Terminarz

WIELKOPOLSKA IV LIGA SEZON 2020/2021

Kolejka 1 – 1-2 sierpnia

Iskra Szydłowo Polonia Kępno
TPS Winogrady (Poznań) Kotwica Kórnik
Obra Kościan Odolanovia Odolanów
LKS Gołuchów Warta Międzychód
Centra Ostrów Wielkopolski GKS Dopiewo
Warta II Poznań Olimpia Koło
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Lubuszanin Trzcianka
KKS 1925 II Kalisz Tarnovia Tarnowo Podgórne
Pogoń Nowe Skalmierzyce Wilki Wilczyn
Victoria Ostrzeszów Krobianka Krobia
Victoria Września Polonia 1912 Leszno
Kolejka 2 – 8-9 sierpnia
Polonia Kępno Polonia 1912 Leszno
Krobianka Krobia Victoria Września
Wilki Wilczyn Victoria Ostrzeszów
Tarnovia Tarnowo Podgórne Pogoń Nowe Skalmierzyce
Lubuszanin Trzcianka KKS 1925 II Kalisz
Olimpia Koło Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
GKS Dopiewo Warta II Poznań
Warta Międzychód Centra Ostrów Wielkopolski
Odolanovia Odolanów LKS Gołuchów
Kotwica Kórnik Obra Kościan
Iskra Szydłowo TPS Winogrady (Poznań)
Kolejka 3 – 15-16 sierpnia
TPS Winogrady (Poznań) Polonia Kępno
Obra Kościan Iskra Szydłowo
LKS Gołuchów Kotwica Kórnik
Centra Ostrów Wielkopolski Odolanovia Odolanów
Warta II Poznań Warta Międzychód
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski GKS Dopiewo
KKS 1925 II Kalisz Olimpia Koło
Pogoń Nowe Skalmierzyce Lubuszanin Trzcianka
Victoria Ostrzeszów Tarnovia Tarnowo Podgórne
Victoria Września Wilki Wilczyn
Polonia 1912 Leszno Krobianka Krobia
Kolejka 4 – 19 sierpnia
Polonia Kępno Krobianka Krobia
Wilki Wilczyn Polonia 1912 Leszno
Tarnovia Tarnowo Podgórne Victoria Września
Lubuszanin Trzcianka Victoria Ostrzeszów
Olimpia Koło Pogoń Nowe Skalmierzyce
GKS Dopiewo KKS 1925 II Kalisz
Warta Międzychód Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Odolanovia Odolanów Warta II Poznań
Kotwica Kórnik Centra Ostrów Wielkopolski
Iskra Szydłowo LKS Gołuchów
TPS Winogrady (Poznań) Obra Kościan
Kolejka 5 – 22-23 sierpnia
Obra Kościan Polonia Kępno
LKS Gołuchów TPS Winogrady (Poznań)
Centra Ostrów Wielkopolski Iskra Szydłowo
Warta II Poznań Kotwica Kórnik
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Odolanovia Odolanów
KKS 1925 II Kalisz Warta Międzychód
Pogoń Nowe Skalmierzyce GKS Dopiewo
Victoria Ostrzeszów Olimpia Koło
Victoria Września Lubuszanin Trzcianka
Polonia 1912 Leszno Tarnovia Tarnowo Podgórne
Krobianka Krobia Wilki Wilczyn
Kolejka 6 – 29-30 sierpnia
Polonia Kępno Wilki Wilczyn
Tarnovia Tarnowo Podgórne Krobianka Krobia
Lubuszanin Trzcianka Polonia 1912 Leszno
Olimpia Koło Victoria Września
GKS Dopiewo Victoria Ostrzeszów
Warta Międzychód Pogoń Nowe Skalmierzyce
Odolanovia Odolanów KKS 1925 II Kalisz
Kotwica Kórnik Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Iskra Szydłowo Warta II Poznań
TPS Winogrady (Poznań) Centra Ostrów Wielkopolski
Obra Kościan LKS Gołuchów
Kolejka 7 – 5-6 września
LKS Gołuchów Polonia Kępno
Centra Ostrów Wielkopolski Obra Kościan
Warta II Poznań TPS Winogrady (Poznań)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Iskra Szydłowo
KKS 1925 II Kalisz Kotwica Kórnik
Pogoń Nowe Skalmierzyce Odolanovia Odolanów
Victoria Ostrzeszów Warta Międzychód
Victoria Września GKS Dopiewo
Polonia 1912 Leszno Olimpia Koło
Krobianka Krobia Lubuszanin Trzcianka
Wilki Wilczyn Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kolejka 8 – 12-13 września
Polonia Kępno Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lubuszanin Trzcianka Wilki Wilczyn
Olimpia Koło Krobianka Krobia
GKS Dopiewo Polonia 1912 Leszno
Warta Międzychód Victoria Września
Odolanovia Odolanów Victoria Ostrzeszów
Kotwica Kórnik Pogoń Nowe Skalmierzyce
Iskra Szydłowo KKS 1925 II Kalisz
TPS Winogrady (Poznań) Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Obra Kościan Warta II Poznań
LKS Gołuchów Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 9 – 19-20 września
Centra Ostrów Wielkopolski Polonia Kępno
Warta II Poznań LKS Gołuchów
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Obra Kościan
KKS 1925 II Kalisz TPS Winogrady (Poznań)
Pogoń Nowe Skalmierzyce Iskra Szydłowo
Victoria Ostrzeszów Kotwica Kórnik
Victoria Września Odolanovia Odolanów
Polonia 1912 Leszno Warta Międzychód
Krobianka Krobia GKS Dopiewo
Wilki Wilczyn Olimpia Koło
Tarnovia Tarnowo Podgórne Lubuszanin Trzcianka
Kolejka 10 – 26-27 września
Polonia Kępno Lubuszanin Trzcianka
Olimpia Koło Tarnovia Tarnowo Podgórne
GKS Dopiewo Wilki Wilczyn
Warta Międzychód Krobianka Krobia
Odolanovia Odolanów Polonia 1912 Leszno
Kotwica Kórnik Victoria Września
Iskra Szydłowo Victoria Ostrzeszów
TPS Winogrady (Poznań) Pogoń Nowe Skalmierzyce
Obra Kościan KKS 1925 II Kalisz
LKS Gołuchów Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Centra Ostrów Wielkopolski Warta II Poznań
Kolejka 11 – 3-4 października
Warta II Poznań Polonia Kępno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Centra Ostrów Wielkopolski
KKS 1925 II Kalisz LKS Gołuchów
Pogoń Nowe Skalmierzyce Obra Kościan
Victoria Ostrzeszów TPS Winogrady (Poznań)
Victoria Września Iskra Szydłowo
Polonia 1912 Leszno Kotwica Kórnik
Krobianka Krobia Odolanovia Odolanów
Wilki Wilczyn Warta Międzychód
Tarnovia Tarnowo Podgórne GKS Dopiewo
Lubuszanin Trzcianka Olimpia Koło
Kolejka 12 – 10-11 października
Polonia Kępno Olimpia Koło
GKS Dopiewo Lubuszanin Trzcianka
Warta Międzychód Tarnovia Tarnowo Podgórne
Odolanovia Odolanów Wilki Wilczyn
Kotwica Kórnik Krobianka Krobia
Iskra Szydłowo Polonia 1912 Leszno
TPS Winogrady (Poznań) Victoria Września
Obra Kościan Victoria Ostrzeszów
LKS Gołuchów Pogoń Nowe Skalmierzyce
Centra Ostrów Wielkopolski KKS 1925 II Kalisz
Warta II Poznań Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 13 – 17-18 października
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Polonia Kępno
KKS 1925 II Kalisz Warta II Poznań
Pogoń Nowe Skalmierzyce Centra Ostrów Wielkopolski
Victoria Ostrzeszów LKS Gołuchów
Victoria Września Obra Kościan
Polonia 1912 Leszno TPS Winogrady (Poznań)
Krobianka Krobia Iskra Szydłowo
Wilki Wilczyn Kotwica Kórnik
Tarnovia Tarnowo Podgórne Odolanovia Odolanów
Lubuszanin Trzcianka Warta Międzychód
Olimpia Koło GKS Dopiewo
Kolejka 14 – 24-25 października
Polonia Kępno GKS Dopiewo
Warta Międzychód Olimpia Koło
Odolanovia Odolanów Lubuszanin Trzcianka
Kotwica Kórnik Tarnovia Tarnowo Podgórne
Iskra Szydłowo Wilki Wilczyn
TPS Winogrady (Poznań) Krobianka Krobia
Obra Kościan Polonia 1912 Leszno
LKS Gołuchów Victoria Września
Centra Ostrów Wielkopolski Victoria Ostrzeszów
Warta II Poznań Pogoń Nowe Skalmierzyce
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski KKS 1925 II Kalisz
Kolejka 15 – 31 października
KKS 1925 II Kalisz Polonia Kępno
Pogoń Nowe Skalmierzyce Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Victoria Ostrzeszów Warta II Poznań
Victoria Września Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno LKS Gołuchów
Krobianka Krobia Obra Kościan
Wilki Wilczyn TPS Winogrady (Poznań)
Tarnovia Tarnowo Podgórne Iskra Szydłowo
Lubuszanin Trzcianka Kotwica Kórnik
Olimpia Koło Odolanovia Odolanów
GKS Dopiewo Warta Międzychód
Kolejka 16 – 7-8 listopada
Polonia Kępno Warta Międzychód
Odolanovia Odolanów GKS Dopiewo
Kotwica Kórnik Olimpia Koło
Iskra Szydłowo Lubuszanin Trzcianka
TPS Winogrady (Poznań) Tarnovia Tarnowo Podgórne
Obra Kościan Wilki Wilczyn
LKS Gołuchów Krobianka Krobia
Centra Ostrów Wielkopolski Polonia 1912 Leszno
Warta II Poznań Victoria Września
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Victoria Ostrzeszów
KKS 1925 II Kalisz Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 17 – 14-15 listopada
Pogoń Nowe Skalmierzyce Polonia Kępno
Victoria Ostrzeszów KKS 1925 II Kalisz
Victoria Września Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno Warta II Poznań
Krobianka Krobia Centra Ostrów Wielkopolski
Wilki Wilczyn LKS Gołuchów
Tarnovia Tarnowo Podgórne Obra Kościan
Lubuszanin Trzcianka TPS Winogrady (Poznań)
Olimpia Koło Iskra Szydłowo
GKS Dopiewo Kotwica Kórnik
Warta Międzychód Odolanovia Odolanów
Kolejka 18 – 21-22 listopada
Polonia Kępno Odolanovia Odolanów
Kotwica Kórnik Warta Międzychód
Iskra Szydłowo GKS Dopiewo
TPS Winogrady (Poznań) Olimpia Koło
Obra Kościan Lubuszanin Trzcianka
LKS Gołuchów Tarnovia Tarnowo Podgórne
Centra Ostrów Wielkopolski Wilki Wilczyn
Warta II Poznań Krobianka Krobia
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Polonia 1912 Leszno
KKS 1925 II Kalisz Victoria Września
Pogoń Nowe Skalmierzyce Victoria Ostrzeszów
Kolejka 19 – 28-29 listopada
Victoria Ostrzeszów Polonia Kępno
Victoria Września Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia 1912 Leszno KKS 1925 II Kalisz
Krobianka Krobia Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Wilki Wilczyn Warta II Poznań
Tarnovia Tarnowo Podgórne Centra Ostrów Wielkopolski
Lubuszanin Trzcianka LKS Gołuchów
Olimpia Koło Obra Kościan
GKS Dopiewo TPS Winogrady (Poznań)
Warta Międzychód Iskra Szydłowo
Odolanovia Odolanów Kotwica Kórnik

