Kibice przyszli i zobaczyli wygraną !

Mecz GKS Iskry Szydłowo z Huraganem Pobiedziska, po długiej przerwie oglądali kibice. Iskra wygrała 1 : 0 / 0 : 0 / po bramce z rzutu karnego Łukasza Skwarka, po faulu na Mateuszu Górnym. Łukasz zrobił sobie prezent bo nie jest tajemnicą, że niedługo zostanie ojcem, Gratulacje Łukasz !. Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Jeden komentarz

Kibice wracają na stadion w Szydłowie !

Sobotni mecz Iskry Szydłowo z Huraganem Pobiedziska z udziałem publiczności. Trybuny zostały przeniesione na drugą stronę i Wielkopolski Związek Piłki Nożnej wyraził zgodę na powrót kibiców na szydłowski stadion jednak pod pewnymi warunkami. Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Z Gołuchowa wracamy bez punktów.

To już 29. kolejka wielkopolskiej Artbud IV ligi i daleki wyjazd / 230 km. / do Gołuchowa na mecz z miejscowym LKS – em. Wynik 2 : 1 / 2 : 1 /dla Gospodarzy chociaż to Iskra prowadziła w tym meczu. Skąd my to znamy ?. Czytaj dalej

Odmieniona Iskra i wygrana !

Wicelider, Centra Ostrów Wielkopolski przeciwnikiem GKS Iskra Szydłowo w 28. kolejce wielkopolskiej Artbud IV ligi. Po bardzo ciekawym i zaciętym spotkaniu, skazana na pożarcie Iskra, zaskakuje tym razem in plus i wygrywa 1 : 0 / o : o / po bardzo dobrej grze całego zespołu. Specjalne wyróżnienie dla Kamila Czapli i Mateusza Górnego. Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | 2 komentarze

W Słupcy jak w Kórniku.

Przeciwnikiem GKS Iskry Szydłowo w 27. kolejce wielkopolskiej Artbud IV ligi zespół SKP Słupca. Gospodarze wyrywają 5 : 2 / 2 : 1 /i to jest przykra i zaskakująca wiadomość dla kibiców Iskry. Wydawało się, że forma rośnie a tu porażka z ostatnią drużyną w tabeli i na dodatek porażka wysoka. Czytaj dalej

3 punkty dla Iskry ! Brawo !.

Święto Konstytucji i już 26. kolejka wielkopolskiej Artbud IV ligi. Przeciwnikiem GKS Iskry Szydłowo Obra Kościan. Iskra wygrywa 1 : 0 / 0 : 0 / po bramce Mateusza Górnego w 75. minucie. To bardzo ważne 3 punkty. Czytaj dalej

Nielba – Iskra 0 : 0.

Mecz pomiędzy Nielbą Wągrowiec a GKS Iskrą Szydłowo rozegrano awansem w piątek, 28. kwietnia o godz. 18.00. Podział punktów po bezbramkowym remisie. W Nielbie niedosyt a Iskra może być zadowolona. Czytaj dalej

Dwa oblicza Iskry w Kórniku.

Po ciężkim meczu z Unią Swarzędz w Pucharze Polski w środę, wraca liga i wyjazd do Kotwicy Kórnik. Do drużyny remisów. Do przerwy prowadzimy niespodziewanie 2 : 0 i Kórnik jest w szoku. Po przerwie jednak szybko tracimy najpierw 2 i później jeszcze 3 bramki i przegrywamy 5 : 2 / 0 : 2 /. Czytaj dalej

Unia lepsza w pucharze.

Środa, 19 kwietnia, Szydłowo, 1/16 Pucharu Polski GKS Iskra Szydłowo kontra Unia Swarzędz. Mimo ambitnej postawy i woli walki przegrywamy mecz 0 : 4 / 0 : 2 /. Jak mówi trener Unii – Tomasz Bekas przeskok z ligi IV. do III. jest bardzo duży. Dzisiaj to było wyraźnie widać. Czytaj dalej

GKS Iskra Szydłowo za 3 !.

GKS Iskra Szydłowo – Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 : 1 / 2 : 0 / i jest to znakomita wiadomość na weekend dla kibiców Iskry. Wracamy w dobrym stylu do gry a co ważniejsze z bardzo mocnym zespołem Tarnovii. Ten wynik to zasługa ambitnej, ofiarnej gry całej drużyny. Błędy były ale szczęście dzisiaj było po naszej stronie no i w bramce Kamil Czapla. Czytaj dalej