo 2017-09-09 16:00 2  :  0 :
50 Pogoń ŁOBŻENICA  – HURAGAN Pobiedziska 2017-09-10 16:00 0  :  2 :
51 MIESZKO Gniezno  – WARTA Międzychód 2017-09-09 17:00 7  :  0 :
52 TARNOVIA Tarnowo Podgórne  – Wełna SKOKI 2017-09-09 16:00 2  :  0 :
53 Nielba Wągrowiec  – GLKS WYSOKA 2017-09-09 16:00 2  :  1 :
54 GROM Plewiska  – SPARTA Oborniki 2017-09-09 17:00 1  :  1 :
55 Lubuszanin Trzcianka  – UNIA Swarzędz 2017-09-09 16:00 5  :  0 :
56 KOTWICA Kórnik  – Iskra Szydłowo 2017-09-10 12:00 2  :  2 :

 

 

Kolejka: 8 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

57 GKS Dopiewo  – Iskra Szydłowo 2017-09-16 16:00 3 : 3 :
58 UNIA Swarzędz  – KOTWICA Kórnik 2017-09-16 14:00 2 : 1 :
59 GROM Plewiska  – Lubuszanin Trzcianka 2017-09-16 17:00 0 : 0 :
60 GLKS WYSOKA  – SPARTA Oborniki 2017-09-17 15:00 1 : 0 :
61 Wełna SKOKI  – Nielba Wągrowiec 2017-09-16 16:00 1 : 4 :
62 WARTA Międzychód  – TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2017-09-16 16:00 1 : 3 :
63 HURAGAN Pobiedziska  – MIESZKO Gniezno 2017-09-17 15:00 1 : 3 :
64 ORŁY PNIEWY  – Pogoń ŁOBŻENICA 2017-09-16 16:00 3 : 1 :

 

 

Kolejka: 9 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

65 Pogoń ŁOBŻENICA  – GKS Dopiewo 2017-09-24 15:00 0 : 5 :
66 MIESZKO Gniezno  – ORŁY PNIEWY 2017-09-23 __:__  3 : 0 wal. :
67 TARNOVIA Tarnowo Podgórne  – HURAGAN Pobiedziska 2017-09-23 16:00 3 : 2 :
68 Nielba Wągrowiec  – WARTA Międzychód 2017-09-23 16:00 0 : 5 :
69 Wełna SKOKI  – SPARTA Oborniki 2017-09-23 16:00 3 : 1 :
70 Lubuszanin Trzcianka  – GLKS WYSOKA 2017-09-23 16:00 3 : 1 :
71 KOTWICA Kórnik  – GROM Plewiska 2017-09-23 16:00 3 : 4 :
72 Iskra Szydłowo  – UNIA Swarzędz 2017-09-23 15:00 2 : 0 :

 

 

Kolejka: 10 w dniach 2017-09-30/2017-10-01

73 GKS Dopiewo  – UNIA Swarzędz 2017-09-30 16:00 1 : 1 :
74 GROM Plewiska  – Iskra Szydłowo 2017-09-30 16:00 3 : 0 :
75 GLKS WYSOKA  – KOTWICA Kórnik 2017-10-01 15:00 1 : 1 :
76 Wełna SKOKI  – Lubuszanin Trzcianka 2017-09-30 16:00 3 : 2 :
77 WARTA Międzychód  – SPARTA Oborniki 2017-09-30 16:00 3 : 2 :
78 HURAGAN Pobiedziska  – Nielba Wągrowiec 2017-10-01 15:00 1 : 0 :
79 ORŁY PNIEWY  – TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2017-09-30 15:00 1 : 2 :
80 Pogoń ŁOBŻENICA  – MIESZKO Gniezno 2017-10-01 15:00 0 : 2 :

 

 

Kolejka: 11 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

81 MIESZKO Gniezno  – GKS Dopiewo 2017-10-07 16:00 8 : 1 :
82 TARNOVIA Tarnowo Podgórne  – Pogoń ŁOBŻENICA 2017-10-07 14:00 6 : 0 :
83 Nielba Wągrowiec  – ORŁY PNIEWY 2017-10-07 15:00 5 : 0 :
84 HURAGAN Pobiedziska  – SPARTA Oborniki 2017-10-08 15:00 1 : 2 :
85 Lubuszanin Trzcianka  – WARTA Międzychód 2017-10-07 15:00 2 : 4 :
86 KOTWICA Kórnik  – Wełna SKOKI 2017-10-07 16:00 4 : 2 :
87 Iskra Szydłowo  – GLKS WYSOKA 2017-10-07 15:00 3 : 3 :
88 UNIA Swarzędz  – GROM Plewiska 2017-10-07 14:00 4 : 0 :

 

 

Kolejka: 12 w dniach 2017-10-14/2017-10-15

89 GKS Dopiewo  – GROM Plewiska 2017-10-14 15:00 1 : 2 :
90 GLKS WYSOKA  – UNIA Swarzędz 2017-10-15 14:00 0 : 5 :
91 Wełna SKOKI  – Iskra Szydłowo 2017-10-15 15:00 4 : 4 :
92 WARTA Międzychód  – KOTWICA Kórnik 2017-10-14 15:00 2 : 3 :
93 HURAGAN Pobiedziska  – Lubuszanin Trzcianka 2017-10-15 15:00 0 : 5 :
94 ORŁY PNIEWY  – SPARTA Oborniki 2017-10-14 15:00 1 : 4 :
95 Pogoń ŁOBŻENICA  – Nielba Wągrowiec 2017-10-15 15:00 1 : 2 :
96 MIESZKO Gniezno  – TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2017-10-14 15:00 3 : 1 :

 

 

Kolejka: 13 w dniach 2017-10-21

97 TARNOVIA Tarnowo Podgórne  – GKS Dopiewo 2017-10-21 13:00 4 : 1 :
98 Nielba Wągrowiec  – MIESZKO Gniezno 2017-10-21 15:00 0 : 2 :
99 SPARTA Oborniki  – Pogoń ŁOBŻENICA 2017-10-21 13:00 2 : 0 :
100 Lubuszanin Trzcianka  – ORŁY PNIEWY 2017-10-21 15:00 2 : 0 :
101 KOTWICA Kórnik  – HURAGAN Pobiedziska 2017-10-21 15:00 1 : 0 :
102 Iskra Szydłowo  – WARTA Międzychód 2017-10-21 15:00 0 : 1 :
103 UNIA Swarzędz  – Wełna SKOKI 2017-10-21 14:00 4 : 0 :
104 GROM Plewiska  – GLKS WYSOKA 2017-10-21 15:00 1 : 1 :

 

 

Kolejka: 14 w dniach 2017-10-28/2017-10-29

105 GKS Dopiewo  – GLKS WYSOKA 2017-10-28 15:00 2 : 0 :
106 Wełna SKOKI  – GROM Plewiska 2017-10-29 14:00 1 : 0 :
107 WARTA Międzychód  – UNIA Swarzędz 2017-10-28 14:00 0 : 2 :
108 HURAGAN Pobiedziska  – Iskra Szydłowo 2017-10-29 14:00 przeł. :
109 ORŁY PNIEWY  – KOTWICA Kórnik 2017-10-28 15:00 1 : 2 :
110 Pogoń ŁOBŻENICA  – Lubuszanin Trzcianka 2017-10-29 14:00 przeł. :
111 MIESZKO Gniezno  – SPARTA Oborniki 2017-10-28 15:00 4 : 0 :
112 TARNOVIA Tarnowo Podgórne  – Nielba Wągrowiec 2017-10-28 13:00 3 : 4 :

 

 

Kolejka: 15 w dniach 2017-11-04/2017-11-05

113 Nielba Wągrowiec  – GKS Dopiewo 2017-11-04 13:00 1 : 1  
114 SPARTA Oborniki  – TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2017-11-04 11:00 4 : 1 :
115 Lubuszanin Trzcianka  – MIESZKO Gniezno 2017-11-04 14:00  1 : 4 :
116 KOTWICA Kórnik  – Pogoń ŁOBŻENICA 2017-11-04 12:00 2 : 1 :
117 Iskra Szydłowo  – ORŁY PNIEWY 2017-11-04 13:00 5 : 0 :
118 UNIA Swarzędz  – HURAGAN Pobiedziska 2017-11-04 13:00 2 : 0 :
119 GROM Plewiska  – WARTA Międzychód 2017-11-04 14:00 1 : 3 :
120 GLKS WYSOKA  – Wełna SKOKI 2017-11-05 13:00 0 : 1 :
       
       
       
       
       
       
       
Kolejka 2 – 12-13 sierpnia
GKS Dopiewo Sparta Oborniki  
Lubuszanin Trzcianka Nielba Wągrowiec  
Kotwica Kórnik Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Iskra Szydłowo Mieszko Gniezno  
Unia Swarzędz Pogoń Łobżenica  
Grom Plewiska Orły Pniewy  
GLKS Wysoka Huragan Pobiedziska  
Wełna Skoki Warta Międzychód  
Kolejka 3 – 15 sierpnia
Warta Międzychód GKS Dopiewo  
Huragan Pobiedziska Wełna Skoki  
Orły Pniewy GLKS Wysoka  
Pogoń Łobżenica Grom Plewiska  
Mieszko Gniezno Unia Swarzędz  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Iskra Szydłowo  
Nielba Wągrowiec Kotwica Kórnik  
Sparta Oborniki Lubuszanin Trzcianka  
Kolejka 4 – 19-20 sierpnia
GKS Dopiewo Lubuszanin Trzcianka  
Kotwica Kórnik Sparta Oborniki  
Iskra Szydłowo Nielba Wągrowiec  
Unia Swarzędz Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Grom Plewiska Mieszko Gniezno  
GLKS Wysoka Pogoń Łobżenica  
Wełna Skoki Orły Pniewy  
Warta Międzychód Huragan Pobiedziska  
Kolejka 5 – 26-27 sierpnia
Huragan Pobiedziska GKS Dopiewo  
Orły Pniewy Warta Międzychód  
Pogoń Łobżenica Wełna Skoki  
Mieszko Gniezno GLKS Wysoka  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Grom Plewiska  
Nielba Wągrowiec Unia Swarzędz  
Sparta Oborniki Iskra Szydłowo  
Lubuszanin Trzcianka Kotwica Kórnik  
Kolejka 6 – 2-3 września
GKS Dopiewo Kotwica Kórnik  
Iskra Szydłowo Lubuszanin Trzcianka  
Unia Swarzędz Sparta Oborniki  
Grom Plewiska Nielba Wągrowiec  
GLKS Wysoka Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Wełna Skoki Mieszko Gniezno  
Warta Międzychód Pogoń Łobżenica  
Huragan Pobiedziska Orły Pniewy  
Kolejka 7 – 9-10 września
Orły Pniewy GKS Dopiewo  
Pogoń Łobżenica Huragan Pobiedziska  
Mieszko Gniezno Warta Międzychód  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Wełna Skoki  
Nielba Wągrowiec GLKS Wysoka  
Sparta Oborniki Grom Plewiska  
Lubuszanin Trzcianka Unia Swarzędz  
Kotwica Kórnik Iskra Szydłowo  
Kolejka 8 – 16-17 września
GKS Dopiewo Iskra Szydłowo  
Unia Swarzędz Kotwica Kórnik  
Grom Plewiska Lubuszanin Trzcianka  
GLKS Wysoka Sparta Oborniki  
Wełna Skoki Nielba Wągrowiec  
Warta Międzychód Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Huragan Pobiedziska Mieszko Gniezno  
Orły Pniewy Pogoń Łobżenica  
Kolejka 9 – 23-24 września
Pogoń Łobżenica GKS Dopiewo  
Mieszko Gniezno Orły Pniewy  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Huragan Pobiedziska  
Nielba Wągrowiec Warta Międzychód  
Sparta Oborniki Wełna Skoki  
Lubuszanin Trzcianka GLKS Wysoka  
Kotwica Kórnik Grom Plewiska  
Iskra Szydłowo Unia Swarzędz  
Kolejka 10 – 30 września-1 października
GKS Dopiewo Unia Swarzędz  
Grom Plewiska Iskra Szydłowo  
GLKS Wysoka Kotwica Kórnik  
Wełna Skoki Lubuszanin Trzcianka  
Warta Międzychód Sparta Oborniki  
Huragan Pobiedziska Nielba Wągrowiec  
Orły Pniewy Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Pogoń Łobżenica Mieszko Gniezno  
Kolejka 11 – 7-8 października
Mieszko Gniezno GKS Dopiewo  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Pogoń Łobżenica  
Nielba Wągrowiec Orły Pniewy  
Sparta Oborniki Huragan Pobiedziska  
Lubuszanin Trzcianka Warta Międzychód  
Kotwica Kórnik Wełna Skoki  
Iskra Szydłowo GLKS Wysoka  
Unia Swarzędz Grom Plewiska  
Kolejka 12 – 14-15 października
GKS Dopiewo Grom Plewiska  
GLKS Wysoka Unia Swarzędz  
Wełna Skoki Iskra Szydłowo  
Warta Międzychód Kotwica Kórnik  
Huragan Pobiedziska Lubuszanin Trzcianka  
Orły Pniewy Sparta Oborniki  
Pogoń Łobżenica Nielba Wągrowiec  
Mieszko Gniezno Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Kolejka 13 – 21-22 października
Tarnovia Tarnowo Podgórne GKS Dopiewo  
Nielba Wągrowiec Mieszko Gniezno  
Sparta Oborniki Pogoń Łobżenica  
Lubuszanin Trzcianka Orły Pniewy  
Kotwica Kórnik Huragan Pobiedziska  
Iskra Szydłowo Warta Międzychód  
Unia Swarzędz Wełna Skoki  
Grom Plewiska GLKS Wysoka  
Kolejka 14 – 28-29 października
GKS Dopiewo GLKS Wysoka  
Wełna Skoki Grom Plewiska  
Warta Międzychód Unia Swarzędz  
Huragan Pobiedziska Iskra Szydłowo  
Orły Pniewy Kotwica Kórnik  
Pogoń Łobżenica Lubuszanin Trzcianka  
Mieszko Gniezno Sparta Oborniki  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Nielba Wągrowiec  
Kolejka 15 – 4-5 listopada
Nielba Wągrowiec GKS Dopiewo  
Sparta Oborniki Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Lubuszanin Trzcianka Mieszko Gniezno  
Kotwica Kórnik Pogoń Łobżenica  
Iskra Szydłowo Orły Pniewy  
Unia Swarzędz Huragan Pobiedziska  
Grom Plewiska Warta Międzychód  
GLKS Wysoka Wełna Skoki  
Kolejka 16
GKS Dopiewo Wełna Skoki  
GLKS Wysoka Warta Międzychód  
Grom Plewiska Huragan Pobiedziska  
Unia Swarzędz Orły Pniewy  
Iskra Szydłowo Pogoń Łobżenica  
Kotwica Kórnik Mieszko Gniezno  
Lubuszanin Trzcianka Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Sparta Oborniki Nielba Wągrowiec  
Kolejka 17
Sparta Oborniki GKS Dopiewo  
Nielba Wągrowiec Lubuszanin Trzcianka  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Kotwica Kórnik  
Mieszko Gniezno Iskra Szydłowo  
Pogoń Łobżenica Unia Swarzędz  
Orły Pniewy Grom Plewiska  
Huragan Pobiedziska GLKS Wysoka  
Warta Międzychód Wełna Skoki  
Kolejka 18
GKS Dopiewo Warta Międzychód  
Wełna Skoki Huragan Pobiedziska  
GLKS Wysoka Orły Pniewy  
Grom Plewiska Pogoń Łobżenica  
Unia Swarzędz Mieszko Gniezno  
Iskra Szydłowo Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Kotwica Kórnik Nielba Wągrowiec  
Lubuszanin Trzcianka Sparta Oborniki  
Kolejka 19
Lubuszanin Trzcianka GKS Dopiewo  
Sparta Oborniki Kotwica Kórnik  
Nielba Wągrowiec Iskra Szydłowo  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Unia Swarzędz  
Mieszko Gniezno Grom Plewiska  
Pogoń Łobżenica GLKS Wysoka  
Orły Pniewy Wełna Skoki  
Huragan Pobiedziska Warta Międzychód  
Kolejka 20
GKS Dopiewo Huragan Pobiedziska  
Warta Międzychód Orły Pniewy  
Wełna Skoki Pogoń Łobżenica  
GLKS Wysoka Mieszko Gniezno  
Grom Plewiska Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Unia Swarzędz Nielba Wągrowiec  
Iskra Szydłowo Sparta Oborniki  
Kotwica Kórnik Lubuszanin Trzcianka  
Kolejka 21
Kotwica Kórnik GKS Dopiewo  
Lubuszanin Trzcianka Iskra Szydłowo  
Sparta Oborniki Unia Swarzędz  
Nielba Wągrowiec Grom Plewiska  
Tarnovia Tarnowo Podgórne GLKS Wysoka  
Mieszko Gniezno Wełna Skoki  
Pogoń Łobżenica Warta Międzychód  
Orły Pniewy Huragan Pobiedziska  
Kolejka 22
GKS Dopiewo Orły Pniewy  
Huragan Pobiedziska Pogoń Łobżenica  
Warta Międzychód Mieszko Gniezno  
Wełna Skoki Tarnovia Tarnowo Podgórne  
GLKS Wysoka Nielba Wągrowiec  
Grom Plewiska Sparta Oborniki  
Unia Swarzędz Lubuszanin Trzcianka  
Iskra Szydłowo Kotwica Kórnik  
Kolejka 23
Iskra Szydłowo GKS Dopiewo  
Kotwica Kórnik Unia Swarzędz  
Lubuszanin Trzcianka Grom Plewiska  
Sparta Oborniki GLKS Wysoka  
Nielba Wągrowiec Wełna Skoki  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Warta Międzychód  
Mieszko Gniezno Huragan Pobiedziska  
Pogoń Łobżenica Orły Pniewy  
Kolejka 24
GKS Dopiewo Pogoń Łobżenica  
Orły Pniewy Mieszko Gniezno  
Huragan Pobiedziska Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Warta Międzychód Nielba Wągrowiec  
Wełna Skoki Sparta Oborniki  
GLKS Wysoka Lubuszanin Trzcianka  
Grom Plewiska Kotwica Kórnik  
Unia Swarzędz Iskra Szydłowo  
Kolejka 25
Unia Swarzędz GKS Dopiewo  
Iskra Szydłowo Grom Plewiska  
Kotwica Kórnik GLKS Wysoka  
Lubuszanin Trzcianka Wełna Skoki  
Sparta Oborniki Warta Międzychód  
Nielba Wągrowiec Huragan Pobiedziska  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Orły Pniewy  
Mieszko Gniezno Pogoń Łobżenica  
Kolejka 26
GKS Dopiewo Mieszko Gniezno  
Pogoń Łobżenica Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Orły Pniewy Nielba Wągrowiec  
Huragan Pobiedziska Sparta Oborniki  
Warta Międzychód Lubuszanin Trzcianka  
Wełna Skoki Kotwica Kórnik  
GLKS Wysoka Iskra Szydłowo  
Grom Plewiska Unia Swarzędz  
Kolejka 27
Grom Plewiska GKS Dopiewo  
Unia Swarzędz GLKS Wysoka  
Iskra Szydłowo Wełna Skoki  
Kotwica Kórnik Warta Międzychód  
Lubuszanin Trzcianka Huragan Pobiedziska  
Sparta Oborniki Orły Pniewy  
Nielba Wągrowiec Pogoń Łobżenica  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Mieszko Gniezno  
Kolejka 28
GKS Dopiewo Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Mieszko Gniezno Nielba Wągrowiec  
Pogoń Łobżenica Sparta Oborniki  
Orły Pniewy Lubuszanin Trzcianka  
Huragan Pobiedziska Kotwica Kórnik  
Warta Międzychód Iskra Szydłowo  
Wełna Skoki Unia Swarzędz  
GLKS Wysoka Grom Plewiska  
Kolejka 29
GLKS Wysoka GKS Dopiewo  
Grom Plewiska Wełna Skoki  
Unia Swarzędz Warta Międzychód  
Iskra Szydłowo Huragan Pobiedziska  
Kotwica Kórnik Orły Pniewy  
Lubuszanin Trzcianka Pogoń Łobżenica  
Sparta Oborniki Mieszko Gniezno  
Nielba Wągrowiec Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Kolejka 30
GKS Dopiewo Nielba Wągrowiec  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Sparta Oborniki  
Mieszko Gniezno Lubuszanin Trzcianka  
Pogoń Łobżenica Kotwica Kórnik  
Orły Pniewy Iskra Szydłowo  
Huragan Pobiedziska Unia Swarzędz  
Warta Międzychód Grom Plewiska  
Wełna Skoki GLKS Wysoka  

