Boisko w Pobiedziskach odczarowane !

W poprzednim sezonie, 12 marca 2015 r., Iskra u siebie pokonała wysoko Huragan 6 : 2. Wcześniej, w sierpniu w Pobiedziskach przegrała 2 : 1. Dzisiaj wysoko wygrała 5 : 0 / 1 : 0 / i przerwała złą passę.

Huragan na 13 miejscu z 8. punktami, Iskra na 8. po 3. kolejnych porażkach. W Pobiedziskach Iskra nie wygrała od czasu pobytu w IV lidze. Dzisiaj powetowała sobie wszystkie, wcześniejsze niepowodzenia.

Nasza przewaga nie podlegała dyskusji od 1. do ostatniej minuty. Iskra, pomimo braku kilku podstawowych zawodników / Juracki, Wojciechowski, Pinkowski, Mikołajczak A.,Ciupa, Hermanowicz /poradziła sobie znakomicie. Walka i zaangażowanie na całym boisku, atak za atakiem i wysoki wynik. Pogoda nie pomagała. Sędzia musiał przerwać mecz w 38 min. na kilka minut z powodu nawałnicy z gradem.

W druga połowie a szczególnie po bramce na 2 : 0 w 67 min. na boisku dominował tylko jeden zespół. Gospodarze z nowym trenerem i w trakcie przebudowy ale niestety z garstką kibiców.

Dzisiaj ostatni mecz w naszym zespole rozegrał Adrian Pietrowski, który opuszcza nasz kraj i wylatuje do Australii. Adrian dziękujemy za grę dla Iskry Szydłowo i powodzenia w krainie kangurów.

BRAMKI: 1 : 0 Turkowiak w 40 min., 2 : 0 Turkowiak w 67 min., 3 : 0 Cyruk w 80 min., 4 : 0 Michorek z rzutu karnego po faulu na Cyruku w 82 min., 5 : 0 Cyruk w 85 min.

ISKRA SZYDŁOWO: BRUSKI /SKUZA od 51 min./, BEDNARZ, KŁĄCZYŃSKI, MIKOŁAJCZAK S., SKWAREK, MICHOREK, POPIOŁEK, NAWROCKI / FERTIKOWSKI od 76 min./, KOSIŃSKI, TURKOWIAK / PIETROWSKI od 76 min./, CYRUK.

Jerzy Siwiec

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.