 

 

V LIGA SEZON 2019/2020

Kolejka 1 – 10-11 sierpnia

Zjednoczeni Trzemeszno 3-0 1922 Lechia Kostrzyn 10 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zamek Gołańcz 2-0 Concordia Murowana Goślina 10 sierpnia, 16:00
Wełna Skoki 5-0 Noteć Czarnków 11 sierpnia, 15:00
Czarni Czerniejewo 4-1 GLKS Wysoka 10 sierpnia, 16:00
Sparta Złotów 3-2 Huragan Pobiedziska 10 sierpnia, 15:00
Sparta Oborniki 0-6 Iskra Szydłowo 10 sierpnia, 12:00
Pogoń Łobżenica 4-1 Leśnik Margonin 10 sierpnia, 16:00
Płomień Połajewo 0-2 Sokół Pniewy 10 sierpnia, 16:00
Kolejka 2 – 17-18 sierpnia
1922 Lechia Kostrzyn Sokół Pniewy 4 września, 17:30
w pierwotnym terminie (17 sierpnia, 16:00) odwołany
Leśnik Margonin 4-2 Płomień Połajewo 17 sierpnia, 15:00
Huragan Pobiedziska 4-0 Sparta Oborniki 18 sierpnia, 15:00
GLKS Wysoka 4-2 Sparta Złotów 18 sierpnia, 16:00
Noteć Czarnków 0-0 Czarni Czerniejewo 17 sierpnia, 17:00
Concordia Murowana Goślina 2-2 Wełna Skoki 14 sierpnia, 18:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-1 Zamek Gołańcz 17 sierpnia, 15:00
Pogoń Łobżenica 1-3 Iskra Szydłowo 17 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 – 24-25 sierpnia