SEZON 2016/2017

Kolejka 1 – 6-7 sierpnia
Zieloni Lubosz 1-0 1922 Lechia Kostrzyn 7 sierpnia, 14:00
Iskra Szydłowo 1-1 GKS Dopiewo 6 sierpnia, 14:00
Luboński KS 0-1 GLKS Wysoka 6 sierpnia, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-2 Grom Plewiska 6 sierpnia, 17:00
Kotwica Kórnik 1-0 Huragan Pobiedziska 6 sierpnia, 17:00
Pogoń Łobżenica 0-3 Warta Międzychód 7 sierpnia, 17:00
Nielba Wągrowiec 3-1 Sparta Oborniki 7 sierpnia, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 3-0 Unia Swarzędz 6 sierpnia, 17:00
Kolejka 2 – 13-14 sierpnia
1922 Lechia Kostrzyn 0-1 Unia Swarzędz 13 sierpnia, 17:00
Sparta Oborniki 1-3 Lubuszanin Trzcianka 13 sierpnia, 11:00
Warta Międzychód 1-1 Nielba Wągrowiec 13 sierpnia, 17:00
Huragan Pobiedziska 3-2 Pogoń Łobżenica 13 sierpnia, 16:00
Grom Plewiska 1-0 Kotwica Kórnik 13 sierpnia, 17:00
GLKS Wysoka 2-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 14 sierpnia, 15:00
GKS Dopiewo 4-1 Luboński KS 14 sierpnia, 14:00
Zieloni Lubosz 1-3 Iskra Szydłowo 14 sierpnia, 14:00
Kolejka 3 – 20-21 sierpnia
Iskra Szydłowo 6-1 1922 Lechia Kostrzyn 20 sierpnia, 15:00
Luboński KS 0-3 Zieloni Lubosz 20 sierpnia, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 GKS Dopiewo 20 sierpnia, 17:00
Kotwica Kórnik 2-0 GLKS Wysoka 20 sierpnia, 17:00
Pogoń Łobżenica 2-5 Grom Plewiska 21 sierpnia, 17:00
Nielba Wągrowiec 5-2 Huragan Pobiedziska 20 sierpnia, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 3-3 Warta Międzychód 20 sierpnia, 17:00
Sparta Oborniki 1-2 Unia Swarzędz 20 sierpnia, 17:00
Kolejka 4 – 27-28 sierpnia
1922 Lechia Kostrzyn 0-4 Sparta Oborniki 27 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 2-2 Unia Swarzędz 28 sierpnia, 16:00
Huragan Pobiedziska 0-1 Lubuszanin Trzcianka 27 sierpnia, 16:00
Grom Plewiska 2-0 Nielba Wągrowiec 27 sierpnia, 17:00
GLKS Wysoka 1-2 Pogoń Łobżenica 26 sierpnia, 17:00
GKS Dopiewo 2-0 Kotwica Kórnik 28 sierpnia, 14:00
Zieloni Lubosz 0-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 28 sierpnia, 14:00
Iskra Szydłowo 1-1 Luboński KS 27 sierpnia, 15:00
Kolejka 5 – 3-4 września
Luboński KS 0-0 1922 Lechia Kostrzyn 3 września, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-3 Iskra Szydłowo 3 września, 16:00
Kotwica Kórnik 8-0 Zieloni Lubosz 3 września, 17:00
Pogoń Łobżenica 3-1 GKS Dopiewo 3 września, 16:00
Nielba Wągrowiec 4-1 GLKS Wysoka 14 września, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 1-0 Grom Plewiska 3 września, 16:00
Sparta Oborniki 0-2 Warta Międzychód 3 września, 11:00
Huragan Pobiedziska 0-1 Unia Swarzędz 4 września, 15:00
Kolejka 6 – 10-11 września
1922 Lechia Kostrzyn 0-1 Warta Międzychód 10 września, 16:00
Huragan Pobiedziska 1-3 Sparta Oborniki 11 września, 15:00
Grom Plewiska 1-1 Unia Swarzędz 10 września, 11:00
GKS Dopiewo 1-3 Nielba Wągrowiec 11 września, 14:00
Zieloni Lubosz 1-1 Pogoń Łobżenica 11 września, 14:00
Iskra Szydłowo 2-1 Kotwica Kórnik 10 września, 12:00
Luboński KS 0-4 Tarnovia Tarnowo Podgórne 7 września, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 5-1 GLKS Wysoka 9 września, 17:00
Kolejka 7 – 17-18 września
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 1922 Lechia Kostrzyn 17 września, 16:00
Kotwica Kórnik 3-1 Luboński KS 17 września, 16:00
Pogoń Łobżenica 0-4 Iskra Szydłowo 18 września, 16:00
Nielba Wągrowiec 5-1 Zieloni Lubosz 17 września, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 3-1 GKS Dopiewo 17 września, 16:00
Sparta Oborniki 0-2 Grom Plewiska 17 września, 16:00
Warta Międzychód 2-2 Huragan Pobiedziska 17 września, 16:00
GLKS Wysoka 3-1 Unia Swarzędz 18 września, 15:00
Kolejka 8 – 24-25 września
1922 Lechia Kostrzyn 1-0 Huragan Pobiedziska 24 września, 16:00
Grom Plewiska 1-0 Warta Międzychód 24 września, 16:00
GLKS Wysoka 1-3 Sparta Oborniki 25 września, 15:00
GKS Dopiewo 0-1 Unia Swarzędz 25 września, 14:00
Zieloni Lubosz 1-1 Lubuszanin Trzcianka 25 września, 14:00
Iskra Szydłowo 2-2 Nielba Wągrowiec 24 września, 15:00
Luboński KS 3-2 Pogoń Łobżenica 24 września, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Kotwica Kórnik 24 września, 16:00
Kolejka 9 – 1-2 października
Kotwica Kórnik 3-1 1922 Lechia Kostrzyn 1 października, 16:00
Pogoń Łobżenica 0-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 października, 15:00
Nielba Wągrowiec 3-0 Luboński KS 1 października, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 2-2 Iskra Szydłowo 1 października, 16:00
Sparta Oborniki 3-0 GKS Dopiewo 1 października, 16:00
Warta Międzychód 3-2 GLKS Wysoka 1 października, 12:00
Huragan Pobiedziska 0-4 Grom Plewiska 1 października, 16:00
Zieloni Lubosz 1-2 Unia Swarzędz 2 października, 14:00
Kolejka 10 – 8-9 października
1922 Lechia Kostrzyn 3-3 Grom Plewiska 8 października, 15:00
GLKS Wysoka 2-1 Huragan Pobiedziska 9 października, 14:00
GKS Dopiewo 1-3 Warta Międzychód 9 października, 14:00
Zieloni Lubosz 1-1 Sparta Oborniki 9 października, 14:00
Iskra Szydłowo 1-3 Unia Swarzędz 8 października, 15:00
Luboński KS 0-4 Lubuszanin Trzcianka 8 października, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-1 Nielba Wągrowiec 8 października, 15:00
Kotwica Kórnik 3-2 Pogoń Łobżenica 8 października, 15:00
Kolejka 11 – 15-16 października
Pogoń Łobżenica 2-1 1922 Lechia Kostrzyn 15 października, 15:00
Nielba Wągrowiec 3-1 Kotwica Kórnik 15 października, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 5-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 15 października, 15:00
Sparta Oborniki 1-0 Iskra Szydłowo 15 października, 15:00
Warta Międzychód 3-0 Zieloni Lubosz 15 października, 15:00
Huragan Pobiedziska 1-0 GKS Dopiewo 15 października, 15:00
Grom Plewiska 2-0 GLKS Wysoka 15 października, 15:00
Luboński KS 2-2 Unia Swarzędz 15 października, 12:00
Kolejka 12 – 22-23 października
1922 Lechia Kostrzyn 1-3 GLKS Wysoka 22 października, 14:00
GKS Dopiewo 1-1 Grom Plewiska 23 października, 14:00
Zieloni Lubosz 2-2 Huragan Pobiedziska 23 października, 14:00
Iskra Szydłowo 0-3 Warta Międzychód 22 października, 15:00
Luboński KS 0-1 Sparta Oborniki 22 października, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-0 Unia Swarzędz 22 października, 14:00
Kotwica Kórnik 2-2 Lubuszanin Trzcianka 22 października, 15:00
Pogoń Łobżenica 2-3 Nielba Wągrowiec 22 października, 15:00
Kolejka 13 – 29-30 października
Nielba Wągrowiec 2-1 1922 Lechia Kostrzyn 29 października, 14:00
Lubuszanin Trzcianka 6-0 Pogoń Łobżenica 29 października, 15:00
Sparta Oborniki 0-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 29 października, 14:00
Warta Międzychód 6-1 Luboński KS 29 października, 14:00
Huragan Pobiedziska 0-5 Iskra Szydłowo 29 października, 15:00
Grom Plewiska 5-1 Zieloni Lubosz 29 października, 15:00
GLKS Wysoka 0-2 GKS Dopiewo 30 października, 13:00
Kotwica Kórnik 1-1 Unia Swarzędz 29 października, 15:00
Kolejka 14 – 5-6 listopada
1922 Lechia Kostrzyn 0-2 GKS Dopiewo 5 listopada, 13:00
Zieloni Lubosz 0-3 GLKS Wysoka 6 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy od 85. minuty występowała zbyt mała liczba młodzieżowców
Iskra Szydłowo 4-3 Grom Plewiska 5 listopada, 14:00
Luboński KS 0-4 Huragan Pobiedziska 5 listopada, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-2 Warta Międzychód 5 listopada, 13:00
Kotwica Kórnik 1-2 Sparta Oborniki 5 listopada, 14:00
Pogoń Łobżenica 1-0 Unia Swarzędz 6 listopada, 14:00
Nielba Wągrowiec 2-2 Lubuszanin Trzcianka 5 listopada, 14:00

Kolejka 15 – 11 listopada

Lubuszanin Trzcianka 5-0 1922 Lechia Kostrzyn 11 listopada, 11:00
Sparta Oborniki 5-2 Pogoń Łobżenica 11 listopada, 11:00
Warta Międzychód 1-4 Kotwica Kórnik 11 listopada, 11:00
Huragan Pobiedziska 0-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 11 listopada, 11:00
Grom Plewiska 6-1 Luboński KS 11 listopada, 11:00
GLKS Wysoka 1-0 Iskra Szydłowo 11 listopada, 11:00
GKS Dopiewo 3-1 Zieloni Lubosz 11 listopada, 11:00
Nielba Wągrowiec 5-0 Unia Swarzędz 11 listopada, 11:00
Kolejka 16 – 13 listopada
1922 Lechia Kostrzyn Zieloni Lubosz 13 listopada, 13:30
GKS Dopiewo Iskra Szydłowo 13 listopada, 13:30
GLKS Wysoka Luboński KS 13 listopada, 13:30
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Grom Plewiska Tarnovia Tarnowo Podgórne 13 listopada, 13:30
Huragan Pobiedziska Kotwica Kórnik 13 listopada, 13:30
Warta Międzychód Pogoń Łobżenica 13 listopada, 13:30
Sparta Oborniki Nielba Wągrowiec 13 listopada, 13:30
Unia Swarzędz Lubuszanin Trzcianka 13 listopada, 13:30

