Cenne zwycięstwo juniorów na początek.

DSC04878Juniorzy Iskry Szydłowo zainaugurowali rozgrywki, zwyciężając po niezłej grze z Orkanem Śmiłowo 2 : 1.

Nasi juniorzy szybko zdobyli prowadzenie 2 : 0. Najpierw w 6 min. Bęben strzelił precyzyjnie w okienko z 25 m. z rzutu wolnego na 1 : o a 6 min. później na 2 : 0 podwyższył Miskiewicz strzelając nie do obrony po rajdzie i dośrodkowaniu lewą stroną Kapidury.

Do przerwy 2 : 0 i raczej powinny paść po przerwie kolejne bramki. Niestety po przerwie to goście przejęli inicjatywę a w końcówce meczu po akcji indywidualnej zdobyli kontaktowego gola. Na szczęście nasi dowieźli zwycięstwo do końca.

Trener Zublewicz: ” Cieszy zwycięstwo i cenne 3 punkty. Mamy jeszcze sporo do poprawienia, szczególnie widoczne są braki kondycyjne. Szału nie ma ale też wiem, że z meczu na mecz będziemy grać lepiej. Szkoda, że ponownie kontuzji doznał mój podstawowy zawodnik Rafał Majtyka. Zabrakło też Uljasza ale to już zupełnie inna historia…”

ISKRA SZYDŁOWO: SZAK, HEJAK, DŁUGOPOL, KUBASIŃSKI, OBŁOZA, MAJTYKA, PAWLIK A., BĘBEN, KACZANOWICZ, KAPIDURA, MIŚKIEWICZ oraz MAJCHER, KUBIAK, SKUZA, MARCINISZYN, PAWLIK K.