Zamek Gołańcz 1-1 1922 Lechia Kostrzyn 21 sierpnia, 18:00
Wełna Skoki 4-1 Zjednoczeni Trzemeszno 25 sierpnia, 15:00
Czarni Czerniejewo 4-3 Concordia Murowana Goślina 24 sierpnia, 15:00
Sparta Złotów 2-2 Noteć Czarnków 23 sierpnia, 18:00
Sparta Oborniki 0-2 GLKS Wysoka 24 sierpnia, 16:00
Pogoń Łobżenica 3-3 Huragan Pobiedziska 24 sierpnia, 16:00
Płomień Połajewo 0-0 Iskra Szydłowo 24 sierpnia, 16:00
Leśnik Margonin 2-1 Sokół Pniewy 24 sierpnia, 16:00
Kolejka 4 – 31 sierpnia-1 września
1922 Lechia Kostrzyn 0-3 Leśnik Margonin 31 sierpnia, 16:00
Iskra Szydłowo 3-0 Sokół Pniewy 30 sierpnia, 18:00
Huragan Pobiedziska 4-0 Płomień Połajewo 1 września, 15:00
GLKS Wysoka 2-1 Pogoń Łobżenica 31 sierpnia, 17:00
Noteć Czarnków 8-0 Sparta Oborniki 31 sierpnia, 17:00
Concordia Murowana Goślina 4-1 Sparta Złotów 31 sierpnia, 14:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-2 Czarni Czerniejewo 31 sierpnia, 15:00
Zamek Gołańcz 3-1 Wełna Skoki 31 sierpnia, 14:00
Kolejka 5 – 7-8 września
Wełna Skoki 1-0 1922 Lechia Kostrzyn
Czarni Czerniejewo 2-1 Zamek Gołańcz
Sparta Złotów 3-2 Zjednoczeni Trzemeszno
Sparta Oborniki 0-1 Concordia Murowana Goślina
Pogoń Łobżenica 6-1 Noteć Czarnków
Płomień Połajewo 4-0 GLKS Wysoka
Sokół Pniewy 2-5 Huragan Pobiedziska
Leśnik Margonin Iskra Szydłowo
Kolejka 6 – 14-15 września
1922 Lechia Kostrzyn 1-5 Iskra Szydłowo
Huragan Pobiedziska 3-6 Leśnik Margonin
GLKS Wysoka 2-0 Sokół Pniewy
Noteć Czarnków 3-1 Płomień Połajewo
Concordia Murowana Goślina 4-0 Pogoń Łobżenica
Zjednoczeni Trzemeszno 0-3 Sparta Oborniki
Zamek Gołańcz 0-1 Sparta Złotów
Wełna Skoki 3-3 Czarni Czerniejewo
Kolejka 7 – 21-22 września
Czarni Czerniejewo 1-0 1922 Lechia Kostrzyn
Sparta Złotów 2-1 Wełna Skoki
Sparta Oborniki 3-0 Zamek Gołańcz
Pogoń Łobżenica 2-2 Zjednoczeni Trzemeszno
Płomień Połajewo 1-5 Concordia Murowana Goślina
Sokół Pniewy 1-4 Noteć Czarnków
Leśnik Margonin 1-0 GLKS Wysoka
Iskra Szydłowo 2-1 Huragan Pobiedziska
Kolejka 8 – 28-29 września
1922 Lechia Kostrzyn 0-0 Huragan Pobiedziska
GLKS Wysoka 0-5 Iskra Szydłowo
Noteć Czarnków 1-0 Leśnik Margonin
Concordia Murowana Goślina 2-0 Sokół Pniewy
Zjednoczeni Trzemeszno 7-1 Płomień Połajewo
Zamek Gołańcz 2-2 Pogoń Łobżenica
Wełna Skoki 5-0 Sparta Oborniki
Czarni Czerniejewo 1-2 Sparta Złotów
Kolejka 9 – 5-6 października
Sparta Złotów 3-1 1922 Lechia Kostrzyn
Sparta Oborniki 0-4 Czarni Czerniejewo
Pogoń Łobżenica 4-2 Wełna Skoki
Płomień Połajewo 5-1 Zamek Gołańcz
Sokół Pniewy 0-0 Zjednoczeni Trzemeszno
Leśnik Margonin 1-1 Concordia Murowana Goślina
Iskra Szydłowo 1-2 Noteć Czarnków
Huragan Pobiedziska 2-0 GLKS Wysoka
Kolejka 10 – 12-13 października
1922 Lechia Kostrzyn 2-0 GLKS Wysoka
Noteć Czarnków 0-3 Huragan Pobiedziska
Concordia Murowana Goślina 2-1 Iskra Szydłowo
Zjednoczeni Trzemeszno 4-1 Leśnik Margonin
Zamek Gołańcz 6-2 Sokół Pniewy
Wełna Skoki 5-1 Płomień Połajewo
Czarni Czerniejewo 2-2 Pogoń Łobżenica
Sparta Złotów 4-0 Sparta Oborniki
Kolejka 11 – 19-20 października
Sparta Oborniki 2-2 1922 Lechia Kostrzyn
Pogoń Łobżenica 4-0 Sparta Złotów
Płomień Połajewo 3-1 Czarni Czerniejewo
Sokół Pniewy 0-1 Wełna Skoki
Leśnik Margonin 4-0 Zamek Gołańcz
Iskra Szydłowo 7-0 Zjednoczeni Trzemeszno
Huragan Pobiedziska 0-1 Concordia Murowana Goślina
GLKS Wysoka 2-2 Noteć Czarnków
Kolejka 12 – 26-27 października
1922 Lechia Kostrzyn 0-2 Noteć Czarnków
Concordia Murowana Goślina 1-0 GLKS Wysoka
Zjednoczeni Trzemeszno 3-1 Huragan Pobiedziska
Zamek Gołańcz 5-0 Iskra Szydłowo
Wełna Skoki 2-3 Leśnik Margonin
Czarni Czerniejewo 4-0 Sokół Pniewy
Sparta Złotów 8-1 Płomień Połajewo
Sparta Oborniki 1-1 Pogoń Łobżenica
Kolejka 13 – 2-3 listopada
Pogoń Łobżenica 5-0 1922 Lechia Kostrzyn
Płomień Połajewo 1-1 Sparta Oborniki
Sokół Pniewy 4-1 Sparta Złotów
Leśnik Margonin 1-5 Czarni Czerniejewo
Iskra Szydłowo 3-0 Wełna Skoki
Huragan Pobiedziska 3-2 Zamek Gołańcz
GLKS Wysoka 2-2 Zjednoczeni Trzemeszno
Noteć Czarnków 2-5 Concordia Murowana Goślina
Kolejka 14 – 9-10 listopada
1922 Lechia Kostrzyn 3-2 Concordia Murowana Goślina
Zjednoczeni Trzemeszno 1-1 Noteć Czarnków
Zamek Gołańcz 1-6 GLKS Wysoka
Wełna Skoki 0-3 Huragan Pobiedziska
Czarni Czerniejewo 1-3 Iskra Szydłowo
Sparta Złotów 1-4 Leśnik Margonin
Sparta Oborniki 1-4 Sokół Pniewy
Pogoń Łobżenica 1-3 Płomień Połajewo
Kolejka 15 – 16-17 listopada
Płomień Połajewo 1922 Lechia Kostrzyn
Sokół Pniewy Pogoń Łobżenica
Leśnik Margonin Sparta Oborniki