5″ align=”absmiddle” /> Kolejka 17

Unia Swarzędz 1922 Lechia Kostrzyn  
Lubuszanin Trzcianka Sparta Oborniki  
Nielba Wągrowiec Warta Międzychód  
Pogoń Łobżenica Huragan Pobiedziska  
Kotwica Kórnik Grom Plewiska  
Tarnovia Tarnowo Podgórne GLKS Wysoka  
Luboński KS GKS Dopiewo  
Iskra Szydłowo Zieloni Lubosz  
Kolejka 18
Unia Swarzędz Sparta Oborniki  
1922 Lechia Kostrzyn Iskra Szydłowo  
Zieloni Lubosz Luboński KS  
GKS Dopiewo Tarnovia Tarnowo Podgórne  
GLKS Wysoka Kotwica Kórnik  
Grom Plewiska Pogoń Łobżenica  
Huragan Pobiedziska Nielba Wągrowiec  
Warta Międzychód Lubuszanin Trzcianka  
Kolejka 19
Sparta Oborniki 1922 Lechia Kostrzyn  
Unia Swarzędz Warta Międzychód  
Lubuszanin Trzcianka Huragan Pobiedziska  
Nielba Wągrowiec Grom Plewiska  
Pogoń Łobżenica GLKS Wysoka  
Kotwica Kórnik GKS Dopiewo  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Zieloni Lubosz  
Luboński KS Iskra Szydłowo  
Kolejka 20
1922 Lechia Kostrzyn Luboński KS  
Iskra Szydłowo Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Zieloni Lubosz Kotwica Kórnik  
GKS Dopiewo Pogoń Łobżenica  
GLKS Wysoka Nielba Wągrowiec  
Grom Plewiska Lubuszanin Trzcianka  
Huragan Pobiedziska Unia Swarzędz  
Warta Międzychód Sparta Oborniki  
Kolejka 21
Warta Międzychód 1922 Lechia Kostrzyn  
Sparta Oborniki Huragan Pobiedziska  
Unia Swarzędz Grom Plewiska  
Lubuszanin Trzcianka GLKS Wysoka  
Nielba Wągrowiec GKS Dopiewo  
Pogoń Łobżenica Zieloni Lubosz  
Kotwica Kórnik Iskra Szydłowo  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Luboński KS  
Kolejka 22
1922 Lechia Kostrzyn Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Luboński KS Kotwica Kórnik  
Iskra Szydłowo Pogoń Łobżenica  
Zieloni Lubosz Nielba Wągrowiec  
GKS Dopiewo Lubuszanin Trzcianka  
GLKS Wysoka Unia Swarzędz  
Grom Plewiska Sparta Oborniki  
Huragan Pobiedziska Warta Międzychód  
Kolejka 23
Huragan Pobiedziska 1922 Lechia Kostrzyn  
Warta Międzychód Grom Plewiska  
Sparta Oborniki GLKS Wysoka  
Unia Swarzędz GKS Dopiewo  
Lubuszanin Trzcianka Zieloni Lubosz  
Nielba Wągrowiec Iskra Szydłowo  
Pogoń Łobżenica Luboński KS  
Kotwica Kórnik Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Kolejka 24
1922 Lechia Kostrzyn Kotwica Kórnik  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Pogoń Łobżenica  
Luboński KS Nielba Wągrowiec  
Iskra Szydłowo Lubuszanin Trzcianka  
Zieloni Lubosz Unia Swarzędz  
GKS Dopiewo Sparta Oborniki  
GLKS Wysoka Warta Międzychód  
Grom Plewiska Huragan Pobiedziska  
Kolejka 25
Grom Plewiska 1922 Lechia Kostrzyn  
Huragan Pobiedziska GLKS Wysoka  
Warta Międzychód GKS Dopiewo  
Sparta Oborniki Zieloni Lubosz  
Unia Swarzędz Iskra Szydłowo  
Lubuszanin Trzcianka Luboński KS  
Nielba Wągrowiec Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Pogoń Łobżenica Kotwica Kórnik  
Kolejka 26
1922 Lechia Kostrzyn Pogoń Łobżenica  
Kotwica Kórnik Nielba Wągrowiec  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Lubuszanin Trzcianka  
Luboński KS Unia Swarzędz  
Iskra Szydłowo Sparta Oborniki  
Zieloni Lubosz Warta Międzychód  
GKS Dopiewo Huragan Pobiedziska  
GLKS Wysoka Grom Plewiska  
Kolejka 27
GLKS Wysoka 1922 Lechia Kostrzyn  
Grom Plewiska GKS Dopiewo  
Huragan Pobiedziska Zieloni Lubosz  
Warta Międzychód Iskra Szydłowo  
Sparta Oborniki Luboński KS  
Unia Swarzędz Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Lubuszanin Trzcianka Kotwica Kórnik  
Nielba Wągrowiec Pogoń Łobżenica  
Kolejka 28
1922 Lechia Kostrzyn Nielba Wągrowiec  
Pogoń Łobżenica Lubuszanin Trzcianka  
Kotwica Kórnik Unia Swarzędz  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Sparta Oborniki  
Luboński KS Warta Międzychód  
Iskra Szydłowo Huragan Pobiedziska  
Zieloni Lubosz Grom Plewiska  
GKS Dopiewo GLKS Wysoka  
Kolejka 29
GKS Dopiewo 1922 Lechia Kostrzyn  
GLKS Wysoka Zieloni Lubosz  
Grom Plewiska Iskra Szydłowo  
Huragan Pobiedziska Luboński KS  
Warta Międzychód Tarnovia Tarnowo Podgórne  
Sparta Oborniki Kotwica Kórnik  
Unia Swarzędz Pogoń Łobżenica  
Lubuszanin Trzcianka Nielba Wągrowiec  
Kolejka 30
1922 Lechia Kostrzyn Lubuszanin Trzcianka  
Nielba Wągrowiec Unia Swarzędz  
Pogoń Łobżenica Sparta Oborniki  
Kotwica Kórnik Warta Międzychód  
Tarnovia Tarnowo Podgórne Huragan Pobiedziska  
Luboński KS Grom Plewiska  
Iskra Szydłowo GLKS Wysoka  
Zieloni Lubosz GKS Dopiewo  

IV LIGA PÓŁNOC

SEZON 2015/2016 RUNDA JESIENNA

Zjednoczeni Trzemeszno 2-2 1922 Lechia Kostrzyn 8 sierpnia, 16:00
Wełna Skoki 3-0 Huragan Pobiedziska 7 sierpnia, 18:00
(wo)
na boisku 1-0
Iskra Szydłowo 2-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 8 sierpnia, 17:00
GLKS Wysoka 1-4 Grom Plewiska 9 sierpnia, 16:00
Kotwica Kórnik 2-1 GKS Dopiewo 8 sierpnia, 18:00
Mawit Lwówek 1-4 Warta Międzychód 26 sierpnia, 17:30
Płomień Przyprostynia 1-2 Lubuszanin Trzcianka 9 sierpnia, 17:00
Sparta Oborniki 2-1 Mieszko Gniezno 8 sierpnia, 17:00
Kolejka 2 – 15-16 sierpnia
1922 Lechia Kostrzyn 0-1 Mieszko Gniezno 15 sierpnia, 18:00
Lubuszanin Trzcianka 3-1 Sparta Oborniki 15 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 5-1 Płomień Przyprostynia 15 sierpnia, 17:00
GKS Dopiewo 3-0 Mawit Lwówek 15 sierpnia, 17:00
Grom Plewiska 0-1 Kotwica Kórnik 15 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-4 GLKS Wysoka 15 sierpnia, 12:00
Huragan Pobiedziska 2-1 Iskra Szydłowo 16 sierpnia, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-0 Wełna Skoki 15 sierpnia, 16:00
Kolejka 3 – 22-23 sierpnia
Wełna Skoki 3-3 1922 Lechia Kostrzyn 22 sierpnia, 17:00
Iskra Szydłowo 5-1 Zjednoczeni Trzemeszno 22 sierpnia, 17:00
GLKS Wysoka 1-1 Huragan Pobiedziska 23 sierpnia, 16:00
Kotwica Kórnik 2-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 22 sierpnia, 16:00
Mawit Lwówek 0-3 Grom Plewiska 23 sierpnia, 15:00
Płomień Przyprostynia 0-2 GKS Dopiewo 23 sierpnia, 17:00
Sparta Oborniki 0-2 Warta Międzychód 22 sierpnia, 17:00
Mieszko Gniezno 1-5 Lubuszanin Trzcianka 22 sierpnia, 17:00
Kolejka 4 – 29-30 sierpnia
1922 Lechia Kostrzyn 1-4 Lubuszanin Trzcianka 29 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 2-0 Mieszko Gniezno 29 sierpnia, 17:00
GKS Dopiewo 3-0 Sparta Oborniki 29 sierpnia, 17:00
Grom Plewiska 5-2 Płomień Przyprostynia 29 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 8-0 Mawit Lwówek 29 sierpnia, 16:00
Huragan Pobiedziska 3-1 Kotwica Kórnik 30 sierpnia, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 3-2 GLKS Wysoka 29 sierpnia, 16:00
Wełna Skoki 0-3 Iskra Szydłowo 28 sierpnia, 18:00
Kolejka 5 – 5-6 września
Iskra Szydłowo 5-2 1922 Lechia Kostrzyn 5 września, 17:00
GLKS Wysoka 2-0 Wełna Skoki 6 września, 15:00
Kotwica Kórnik 1-5 Zjednoczeni Trzemeszno 5 września, 16:00
Mawit Lwówek 3-1 Huragan Pobiedziska 6 września, 15:00
Płomień Przyprostynia 0-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 6 września, 17:00
Sparta Oborniki 2-3 Grom Plewiska 5 września, 17:00
Mieszko Gniezno 0-1 GKS Dopiewo 5 września, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 1-2 Warta Międzychód 5 września, 11:00
Kolejka 6 – 12-13 września
1922 Lechia Kostrzyn 1-7 Warta Międzychód 12 września, 17:00
GKS Dopiewo 1-1 Lubuszanin Trzcianka 12 września, 16:00
Grom Plewiska 3-1 Mieszko Gniezno 12 września, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-1 Sparta Oborniki 12 września, 15:00
Huragan Pobiedziska 4-3 Płomień Przyprostynia 13 września, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 Mawit Lwówek 12 września, 16:00
Wełna Skoki 1-4 Kotwica Kórnik 12 września, 17:00
Iskra Szydłowo 2-0 GLKS Wysoka 9 września, 17:00
Kolejka 7 – 19-20 września
GLKS Wysoka 5-4 1922 Lechia Kostrzyn 20 września, 15:00
Kotwica Kórnik 1-3 Iskra Szydłowo 19 września, 12:00
Mawit Lwówek 0-1 Wełna Skoki 20 września, 15:00
Płomień Przyprostynia 3-3 Zjednoczeni Trzemeszno 19 września, 11:00
Sparta Oborniki 0-1 Huragan Pobiedziska 19 września, 16:00
Mieszko Gniezno 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 19 września, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 2-2 Grom Plewiska 19 września, 16:00
GKS Dopiewo 2-1 Warta Międzychód 19 września, 16:00
Kolejka 8 – 26-27 września
1922 Lechia Kostrzyn 2-0 GKS Dopiewo 26 września, 16:00
Grom Plewiska 1-2 Warta Międzychód 26 września, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-2 Lubuszanin Trzcianka 26 września, 15:00
Huragan Pobiedziska 1-1 Mieszko Gniezno 27 września, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-1 Sparta Oborniki 26 września, 15:00
Wełna Skoki 2-0 Płomień Przyprostynia 26 września, 16:00
Iskra Szydłowo 2-2 Mawit Lwówek 26 września, 16:00
GLKS Wysoka 1-3 Kotwica Kórnik 27 września, 14:00
Kolejka 9 – 3-4 października
Kotwica Kórnik 1-3 1922 Lechia Kostrzyn 3 października, 15:00
Mawit Lwówek 1-3 GLKS Wysoka 4 października, 15:00
Płomień Przyprostynia 1-3 Iskra Szydłowo 4 października, 16:00
Sparta Oborniki 0-0 Wełna Skoki 3 października, 16:00
Mieszko Gniezno 1-0 Zjednoczeni Trzemeszno 3 października, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 4-1 Huragan Pobiedziska 3 października, 15:00
Warta Międzychód 2-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 października, 15:00
GKS Dopiewo 1-3 Grom Plewiska 3 października, 15:00
Kolejka 10 – 10-11 października
1922 Lechia Kostrzyn 0-8 Grom Plewiska 10 października, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 5-1 GKS Dopiewo 10 października, 14:00
Huragan Pobiedziska 0-2 Warta Międzychód 11 października, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-3 Lubuszanin Trzcianka 10 października, 15:00
Wełna Skoki 2-2 Mieszko Gniezno 10 października, 15:00
Iskra Szydłowo 0-2 Sparta Oborniki 10 października, 15:00
GLKS Wysoka 1-2 Płomień Przyprostynia 11 października, 14:00
Kotwica Kórnik 7-0 Mawit Lwówek 10 października, 15:00
Kolejka 11 – 17-18 października
Mawit Lwówek 0-1 1922 Lechia Kostrzyn 18 października, 15:00
Płomień Przyprostynia 1-2 Kotwica Kórnik 18 października, 15:00
Sparta Oborniki 1-0 GLKS Wysoka 17 października, 15:00
Mieszko Gniezno 2-3 Iskra Szydłowo 17 października, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 3-0 Wełna Skoki 17 października, 15:00
Warta Międzychód 3-1 Zjednoczeni Trzemeszno 17 października, 15:00
GKS Dopiewo 3-1 Huragan Pobiedziska 17 października, 15:00
Grom Plewiska 4-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 17 października, 15:00
Kolejka 12 – 24-25 października
1922 Lechia Kostrzyn 2-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 24 października, 15:00
Huragan Pobiedziska 1-2 Grom Plewiska 25 października, 14:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-3 GKS Dopiewo 24 października, 13:00
Wełna Skoki 0-5 Warta Międzychód 25 października, 14:00
Iskra Szydłowo 1-0 Lubuszanin Trzcianka 24 października, 15:00
GLKS Wysoka 3-3 Mieszko Gniezno 25 października, 13:00
Mawit Lwówek 0-4 Płomień Przyprostynia 25 października, 14:00
Sparta Oborniki 0-0 Kotwica Kórnik 24 października, 15:00
Kolejka 13 – 31 października
Płomień Przyprostynia 3-3 1922 Lechia Kostrzyn 31 października, 14:00
Sparta Oborniki 1-0 Mawit Lwówek 31 października, 14:00
Mieszko Gniezno 2-2 Kotwica Kórnik 31 października, 14:00
Lubuszanin Trzcianka 2-1 GLKS Wysoka 31 października, 14:00
Warta Międzychód 1-3 Iskra Szydłowo 31 października, 14:00
GKS Dopiewo 2-1 Wełna Skoki 31 października, 14:00
Grom Plewiska 6-0 Zjednoczeni Trzemeszno 31 października, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-3 Huragan Pobiedziska 31 października, 12:00
Kolejka 14 – 7-8 listopada
1922 Lechia Kostrzyn 3-4 Huragan Pobiedziska 7 listopada, 14:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-7 Tarnovia Tarnowo Podgórne 7 listopada, 13:00
Wełna Skoki 1-7 Grom Plewiska 8 listopada, 14:00
Iskra Szydłowo 1-2 GKS Dopiewo 7 listopada, 14:00
GLKS Wysoka 2-5 Warta Międzychód 8 listopada, 13:00
Kotwica Kórnik 0-1 Lubuszanin Trzcianka 7 listopada, 14:00
Mawit Lwówek 1-1 Mieszko Gniezno 8 listopada, 14:00
Płomień Przyprostynia 0-0 Sparta Oborniki 8 listopada, 14:00
Kolejka 15 – 11 listopada
Sparta Oborniki 1-0 1922 Lechia Kostrzyn 11 listopada, 14:00
Mieszko Gniezno 3-1 Płomień Przyprostynia 11 listopada, 14:00
Lubuszanin Trzcianka 6-1 Mawit Lwówek 11 listopada, 13:00
Warta Międzychód 5-0 Kotwica Kórnik 11 listopada, 13:00
GKS Dopiewo 6-0 GLKS Wysoka 11 listopada, 14:00
Grom Plewiska 0-0 Iskra Szydłowo 11 listopada, 13:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Wełna Skoki 11 listopada, 11:00
Huragan Pobiedziska 1-4 Zjednoczeni Trzemeszno 11 listopada, 14:00
Kolejka 16 – 14-15 listopada
1922 Lechia Kostrzyn 2-3 Zjednoczeni Trzemeszno 14 listopada, 13:00
Huragan Pobiedziska 1-0 Wełna Skoki 15 listopada, 13:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-2 Iskra Szydłowo 14 listopada, 12:00
Grom Plewiska 6-1 GLKS Wysoka 14 listopada, 13:00
GKS Dopiewo 3-0 Kotwica Kórnik 14 listopada, 13:00
Warta Międzychód 3-0 Mawit Lwówek 14 listopada, 13:00
Lubuszanin Trzcianka 2-0 Płomień Przyprostynia 14 listopada, 13:00
Mieszko Gniezno 0-3 Sparta Oborniki 14 listopada, 13:00
Kolejka 17 – 12-13 marca
Mieszko Gniezno 1-1 1922 Lechia Kostrzyn 12 marca, 15:00
Sparta Oborniki 3-3 Lubuszanin Trzcianka 12 marca, 15:00
Płomień Przyprostynia 0-3 Warta Międzychód 13 marca, 15:00
Mawit Lwówek 0-4 GKS Dopiewo 13 marca, 15:00
Kotwica Kórnik 1-3 Grom Plewiska 12 marca, 15:00
GLKS Wysoka 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 13 marca, 14:00
Iskra Szydłowo 6-2 Huragan Pobiedziska 12 marca, 12:00
Wełna Skoki 2-2 Zjednoczeni Trzemeszno 13 marca, 15:00
Kolejka 18 – 19-20 marca
1922 Lechia Kostrzyn 2-2 Wełna Skoki 19 marca, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-4 Iskra Szydłowo 19 marca, 15:00
Huragan Pobiedziska 0-3 GLKS Wysoka 19 marca, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-2 Kotwica Kórnik 19 marca, 15:00
Grom Plewiska 6-0 Mawit Lwówek 19 marca, 15:00
GKS Dopiewo 4-0 Płomień Przyprostynia 19 marca, 14:00
Warta Międzychód 0-0 Sparta Oborniki 19 marca, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 2-1 Mieszko Gniezno 19 marca, 15:00
Kolejka 19 – 26 marca
Lubuszanin Trzcianka 2-2 1922 Lechia Kostrzyn 26 marca, 15:00
Mieszko Gniezno 0-2 Warta Międzychód 24 marca, 16:00
Sparta Oborniki 3-1 GKS Dopiewo 26 marca, 15:00
Płomień Przyprostynia 0-2 Grom Plewiska 26 marca, 16:30
Mawit Lwówek 0-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 26 marca, 12:00
Kotwica Kórnik 0-1 Huragan Pobiedziska 26 marca, 16:00
GLKS Wysoka 2-0 Zjednoczeni Trzemeszno 26 marca, 12:00
Iskra Szydłowo 2-0 Wełna Skoki 26 marca, 12:00
Kolejka 20 – 2-3 kwietnia
1922 Lechia Kostrzyn 2-1 Iskra Szydłowo 2 kwietnia, 16:00
Wełna Skoki 1-1 GLKS Wysoka 3 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-0 Kotwica Kórnik 2 kwietnia, 16:00
Huragan Pobiedziska 3-0 Mawit Lwówek 2 kwietnia, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 5-1 Płomień Przyprostynia 2 kwietnia, 14:00
Grom Plewiska 0-1 Sparta Oborniki 2 kwietnia, 16:00
GKS Dopiewo 0-0 Mieszko Gniezno 3 kwietnia, 14:00
Warta Międzychód 1-0 Lubuszanin Trzcianka 2 kwietnia, 16:00
Kolejka 21 – 9-10 kwietnia
Warta Międzychód 5-2 1922 Lechia Kostrzyn 9 kwietnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 5-3 GKS Dopiewo 9 kwietnia, 16:00
Mieszko Gniezno 1-0 Grom Plewiska 9 kwietnia, 17:00
Sparta Oborniki 1-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 9 kwietnia, 16:00
Płomień Przyprostynia 2-1 Huragan Pobiedziska 10 kwietnia, 17:00
Mawit Lwówek 0-2 Zjednoczeni Trzemeszno 10 kwietnia, 16:00
Kotwica Kórnik 2-0 Wełna Skoki 9 kwietnia, 16:00
GLKS Wysoka 0-5 Iskra Szydłowo 10 kwietnia, 15:00
Kolejka 22 – 16-17 kwietnia
Warta Międzychód 2-1 GKS Dopiewo 16 kwietnia, 17:00
1922 Lechia Kostrzyn 3-1 GLKS Wysoka 16 kwietnia, 16:00
Iskra Szydłowo 4-1 Kotwica Kórnik 16 kwietnia, 11:00
Wełna Skoki 4-0 Mawit Lwówek 16 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-0 Płomień Przyprostynia 16 kwietnia, 16:00
Huragan Pobiedziska 0-1 Sparta Oborniki 16 kwietnia, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-2 Mieszko Gniezno 16 kwietnia, 16:00
Grom Plewiska 1-1 Lubuszanin Trzcianka 16 kwietnia, 11:00
Kolejka 23 – 23-24 kwietnia
GKS Dopiewo 1-2 1922 Lechia Kostrzyn 23 kwietnia, 16:00
Warta Międzychód 3-1 Grom Plewiska 23 kwietnia, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 0-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 23 kwietnia, 16:00
Mieszko Gniezno 2-1 Huragan Pobiedziska 23 kwietnia, 17:00
Sparta Oborniki 4-0 Zjednoczeni Trzemeszno 23 kwietnia, 17:00
Płomień Przyprostynia 2-1 Wełna Skoki 24 kwietnia, 17:00
Mawit Lwówek 0-3 Iskra Szydłowo 24 kwietnia, 16:00
Kotwica Kórnik 3-0 GLKS Wysoka 23 kwietnia, 16:00
Kolejka 24 – 30 kwietnia-1 maja
1922 Lechia Kostrzyn 2-0 Kotwica Kórnik 30 kwietnia, 14:00
GLKS Wysoka 4-0 Mawit Lwówek 30 kwietnia, 16:00
Iskra Szydłowo 1-0 Płomień Przyprostynia 30 kwietnia, 12:00
Wełna Skoki 2-3 Sparta Oborniki 30 kwietnia, 17:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 Mieszko Gniezno 30 kwietnia, 13:00
Huragan Pobiedziska 2-5 Lubuszanin Trzcianka 30 kwietnia, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 Warta Międzychód 30 kwietnia, 13:30
Grom Plewiska 0-4 GKS Dopiewo 30 kwietnia, 17:00
Kolejka 25 – 3 maja
Grom Plewiska 0-0 1922 Lechia Kostrzyn 3 maja, 17:00
GKS Dopiewo 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 maja, 14:00
Warta Międzychód 2-0 Huragan Pobiedziska 3 maja, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 2-1 Zjednoczeni Trzemeszno 3 maja, 16:00
Mieszko Gniezno 1-0 Wełna Skoki 3 maja, 17:00
Sparta Oborniki 2-1 Iskra Szydłowo 3 maja, 17:00
Płomień Przyprostynia 0-2 GLKS Wysoka 3 maja, 16:00
Mawit Lwówek 0-3 Kotwica Kórnik 3 maja, 16:00
Kolejka 26 – 7-8 maja
1922 Lechia Kostrzyn 2-0 Mawit Lwówek 7 maja, 16:00
Kotwica Kórnik 4-0 Płomień Przyprostynia 7 maja, 16:00
GLKS Wysoka 1-0 Sparta Oborniki 8 maja, 15:00
Iskra Szydłowo 4-2 Mieszko Gniezno 7 maja, 12:00
Wełna Skoki 2-2 Lubuszanin Trzcianka 7 maja, 17:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-2 Warta Międzychód 7 maja, 16:00
Huragan Pobiedziska 1-0 GKS Dopiewo 7 maja, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-3 Grom Plewiska 7 maja, 17:00
Kolejka 27 – 14-15 maja
Kotwica Kórnik 3-1 Sparta Oborniki 14 maja, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-1 1922 Lechia Kostrzyn 14 maja, 12:00
Grom Plewiska 1-3 Huragan Pobiedziska 14 maja, 17:00
GKS Dopiewo 5-3 Zjednoczeni Trzemeszno 14 maja, 17:00
Warta Międzychód 2-0 Wełna Skoki 14 maja, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 0-1 Iskra Szydłowo 14 maja, 16:00
Mieszko Gniezno 0-2 GLKS Wysoka 14 maja, 17:00
Płomień Przyprostynia 5-1 Mawit Lwówek 14 maja, 17:00
Kolejka 28 – 21-22 maja
1922 Lechia Kostrzyn 1-0 Płomień Przyprostynia 21 maja, 16:00
Mawit Lwówek 1-2 Sparta Oborniki 22 maja, 16:00
Kotwica Kórnik 1-1 Mieszko Gniezno 21 maja, 16:00
GLKS Wysoka 0-0 Lubuszanin Trzcianka 22 maja, 15:00
Iskra Szydłowo 3-2 Warta Międzychód 21 maja, 12:00
Wełna Skoki 1-2 GKS Dopiewo 21 maja, 17:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-1 Grom Plewiska 21 maja, 16:00
Huragan Pobiedziska 2-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 22 maja, 14:00
Kolejka 29 – 28-29 maja
Huragan Pobiedziska 2-1 1922 Lechia Kostrzyn 29 maja, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-1 Zjednoczeni Trzemeszno 28 maja, 17:00
Grom Plewiska 2-1 Wełna Skoki 28 maja, 17:00
GKS Dopiewo 1-2 Iskra Szydłowo 28 maja, 17:00
Warta Międzychód 5-2 GLKS Wysoka 28 maja, 17:30
Lubuszanin Trzcianka 1-1 Kotwica Kórnik 28 maja, 16:00
Mieszko Gniezno 2-2 Mawit Lwówek 28 maja, 17:00
Sparta Oborniki 3-0 Płomień Przyprostynia 28 maja, 17:00

