Trwa renowacja boisk piłkarskich.

22 czerwca GKS Iskra Szydłowo wygranym meczem z Górnikiem Konin zakończył rozgrywki a chwilę później, dzięki włodarzom Gminy Szydłowo, na czele z Wójtem – Tobiaszem Wiesiołkiem przystąpiono do renowacji boisk w Szydłowie i Starej Łubiance.

Projekt Gminnego Klubu Sportowego Szydłowo, Wójta – Tobiasza Wiesiołka rozwija się znakomicie, co powoduje ciągły wzrost chętnych wśród dzieci i młodzieży naszej gminy do gry i treningu w drużynach Żaka, Orlika, Młodzika i juniora Młodszego. Już teraz trenuje prawie 120 zawodników a prawdopodobnie do rozgrywek na sezon 2022/23 zgłoszona zostanie drużyna Trampkarza.

Taka ilość trenujących, duża ilość rozgrywanych meczów / dochodzi jeszcze dwie drużyny seniorskie /powoduje duże obciążenie boisk w Szydłowie i Starej Łubiance i ich szybkie zużycie, wydeptywanie trawy i dziury.

Dzięki decyzjom władz Gminy Szydłowo, oba boiska, w przerwie między rozgrywkami poddane zostaną gruntownej renowacji / prace już rozpoczęto /. Nadzór nad pracami z ramienia Urzędu Gminy sprawuje Artur Kamiński i Wojciech Ratajczyk.

Profesjonalna firma z Wronek, profesjonalny sprzęt i sprawna akcja. Boiska po tych pracach zdecydowanie odżyją i będą wizytówką Gminy Szydłowo, szczególnie boisko w Szydłowie, które jest przy wjeździe do Szydłowa.

Jeszcze raz w imieniu zarządu GKS Iskry Szydłowo podziękowania dla Włodarzy Gminy.

                                                                                                                Jerzy Siwiec


IMG_20220625_130205
IMG_20220625_133630
IMG_20220625_121457
IMG_20220625_121441

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.