Iskra Szydłowo Sparta Złotów
Huragan Pobiedziska Czarni Czerniejewo
GLKS Wysoka Wełna Skoki
Noteć Czarnków Zamek Gołańcz
Concordia Murowana Goślina Zjednoczeni Trzemeszno
Kolejka 16
1922 Lechia Kostrzyn Zjednoczeni Trzemeszno
Concordia Murowana Goślina Zamek Gołańcz
Noteć Czarnków Wełna Skoki
GLKS Wysoka Czarni Czerniejewo
Huragan Pobiedziska Sparta Złotów
Iskra Szydłowo Sparta Oborniki
Leśnik Margonin Pogoń Łobżenica
Sokół Pniewy Płomień Połajewo
Kolejka 17
Iskra Szydłowo Pogoń Łobżenica
Sokół Pniewy 1922 Lechia Kostrzyn
Płomień Połajewo Leśnik Margonin
Sparta Oborniki Huragan Pobiedziska
Sparta Złotów GLKS Wysoka
Czarni Czerniejewo Noteć Czarnków
Wełna Skoki Concordia Murowana Goślina
Zamek Gołańcz Zjednoczeni Trzemeszno
Kolejka 18
Sokół Pniewy Leśnik Margonin
1922 Lechia Kostrzyn Zamek Gołańcz
Zjednoczeni Trzemeszno Wełna Skoki
Concordia Murowana Goślina Czarni Czerniejewo
Noteć Czarnków Sparta Złotów
GLKS Wysoka Sparta Oborniki
Huragan Pobiedziska Pogoń Łobżenica
Iskra Szydłowo Płomień Połajewo
Kolejka 19
Leśnik Margonin 1922 Lechia Kostrzyn
Sokół Pniewy Iskra Szydłowo
Płomień Połajewo Huragan Pobiedziska
Pogoń Łobżenica GLKS Wysoka
Sparta Oborniki Noteć Czarnków
Sparta Złotów Concordia Murowana Goślina
Czarni Czerniejewo Zjednoczeni Trzemeszno
Wełna Skoki Zamek Gołańcz
Kolejka 20
1922 Lechia Kostrzyn Wełna Skoki
Zamek Gołańcz Czarni Czerniejewo
Zjednoczeni Trzemeszno Sparta Złotów
Concordia Murowana Goślina Sparta Oborniki
Noteć Czarnków Pogoń Łobżenica
GLKS Wysoka Płomień Połajewo
Huragan Pobiedziska Sokół Pniewy
Iskra Szydłowo Leśnik Margonin
Kolejka 21
Iskra Szydłowo 1922 Lechia Kostrzyn
Leśnik Margonin Huragan Pobiedziska
Sokół Pniewy GLKS Wysoka
Płomień Połajewo Noteć Czarnków
Pogoń Łobżenica Concordia Murowana Goślina
Sparta Oborniki Zjednoczeni Trzemeszno
Sparta Złotów Zamek Gołańcz
Czarni Czerniejewo Wełna Skoki
Kolejka 22
1922 Lechia Kostrzyn Czarni Czerniejewo
Wełna Skoki Sparta Złotów
Zamek Gołańcz Sparta Oborniki
Zjednoczeni Trzemeszno Pogoń Łobżenica
Concordia Murowana Goślina Płomień Połajewo
Noteć Czarnków Sokół Pniewy
GLKS Wysoka Leśnik Margonin
Huragan Pobiedziska Iskra Szydłowo
Kolejka 23
Huragan Pobiedziska 1922 Lechia Kostrzyn
Iskra Szydłowo GLKS Wysoka
Leśnik Margonin Noteć Czarnków
Sokół Pniewy Concordia Murowana Goślina
Płomień Połajewo Zjednoczeni Trzemeszno
Pogoń Łobżenica Zamek Gołańcz
Sparta Oborniki Wełna Skoki
Sparta Złotów Czarni Czerniejewo
Kolejka 24
1922 Lechia Kostrzyn Sparta Złotów
Czarni Czerniejewo Sparta Oborniki
Wełna Skoki Pogoń Łobżenica
Zamek Gołańcz Płomień Połajewo
Zjednoczeni Trzemeszno Sokół Pniewy
Concordia Murowana Goślina Leśnik Margonin
Noteć Czarnków Iskra Szydłowo
GLKS Wysoka Huragan Pobiedziska
Kolejka 25
GLKS Wysoka 1922 Lechia Kostrzyn
Huragan Pobiedziska Noteć Czarnków
Iskra Szydłowo Concordia Murowana Goślina
Leśnik Margonin Zjednoczeni Trzemeszno
Sokół Pniewy Zamek Gołańcz
Płomień Połajewo Wełna Skoki
Pogoń Łobżenica Czarni Czerniejewo
Sparta Oborniki Sparta Złotów
Kolejka 26
1922 Lechia Kostrzyn Sparta Oborniki
Sparta Złotów Pogoń Łobżenica
Czarni Czerniejewo Płomień Połajewo
Wełna Skoki Sokół Pniewy
Zamek Gołańcz Leśnik Margonin
Zjednoczeni Trzemeszno Iskra Szydłowo
Concordia Murowana Goślina Huragan Pobiedziska
Noteć Czarnków GLKS Wysoka
Kolejka 27
Noteć Czarnków 1922 Lechia Kostrzyn
GLKS Wysoka Concordia Murowana Goślina
Huragan Pobiedziska Zjednoczeni Trzemeszno
Iskra Szydłowo Zamek Gołańcz
Leśnik Margonin Wełna Skoki
Sokół Pniewy Czarni Czerniejewo
Płomień Połajewo Sparta Złotów
Pogoń Łobżenica Sparta Oborniki
Kolejka 28
1922 Lechia Kostrzyn Pogoń Łobżenica
Sparta Oborniki Płomień Połajewo
Sparta Złotów Sokół Pniewy
Czarni Czerniejewo Leśnik Margonin
Wełna Skoki Iskra Szydłowo
Zamek Gołańcz Huragan Pobiedziska
Zjednoczeni Trzemeszno GLKS Wysoka
Concordia Murowana Goślina Noteć Czarnków
Kolejka 29
Concordia Murowana Goślina 1922 Lechia Kostrzyn
Noteć Czarnków Zjednoczeni Trzemeszno
GLKS Wysoka Zamek Gołańcz
Huragan Pobiedziska Wełna Skoki
Iskra Szydłowo Czarni Czerniejewo
Leśnik Margonin Sparta Złotów
Sokół Pniewy Sparta Oborniki
Płomień Połajewo Pogoń Łobżenica
Kolejka 30
1922 Lechia Kostrzyn Płomień Połajewo
Pogoń Łobżenica Sokół Pniewy
Sparta Oborniki Leśnik Margonin
Sparta Złotów Iskra Szydłowo
Czarni Czerniejewo Huragan Pobiedziska
Wełna Skoki GLKS Wysoka
Zamek Gołańcz Noteć Czarnków
Zjednoczeni Trzemeszno Concordia Murowana Goślina