Kolejka 30 – 4-5 czerwca

1922 Lechia Kostrzyn 1-0 Sparta Oborniki 4 czerwca, 17:00
Płomień Przyprostynia 1-5 Mieszko Gniezno 4 czerwca, 17:00
Mawit Lwówek 0-3 Lubuszanin Trzcianka 4 czerwca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Kotwica Kórnik 1-3 Warta Międzychód 4 czerwca, 12:00
GLKS Wysoka 5-0 GKS Dopiewo 4 czerwca, 17:00
Iskra Szydłowo 7-0 Grom Plewiska 4 czerwca, 17:00
Wełna Skoki 5-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 4 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-1 Huragan Pobiedziska 4 czerwca, 17:00

       
       
       
       
       
       
       
       

 

 

 

      2015-11-11      
115 Lubuszanin Trzcianka – MAWIT Lwówek 2015-11-11      
116 WARTA Międzychód – KOTWICA Kórnik 2015-11-11      
117 GKS Dopiewo – GLKS WYSOKA 2015-11-11      
118 GROM Plewiska – Iskra Szydłowo 2015-11-11      
119 TARNOVIA Tarnowo Podgórne – Wełna SKOKI 2015-11-11      
120 HURAGAN Pobiedziska – ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2015-11-11      

 

 

 

 

 

Terminarz rozgrywek ligi: IV LIGA GRUPA PŁN.

RUNDA I

 

Kolejka 1 w dniach 09-08-2014/10-08-2014

1 ZJEDNOCZENI Trzemeszno – 1920 Mosina 2014-08-09 16:00 2 : 1  
2 Wełna SKOKI – 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-08-09 17:00 3 : 2  
3 WARTA Międzychód – GKS Dopiewo 2014-08-09 17:00 2 : 0  
4 SPARTA Szamotuły – GROM Plewiska 2014-08-09 17:00 1 : 3  
5 SPARTA Oborniki – HURAGAN Pobiedziska 2014-08-09 17:00 4 : 1  
6 PŁOMIEŃ Przyprostynia – Iskra Szydłowo 2014-08-10 17:00 0 : 3  
7 PELIKAN Niechanowo – Leśnik Margonin 2014-08-10 15:00 Brzozowa , Niechanowo 9
: 0
 
8 MIESZKO Gniezno – Lubuszanin Trzcianka 2014-08-09 16:00 1 : 6  

 

Kolejka 2 w dniach 16-08-2014/17-08-2014

9 1920 Mosina – Lubuszanin Trzcianka 2014-08-16 16:00 0 : 4  
10 Leśnik Margonin – MIESZKO Gniezno 2014-08-16 16:00 0 : 5  
11 Iskra Szydłowo – PELIKAN Niechanowo 2014-08-16 16:00 1 : 1  
12 HURAGAN Pobiedziska – PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-08-17 15:00 Kiszkowsk 1 : 1  
13 GROM Plewiska – SPARTA Oborniki 2014-08-16 17:00 2 : 3  
14 GKS Dopiewo – SPARTA Szamotuły 2014-08-16 17:00 4 : 2  
15 1922 LECHIA Kostrzyn – WARTA Międzychód 2014-08-15 15:00 3 : 1  
16 ZJEDNOCZENI Trzemeszno – Wełna SKOKI 2014-08-16 16:00 1 : 1  

 

Kolejka 3 w dniach 23-08-2014/24-08-2014

17 1920 Mosina – Wełna SKOKI 2014-08-23 16:00 4 : 5  
18 WARTA Międzychód – ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-08-23 17:00 2 : 2  
19 SPARTA Szamotuły – 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-08-23 17:00 2 : 4  
20 SPARTA Oborniki – GKS Dopiewo 2014-08-23 17:00 2 : 2  
21 PŁOMIEŃ Przyprostynia – GROM Plewiska 2014-08-24 17:00 4 : 4  
22 PELIKAN Niechanowo – HURAGAN Pobiedziska 2014-08-23 17:00 2 : 1  
23 MIESZKO Gniezno – Iskra Szydłowo 2014-08-23 16:00 Strumykowa 8, Gniezno 3 : 1  
24 Lubuszanin Trzcianka – Leśnik Margonin 2014-08-23 11:00 11 : 2  

 

Kolejka 4 w dniach 30-08-2014/31-08-2014

25 1920 Mosina – Leśnik Margonin 2014-08-30 16:00 0 : 0  
26 Iskra Szydłowo – Lubuszanin Trzcianka 2014-08-30 16:00 1 : 3  
27 HURAGAN Pobiedziska – MIESZKO Gniezno 2014-08-31 15:00 Kiszkowska 0 : 1  
28 Pelikan Niechanowo – Grom Plewiska 2014-08-30 17:00 4 : 1  
29 GKS Dopiewo – PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-08-30 17:00 6 : 0  
30 1922 LECHIA Kostrzyn – SPARTA Oborniki 2014-08-30 17:00 3 : 6  
31 ZJEDNOCZENI Trzemeszno – SPARTA Szamotuły 2014-08-30 16:00 4 : 1  
32 Wełna SKOKI – WARTA Międzychód 2014-08-29 17:30 2 : 0  

 

Kolejka 5 w dniach 06-09-2014/07-09-2014

33 WARTA Międzychód – 1920 Mosina 2014-09-06 17:00 1 : 1  
34 Wełna SKOKI – SPARTA Szamotuły 2014-09-06 17:00 6 : 2  
35 SPARTA Oborniki – ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-09-06 17:00 4 : 1  
36 PŁOMIEŃ Przyprostynia – 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-09-07 17:00 1 : 3  
37 PELIKAN Niechanowo – GKS Dopiewo 2014-09-06 17:00 3 : 0  
38 MIESZKO Gniezno – GROM Plewiska 2014-09-06 16:00 Strumyk 0 : 1  
39 Lubuszanin Trzcianka – HURAGAN Pobiedziska 2014-09-06 16:00 ks. Piotra Skargi ., 0:2  
40 Leśnik Margonin – Iskra Szydłowo 2014-09-06 16:00 0 : 3  

 

Kolejka 6 w dniach 13-09-2014/14-09-2014

41 1920 Mosina – Iskra Szydłowo 2014-09-13 16:00 1 : 4  
42 HURAGAN Pobiedziska – Leśnik Margonin 2014-09-14 15:00 4 : 0 762-010, Pobiedziska  
43 GROM Plewiska – Lubuszanin Trzcianka 2014-09-13 11:00 0 : 4  
44 GKS Dopiewo – MIESZKO Gniezno 2014-09-13 16:00 4 : 0  
45 1922 LECHIA Kostrzyn – PELIKAN Niechanowo 2014-09-13 12:00 0 : 0  
46 ZJEDNOCZENI Trzemeszno – PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-09-13 16:00 1 : 1  
47 Wełna SKOKI – SPARTA Oborniki 2014-09-13 16:00 2 : 0  
48 WARTA Międzychód – SPARTA Szamotuły 2014-09-13 16:00 2 : 1  

 

Kolejka 7 w dniach 20-09-2014/21-09-2014

49 SPARTA Szamotuły – 1920 Mosina 2014-09-20 16:00 1 : 1  
50 SPARTA Oborniki – WARTA Międzychód 2014-09-20 16:00 1 : 2  
51 PŁOMIEŃ Przyprostynia – Wełna SKOKI 2014-09-21 16:00 1 : 2  
52 PELIKAN Niechanowo – ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-09-21 15:00 4 : 2 Niechanowo  
53 MIESZKO Gniezno – 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-09-20 16:00 3 : 0  
54 Lubuszanin Trzcianka – GKS Dopiewo 2014-09-20 16:00 1 : 0  
55 Leśnik Margonin – GROM Plewiska 2014-09-20 16:00 2 : 4  
56 Iskra Szydłowo – HURAGAN Pobiedziska 2014-09-20 16:00 1 : 1  

 

Kolejka 8 w dniach 27-09-2014/28-09-2014

57 1920 Mosina – HURAGAN Pobiedziska 2014-09-27 16:00 0 : 0  
58 GROM Plewiska – Iskra Szydłowo 2014-09-27 16:00 0 : 1  
59 GKS Dopiewo – Leśnik Margonin 2014-09-27 16:00 9 : 1  
60 1922 LECHIA Kostrzyn – Lubuszanin Trzcianka 2014-09-27 15:00 1 : 4  
61 ZJEDNOCZENI Trzemeszno – MIESZKO Gniezno 2014-09-27 16:00 2 : 1  
62 Wełna SKOKI – PELIKAN Niechanowo 2014-09-27 16:00 0 : 0  
63 WARTA Międzychód – PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-09-27 16:00 3 : 0  
64 SPARTA Szamotuły – SPARTA Oborniki 2014-09-27 16:00 0 : 0 , Szamotuły  

 

