Leśnik Margonin pokonany 2 : 0.

DSC07766Kolejne emocje, tym razem liga i mecz z niewygodnym Leśnikiem Margonin. Czy Iskra po ostatnich, dwóch wygranych wygra i dzisiaj ? Tak. Iskra wygrała 2 : 0.

Leśnik to przeciwnik z dolnej części tabeli ale zawsze niebezpieczny i groźny. Przekonał się o tym Lider z Niechanowa na jesieni, przegrywając w Margoninie. Iskra na jesieni wygrała w Margoninie 3 : 0.

Pierwsza połowa to przewaga naszego zespołu. Leśnik ustawił się na kontrę.

Ale po kolei :

5 minuta i poprzeczka po strzale głową Adriana Mikołajczaka;

15 minuta ostre dośrodkowanie w pole karne przez Ciupę, ale Juracki nie zdążył zamknąć;

25 minuta Ciupa głową po rzucie różnym, minimalnie niecelnie;

27 minuta groźna kontra 3 na 2 Leśnika niewykończona;

37 minuta akcja Nawrocki- Luboński, Emil nad bramką;

33 minuta ponownie Emil, tym razem bezpośrednio z rzutu wolnego. Bramkarz broni;

Do przerwy tylko 0 : 0.

Druga  połowa meczu zaczyna się od serii rzutów różnych Leśnika.

55 minuta Nawrocki z pierwszej piłki, z powietrza wyprowadza nas na prowadzenie 1 : 0 po rzucie rożnym;

60 minuta i prowadzimy 2 : 0. Skiba wycofuje głową dośrodkowanie z rogu a Adrian Mikołajczak z 5 m strzela pod poprzeczkę;

65 min. kolejna kontra gości, sam na sam i strzał broni Kulacha;

70 minuta goście zdobywają bramkę ze spalonego;

75 minuta to dwie świetne okazje obronione przez bramkarza Leśnika, najpierw Klofik, a zaraz po nim Ciupa nie daje rady;

82 minuta strzał z 10 m Wojciechowskiego, ponownie broni bramkarz gości;

90 minuta Syroka wyprowadza kontrę, podaje dokładnie, na prawo do Ciupy, a strzał Kacpra broni świetnie bramkarz.

Można powiedzieć, że zgodnie z planem, chociaż to nie był łatwy mecz.

Odsyłam do wywiadów z trenerem Kowalskim i Michalskim oraz Kacprem Ciupą.

Za tydzień gramy u siebie z Mosiną.  Zapraszamy na  1600.

ISKRA SZYDŁOWO: KULACHA, SKIBA, DUDZIŃSKI,SKWAREK / KOMENDERSKI /, JURACKI, FERTIKOWSKI / MIKOŁAJCZAK S. /, MIKOŁAJCZAK A., CIUPA, NAWROCKI, LUBOŃSKI / KLOFIK /, WOJCIECHOWSKI / SYROKA /.

REZERWOWI: SKUZA, KOSIŃSKI.