 

LIGA MIĘDZYOKRĘGOWA 2018/2019

Kolejka 1 – 11-12 sierpnia

Sparta Oborniki Iskra Szydłowo
Zamek Gołańcz Pogoń Łobżenica
Vitcovia Witkowo Huragan Pobiedziska
TPS Winogrady (Poznań) GLKS Wysoka
Concordia Murowana Goślina 1922 Lechia Kostrzyn
Wełna Skoki Sparta Złotów
Płomień Połajewo Korona Stróżewo
Leśnik Margonin Błękitni Wronki
Kolejka 2 – 15 sierpnia
Iskra Szydłowo Błękitni Wronki
Korona Stróżewo Leśnik Margonin
Sparta Złotów Płomień Połajewo
1922 Lechia Kostrzyn Wełna Skoki
GLKS Wysoka Concordia Murowana Goślina
Huragan Pobiedziska TPS Winogrady (Poznań)
Pogoń Łobżenica Vitcovia Witkowo
Sparta Oborniki Zamek Gołańcz
Reklama
Kolejka 3 – 18-19 sierpnia
Zamek Gołańcz Iskra Szydłowo
Vitcovia Witkowo Sparta Oborniki
TPS Winogrady (Poznań) Pogoń Łobżenica
Concordia Murowana Goślina Huragan Pobiedziska
Wełna Skoki GLKS Wysoka
Płomień Połajewo 1922 Lechia Kostrzyn
Leśnik Margonin Sparta Złotów
Błękitni Wronki Korona Stróżewo
Kolejka 4 – 25-26 sierpnia
Iskra Szydłowo Korona Stróżewo
Sparta Złotów Błękitni Wronki
1922 Lechia Kostrzyn Leśnik Margonin
GLKS Wysoka Płomień Połajewo
Huragan Pobiedziska Wełna Skoki
Pogoń Łobżenica Concordia Murowana Goślina
Sparta Oborniki TPS Winogrady (Poznań)
Zamek Gołańcz Vitcovia Witkowo
Kolejka 5 – 1-2 września
Vitcovia Witkowo Iskra Szydłowo
TPS Winogrady (Poznań) Zamek Gołańcz
Concordia Murowana Goślina Sparta Oborniki
Wełna Skoki Pogoń Łobżenica
Płomień Połajewo Huragan Pobiedziska
Leśnik Margonin GLKS Wysoka
Błękitni Wronki 1922 Lechia Kostrzyn
Korona Stróżewo Sparta Złotów
Kolejka 6 – 8-9 września
Iskra Szydłowo Sparta Złotów
1922 Lechia Kostrzyn Korona Stróżewo
GLKS Wysoka Błękitni Wronki
Huragan Pobiedziska Leśnik Margonin
Pogoń Łobżenica Płomień Połajewo
Sparta Oborniki Wełna Skoki
Zamek Gołańcz Concordia Murowana Goślina
Vitcovia Witkowo TPS Winogrady (Poznań)
Kolejka 7 – 15-16 września
TPS Winogrady (Poznań) Iskra Szydłowo
Concordia Murowana Goślina Vitcovia Witkowo
Wełna Skoki Zamek Gołańcz
Płomień Połajewo Sparta Oborniki
Leśnik Margonin Pogoń Łobżenica
Błękitni Wronki Huragan Pobiedziska
Korona Stróżewo GLKS Wysoka
Sparta Złotów 1922 Lechia Kostrzyn
Kolejka 8 – 22-23 września
Iskra Szydłowo 1922 Lechia Kostrzyn
GLKS Wysoka Sparta Złotów
Huragan Pobiedziska Korona Stróżewo
Pogoń Łobżenica Błękitni Wronki
Sparta Oborniki Leśnik Margonin
Zamek Gołańcz Płomień Połajewo
Vitcovia Witkowo Wełna Skoki
TPS Winogrady (Poznań) Concordia Murowana Goślina
Kolejka 9 – 29-30 września
Concordia Murowana Goślina Iskra Szydłowo
Wełna Skoki TPS Winogrady (Poznań)
Płomień Połajewo Vitcovia Witkowo
Leśnik Margonin Zamek Gołańcz
Błękitni Wronki Sparta Oborniki
Korona Stróżewo Pogoń Łobżenica
Sparta Złotów Huragan Pobiedziska
1922 Lechia Kostrzyn GLKS Wysoka
Kolejka 10 – 6-7 października
Iskra Szydłowo GLKS Wysoka
Huragan Pobiedziska 1922 Lechia Kostrzyn
Pogoń Łobżenica Sparta Złotów
Sparta Oborniki Korona Stróżewo
Zamek Gołańcz Błękitni Wronki
Vitcovia Witkowo Leśnik Margonin
TPS Winogrady (Poznań) Płomień Połajewo
Concordia Murowana Goślina Wełna Skoki
Kolejka 11 – 13-14 października
Wełna Skoki Iskra Szydłowo
Płomień Połajewo Concordia Murowana Goślina
Leśnik Margonin TPS Winogrady (Poznań)
Błękitni Wronki Vitcovia Witkowo
Korona Stróżewo Zamek Gołańcz
Sparta Złotów Sparta Oborniki
1922 Lechia Kostrzyn Pogoń Łobżenica
GLKS Wysoka Huragan Pobiedziska
Kolejka 12 – 20-21 października
Iskra Szydłowo Huragan Pobiedziska
Pogoń Łobżenica GLKS Wysoka
Sparta Oborniki 1922 Lechia Kostrzyn
Zamek Gołańcz Sparta Złotów
Vitcovia Witkowo Korona Stróżewo
TPS Winogrady (Poznań) Błękitni Wronki
Concordia Murowana Goślina Leśnik Margonin
Wełna Skoki Płomień Połajewo
Kolejka 13 – 27-28 października
Płomień Połajewo Iskra Szydłowo
Leśnik Margonin Wełna Skoki
Błękitni Wronki Concordia Murowana Goślina
Korona Stróżewo TPS Winogrady (Poznań)
Sparta Złotów Vitcovia Witkowo
1922 Lechia Kostrzyn Zamek Gołańcz
GLKS Wysoka Sparta Oborniki
Huragan Pobiedziska Pogoń Łobżenica
Kolejka 14 – 3-4 listopada
Iskra Szydłowo Pogoń Łobżenica
Sparta Oborniki Huragan Pobiedziska
Zamek Gołańcz GLKS Wysoka
Vitcovia Witkowo 1922 Lechia Kostrzyn
TPS Winogrady (Poznań) Sparta Złotów
Concordia Murowana Goślina Korona Stróżewo
Wełna Skoki Błękitni Wronki
Płomień Połajewo Leśnik Margonin
Kolejka 15 – 10-11 listopada
Leśnik Margonin Iskra Szydłowo
Błękitni Wronki Płomień Połajewo
Korona Stróżewo Wełna Skoki
Sparta Złotów Concordia Murowana Goślina
1922 Lechia Kostrzyn TPS Winogrady (Poznań)
GLKS Wysoka Vitcovia Witkowo
Huragan Pobiedziska Zamek Gołańcz
Pogoń Łobżenica Sparta Oborniki

IV LIGA PÓŁNOC

SEZON 2017/2018

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-05/2017-08-06

1 Wełna SKOKI  – GKS Dopiewo 2017-08-05 17:00     2  :  1
2 WARTA Międzychód  – GLKS WYSOKA 2017-08-06 17:00    4  :  0
3 HURAGAN Pobiedziska  – GROM Plewiska 2017-08-06 15:00    1  :  8
4 ORŁY PNIEWY  – UNIA Swarzędz 2017-08-05 11:00     3  :  0
5 Pogoń ŁOBŻENICA  – Iskra Szydłowo 2017-08-06 16:00 1  :  2
6 KOTWICA Kórnik  – MIESZKO Gniezno 2017-08-05 16:00     0  :  3
7 TARNOVIA Tarnowo Podgórne  – Lubuszanin Trzcianka 2017-08-05 16:00    4  :  0
8 Nielba Wągrowiec  – SPARTA Oborniki 2017-08-05 15:00  2  :  0

 

 

