Archiwum miesiąca: marzec 2021

Nareszcie u siebie, punktów brak.

Ostatni mecz w Szydłowie Iskra rozegrała 11 listopada 2020 roku z Odolanowią Odolanów, remisując 0 : 0. Po 5 – ciu miesiącach Iskra wróciła na własne boisko meczem z KKS 1925 II Kalisz. Po bardzo dobrej grze z obu stron … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Victoria Września też za mocna.

W 3. kolejce wiosennej rundy Proeko wielkopolska IV liga kolejny wymagający rywal na drodze Iskry Szydłowo – Victorie Września. Niestety przegrywamy 3 : 1 po fatalnej końcówce 1. połowy, gdzie tracimy gole w 43 i 45 + 1 minucie. Trzecia … Czytaj dalej

Mimo obostrzeń gramy dalej.

Pomimo wchodzących w życie od soboty / 20 marca / obostrzeń, rozgrywki Proeko wielkopolskiej IV ligi nie zostały zawieszone i zaplanowane na 20/21 marca mecze odbędą się zgodnie z planem. Iskra Szydłowo wyjeżdża na mecz do Wrześni, gdzie o 16.00 … Czytaj dalej

LKS Gołuchów – Iskra Szydłowo 2 : 1

Drugi, długi wyjazd Iskry Szydłowo i niestety porażka z LKS Gołuchów. Porażka nieznaczna bo 2 : 1 ale z Gołuchowa wracamy bez punktów. Do 89 min. był remis 1 : 1. Gola dla naszej drużyny zdobył Wojciech Szwedek po rzucie … Czytaj dalej

Lider niestety za mocny.

Na inaugurację rundy wiosennej sezonu 2020/21 wielkopolskiej IV ligi grupy mistrzowskiej, Iskra Szydłowo przegrała z Pogonią Nowe Skalmierzyce 3 : 1    / 2 : 0 / na jej boisku, tracąc bramki  w 1, 40 i 62 min. Honorowego gola … Czytaj dalej