Iskra w IV rundzie Pucharu Polski !

4 : 1 z Notecią Dziembowo i pewny awans do IV rundy Pucharu Polski na szczeblu OZPN Piła. Wynik powinien być wyższy ale zawiodła skuteczność.

W pierwszej połowie niewykorzystane 5 – 6 tzw. setek i do przerwy tylko 0 : 0. Po przerwie tracimy gola z rzutu wolnego w 47 min. ku uciesze miejscowych kibiców z komentarzem, że teraz się zacznie. I mieli rację. Już minutę później wyrównał Juracki głową / asysta Sebastiana Mikołajczaka /. Na 2 : 1 podwyższył bardzo ładnym strzałem głową Kłączyński w 60 min. / podawał Popiołek z rzutu rożnego /. Na 3 : 1, w 75 min. strzelił Ciupa głową po rzucie rożnym / asysta Popiołek / i ponownie Ciupa w 77 min. po indywidualnej akcji.

Brawa dla gospodarzy za ambicję i walkę fair.

Czy spełni się życzenie prezesa Dubowego i KS Leżenica w kolejnej rundzie wylosuje Iskrę Szydłowo ? Jak mówi Mieczysław Dubowy – jak spaść to z dobrego konia. Wczoraj nasz sąsiad z za miedzy wyeliminował Kumpli z Piły – gratulacje.

Losowanie wkrótce.

ISKRA SZYDŁOWO: SKUZA, MIKOŁAJCZAK A., KŁĄCZYŃSKI, PINKOWSKI / BEDNARZ od 65 min./, SKWAREK / MIKOŁAJCZAK S. od 46 min./ , MICHOREK, POPIOŁEK, KOSIŃSKI, NAWROCKI / CIUPA od 46 min. /, PIETROWSKI – debiut w Iskrze / CYRUK od 60 min. /, JURACKI.

REZERWOWI: BRUSKI, FERTIKOWSKI, TURKOWIAK.