Kolejka 9 w dniach 04-10-2014/05-10-2014

65 SPARTA Oborniki – 1920 Mosina 2014-10-04 16:00 1 : 1  
66 PŁOMIEŃ Przyprostynia – SPARTA Szamotuły 2014-10-05 16:00 7 : 1  
67 PELIKAN Niechanowo – WARTA Międzychód 2014-10-05 15:00 0 : 1  
68 MIESZKO Gniezno – Wełna SKOKI 2014-10-04 16:00 0 : 6  
69 Lubuszanin Trzcianka – ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-10-04 15:00 2 : 3  
70 Leśnik Margonin – 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-10-04 16:00 0 : 5  
71 Iskra Szydłowo – GKS Dopiewo 2014-10-04 16:00 1 : 1  
72 HURAGAN Pobiedziska – GROM Plewiska 2014-10-05 15:00 0 : 0 Pobiedziska  

 

Kolejka 10 w dniach 11-10-2014/12-10-2014

73 1920 Mosina – GROM Plewiska 2014-10-11 14:00 0 : 3  
74 GKS Dopiewo – HURAGAN Pobiedziska 2014-10-12 15:00 1 : 0  
75 1922 LECHIA Kostrzyn – Iskra Szydłowo 2014-10-11 15:00 1 : 1  
76 ZJEDNOCZENI Trzemeszno – Leśnik Margonin 2014-10-11 15:00 4 : 0  
77 Wełna SKOKI – Lubuszanin Trzcianka 2014-10-12 15:00 1 : 5  
78 WARTA Międzychód – MIESZKO Gniezno 2014-10-11 15:00 8 : 4 Międzychód  
79 SPARTA Szamotuły – PELIKAN Niechanowo 2014-10-11 15:00 0 : 1  
80 SPARTA Oborniki – PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-10-11 15:00 1 : 1  

 

Kolejka 11 w dniach 18-10-2014/19-10-2014

81 PŁOMIEŃ Przyprostynia – 1920 Mosina 2014-10-19 15:00 4 : 0  
82 PELIKAN Niechanowo – SPARTA Oborniki 2014-10-19 15:00 2 : 0  
83 MIESZKO Gniezno – SPARTA Szamotuły 2014-10-18 15:00 1 : 0  
84 Lubuszanin Trzcianka – WARTA Międzychód 2014-10-18 15:00 1 : 2  
85 Leśnik Margonin – Wełna SKOKI 2014-10-18 15:00 0 : 3  
86 Iskra Szydłowo – ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-10-18 15:00 0 : 2  
87 HURAGAN Pobiedziska – 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-10-19 15:00 0 : 1 Pobiedziska  
88 GROM Plewiska – GKS Dopiewo 2014-10-18 15:00 1 : 2  

 

Kolejka 12 w dniach 25-10-2014/26-10-2014

89 1920 Mosina – GKS Dopiewo 2014-10-25 14:00 0 : 3  
90 1922 LECHIA Kostrzyn – GROM Plewiska 2014-10-25 14:00 3 : 2  
91 ZJEDNOCZENI Trzemeszno – HURAGAN Pobiedziska 2014-10-25 15:00 Trzemeszno 6 : 1  
92 Wełna SKOKI – Iskra Szydłowo 2014-10-26 14:00 4 : 0  
93 WARTA Międzychód – Leśnik Margonin 2014-10-25 15:00 5 : 0  
94 SPARTA Szamotuły – Lubuszanin Trzcianka 2014-10-25 15:00 0 : 3  
95 SPARTA Oborniki – MIESZKO Gniezno 2014-10-25 15:00 2 : 0  
96 PŁOMIEŃ Przyprostynia – PELIKAN Niechanowo 2014-10-26 14:00 0 : 2  

 

Kolejka 13 w dniach 02-11-2014

97 PELIKAN Niechanowo – 1920 Mosina 2014-11-02 14:00 5 : 1  
98 MIESZKO Gniezno – PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-11-02 14:00 0 : 2  
99 Lubuszanin Trzcianka – SPARTA Oborniki 2014-11-02 14:00 4 : 3  
100 Leśnik Margonin – SPARTA Szamotuły 2014-11-02 14:00 3 : 1  
101 Iskra Szydłowo – WARTA Międzychód 2014-11-02 14:00 0 : 2  
102 HURAGAN Pobiedziska – Wełna SKOKI 2014-11-02 14:00 2 : 2 Pobiedziska  
103 GROM Plewiska – ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-11-02 14:00 2 : 2  
104 GKS Dopiewo – 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-11-02 14:00 5 : 0  

 

Kolejka 14 w dniach 08-11-2014/09-11-2014

105 1920 Mosina – 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-11-08 14:00 0 : 2  
106 ZJEDNOCZENI Trzemeszno – GKS Dopiewo 2014-11-08 13:00 0 : 0  
107 Wełna SKOKI – GROM Plewiska 2014-11-09 14:00 4 : 1  
108 WARTA Międzychód – HURAGAN Pobiedziska 2014-11-08 14:00 6 : 2  
109 SPARTA Szamotuły – Iskra Szydłowo 2014-11-08 14:00 1 : 2  
110 SPARTA Oborniki – Leśnik Margonin 2014-11-08 14:00 5 : 0  
111 PŁOMIEŃ Przyprostynia – Lubuszanin Trzcianka 2014-11-09 14:00 0 : 2  
112 PELIKAN Niechanowo – MIESZKO Gniezno 2014-11-09 14:00 2 : 0 ,Niechanowo  

 

Kolejka 15 w dniach 11-11-2014

113 MIESZKO Gniezno – 1920 Mosina 2014-11-11 14:00 1 : 2  
114 Lubuszanin Trzcianka – PELIKAN Niechanowo 2014-11-11 14:00 0 : 1  
115 Leśnik Margonin – PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-11-11 13:00 7 : 4  
116 Iskra Szydłowo – SPARTA Oborniki 2014-11-11 14:00 1 : 0  
117 HURAGAN Pobiedziska – SPARTA Szamotuły 2014-11-11 13:00 3 : 1 obiedziska  
118 GROM Plewiska – WARTA Międzychód 2014-11-11 13:00 3 : 2  
119 GKS Dopiewo – Wełna SKOKI 2014-11-11 14:00 4 : 3  
120 1922 LECHIA Kostrzyn – ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-11-11 13:00 1 : 7  

 

RUNDA II

 

Kolejka 16 w dniach 15-11-2014/16-11-2014

1 1920 Mosina – ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-11-15 13.00 0 : 4  
2 1922 LECHIA Kostrzyn – Wełna SKOKI 2014-11-15 13.00 4 : 2  
3 GKS Dopiewo – WARTA Międzychód 2014-11-15 13.00 2 : 0  
4 GROM Plewiska – SPARTA Szamotuły 2014-11-15 13.00 2 : 1  
5 HURAGAN Pobiedziska – SPARTA Oborniki 2014-11-16 13.00 1 : 4 obiedziska  
6 Iskra Szydłowo – PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-11-15 14.00 5 : 1  
7 Leśnik Margonin – PELIKAN Niechanowo 2014-11-15 13.00 2 : 1  
8 Lubuszanin Trzcianka – MIESZKO Gniezno 2014-11-15 14.00 1 : 0  

Kolejka: 17 w dniach 2015-03-21

9 Lubuszanin Trzcianka 1920 Mosina 2015-03-21 14:00 1 : 0 :
10 MIESZKO Gniezno Leśnik Margonin 2015-03-21 15:00 0 : 0 :
11 PELIKAN Niechanowo Iskra Szydłowo 2015-03-22 15:00 6 : 1 :
12 PŁOMIEŃ Przyprostynia HURAGAN Pobiedziska 2015-03-22 15:00 Płomień Przyprostynia 1 : 2 :
13 SPARTA Oborniki GROM Plewiska 2015-03-21 15:00 0 : 1 :
14 SPARTA Szamotuły GKS Dopiewo 2015-03-21 16:00 1 : 3 :
15 WARTA Międzychód 1922 LECHIA Kostrzyn 2015-03-21 15:00 4 : 1 :
16 Wełna SKOKI ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2015-03-22 15:00 1 : 4 :

 

 

Kolejka: 18 w dniach 2015-03-28/2015-03-29

17 Wełna SKOKI 1920 Mosina 2015-03-29 15:00 2 : 1 :
18 ZJEDNOCZENI Trzemeszno WARTA Międzychód 2015-03-28 14:00 3 : 1 :
19 1922 LECHIA Kostrzyn SPARTA Szamotuły 2015-03-29 14:00 2 : 1 :
20 GKS Dopiewo SPARTA Oborniki 2015-03-28 15:00 3 : 2 :
21 GROM Plewiska PŁOMIEŃ Przyprostynia 2015-03-28 16:00 4 : 1 :
22 HURAGAN Pobiedziska PELIKAN Niechanowo 2015-03-29 15:00 Huragan Pobiedziska ( 1 : 5 :
23 Iskra Szydłowo MIESZKO Gniezno 2015-03-28 15:00 1 : 1 :
24 Leśnik Margonin Lubuszanin Trzcianka 2015-03-28 15:00 1 : 4 :

 

 

Kolejka: 19 w dniach 2015-04-04

25 Leśnik Margonin 1920 Mosina 2015-04-04 11:00 0 : 0 :
26 Lubuszanin Trzcianka Iskra Szydłowo 2015-04-04 15:00 1 : 2 :
27 MIESZKO Gniezno HURAGAN Pobiedziska 2015-04-04 17:00 0 : 1 :
28 GROM Plewiska PELIKAN Niechanowo 2015-04-04 17:00 2 : 1 :
29 PŁOMIEŃ Przyprostynia GKS Dopiewo 2015-04-04 17:00 1 : 1 :
30 SPARTA Oborniki 1922 LECHIA Kostrzyn 2015-04-04 16:00 3 : 4 :
31 SPARTA Szamotuły ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2015-04-04 16:00 2 : 2 :
32 WARTA Międzychód Wełna SKOKI 2015-04-04 16:00 miejski stadion w Międzychodzie1 : 2 :

 

 

Kolejka: 20 w dniach 2015-04-11/2015-04-12

33 1920 Mosina WARTA Międzychód 2015-04-11 15:00 1 : 3 :
34 SPARTA Szamotuły Wełna SKOKI 2015-04-11 17:00 3 : 2 :
35 ZJEDNOCZENI Trzemeszno SPARTA Oborniki 2015-04-11 15:00 1 : 2 :
36 1922 LECHIA Kostrzyn PŁOMIEŃ Przyprostynia 2015-04-12 14:00 4 : 4 :
37 GKS Dopiewo PELIKAN Niechanowo 2015-04-12 15:00 2 : 3 :
38 GROM Plewiska MIESZKO Gniezno 2015-04-11 17:00 2 : 1 :
39 HURAGAN Pobiedziska Lubuszanin Trzcianka 2015-04-12 15:00 Huragan Pobiedziska (Pobiedziska,0 : 3 :
40 Iskra Szydłowo Leśnik Margonin 2015-04-11 16:00 2 : 0 :

 

 

Kolejka: 21 w dniach 2015-04-18/2015-04-19

41 Iskra Szydłowo 1920 Mosina 2015-04-18 16:00 3 : 1 :
42 Leśnik Margonin HURAGAN Pobiedziska 2015-04-18 16:00 2 : 2 :
43 Lubuszanin Trzcianka GROM Plewiska 2015-04-18 12:00 0 : 1 :
44 MIESZKO Gniezno GKS Dopiewo 2015-04-18 17:00 2 : 1 :
45 PELIKAN Niechanowo 1922 LECHIA Kostrzyn 2015-04-19 15:00 2 : 0 :
46 PŁOMIEŃ Przyprostynia ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2015-04-19 17:00 Płomień Przyprostynia 0 : 3 :
47 SPARTA Oborniki Wełna SKOKI 2015-04-18 16:00 6 : 1 :
48 SPARTA Szamotuły WARTA Międzychód 2015-04-18 17:00 1 : 1 :

 

 

Kolejka: 22 w dniach 2015-04-25/2015-04-26

49 1920 Mosina SPARTA Szamotuły 2015-04-25 15:00 0 : 1 :
50 WARTA Międzychód SPARTA Oborniki 2015-04-25 17:00 0 : 0 :
51 Wełna SKOKI PŁOMIEŃ Przyprostynia 2015-04-26 15:00 2 : 2 :
52 ZJEDNOCZENI Trzemeszno PELIKAN Niechanowo 2015-04-25 16:00 3 : 1 :
53 1922 LECHIA Kostrzyn MIESZKO Gniezno 2015-04-26 14:00 0 : 1 :
54 GKS Dopiewo Lubuszanin Trzcianka 2015-04-25 16:00 2 : 1 :
55 GROM Plewiska Leśnik Margonin 2015-04-25 17:00 4 : 0 :
56 HURAGAN Pobiedziska Iskra Szydłowo 2015-04-26 15:00 Huragan Pobiedziska 2 : 1 :

 

 

Kolejka: 23 w dniach 2015-05-01/2015-05-03

57 HURAGAN Pobiedziska 1920 Mosina 2015-05-03 15:00 0 : 0 :
58 Iskra Szydłowo GROM Plewiska 2015-05-01 16:00 1 : 0 :
59 Leśnik Margonin GKS Dopiewo 2015-05-01 16:00 0 : 5 :
60 Lubuszanin Trzcianka 1922 LECHIA Kostrzyn 2015-05-01 16:00 1 : 1 :
61 MIESZKO Gniezno ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2015-05-01 17:00 1 : 2 :
62 PELIKAN Niechanowo Wełna SKOKI 2015-05-01 17:00 3 : 0 :
63 PŁOMIEŃ Przyprostynia WARTA Międzychód 2015-05-01 17:00 4 : 0 :
64 SPARTA Oborniki SPARTA Szamotuły 2015-05-01 16:00 Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2) 2 : 0 :

 

 

Kolejka: 24 w dniach 2015-05-09/2015-05-10

65 1920 Mosina SPARTA Oborniki 2015-05-09 15:00 0 : 1 :
66 SPARTA Szamotuły PŁOMIEŃ Przyprostynia 2015-05-09 17:00 3 : 5 (Szamotuły, Sportowa 6 :
67 WARTA Międzychód PELIKAN Niechanowo 2015-05-09 17:00 1 : 2 :
68 Wełna SKOKI MIESZKO Gniezno 2015-05-10 15:00 1 : 2 :
69 ZJEDNOCZENI Trzemeszno Lubuszanin Trzcianka 2015-05-09 16:00 0 : 1 :
70 1922 LECHIA Kostrzyn Leśnik Margonin 2015-05-10 14:00 7 : 2 :
71 GKS Dopiewo Iskra Szydłowo 2015-05-09 16:00 2 : 2 :
72 GROM Plewiska HURAGAN Pobiedziska 2015-05-09 17:00 2 : 1 :

 

 

Kolejka: 25 w dniach 2015-05-16/2015-05-17

73 GROM Plewiska 1920 Mosina 2015-05-16 17:00 3 : 0 :
74 HURAGAN Pobiedziska GKS Dopiewo 2015-05-17 15:00 1 : 0 :
75 Iskra Szydłowo 1922 LECHIA Kostrzyn 2015-05-16 16:00 3 : 2 :
76 Leśnik Margonin ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2015-05-16 16:00 3 : 2 :
77 Lubuszanin Trzcianka Wełna SKOKI 2015-05-16 16:00 2 : 2 :
78 MIESZKO Gniezno WARTA Międzychód 2015-05-16 17:00 1 : 0 :
79 PELIKAN Niechanowo SPARTA Szamotuły 2015-05-17 15:00 5 : 1 :
80 PŁOMIEŃ Przyprostynia SPARTA Oborniki 2015-05-16 17:00 Płomień Przyprostynia 1 : 0 :

 

 

Kolejka: 26 w dniach 2015-05-23/2015-05-24

81 1920 Mosina PŁOMIEŃ Przyprostynia 2015-05-23 15:00 2 : 1 :
82 SPARTA Oborniki PELIKAN Niechanowo 2015-05-23 17:00 1 : 5 :
83 SPARTA Szamotuły MIESZKO Gniezno 2015-05-23 17:00 2 : 2 :
84 WARTA Międzychód Lubuszanin Trzcianka 2015-05-23 17:00 1 : 1 :
85 Wełna SKOKI Leśnik Margonin 2015-05-24 15:00 6 : 2 :
86 ZJEDNOCZENI Trzemeszno Iskra Szydłowo 2015-05-23 16:00 Zjednoczeni Trzemeszno 0 : 5 :
87 1922 LECHIA Kostrzyn HURAGAN Pobiedziska 2015-05-24 14:00 1 : 0 :
88 GKS Dopiewo GROM Plewiska 2015-05-23 17:00 2 : 0 :

 

 

