Juniorzy Iskry też wygrali !

DSC07806Podopieczni Macieja Szymańskiego nie chcieli być gorsi od drużyny seniorów i trampkarzy i pewnie wygrali z Koroną Stróżewo 4 : 1. Brawo !

Spotkanie nie zaczęło sie dla nas pomyślnie. Po błędzie, w 23 min. tracimy bramkę i przegrywamy 0 : 1. Jeszcze przed przerwą wyrównał, jeden z najlepszych na boisku – Jakub Komenderski. Widać, że trenuje i gra z drużyną seniorów. Jego grę oglądał zadowolony ojciec – Sławek Komenderski, były, bramkostrzelny piłkarz Iskry Szydłowo.

Po przerwie nasza przewaga nie podlegała dyskusji, czego efektem 3 kolejne bramki. Krzysztof Pawlik po faulu na Przybylaku strzela z karnego na 2 : 1. Bramkarz gości ukarany czerwoną kartką / niegrzeczne zachowanie po zejściu z boiska /. Na 3 : 1 podwyższył drugi z braci Pawlików – Adrian i wreszcie na 4 : 1 w samej końcówce spotkania strzelił Kubasiński.

Goście nie sprzedali tanio skóry i zwycięstwo nie przyszło łatwo. Dobre warunki fizyczne, gra piłką i niezła technika to atuty naszego rywala.

Juniorzy wygrali kolejne spotkanie z trudnym rywalem i grają co raz lepiej. To cieszy.

Poczynania kolegów oglądał z trybun Rafał Majtyka – obecnie Chojniczanka Chojnice.

ISKRA SZYDŁOWO: SKUZA, PAWLIK K., HEJAK, GABRYSIAK, KĘPIŃSKI, bracia KAŁUŻNI, SZYCKO, BĘBEN, KOMENDERSKI, PAWLIK A., KAPIDURA, WITULSKI, KUBASIŃSKI, PRZYBYLAK.