Kolejka: 2 w dniach 2017-08-12

9 GKS Dopiewo  – SPARTA Oborniki 2017-08-12 17:00 0  :  4 :
10 Lubuszanin Trzcianka  – Nielba Wągrowiec 2017-08-12 17:00 4  :  0 :
11 KOTWICA Kórnik  – TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2017-08-12 16:00 0  :  2 :
12 Iskra Szydłowo  – MIESZKO Gniezno 2017-08-12 15:00 3  :  5 :
13 Pogoń ŁOBŻENICA  – UNIA Swarzędz 2017-08-12 17:00 1  :  4 :
14 GROM Plewiska  – ORŁY PNIEWY 2017-08-12 16:00 1  :  1 :
15 GLKS WYSOKA  – HURAGAN Pobiedziska 2017-08-12 17:00 0  :  0 :
16 Wełna SKOKI  – WARTA Międzychód 2017-08-12 17:00 0  :  3 :

 

 

Kolejka: 3 w dniach 2017-08-15

17 WARTA Międzychód  – GKS Dopiewo 2017-08-15 17:00 2 : 0 :
18 HURAGAN Pobiedziska  – Wełna SKOKI 2017-08-15 15:00 1 : 1 :
19 ORŁY PNIEWY  – GLKS WYSOKA 2017-08-15 16:00 0 : 3 w :
20 Pogoń ŁOBŻENICA  – GROM Plewiska 2017-08-15 16:00 0 : 0 :
21 MIESZKO Gniezno  – UNIA Swarzędz 2017-08-15 17:00 3 : 0 :
22 TARNOVIA Tarnowo Podgórne  – Iskra Szydłowo 2017-08-15 16:00 4 : 2 :
23 Nielba Wągrowiec  – KOTWICA Kórnik 2017-08-15 15:00 2 : 2 :
24 Lubuszanin Trzcianka  – SPARTA Oborniki 2017-08-15 17:00 0 : 0 :

 

 

Kolejka: 4 w dniach 2017-08-19/2017-08-20

25 GKS Dopiewo  – Lubuszanin Trzcianka 2017-08-19 17:00 0 : 4 :
26 KOTWICA Kórnik  – SPARTA Oborniki 2017-08-19 16:00 3 : 1 :
27 Iskra Szydłowo  – Nielba Wągrowiec 2017-08-19 15:00 2 : 5 :
28 TARNOVIA Tarnowo Podgórne  – UNIA Swarzędz 2017-08-19 13:00 0 : 1 :
29 GROM Plewiska  – MIESZKO Gniezno 2017-08-19 16:00 2 : 3 :
30 GLKS WYSOKA  – Pogoń ŁOBŻENICA 2017-08-20 16:00 0 : 1 :
31 Wełna SKOKI  – ORŁY PNIEWY 2017-08-19 17:00 4 : 1 :
32 WARTA Międzychód  – HURAGAN Pobiedziska 2017-08-19 17:00 3 : 1 :

 

 

Kolejka: 5 w dniach 2017-08-26/2017-08-27

33 HURAGAN Pobiedziska  – GKS Dopiewo 2017-08-27 15:00 1 : 6 :
34 ORŁY PNIEWY  – WARTA Międzychód 2017-08-27 16:00 2 : 2 :
35 Pogoń ŁOBŻENICA  – Wełna SKOKI 2017-08-27 16:00 0 : 7 :
36 MIESZKO Gniezno  – GLKS WYSOKA 2017-08-26 17:00 5 : 0 :
37 TARNOVIA Tarnowo Podgórne  – GROM Plewiska 2017-08-26 16:00 1 : 1 :
38 Nielba Wągrowiec  – UNIA Swarzędz 2017-08-26 16:00 1 : 2 :
39 Iskra Szydłowo  – SPARTA Oborniki 2017-08-26 15:00 7 : 0 :
40 Lubuszanin Trzcianka  – KOTWICA Kórnik 2017-08-26 17:00 1 : 2 :

 

 

Kolejka: 6 w dniach 2017-09-02/2017-09-03

41 GKS Dopiewo  – KOTWICA Kórnik 2017-09-02 16:00 0 : 1 :
42 Iskra Szydłowo  – Lubuszanin Trzcianka 2017-09-02 15:00 3 : 0 :
43 UNIA Swarzędz  – SPARTA Oborniki 2017-09-02 14:00 2 : 0 :
44 Nielba Wągrowiec  – GROM Plewiska 2017-09-02 15:00 2 : 3 :
45 GLKS WYSOKA  – TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2017-09-03 15:00 2 : 3 :
46 Wełna SKOKI  – MIESZKO Gniezno 2017-09-02 16:00 1 : 4 :
47 WARTA Międzychód  – Pogoń ŁOBŻENICA 2017-09-02 16:00 6 : 0 :
48 HURAGAN Pobiedziska  – ORŁY PNIEWY 2017-09-03 15:00 2 : 1 :

 

 

Kolejka: 7 w dniach 2017-09-09/2017-09-10

49 ORŁY PNIEWY  – GKS Dopiewo 2017-09-09 16:00 2  :  0 :
50 Pogoń ŁOBŻENICA  – HURAGAN Pobiedziska 2017-09-10 16:00 0  :  2 :
51 MIESZKO Gniezno  – WARTA Międzychód 2017-09-09 17:00 7  :  0 :
52 TARNOVIA Tarnowo Podgórne  – Wełna SKOKI 2017-09-09 16:00 2  :  0 :
53 Nielba Wągrowiec  – GLKS WYSOKA 2017-09-09 16:00 2  :  1 :
54 GROM Plewiska  – SPARTA Oborniki 2017-09-09 17:00 1  :  1 :
55 Lubuszanin Trzcianka  – UNIA Swarzędz 2017-09-09 16:00 5  :  0 :
56 KOTWICA Kórnik  – Iskra Szydłowo 2017-09-10 12:00 2  :  2 :

 

 

Kolejka: 8 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

57 GKS Dopiewo  – Iskra Szydłowo 2017-09-16 16:00 3 : 3 :
58 UNIA Swarzędz  – KOTWICA Kórnik 2017-09-16 14:00 2 : 1 :
59 GROM Plewiska  – Lubuszanin Trzcianka 2017-09-16 17:00 0 : 0 :
60 GLKS WYSOKA  – SPARTA Oborniki 2017-09-17 15:00 1 : 0 :
61 Wełna SKOKI  – Nielba Wągrowiec 2017-09-16 16:00 1 : 4 :
62 WARTA Międzychód  – TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2017-09-16 16:00 1 : 3 :
63 HURAGAN Pobiedziska  – MIESZKO Gniezno 2017-09-17 15:00 1 : 3 :
64 ORŁY PNIEWY  – Pogoń ŁOBŻENICA 2017-09-16 16:00 3 : 1 :

 

 

Kolejka: 9 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

65 Pogoń ŁOBŻENICA  – GKS Dopiewo 2017-09-24 15:00 0 : 5 :
66 MIESZKO Gniezno  – ORŁY PNIEWY 2017-09-23 __:__  3 : 0 wal. :
67 TARNOVIA Tarnowo Podgórne  – HURAGAN Pobiedziska 2017-09-23 16:00 3 : 2 :
68 Nielba Wągrowiec  – WARTA Międzychód 2017-09-23 16:00 0 : 5 :
69 Wełna SKOKI  – SPARTA Oborniki 2017-09-23 16:00 3 : 1 :
70 Lubuszanin Trzcianka  – GLKS WYSOKA 2017-09-23 16:00 3 : 1 :
71 KOTWICA Kórnik  – GROM Plewiska 2017-09-23 16:00 3 : 4 :
72 Iskra Szydłowo  – UNIA Swarzędz 2017-09-23 15:00 2 : 0 :