Kolejka: 27 w dniach 2015-05-30/2015-05-31

89 GKS Dopiewo 1920 Mosina 2015-05-30 17:00 4 : 1 :
90 GROM Plewiska 1922 LECHIA Kostrzyn 2015-05-30 17:00 2 : 1 :
91 HURAGAN Pobiedziska ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2015-05-31 15:00 0 : 0 :
92 Iskra Szydłowo Wełna SKOKI 2015-05-30 16:00 2 : 1 :
93 Leśnik Margonin WARTA Międzychód 2015-05-30 16:00 4 : 9 :
94 Lubuszanin Trzcianka SPARTA Szamotuły 2015-05-30 16:00 4 : 0 :
95 MIESZKO Gniezno SPARTA Oborniki 2015-05-30 17:00 2 : 0 :
96 PELIKAN Niechanowo PŁOMIEŃ Przyprostynia 2015-05-31 15:00 Pelikan Niechanowo 3 : 2 :

 

 

Kolejka: 28 w dniach 2015-06-04

97 1920 Mosina PELIKAN Niechanowo 2015-06-04 15:00 0 : 3 :
98 PŁOMIEŃ Przyprostynia MIESZKO Gniezno 2015-06-04 17:00 1 : 2 :
99 SPARTA Oborniki Lubuszanin Trzcianka 2015-06-04 17:00 0 : 2 :
100 SPARTA Szamotuły Leśnik Margonin 2015-06-04 17:00 0 : 3 wo :
101 WARTA Międzychód Iskra Szydłowo 2015-06-04 17:00 1 : 4 :
102 Wełna SKOKI HURAGAN Pobiedziska 2015-06-04 15:00 2 : 3 :
103 ZJEDNOCZENI Trzemeszno GROM Plewiska 2015-06-04 16:00 Zjednoczeni 2 : 1 :
104 1922 LECHIA Kostrzyn GKS Dopiewo 2015-06-04 14:00 2 : 5 :

 

 

Kolejka: 29 w dniach 2015-03-15/2015-06-07

105 1922 LECHIA Kostrzyn 1920 Mosina 2015-06-07 17:00 2 : 0 :
106 GKS Dopiewo ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2015-06-07 17:00 0 : 3 wo :
107 GROM Plewiska Wełna SKOKI 2015-06-07 17:00 4 : 1 :
108 HURAGAN Pobiedziska WARTA Międzychód 2015-06-07 17:00 0 : 2 :
109 Iskra Szydłowo SPARTA Szamotuły 2015-06-07 17:00 3 : 0 wo :
110 Leśnik Margonin SPARTA Oborniki 2015-06-07 17:00 2 : 1 :
111 Lubuszanin Trzcianka PŁOMIEŃ Przyprostynia 2015-03-15 14:00 3 : 0 :
112 MIESZKO Gniezno PELIKAN Niechanowo 2015-06-07 17:00 (Gniezno, Strumykowa 1 : 4 :

 

 

Kolejka: 30 w dniach 2015-06-13

113 1920 Mosina MIESZKO Gniezno 2015-06-13 17:00 0 : 1 :
114 PELIKAN Niechanowo Lubuszanin Trzcianka 2015-06-13 17:00 4 : 3 :
115 PŁOMIEŃ Przyprostynia Leśnik Margonin 2015-06-13 17:00 8 : 2 :
116 SPARTA Oborniki Iskra Szydłowo 2015-06-13 17:00 2 : 2 :
117 SPARTA Szamotuły HURAGAN Pobiedziska 2015-06-13 17:00 7 : 2 :
118 WARTA Międzychód GROM Plewiska 2015-06-13 17:00 0 : 1 :
119 Wełna SKOKI GKS Dopiewo 2015-06-13 17:00 2 : 0 :
120 ZJEDNOCZENI Trzemeszno 1922 LECHIA Kostrzyn 2015-06-13 17:00 Zjednoczeni 6 : 0 :
               
               
               
               
               
               
               
               

 

               
               
               
               
               
               
               
             

 

 

             
             
             
             
             
             
             
             

Terminarz rozgrywek ligi: IV liga gr. płn.

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2013-08-10/2013-08-11

1 HURAGAN Pobiedziska 1920 Mosina 2013-08-11 15:00 2 : 0  
2 WARTA Międzychód 1922 LECHIA Kostrzyn 2013-08-10 17:00 3 : 1  
3 TARNOVIA Tarnowo Podgórne CZARNI Wróblewo 2013-08-10 17:00 7 : 0  
4 Iskra Szydłowo ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2013-08-11 16:00 6 : 0  
5 SPARTA Oborniki ŚWIT Piotrowo 2013-08-10 17:00 4 : 1  
6 SOKÓŁ Pniewy Leśnik Margonin 2013-08-10 17:00 1 : 2  
7 POGOŃ Lwówek Lubuszanin Trzcianka 2013-08-10 15:00 1 : 6  
8 PŁOMIEŃ Przyprostynia MIESZKO Gniezno 2013-08-11 17:00 boisko w Zbąszyniu – sztuczna trawa 1:1

 

 

Kolejka: 2 w dniach 2013-08-15

9 1920 Mosina MIESZKO Gniezno 2013-08-15 16:00 5:2  
10 Lubuszanin Trzcianka PŁOMIEŃ Przyprostynia 2013-08-15 16:00 1:1  
11 Leśnik Margonin POGOŃ Lwówek 2013-08-15 16:00 1:2  
12 ŚWIT Piotrowo SOKÓŁ Pniewy 2013-08-15 16:00 4:1  
13 ZJEDNOCZENI Trzemeszno SPARTA Oborniki 2013-08-15 16:00 1:1  
14 CZARNI Wróblewo Iskra Szydłowo 2013-08-15 16:00 1:3  
15 1922 LECHIA Kostrzyn TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2013-08-15 17:00 1:1  
16 HURAGAN Pobiedziska WARTA Międzychód 2013-08-15 15:00 1:2  

 

 

Kolejka: 3 w dniach 2013-08-17/2013-08-18

17 WARTA Międzychód 1920 Mosina 2013-08-18 17:00 2 : 1  
18 TARNOVIA Tarnowo Podgórne HURAGAN Pobiedziska 2013-08-17 17:00 3 : 0  
19 Iskra Szydłowo 1922 LECHIA Kostrzyn 2013-08-18 16:00 2 : 5  
20 SPARTA Oborniki CZARNI Wróblewo 2013-08-17 17:00 3 : 0  
21 SOKÓŁ Pniewy ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2013-08-18 17:00 2 : 1  
22 POGOŃ Lwówek ŚWIT Piotrowo 2013-08-18 15:00 1 : 4  
23 PŁOMIEŃ Przyprostynia Leśnik Margonin 2013-08-18 17:00 boisko w Zbąszyniu – sztuczna trawa 1:2
24 MIESZKO Gniezno Lubuszanin Trzcianka 2013-08-18 17:00 2 : 1  

 

 

Kolejka: 4 w dniach 2013-08-21/2013-08-25

25 1920 Mosina Lubuszanin Trzcianka 2013-08-24 16:00 2 : 3  
26 Leśnik Margonin MIESZKO Gniezno 2013-08-21 18:00 zmiana terminu 2:2
27 PŁOMIEŃ Przyprostynia ŚWIT Piotrowo 2013-08-25 17:00 boisko w Zbąszyniu – sztuczna trawa 4:4
28 ZJEDNOCZENI Trzemeszno POGOŃ Lwówek 2013-08-24 16:00 3 : 1  
29 CZARNI Wróblewo SOKÓŁ Pniewy 2013-08-25 16:00 5 : 4  
30 1922 LECHIA Kostrzyn SPARTA Oborniki 2013-08-25 17:00 2 : 2  
31 HURAGAN Pobiedziska Iskra Szydłowo 2013-08-25 15:00 2 : 1  
32 WARTA Międzychód TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2013-08-24 17:00 4 : 2  

 

 

Kolejka: 5 w dniach 2013-08-31

33 TARNOVIA Tarnowo Podgórne 1920 Mosina 2013-08-31 17:00 1 : 2  
34 Iskra Szydłowo WARTA Międzychód 2013-08-31 16:00 3 : 3  
35 SPARTA Oborniki HURAGAN Pobiedziska 2013-08-31 17:00 3 : 1  
36 SOKÓŁ Pniewy 1922 LECHIA Kostrzyn 2013-08-31 17:00 1 : 8  
37 POGOŃ Lwówek CZARNI Wróblewo 2013-08-31 17:00 1 : 2  
38 PŁOMIEŃ Przyprostynia ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2013-08-31 15:00 boisko w Zbąszyniu – sztuczna trawa 1:1
39 MIESZKO Gniezno ŚWIT Piotrowo 2013-08-31 17:00 2 : 0  
40 Lubuszanin Trzcianka Leśnik Margonin 2013-08-31 16:00 2 : 2  

 

 

Kolejka: 6 w dniach 2013-09-07/2013-09-08

41 1920 Mosina Leśnik Margonin 2013-09-07 16:00 1:0  
42 ŚWIT Piotrowo Lubuszanin Trzcianka 2013-09-08 16:00 3:1  
43 ZJEDNOCZENI Trzemeszno MIESZKO Gniezno 2013-09-07 16:00 2:1  
44 CZARNI Wróblewo PŁOMIEŃ Przyprostynia 2013-09-08 16:00 2:3  
45 1922 LECHIA Kostrzyn POGOŃ Lwówek 2013-09-07 16:00 5:1  
46 HURAGAN Pobiedziska SOKÓŁ Pniewy 2013-09-08 15:00 6:1  
47 WARTA Międzychód SPARTA Oborniki 2013-09-07 17:00 2:3  
48 TARNOVIA Tarnowo Podgórne Iskra Szydłowo 2013-09-07 17:00 6:3  

 

 

Kolejka: 7 w dniach 2013-09-14/2013-09-15

49 Iskra Szydłowo 1920 Mosina 2013-09-14 16:00 0 : 0  
50 SPARTA Oborniki TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2013-09-14 17:00 1 : 2  
51 SOKÓŁ Pniewy WARTA Międzychód 2013-09-14 16:00 0 : 0  
52 POGOŃ Lwówek HURAGAN Pobiedziska 2013-09-14 15:00 1 : 3  
53 PŁOMIEŃ Przyprostynia 1922 LECHIA Kostrzyn 2013-09-15 16:00 boisko w Zbąszyniu – sztuczna trawa 2:1
54 MIESZKO Gniezno CZARNI Wróblewo 2013-09-14 17:00 3 : 1  
55 Lubuszanin Trzcianka ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2013-09-14 16:00 0 : 1  
56 Leśnik Margonin ŚWIT Piotrowo 2013-09-14 16:00 3 : 2  

 

 

Kolejka: 8 w dniach 2013-09-21/2013-09-22

57 1920 Mosina ŚWIT Piotrowo 2013-09-21 16:00 3:2  
58 ZJEDNOCZENI Trzemeszno Leśnik Margonin 2013-09-21 16:00 9:0  
59 CZARNI Wróblewo Lubuszanin Trzcianka 2013-09-22 15:00 1:0  
60 1922 LECHIA Kostrzyn MIESZKO Gniezno 2013-09-21 16:00 2:1  
61 HURAGAN Pobiedziska PŁOMIEŃ Przyprostynia 2013-09-22 15:00 0:1  
62 WARTA Międzychód POGOŃ Lwówek 2013-09-21 17:00 4:1  
63 TARNOVIA Tarnowo Podgórne SOKÓŁ Pniewy 2013-09-21 16:00 2:1  
64 Iskra Szydłowo SPARTA Oborniki 2013-09-21 16:00 2:2  

 

 

Kolejka: 9 w dniach 2013-09-28/2013-09-29

65 SPARTA Oborniki 1920 Mosina 2013-09-28 16:00 0:0  
66 SOKÓŁ Pniewy Iskra Szydłowo 2013-09-28 16:00 0:5  
67 POGOŃ Lwówek TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2013-09-28 15:00 0:2  
68 PŁOMIEŃ Przyprostynia WARTA Międzychód 2013-09-29 16:00 2:0  
69 MIESZKO Gniezno HURAGAN Pobiedziska 2013-09-28 16:00 1:1  
70 Lubuszanin Trzcianka 1922 LECHIA Kostrzyn 2013-09-28 15:00 4:1  
71 Leśnik Margonin CZARNI Wróblewo 2013-09-28 16:00 1:2  
72 ŚWIT Piotrowo ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2013-09-29 16:00 1:3  

 

 

Kolejka: 10 w dniach 2013-10-05/2013-10-06

73 1920 Mosina ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2013-10-05 16:00 3:3  
74 CZARNI Wróblewo ŚWIT Piotrowo 2013-10-06 15:00 2:2  
75 1922 LECHIA Kostrzyn Leśnik Margonin 2013-10-05 15:00 3:0  
76 HURAGAN Pobiedziska Lubuszanin Trzcianka 2013-10-06 15:00 2:1  
77 WARTA Międzychód MIESZKO Gniezno 2013-10-05 11:00 0:3  
78 TARNOVIA Tarnowo Podgórne PŁOMIEŃ Przyprostynia 2013-10-05 15:00 1:0  
9 Iskra Szydłowo POGOŃ Lwówek 2013-10-05 15:00 5:0  
0 SPARTA Oborniki SOKÓŁ Pniewy 2013-10-05 16:00 3:0  

 

 

Kolejka: 11 w dniach 2013-10-12/2013-10-13

81 SOKÓŁ Pniewy 1920 Mosina 2013-10-12 15:00 1:1  
82 POGOŃ Lwówek SPARTA Oborniki 2013-10-12 15:00 0:5  
83 PŁOMIEŃ Przyprostynia Iskra Szydłowo 2013-10-13 16:00 boisko w Zbąszyniu – sztuczna trawa 3:5
84 MIESZKO Gniezno TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2013-10-12 16:00 0:1  
85 Lubuszanin Trzcianka WARTA Międzychód 2013-10-12 15:00 0:4  
86 Leśnik Margonin HURAGAN Pobiedziska 2013-10-12 15:00 0:3  
87 ŚWIT Piotrowo 1922 LECHIA Kostrzyn 2013-10-13 15:00 3:2  
88 ZJEDNOCZENI Trzemeszno CZARNI Wróblewo 2013-10-12 16:00 3:2  

 

 

Kolejka: 12 w dniach 2013-10-19/2013-10-20

89 1920 Mosina CZARNI Wróblewo 2013-10-19 15:00 3:1  
90 1922 LECHIA Kostrzyn ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2013-10-19 15:00 1:2  
91 HURAGAN Pobiedziska ŚWIT Piotrowo 2013-10-20 15:00 2:0  
92 WARTA Międzychód Leśnik Margonin 2013-10-19 15:00 3:0  
93 TARNOVIA Tarnowo Podgórne Lubuszanin Trzcianka 2013-10-19 15:00 5:0  
94 Iskra Szydłowo MIESZKO Gniezno 2013-10-19 14:00 1:0  
95 SPARTA Oborniki PŁOMIEŃ Przyprostynia 2013-10-19 15:00 3:2  
96 SOKÓŁ Pniewy POGOŃ Lwówek 2013-10-19 15:00 1:0  

 

 

Kolejka: 13 w dniach 2013-10-26/2013-10-27

97 POGOŃ Lwówek 1920 Mosina 2013-10-26 15:00 0:6  
98 PŁOMIEŃ Przyprostynia SOKÓŁ Pniewy 2013-10-27 15:00 boisko w Zbąszyniu – sztuczna trawa 6:0
99 MIESZKO Gniezno SPARTA Oborniki 2013-10-26 15:00 1:1  
100 Lubuszanin Trzcianka Iskra Szydłowo 2013-10-26 15:00 1:1  
101 Leśnik Margonin TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2013-10-26 14:00 1:9  
102 ŚWIT Piotrowo WARTA Międzychód 2013-10-27 14:00 1:4  
103 ZJEDNOCZENI Trzemeszno HURAGAN Pobiedziska 2013-10-26 14:00 0:2  
104 CZARNI Wróblewo 1922 LECHIA Kostrzyn 2013-10-27 14:00 0:4  

 

 

Kolejka: 14 w dniach 2013-11-02/2013-11-03

105 1920 Mosina 1922 LECHIA Kostrzyn 2013-11-02 14:00 2:3  
106 HURAGAN Pobiedziska CZARNI Wróblewo 2013-11-03 14:00 0:2  
107 WARTA Międzychód ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2013-11-02 15:00 3:2  
108 TARNOVIA Tarnowo Podgórne ŚWIT Piotrowo 2013-11-02 13:00 4:0  
109 Iskra Szydłowo Leśnik Margonin 2013-11-02 14:00 2:2  
110 SPARTA Oborniki Lubuszanin Trzcianka 2013-11-02 14:00 0:1  
111 SOKÓŁ Pniewy MIESZKO Gniezno 2013-11-02 13:00 1:6  
112 POGOŃ Lwówek PŁOMIEŃ Przyprostynia 2013-11-02 13:00 2:5  

 

 

Kolejka: 15 w dniach 2013-11-09/2013-11-10

113 PŁOMIEŃ Przyprostynia 1920 Mosina 2013-11-10 14:00 boisko w Zbąszyniu – sztuczna trawa 1:1
114 MIESZKO Gniezno POGOŃ Lwówek 2013-11-09 14:00 6:0  
115 Lubuszanin Trzcianka SOKÓŁ Pniewy 2013-11-09 14:00 4:3  
116 Leśnik Margonin SPARTA Oborniki 2013-11-09 13:00 1:0  
117 ŚWIT Piotrowo Iskra Szydłowo 2013-11-10 13:00 5:1  
118 ZJEDNOCZENI Trzemeszno TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2013-11-09 13:00 1:3  
119 CZARNI Wróblewo WARTA Międzychód 2013-11-10 13:00 0:0  
120 1922 LECHIA Kostrzyn HURAGAN Pobiedziska 2013-11-09 13:00 0:0  

II RUNDA.

