Archiwum miesiąca: październik 2018

Zabójcza końcówka “Zgasiła Płomień “.

Po emocjonującym meczu, trzymającym do ostatnich minut w napięciu, Iskra Szydłowo wygrywa z Płomieniem Połajewo 2 : 4 chociaż do 88 min. utrzymywał się remis 2 : 2. Decydujące ciosy zadał Marcin Urbański w 89 i 90 + 3 min.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Błędy, błędy, błędy !

Zespół rezerw przegrał 1 : 5 / 0 : 3 / z Leśnymi Zawada i jest to skutek błędów, po których goście już po pierwszej połowie prowadzili 3 : 0.

Wygrywamy z mocnym Huraganem !.

W meczu na szczycie, w meczu byłych IV ligowców, Iskra Szydłowo pokonała mocny Huragan Pobiedziska 2 : 1 / 1 : 1 /inkasując 3, bardzo ważne punkty. Tydzień wcześniej Huragan wygrał w Wysokiej 3 : 0.

Porażka Iskry z Iskrą.

Punkt Skupu Złomu Cichy Iskra Szydłowo II przegrał z Iskrą Krajenka 1 : 3 / 0 : 1 / i jest to konsekwencją fatalnej serii kontuzji jaka dotknęła piłkarzy Szydłowa.

Kolejne 2 : 2 Iskry Szydłowo.

Remis 2 : 2 / 0 : 0 /z Wełną Skoki na jej boisku w 11. kolejce a przed tygodniem taki sam rezultat u siebie z GLKS Wysoka. Jednak oba remisy różne.

Cenny remis rezerw Iskry.

Skup Złomu Cichy Iskra Szydłowo II zremisował 2 : 2 na boisku Łobzonki Wyrzysk – wicelidera grupy I A klasy i jest to bardzo dobry rezultat – mówi Piotr Majewski – trener naszej drużyny.

Z GLKS Wysoka remisujemy 2 : 2 / 0 : 1 /.

Iskra Szydłowo remisuje u siebie 2 : 2 z GLKS Wysoka. Jak to się dzieje, że drużyna z dziesiątkowana kontuzjami jeszcze gra i nie przegrywa ? Trudno w to uwierzyć.