 

 

Kolejka: 10 w dniach 2017-09-30/2017-10-01

73 GKS Dopiewo  – UNIA Swarzędz 2017-09-30 16:00 1 : 1 :
74 GROM Plewiska  – Iskra Szydłowo 2017-09-30 16:00 3 : 0 :
75 GLKS WYSOKA  – KOTWICA Kórnik 2017-10-01 15:00 1 : 1 :
76 Wełna SKOKI  – Lubuszanin Trzcianka 2017-09-30 16:00 3 : 2 :
77 WARTA Międzychód  – SPARTA Oborniki 2017-09-30 16:00 3 : 2 :
78 HURAGAN Pobiedziska  – Nielba Wągrowiec 2017-10-01 15:00 1 : 0 :
79 ORŁY PNIEWY  – TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2017-09-30 15:00 1 : 2 :
80 Pogoń ŁOBŻENICA  – MIESZKO Gniezno 2017-10-01 15:00 0 : 2 :

 

 

Kolejka: 11 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

81 MIESZKO Gniezno  – GKS Dopiewo 2017-10-07 16:00 8 : 1 :
82 TARNOVIA Tarnowo Podgórne  – Pogoń ŁOBŻENICA 2017-10-07 14:00 6 : 0 :
83 Nielba Wągrowiec  – ORŁY PNIEWY 2017-10-07 15:00 5 : 0 :
84 HURAGAN Pobiedziska  – SPARTA Oborniki 2017-10-08 15:00 1 : 2 :
85 Lubuszanin Trzcianka  – WARTA Międzychód 2017-10-07 15:00 2 : 4 :
86 KOTWICA Kórnik  – Wełna SKOKI 2017-10-07 16:00 4 : 2 :
87 Iskra Szydłowo  – GLKS WYSOKA 2017-10-07 15:00 3 : 3 :
88 UNIA Swarzędz  – GROM Plewiska 2017-10-07 14:00 4 : 0 :

 

 

Kolejka: 12 w dniach 2017-10-14/2017-10-15

89 GKS Dopiewo  – GROM Plewiska 2017-10-14 15:00 1 : 2 :
90 GLKS WYSOKA  – UNIA Swarzędz 2017-10-15 14:00 0 : 5 :
91 Wełna SKOKI  – Iskra Szydłowo 2017-10-15 15:00 4 : 4 :
92 WARTA Międzychód  – KOTWICA Kórnik 2017-10-14 15:00 2 : 3 :
93 HURAGAN Pobiedziska  – Lubuszanin Trzcianka 2017-10-15 15:00 0 : 5 :
94 ORŁY PNIEWY  – SPARTA Oborniki 2017-10-14 15:00 1 : 4 :
95 Pogoń ŁOBŻENICA  – Nielba Wągrowiec 2017-10-15 15:00 1 : 2 :
96 MIESZKO Gniezno  – TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2017-10-14 15:00 3 : 1 :

 

 

Kolejka: 13 w dniach 2017-10-21

97 TARNOVIA Tarnowo Podgórne  – GKS Dopiewo 2017-10-21 13:00 4 : 1 :
98 Nielba Wągrowiec  – MIESZKO Gniezno 2017-10-21 15:00 0 : 2 :
99 SPARTA Oborniki  – Pogoń ŁOBŻENICA 2017-10-21 13:00 2 : 0 :
100 Lubuszanin Trzcianka  – ORŁY PNIEWY 2017-10-21 15:00 2 : 0 :
101 KOTWICA Kórnik  – HURAGAN Pobiedziska 2017-10-21 15:00 1 : 0 :
102 Iskra Szydłowo  – WARTA Międzychód 2017-10-21 15:00 0 : 1 :
103 UNIA Swarzędz  – Wełna SKOKI 2017-10-21 14:00 4 : 0 :
104 GROM Plewiska  – GLKS WYSOKA 2017-10-21 15:00 1 : 1 :

 

 

Kolejka: 14 w dniach 2017-10-28/2017-10-29

105 GKS Dopiewo  – GLKS WYSOKA 2017-10-28 15:00 2 : 0 :
106 Wełna SKOKI  – GROM Plewiska 2017-10-29 14:00 1 : 0 :
107 WARTA Międzychód  – UNIA Swarzędz 2017-10-28 14:00 0 : 2 :
108 HURAGAN Pobiedziska  – Iskra Szydłowo 2017-10-29 14:00 przeł. :
109 ORŁY PNIEWY  – KOTWICA Kórnik 2017-10-28 15:00 1 : 2 :
110 Pogoń ŁOBŻENICA  – Lubuszanin Trzcianka 2017-10-29 14:00 przeł. :
111 MIESZKO Gniezno  – SPARTA Oborniki 2017-10-28 15:00 4 : 0 :
112 TARNOVIA Tarnowo Podgórne  – Nielba Wągrowiec 2017-10-28 13:00 3 : 4 :

 

 