Kolejka: 16 w dniach 16-11-2013/17-11-2013

121 1920 Mosina – HURAGAN Pobiedziska 2013-11-16 13:00 0:2  
122 1922 LECHIA Kostrzyn – WARTA Międzychód 2013-11-16 13:00 1:2  
123 CZARNI Wróblewo – TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2013-11-17 13:00 0:4  
124 ZJEDNOCZENI Trzemeszno – Iskra Szydłowo 2013-11-16 13:00 2:1  
125 ŚWIT Piotrowo – SPARTA Oborniki 2013-11-17 13:00 0:1  
126 Leśnik Margonin – SOKÓŁ Pniewy 2013-11-16 13:00 3:6  
127 Lubuszanin Trzcianka – POGOŃ Lwówek 2013-11-16 13:00 5:1  
128 MIESZKO-CARBON Gniezno – PŁOMIEŃ Przyprostynia 2013-11-16 13:00 2:0  

Kolejka: 17 w dniach 23-11-2013/24-11-2013

129 MIESZKO-CARBON Gniezno – 1920 Mosina 2013-11-23 13:00 3:2  
130 PŁOMIEŃ Przyprostynia – Lubuszanin Trzcianka 2013-11-23 13:00 boisko w Zbąszyniu – sztuczna trawa 3:4
131 POGOŃ Lwówek – Leśnik Margonin 2013-11-23 13:00 2:3  
132 SOKÓŁ Pniewy – ŚWIT Piotrowo 2013-11-23 13:00 3:0  
133 SPARTA Oborniki – ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2013-11-23 13:00 0:0  
134 Iskra Szydłowo – CZARNI Wróblewo 2013-11-23 13:00 3:1  
135 TARNOVIA Tarnowo Podgórne – 1922 LECHIA Kostrzyn 2013-11-23 12:00 2:0  
136 WARTA Międzychód – HURAGAN Pobiedziska 2013-11-23 13:00 0:4  

 

Kolejka: 18 w dniach 2014-03-22/2014-03-23

17 1920 Mosina WARTA Międzychód 2014-03-22 15:00 3:2  
18 HURAGAN Pobiedziska TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2014-03-23 15:00 1:1  
19 1922 LECHIA Kostrzyn Iskra Szydłowo 2014-03-22 14:00 1:1  
20 CZARNI Wróblewo SPARTA Oborniki 2014-03-23 14:00 2:2  
21 ZJEDNOCZENI Trzemeszno SOKÓŁ Pniewy 2014-03-22 15:00 1:2  
22 ŚWIT Piotrowo POGOŃ Lwówek 2014-03-23 15:00   0:3
23 Leśnik Margonin PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-03-22 15:00 1:5  
24 Lubuszanin Trzcianka MIESZKO-CARBON Gniezno 2014-03-22 14:00 3:0  

 

 

Kolejka: 19 w dniach 2014-03-29/2014-03-30

25 Lubuszanin Trzcianka 1920 Mosina 2014-03-29 15:00 3:0  
26 MIESZKO-CARBON Gniezno Leśnik Margonin 2014-03-29 14:00 0:3 /wo/  
27 ŚWIT Piotrowo PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-03-30 15:00 0:3  
28 POGOŃ Lwówek ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-03-29 15:00 2:2  
29 SOKÓŁ Pniewy CZARNI Wróblewo 2014-03-29 15:00 1:0  
30 SPARTA Oborniki 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-03-29 16:00 2:1  
31 Iskra Szydłowo HURAGAN Pobiedziska 2014-03-29 16:00   0:0
32 TARNOVIA Tarnowo Podgórne WARTA Międzychód 2014-03-29 16:00 2:1  

 

 

Kolejka: 20 w dniach 2014-04-05/2014-04-06

33 1920 Mosina TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2014-04-05 16:00 0:3  
34 WARTA Międzychód Iskra Szydłowo 2014-04-05 17:00 2:0  
35 HURAGAN Pobiedziska SPARTA Oborniki 2014-04-06 15:00 2:4  
36 1922 LECHIA Kostrzyn SOKÓŁ Pniewy 2014-04-05 15:00 4:1  
37 CZARNI Wróblewo POGOŃ Lwówek 2014-04-06 14:00 3:0  
38 ZJEDNOCZENI Trzemeszno PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-04-05 16:00 2:0  
39 ŚWIT Piotrowo MIESZKO-CARBON Gniezno 2014-04-06 16:00 0:3  
40 Leśnik Margonin Lubuszanin Trzcianka 2014-04-05 16:00 3:2  

 

 

Kolejka: 21 w dniach 2014-04-12/2014-04-23

41 Leśnik Margonin 1920 Mosina 2014-04-12 16:00 2:2  
42 Lubuszanin Trzcianka ŚWIT Piotrowo 2014-04-12 16:00 3:0  
43 MIESZKO-CARBON Gniezno ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-04-23 17:00 1:3  
44 PŁOMIEŃ Przyprostynia CZARNI Wróblewo 2014-04-13 16:00 0:0  
45 POGOŃ Lwówek 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-04-12 15:00 0:3  
46 SOKÓŁ Pniewy HURAGAN Pobiedziska 2014-04-23 17:00 2:2  
47 SPARTA Oborniki WARTA Międzychód 2014-04-12 16:00 2:0  
48 Iskra Szydłowo TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2014-04-12 16:00 2:2  

 

 

Kolejka: 22 w dniach 2014-04-19/2014-05-14

49 1920 Mosina Iskra Szydłowo 2014-04-19 16:00 0:0  
50 TARNOVIA Tarnowo Podgórne SPARTA Oborniki 2014-04-19 16:00 0:1  
51 WARTA Międzychód SOKÓŁ Pniewy 2014-04-19 17:00 2:0  
52 HURAGAN Pobiedziska POGOŃ Lwówek 2014-05-14 18:00 4:0  
53 1922 LECHIA Kostrzyn PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-04-19 16:00 1:2  
54 CZARNI Wróblewo MIESZKO-CARBON Gniezno 2014-04-20 14:00 0:0  
55 ZJEDNOCZENI Trzemeszno Lubuszanin Trzcianka 2014-04-19 16:00 0:5  
56 ŚWIT Piotrowo Leśnik Margonin 2014-04-20 16:00 0:3 /wo/  

 

 

Kolejka: 23 w dniach 2014-04-26/2014-04-27

57 ŚWIT Piotrowo 1920 Mosina 2014-04-27 16:00 0:3  
58 Leśnik Margonin ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-04-26 16:00 1:2  
59 Lubuszanin Trzcianka CZARNI Wróblewo 2014-04-26 16:00 3:1  
60 MIESZKO-CARBON Gniezno 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-04-26 16:00 2:2  
61 PŁOMIEŃ Przyprostynia HURAGAN Pobiedziska 2014-04-27 16:00 4:0  
62 POGOŃ Lwówek WARTA Międzychód 2014-04-26 15:00 0:9  
63 SOKÓŁ Pniewy TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2014-04-26 16:00 1:4  
64 SPARTA Oborniki Iskra Szydłowo 2014-04-26 16:00 0:0  

 

 

Kolejka: 24 w dniach 2014-05-03/2014-05-04

65 1920 Mosina SPARTA Oborniki 2014-05-03 16:00 2:2  
66 Iskra Szydłowo SOKÓŁ Pniewy 2014-05-03 16:00 5:1  
67 TARNOVIA Tarnowo Podgórne POGOŃ Lwówek 2014-05-03 17:00 5:1  
68 WARTA Międzychód PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-05-03 17:00 2:2  
69 HURAGAN Pobiedziska MIESZKO-CARBON Gniezno 2014-05-04 15:00 0:0  
70 1922 LECHIA Kostrzyn Lubuszanin Trzcianka 2014-05-03 17:00 2:1  
71 CZARNI Wróblewo Leśnik Margonin 2014-05-04 15:30 0:3 /wo/  
72 ZJEDNOCZENI Trzemeszno ŚWIT Piotrowo 2014-05-03 16:00 3:0/wo/  

 

 

Kolejka: 25 w dniach 2014-05-10/2014-05-11

73 ZJEDNOCZENI Trzemeszno 1920 Mosina 2014-05-10 16:00 5:1  
74 ŚWIT Piotrowo CZARNI Wróblewo 2014-05-11 16:00 0:3  
75 Leśnik Margonin 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-05-10 17:00 1:1  
76 Lubuszanin Trzcianka HURAGAN Pobiedziska 2014-05-10 16:00 1:0  
77 MIESZKO-CARBON Gniezno WARTA Międzychód 2014-05-10 17:00 1:1  
78 PŁOMIEŃ Przyprostynia TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2014-05-11 17:00 3:1  
79 POGOŃ Lwówek Iskra Szydłowo 2014-05-10 15:00 5:0  
80 SOKÓŁ Pniewy SPARTA Oborniki 2014-05-10 17:00 1:1  

 

 

Kolejka: 26 w dniach 2014-05-17/2014-05-18

81 1920 Mosina SOKÓŁ Pniewy 2014-05-17 16:00 3:2  
82 SPARTA Oborniki POGOŃ Lwówek 2014-05-17 16:00 0:0  
83 Iskra Szydłowo PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-05-17 16:00 1:1  
84 TARNOVIA Tarnowo Podgórne MIESZKO-CARBON Gniezno 2014-05-17 17:00 0:0  
85 WARTA Międzychód Lubuszanin Trzcianka 2014-05-17 17:00 2:3  
86 HURAGAN Pobiedziska Leśnik Margonin 2014-05-18 15:00 1:1  
87 1922 LECHIA Kostrzyn ŚWIT Piotrowo 2014-05-17 17:00 3:0  
88 CZARNI Wróblewo ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-05-18 15:30 0:4  

 

 

Kolejka: 27 w dniach 2014-05-24/2014-05-25

89 CZARNI Wróblewo 1920 Mosina 2014-05-25 15:30 3:2  
90 ZJEDNOCZENI Trzemeszno 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-05-24 16:00 1:1  
91 ŚWIT Piotrowo HURAGAN Pobiedziska 2014-05-25 16:00 0:3  
92 Leśnik Margonin WARTA Międzychód 2014-05-24 17:00 0:4  
93 Lubuszanin Trzcianka TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2014-05-24 17:00 5:0  
94 MIESZKO-CARBON Gniezno Iskra Szydłowo 2014-05-24 17:00 1:2  
95 PŁOMIEŃ Przyprostynia SPARTA Oborniki 2014-05-25 17:00 1:2  
96 POGOŃ Lwówek SOKÓŁ Pniewy 2014-05-24 15:00 0:2  

 

 

Kolejka: 28 w dniach 2014-05-31/2014-06-01

97 1920 Mosina POGOŃ Lwówek 2014-05-31 16:00 3:0  
98 SOKÓŁ Pniewy PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-05-31 17:00 1:0  
99 SPARTA Oborniki MIESZKO-CARBON Gniezno 2014-05-31 17:00 1:0  
100 Iskra Szydłowo Lubuszanin Trzcianka 2014-05-31 16:00 1:2  
101 TARNOVIA Tarnowo Podgórne Leśnik Margonin 2014-05-31 17:00 5:0  
102 WARTA Międzychód ŚWIT Piotrowo 2014-05-31 17:00 3:0/wo/  
103 HURAGAN Pobiedziska ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-06-01 15:00 2:0  
104 1922 LECHIA Kostrzyn CZARNI Wróblewo 2014-05-31 17:00   3:0

 

 

Kolejka: 29 w dniach 2014-06-07

105 1922 LECHIA Kostrzyn 1920 Mosina 2014-06-07 17:00 2:1  
106 CZARNI Wróblewo HURAGAN Pobiedziska 2014-06-07 17:00 2:3  
107 ZJEDNOCZENI Trzemeszno WARTA Międzychód 2014-06-07 17:00 0:2  
108 ŚWIT Piotrowo TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2014-06-07 17:00 0:3  
109 Leśnik Margonin Iskra Szydłowo 2014-06-07 17:00 1:4  
110 Lubuszanin Trzcianka SPARTA Oborniki 2014-06-07 17:00 1:1  
111 MIESZKO-CARBON Gniezno SOKÓŁ Pniewy 2014-06-07 17:00 4:1  
112 PŁOMIEŃ Przyprostynia POGOŃ Lwówek 2014-06-07 17:00 5:0  

 

 

Kolejka: 30 w dniach 2014-06-14

113 1920 Mosina PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-06-14 17:00 4:1  
114 POGOŃ Lwówek MIESZKO-CARBON Gniezno 2014-06-14 17:00 1:4  
115 SOKÓŁ Pniewy Lubuszanin Trzcianka 2014-06-14 17:00 1:6  
116 SPARTA Oborniki Leśnik Margonin 2014-06-14 17:00 6:1  
117 Iskra Szydłowo ŚWIT Piotrowo 2014-06-14 17:00 3:0/wo/  
118 TARNOVIA Tarnowo Podgórne ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-06-14 17:00 2:1  
119 WARTA Międzychód CZARNI Wróblewo 2014-06-14 17:00 3:2  
120 HURAGAN Pobiedziska 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-06-14 17:00 1:0  

 

 

Terminarz rozgrywek ligi: PIŁA: KLASA OKRĘGOWA

RUNDA

Kolejka: 1 w dniach 11-08-2012/12-08-2012

1 Sokół Szamocin – GLKS Wysoka 2012-11-18 13:00   3:3
2 Iskra Szydłowo – Nielba II Wągrowiec 2012-08-11 16:00   5:3
3 Unia Wapno – Radwan Lubasz 2012-08-12 16:00   3:0
4 Fortuna Wieleń – Unia Ujście 2012-09-05     0:1
5 Łobzonka Wyrzysk – Sokół Damasławek 2012-08-12 15:00   1:1
6 TP Polonia Piła – Płomień Połajewo 2012-08-11 16:00   3:1
7 Korona Stróżewo – Pogoń Łobżenica 2012-08-11 16:00   2:5
8 Sparta Złotów – Iskra Krajenka 2012-08-11 16:00   2:2

 

Kolejka: 2 w dniach 15-08-2012

9 GLKS Wysoka – Iskra Krajenka 2012-08-15 16:00   1:1
10 Pogoń Łobżenica – Sparta Złotów 2012-08-15 16:00   2:2
11 Płomień Połajewo – Korona Stróżewo 2012-08-15 15:00   1:1
12 Sokół Damasławek – TP Polonia Piła 2012-08-15 17:00   1:3
13 Unia Ujście – Łobzonka Wyrzysk 2012-08-15 16:00   0:7
14 Radwan Lubasz – Fortuna Wieleń 2012-08-15 15:00   3:1
15 Nielba II Wągrowiec – Unia Wapno 2012-08-15 11:00   2:0
16 Sokół Szamocin – Iskra Szydłowo 2012-08-15 16:00   2:5

 

Kolejka: 3 w dniach 18-08-2012/19-08-2012

17 Iskra Szydłowo – GLKS Wysoka 2012-08-18 16:00   0:2
18 Unia Wapno – Sokół Szamocin 2012-08-18 16:00   1:4
19 Fortuna Wieleń – Nielba II Wągrowiec 2012-08-19 14:00   0:2
20 Łobzonka Wyrzysk – Radwan Lubasz 2012-08-19 15:00   4:1
21 TP Polonia Piła – Unia Ujście 2012-08-18 16:00   3:0
22 Korona Stróżewo – Sokół Damasławek 2012-08-18 13:00   1:6
23 Sparta Złotów – Płomień Połajewo 2012-08-18 16:00   1:1
24 Iskra Krajenka – Pogoń Łobżenica 2012-08-18 16:00   4:1

 

