Archiwum miesiąca: maj 2021

KKS II Kalisz – Iskra Szydłowo 1 : 0.

Kolejne spotkanie w grupie mistrzowskiej w Kaliszu. KKS II Kalisz pokonał Iskrę Szydłowo 1 : 0 / 1 : 0 /. Byliśmy blisko remisu ale w 57 min. nie strzelamy rzutu karnego.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Emocje, emocje i remis 2 : 2 / 1 : 0 /.

W 32. kolejce wielkopolskiej Proeko IV ligi, grupa mistrzowska mecz miejscowej Iskry Szydłowo z Victorią Września. Po kolejnym emocjonującym spotkaniu w Szydłowie remisujemy 2 : 2, strzelając druga bramkę w 90. minucie.

Zapraszamy na mecz.

Zapraszamy na mecz 31. kolejki wielkopolskiej Proeko IV ligi, w którym miejscowa Iskra Szydłowo zmierzy się z Victorią Września. Mecz zaplanowano na sobotę, 22 maja, godz. 16.00, stadion w Szydłowie. Emocje gwarantowane.

“Zubel” znalazł sposób na lidera!.

Lider A – Klasy, drużyna KP Piła przyjechał do Szydłowa i w meczu z Iskrą II Szydłowo niespodziewanie przegrał 2 : 0 / 2 : 0 /. Porażka tym bardziej dotkliwa, gdyż od 40. minuty Iskra II grała w “10” … Czytaj dalej

Iskra Szydłowo – LKS Gołuchów 0 : 2.

To już 30. kolejka wielkopolskiej Proeko IV ligi, w której Iskra Szydłowo podejmowała LKS Gołuchów. Po zaciętym meczu, meczu walki Iskra niestety przegrała 0 : 2 / 0 : 1 /, grając od 56. minuty w dziesiątkę po czerwonej kartce … Czytaj dalej

Zapraszamy w sobotę do Szydłowa na mecz piłki Nożnej Iskra Szydłowo – LKS Gołuchów w ramach rozgrywek wielkopolskiej Proeko IV ligi, grupa mistrzowska. Początek spotkania o godz. 13.00. Mecz z udziałem kibiców /25 % pojemności stadionu /.

Iskra II Szydłowo – Gryf Zofiowo 8 : 1.

A klasa nadrabia zaległości i w środowe popołudnie rozgrywana jest 17 kolejka z 17 – 18 kwietnia. Iskra II Szydłowo – Gryf Zofiowo 8 : 1 / 2 : 0 / i udany rewanż za porażkę z jesieni.

Niespodzianki nie było.

Dwa tygodnie przerwy i zaczynamy od wizyty lidera w Szydłowie. Pogoń Nowe Skalmierzyce dąży do III ligi. Na drodze beniaminek – Iskra Szydłowo. Niespodzianki nie było, Iskra przegrała 0 : 2 / 0 : 1 /. Druga bramka dla Gości … Czytaj dalej

Iskra Szydłowo – Pogoń Nowe Skalmierzyce

Po przerwie wracamy do gry. Mecz z liderem Proeko IV liga, Pogonią Nowe Skalmierzyce zapowiada się bardzo emocjonująco. Godzina 13.00, sobota, Szydłowo. Niestety, jeszcze bez udziału publiczności. Dzięki Dariuszowi Furgale, mecz do obejrzenia w internecie. Komentarz Wojciech Dróżdż.

Wypusz ponownie w Szydłowie.

To nie żart. Wojtek Wypusz ponownie w Szydłowie , tyle tylko, że z Drawą Krzyż, dla ktrórej od jakiegoś czasu strzela bramki. Dzisiaj niestety też strzelił i Drawa wygrała 2 : 1  / 2 : 1 /. Szkoda bo sytuacji … Czytaj dalej