Wygrany sparing z Lubuszaninem.

W środę o 18.00 w Trzciance GKS Iskra Szydłowo rozegrał swój drugi sparing z miejscowym Lubuszaninem. Iskra wygrała 3 : 2 / 2 : 0 /ale dla trenera Damiana Łukasika ważniejszą rzeczą było przetestowanie chętnych do gry w szydłowskim zespole. Ostatnie 30 min. to 9. młodzieżowców i juniorów w naszym zespole na boisku.

Pierwsza połowa pod nasze dyktando. Do przerwy prowadziliśmy 2 : 0 po bramkach Łukasza Skwarka w 16. min. z rzutu karnego / faul na Mateuszu Świergielu /. Drugi gol to też Łukasz po prostopadłym podaniu Oliwiera Dobosza. Zaraz po przerwie na 3 : 0 podwyższył zawodnik testowany.

W 55. min. karnego nie wykorzystuje Roman Michorek / faul na zawodniku testowanym / a w 64 min. Kacper Siwak nie strzela praktycznie z 7. m., mając przed sobą tylko bramkę.

Powinno być 5 : 0.

W 56 min. prezent naszego obrońcy i Paweł Wicher w sytuacji sam na sam strzela w słupek.

Ten sama zawodnik zdobywa swoje dwie bramki w 66 i 74 min. ustalając wynik meczu i w sytuacji, gdy na boisku w Iskrze było 9. młodzieżowców i juniorów w tym testowani. Cały mecz rozegrał Adrian Mikołajczak i Jakub Zieliński.

W naszym zespole zabrakło napastników. Króla strzelców minionego sezonu wielkopolskiej IV ligi – Mateusza Górnego i trzeciego w tej klasyfikacji – Dominika Drzewieckiego.

Trener Damian Łukasik ma materiał do podejmowania decyzji kto zagra w przyszłym sezonie w Iskrze Szydłowo a komu należy podziękować już na tym etapie.

W sobotę zagramy ze Spartą Złotów o godz. 11.00 w Starej Łubiance.

GKS ISKRA SZYDŁOWO: CZAPLA, BAGNIEWSKI, KŁĄCZYŃSKI, ZIELIŃSKI, ŚWIERGIEL, MIKOŁAJCZAK, MICHOREK, TEST 1, SKWAREK, PIETROWSKI, DOBOSZ oraz RAK, SIWAK Kacper, BRODAWKA, 4 X TEST.

Jerzy Siwiec

20220720_181614

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.