Kolejka: 4 w dniach 25-08-2012/26-08-2012

25 GLKS Wysoka – Pogoń Łobżenica 2012-08-26 16:00   1:4
26 Płomień Połajewo – Iskra Krajenka 2012-08-26 15:00   2:1
27 Sokół Damasławek – Sparta Złotów 2012-08-25 17:00   3:3
28 Unia Ujście – Korona Stróżewo 2012-08-23 18:00   3:5
29 Radwan Lubasz – TP Polonia Piła 2012-08-26 15:00   0:0
30 Nielba II Wągrowiec – Łobzonka Wyrzysk 2012-08-26 11:00   4:0
31 Sokół Szamocin – Fortuna Wieleń 2012-08-25 16:00   2:0
32 Iskra Szydłowo – Unia Wapno 2012-11-18 12:00   0:3

 

Kolejka: 5 w dniach 01-09-2012/02-09-2012

33 Unia Wapno – GLKS Wysoka 2012-09-01 16:00   3:1
34 Fortuna Wieleń – Iskra Szydłowo 2012-09-02 14:00   0:4
35 Łobzonka Wyrzysk – Sokół Szamocin 2012-09-02 15:00   0:1
36 TP Polonia Piła – Nielba II Wągrowiec 2012-09-01 16:00   1:3
37 Korona Stróżewo – Radwan Lubasz 2012-09-01 16:00   6:0
38 Sparta Złotów – Unia Ujście 2012-09-01 16:00   3:2
39 Iskra Krajenka – Sokół Damasławek 2012-09-01 16:00   2:4
40 Pogoń Łobżenica – Płomień Połajewo 2012-09-02 16:00   1:2

 

Kolejka: 6 w dniach 08-09-2012/09-09-2012

41 GLKS Wysoka – Płomień Połajewo 2012-09-09 16:00   1:1
42 Sokół Damasławek – Pogoń Łobżenica 2012-09-08 17:00   2:3
43 Unia Ujście – Iskra Krajenka 2012-09-08 16:00   1:2
44 Radwan Lubasz – Sparta Złotów 2012-09-09 15:00   2:1
45 Nielba II Wągrowiec – Korona Stróżewo 2012-09-09 11:00   2:2
46 Sokół Szamocin – TP Polonia Piła 2012-09-08 16:00   3:0
47 Iskra Szydłowo – Łobzonka Wyrzysk 2012-09-08 16:00   6:0
48 Unia Wapno – Fortuna Wieleń 2012-09-08 16:00   3:1

 

Kolejka: 7 w dniach 15-09-2012/16-09-2012

49 Fortuna Wieleń – GLKS Wysoka 2012-09-16 14:00   1:2
50 Łobzonka Wyrzysk – Unia Wapno 2012-09-16 15:00   1:2
51 TP Polonia Piła – Iskra Szydłowo 2012-09-15 16:00   2:2
52 Korona Stróżewo – Sokół Szamocin 2012-09-15 16:00   9:2
53 Sparta Złotów – Nielba II Wągrowiec 2012-09-15 16:00   0:1
54 Iskra Krajenka – Radwan Lubasz 2012-09-15 16:00   1:0
55 Pogoń Łobżenica – Unia Ujście 2012-09-15 16:00   2:0
56 Płomień Połajewo – Sokół Damasławek 2012-09-16 15:00   3:3

 

Kolejka: 8 w dniach 22-09-2012/23-09-2012

57 GLKS Wysoka – Sokół Damasławek 2012-09-23 16:00   1:3
58 Unia Ujście – Płomień Połajewo 2012-09-22 16:00   1:2
59 Radwan Lubasz – Pogoń Łobżenica 2012-09-23 15:00   1:2
60 Nielba II Wągrowiec – Iskra Krajenka 2012-09-23 11:00   4:3
61 Sokół Szamocin – Sparta Złotów 2012-09-22 16:00   3:0
62 Iskra Szydłowo – Korona Stróżewo 2012-09-22 16:00   3:1
63 Unia Wapno – TP Polonia Piła 2012-09-22 16:00   2:0
64 Fortuna Wieleń – Łobzonka Wyrzysk 2012-09-23 14:00   1:0

 

Kolejka: 9 w dniach 29-09-2012/30-09-2012

65 Łobzonka Wyrzysk – GLKS Wysoka 2012-09-30 15:00   1:1
66 TP Polonia Piła – Fortuna Wieleń 2012-09-29 16:00   0:0
67 Korona Stróżewo – Unia Wapno 2012-09-29 16:00   3:1
68 Sparta Złotów – Iskra Szydłowo 2012-09-29 16:00   5:2
69 Iskra Krajenka – Sokół Szamocin 2012-09-29 16:00   2:2
70 Pogoń Łobżenica – Nielba II Wągrowiec 2012-09-29 16:00   0:2
71 Płomień Połajewo – Radwan Lubasz 2012-09-30 15:00   3:0
72 Sokół Damasławek – Unia Ujście 2012-09-29 16:00   2:2

 

Kolejka: 10 w dniach 06-10-2012/07-10-2012

73 GLKS Wysoka – Unia Ujście 2012-10-07 15:00   2:1
74 Radwan Lubasz – Sokół Damasławek 2012-10-07 15:00   0:1
75 Nielba II Wągrowiec – Płomień Połajewo 2012-10-07 11:00   2:2
76 Sokół Szamocin – Pogoń Łobżenica 2012-10-06 15:00   1:6
77 Iskra Szydłowo – Iskra Krajenka 2012-10-06 15:00   3:1
78 Unia Wapno – Sparta Złotów 2012-10-06 15:00   1:3
79 Fortuna Wieleń – Korona Stróżewo 2012-10-07 14:00   0:4
80 Łobzonka Wyrzysk – TP Polonia Piła 2012-10-07 15:00   0:1

 

Kolejka: 11 w dniach 13-10-2012/14-10-2012

81 TP Polonia Piła – GLKS Wysoka 2012-10-13 15:00   3:1
82 Korona Stróżewo – Łobzonka Wyrzysk 2012-10-13 15:00   9:0
83 Sparta Złotów – Fortuna Wieleń 2012-10-13 15:00   3:1
84 Iskra Krajenka – Unia Wapno 2012-10-13 15:00   0:3
85 Pogoń Łobżenica – Iskra Szydłowo 2012-10-14 15:00   1:0
86 Płomień Połajewo – Sokół Szamocin 2012-10-14 15:00   6:2
87 Sokół Damasławek – Nielba II Wągrowiec 2012-10-13 15:00   0:1
88 Unia Ujście – Radwan Lubasz 2012-10-13 15:00   2:2

 

Kolejka: 12 w dniach 20-10-2012/21-10-2012

89 GLKS Wysoka – Radwan Lubasz 2012-10-21 15:00   1:0
90 Nielba II Wągrowiec – Unia Ujście 2012-10-21 11:00   6:0
91 Sokół Szamocin – Sokół Damasławek 2012-10-20 15:00   0:1
92 Iskra Szydłowo – Płomień Połajewo 2012-10-20 15:00   1:1
93 Unia Wapno – Pogoń Łobżenica 2012-10-20 15:00   2:1
94 Fortuna Wieleń – Iskra Krajenka 2012-10-21 14:00   2:2
95 Łobzonka Wyrzysk – Sparta Złotów 2012-10-21 14:00   1:4
96 TP Polonia Piła – Korona Stróżewo 2012-10-20 15:00   1:8

 

Kolejka: 13 w dniach 27-10-2012/28-10-2012

97 Korona Stróżewo – GLKS Wysoka 2012-10-27 14:00   7:2
98 Sparta Złotów – TP Polonia Piła 2012-10-27 14:00   4:1
99 Iskra Krajenka – Łobzonka Wyrzysk 2012-10-27 14:00   5:1
100 Pogoń Łobżenica – Fortuna Wieleń 2012-10-27 14:00   3:1
101 Płomień Połajewo – Unia Wapno 2012-10-28 14:00   4:1
102 Sokół Damasławek – Iskra Szydłowo 2012-10-27 14:00   1:2
103 Unia Ujście – Sokół Szamocin 2012-10-27 14:00   0:2
104 Radwan Lubasz – Nielba II Wągrowiec 2012-10-28 14:00   3:3

 

Kolejka: 14 w dniach 03-11-2012/04-11-2012

105 GLKS Wysoka – Nielba II Wągrowiec 2012-11-04 13:30   0:5
106 Sokół Szamocin – Radwan Lubasz 2012-11-03 13:30   2:1
107 Iskra Szydłowo – Unia Ujście 2012-11-03 13:30   4:0
108 Unia Wapno – Sokół Damasławek 2012-11-03 13:30   2:0
109 Fortuna Wieleń – Płomień Połajewo 2012-11-04 13:30   1:2
110 Łobzonka Wyrzysk – Pogoń Łobżenica 2012-11-04 13:30   2:1
111 TP Polonia Piła – Iskra Krajenka 2012-11-03 13:30   0:3
112 Korona Stróżewo – Sparta Złotów 2012-11-03 13:30   2:5

 

Kolejka: 15 w dniach 10-11-2012/11-11-2012

113 Sparta Złotów – GLKS Wysoka 2012-11-10 13:30   3:1
114 Iskra Krajenka – Korona Stróżewo 2012-11-10 13:30   2:4
115 Pogoń Łobżenica – TP Polonia Piła 2012-11-10 13:30   5:0
116 Płomień Połajewo – Łobzonka Wyrzysk 2012-11-11 13:30   2:0
117 Sokół Damasławek – Fortuna Wieleń 2012-11-10 13:30   8:0
118 Unia Ujście – Unia Wapno 2012-11-10 13:30   2:2
119 Radwan Lubasz – Iskra Szydłowo 2012-11-11 13:30   2:2
120 Nielba II Wągrowiec – Sokół Szamocin 2012-11-11 11:00   8:1

 

Kolejka: 16 w dniach 15.06.2013 r – przełożona / pogoda /

121 GLKS Wysoka – Sokół Szamocin 2013-06-15 16:00 5:2  
122 Nielba II Wągrowiec – Iskra Szydłowo 2013-03-16 11:00 1:1  
123 RADWAN Lubasz – Unia Wapno 2013-06-15 16:00 2:2  
124 Unia Ujście – Fortuna Wieleń 2013-06-15 16:00 0:2  
125 SOKÓŁ Damasławek – Łobzonka Wyrzysk 2013-06-15 16:00 3:1  
126 Płomień Połajewo – TP Polonia Piła 2013-06-15 16:00 7:4  
127 Pogoń Łobżenica – Korona Stróżewo 2013-06-15 16:00 2:2  
128 Iskra Krajenka – Sparta Złotów 2013-06-15 16:00 0:3  

Kolejka: 17 w dniach 24.04.2013 r

129 Iskra Krajenka – GLKS Wysoka 2013-04-24 17:30 0:2  
130 Sparta Złotów – Pogoń Łobżenica 2013-04-25 18:00 0:0  
131 Korona Stróżewo – Płomień Połajewo 2013-04-24 17:30 3:4  
132 TP Polonia Piła – SOKÓŁ Damasławek 2013-04-24 17:30 1:2  
133 Łobzonka Wyrzysk – Unia Ujście 2013-04-24 17:30 0:0  
134 Fortuna Wieleń – RADWAN Lubasz 2013-04-24 17:30 3:4  
135 Unia Wapno – Nielba II Wągrowiec 2013-04-24 17:30 1:3  
136 Iskra Szydłowo – Sokół Szamocin 2013-04-24 17:30 2:0  

Kolejka: 18 w dniu 22.05.2013 r

137 GLKS Wysoka – Iskra Szydłowo 2013-05-22 18:00 0:7  
138 Sokół Szamocin – Unia Wapno 2013-05-22 18:00 0:4  
139 Nielba II Wągrowiec – Fortuna Wieleń 2013-03-30 12:00 7:0  
140 RADWAN Lubasz – Łobzonka Wyrzysk 2013-05-22 18:00 3:2  
141 Unia Ujście – TP Polonia Piła 2013-05-22 18:00 1:4  
142 SOKÓŁ Damasławek – Korona Stróżewo 2013-05-22 18:00 3:1  
143 Płomień Połajewo – Sparta Złotów 2013-05-22 18:00 2:0  
144 Pogoń Łobżenica – Iskra Krajenka 2013-05-22 18:00 3:3  

Kolejka: 19 w dniach 05.06.2013 r

145 Pogoń Łobżenica – GLKS Wysoka 2013-05-06 18:00 3:0  
146 Iskra Krajenka – Płomień Połajewo 2013-05-06 18:00 1:4  
147 Sparta Złotów – SOKÓŁ Damasławek 2013-05-06 18:00 1:2  
148 Korona Stróżewo – Unia Ujście 2013-05-06 18:00 7:0  
149 TP Polonia Piła – RADWAN Lubasz 2013-06-06 18:00 6:1  
150 Łobzonka Wyrzysk – Nielba II Wągrowiec 2013-06-15 16.00 1:3  
151 Fortuna Wieleń – Sokół Szamocin 2013-05-06 18:00 2:0  
152 Unia Wapno – Iskra Szydłowo 2013-05-06 18:00 1:1  

Kolejka: 20 w dniach 13/14.04.2013 r

153 GLKS Wysoka – Unia Wapno 2013-04-14 15:00 6:1  
154 Iskra Szydłowo – Fortuna Wieleń 2013-04-13 16:00 5:0  
155 Sokół Szamocin – Łobzonka Wyrzysk 2013-04-13 16:00 0:1  
156 Nielba II Wągrowiec – TP Polonia Piła 2013-04-14 11:00 2:2  
157 RADWAN Lubasz – Korona Stróżewo 2013-04-14 15:00 3:3  
158 Unia Ujście – Sparta Złotów 2013-04-13 16:00 1:4  
159 SOKÓŁ Damasławek – Iskra Krajenka 2013-04-13 17:00 3:2  
160 Płomień Połajewo – Pogoń Łobżenica 2013-04-14 15:00 0:2  

Kolejka: 21 w dniach 20/21.04.2013 r

161 Płomień Połajewo – GLKS Wysoka 2013-04-21 15:00 4:0  
162 Pogoń Łobżenica – SOKÓŁ Damasławek 2013-04-21 16:00 3:0  
163 Iskra Krajenka – Unia Ujście 2013-04-20 16:00 1:1  
164 Sparta Złotów – RADWAN Lubasz 2013-04-20 16:00 0:0  
165 Korona Stróżewo – Nielba II Wągrowiec 2013-04-20 16:00 2:7  
166 TP Polonia Piła – Sokół Szamocin 2013-04-20 16:00 3:1  
167 Łobzonka Wyrzysk – Iskra Szydłowo 2013-04-21 15:00 1:2  
168 Fortuna Wieleń – Unia Wapno 2013-04-20 16:00 0:2  

Kolejka: 22 w dniu 27.04.2013 r

169 GLKS Wysoka – Fortuna Wieleń 2013-04-28 16:00 6:2  
170 Unia Wapno – Łobzonka Wyrzysk 2013-04-27 16:00 2:0  
171 Iskra Szydłowo – TP Polonia Piła 2013-04-27 16:00 1:1  
172 Sokół Szamocin – Korona Stróżewo 2013-04-27 16:00 2:2  
173 Nielba II Wągrowiec – Sparta Złotów 2013-04-28 13:30 2:1  
174 RADWAN Lubasz – Iskra Krajenka 2013-04-27 16:00 1:0  
175 Unia Ujście – Pogoń Łobżenica 2013-04-27 16:00 0:1  
176 SOKÓŁ Damasławek – Płomień Połajewo 2013-04-27 17:00 1:0  

Kolejka: 23 w dniu 01.05.2013 r

177 SOKÓŁ Damasławek – GLKS Wysoka 2013-05-01 17:00 3:2  
178 Płomień Połajewo – Unia Ujście 2013-05-01 15:00 7:1  
179 Pogoń Łobżenica – RADWAN Lubasz 2013-05-01 15:00 3:1  
180 Iskra Krajenka – Nielba II Wągrowiec 2013-05-01 15:00 1:2  
181 Sparta Złotów – Sokół Szamocin 2013-05-01 15:00 5:0  
182 Korona Stróżewo – Iskra Szydłowo 2013-05-01 15:00 1:3  
183 TP Polonia Piła – Unia Wapno 2013-05-01 15:00 2:2  
184 Łobzonka Wyrzysk – Fortuna Wieleń 2013-05-01 15:00 4:2  

Kolejka: 24 w dniu 05.05.2013 r

185 GLKS Wysoka – Łobzonka Wyrzysk 2013-05-05 16:00 0:0  
186 Fortuna Wieleń – TP Polonia Piła 2013-05-05 16:00 1:1  
187 Unia Wapno – Korona Stróżewo 2013-05-05 15:00 0:1  
188 Iskra Szydłowo – Sparta Złotów 2013-05-05 15:00 3:1  
189 Sokół Szamocin – Iskra Krajenka 2013-05-05 15:00 1:4  
190 Nielba II Wągrowiec – Pogoń Łobżenica 2013-05-05 11:00 9:0  <