Kolejka: 15 w dniach 2017-11-04/2017-11-05

113 Nielba Wągrowiec  – GKS Dopiewo 2017-11-04 13:00 1 : 1
114 SPARTA Oborniki  – TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2017-11-04 11:00 4 : 1 :
115 Lubuszanin Trzcianka  – MIESZKO Gniezno 2017-11-04 14:00  1 : 4 :
116 KOTWICA Kórnik  – Pogoń ŁOBŻENICA 2017-11-04 12:00 2 : 1 :
117 Iskra Szydłowo  – ORŁY PNIEWY 2017-11-04 13:00 5 : 0 :
118 UNIA Swarzędz  – HURAGAN Pobiedziska 2017-11-04 13:00 2 : 0 :
119 GROM Plewiska  – WARTA Międzychód 2017-11-04 14:00 1 : 3 :
120 GLKS WYSOKA  – Wełna SKOKI 2017-11-05 13:00 0 : 1 :
Kolejka 2 – 12-13 sierpnia
GKS Dopiewo Sparta Oborniki
Lubuszanin Trzcianka Nielba Wągrowiec
Kotwica Kórnik Tarnovia Tarnowo Podgórne
Iskra Szydłowo Mieszko Gniezno
Unia Swarzędz Pogoń Łobżenica
Grom Plewiska Orły Pniewy
GLKS Wysoka Huragan Pobiedziska
Wełna Skoki Warta Międzychód
Kolejka 3 – 15 sierpnia
Warta Międzychód GKS Dopiewo
Huragan Pobiedziska Wełna Skoki
Orły Pniewy GLKS Wysoka
Pogoń Łobżenica Grom Plewiska
Mieszko Gniezno Unia Swarzędz
Tarnovia Tarnowo Podgórne Iskra Szydłowo
Nielba Wągrowiec Kotwica Kórnik
Sparta Oborniki Lubuszanin Trzcianka
Kolejka 4 – 19-20 sierpnia
GKS Dopiewo Lubuszanin Trzcianka
Kotwica Kórnik Sparta Oborniki
Iskra Szydłowo Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz Tarnovia Tarnowo Podgórne
Grom Plewiska Mieszko Gniezno
GLKS Wysoka Pogoń Łobżenica
Wełna Skoki Orły Pniewy
Warta Międzychód Huragan Pobiedziska
Kolejka 5 – 26-27 sierpnia
Huragan Pobiedziska GKS Dopiewo
Orły Pniewy Warta Międzychód
Pogoń Łobżenica Wełna Skoki
Mieszko Gniezno GLKS Wysoka
Tarnovia Tarnowo Podgórne Grom Plewiska
Nielba Wągrowiec Unia Swarzędz
Sparta Oborniki Iskra Szydłowo
Lubuszanin Trzcianka Kotwica Kórnik
Kolejka 6 – 2-3 września
GKS Dopiewo Kotwica Kórnik
Iskra Szydłowo Lubuszanin Trzcianka
Unia Swarzędz Sparta Oborniki
Grom Plewiska Nielba Wągrowiec
GLKS Wysoka Tarnovia Tarnowo Podgórne
Wełna Skoki Mieszko Gniezno
Warta Międzychód Pogoń Łobżenica
Huragan Pobiedziska Orły Pniewy
Kolejka 7 – 9-10 września
Orły Pniewy GKS Dopiewo
Pogoń Łobżenica Huragan Pobiedziska
Mieszko Gniezno Warta Międzychód
Tarnovia Tarnowo Podgórne Wełna Skoki
Nielba Wągrowiec GLKS Wysoka
Sparta Oborniki Grom Plewiska
Lubuszanin Trzcianka Unia Swarzędz
Kotwica Kórnik Iskra Szydłowo
Kolejka 8 – 16-17 września
GKS Dopiewo Iskra Szydłowo
Unia Swarzędz Kotwica Kórnik
Grom Plewiska Lubuszanin Trzcianka
GLKS Wysoka Sparta Oborniki
Wełna Skoki Nielba Wągrowiec
Warta Międzychód Tarnovia Tarnowo Podgórne
Huragan Pobiedziska Mieszko Gniezno
Orły Pniewy Pogoń Łobżenica
Kolejka 9 – 23-24 września
Pogoń Łobżenica GKS Dopiewo
Mieszko Gniezno Orły Pniewy
Tarnovia Tarnowo Podgórne Huragan Pobiedziska
Nielba Wągrowiec Warta Międzychód
Sparta Oborniki Wełna Skoki
Lubuszanin Trzcianka GLKS Wysoka
Kotwica Kórnik Grom Plewiska
Iskra Szydłowo Unia Swarzędz
Kolejka 10 – 30 września-1 października
GKS Dopiewo Unia Swarzędz
Grom Plewiska Iskra Szydłowo
GLKS Wysoka Kotwica Kórnik
Wełna Skoki Lubuszanin Trzcianka
Warta Międzychód Sparta Oborniki
Huragan Pobiedziska Nielba Wągrowiec
Orły Pniewy Tarnovia Tarnowo Podgórne
Pogoń Łobżenica Mieszko Gniezno
Kolejka 11 – 7-8 października
Mieszko Gniezno GKS Dopiewo
Tarnovia Tarnowo Podgórne Pogoń Łobżenica
Nielba Wągrowiec Orły Pniewy
Sparta Oborniki Huragan Pobiedziska
Lubuszanin Trzcianka Warta Międzychód
Kotwica Kórnik Wełna Skoki
Iskra Szydłowo GLKS Wysoka
Unia Swarzędz Grom Plewiska
Kolejka 12 – 14-15 października
GKS Dopiewo Grom Plewiska
GLKS Wysoka Unia Swarzędz
Wełna Skoki Iskra Szydłowo
Warta Międzychód Kotwica Kórnik
Huragan Pobiedziska Lubuszanin Trzcianka
Orły Pniewy Sparta Oborniki
Pogoń Łobżenica Nielba Wągrowiec
Mieszko Gniezno Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kolejka 13 – 21-22 października
Tarnovia Tarnowo Podgórne GKS Dopiewo
Nielba Wągrowiec Mieszko Gniezno
Sparta Oborniki Pogoń Łobżenica
Lubuszanin Trzcianka Orły Pniewy
Kotwica Kórnik Huragan Pobiedziska
Iskra Szydłowo Warta Międzychód
Unia Swarzędz Wełna Skoki
Grom Plewiska GLKS Wysoka
Kolejka 14 – 28-29 października
GKS Dopiewo GLKS Wysoka
Wełna Skoki Grom Plewiska
Warta Międzychód Unia Swarzędz
Huragan Pobiedziska Iskra Szydłowo
Orły Pniewy Kotwica Kórnik
Pogoń Łobżenica Lubuszanin Trzcianka
Mieszko Gniezno Sparta Oborniki
Tarnovia Tarnowo Podgórne Nielba Wągrowiec
Kolejka 15 – 4-5 listopada
Nielba Wągrowiec GKS Dopiewo
Sparta Oborniki Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lubuszanin Trzcianka Mieszko Gniezno
Kotwica Kórnik Pogoń Łobżenica
Iskra Szydłowo Orły Pniewy
Unia Swarzędz Huragan Pobiedziska
Grom Plewiska Warta Międzychód
GLKS Wysoka Wełna Skoki
Kolejka 16
GKS Dopiewo Wełna Skoki
GLKS Wysoka Warta Międzychód
Grom Plewiska Huragan Pobiedziska
Unia Swarzędz Orły Pniewy
Iskra Szydłowo Pogoń Łobżenica
Kotwica Kórnik Mieszko Gniezno
Lubuszanin Trzcianka Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sparta Oborniki Nielba Wągrowiec
Kolejka 17
Sparta Oborniki GKS Dopiewo
Nielba Wągrowiec Lubuszanin Trzcianka
Tarnovia Tarnowo Podgórne Kotwica Kórnik
Mieszko Gniezno Iskra Szydłowo
Pogoń Łobżenica Unia Swarzędz
Orły Pniewy Grom Plewiska
Huragan Pobiedziska GLKS Wysoka
Warta Międzychód Wełna Skoki
Kolejka 18
GKS Dopiewo Warta Międzychód
Wełna Skoki Huragan Pobiedziska
GLKS Wysoka Orły Pniewy
Grom Plewiska Pogoń Łobżenica
Unia Swarzędz Mieszko Gniezno
Iskra Szydłowo Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kotwica Kórnik Nielba Wągrowiec
Lubuszanin Trzcianka Sparta Oborniki
Kolejka 19
Lubuszanin Trzcianka GKS Dopiewo
Sparta Oborniki Kotwica Kórnik
Nielba Wągrowiec Iskra Szydłowo
Tarnovia Tarnowo Podgórne Unia Swarzędz
Mieszko Gniezno Grom Plewiska
Pogoń Łobżenica GLKS Wysoka
Orły Pniewy Wełna Skoki
Huragan Pobiedziska Warta Międzychód
Kolejka 20
GKS Dopiewo Huragan Pobiedziska
Warta Międzychód Orły Pniewy
Wełna Skoki Pogoń Łobżenica
GLKS Wysoka Mieszko Gniezno
Grom Plewiska Tarnovia Tarnowo Podgórne
Unia Swarzędz Nielba Wągrowiec
Iskra Szydłowo Sparta Oborniki
Kotwica Kórnik Lubuszanin Trzcianka
Kolejka 21
Kotwica Kórnik GKS Dopiewo
Lubuszanin Trzcianka Iskra Szydłowo
Sparta Oborniki Unia Swarzędz
Nielba Wągrowiec Grom Plewiska
Tarnovia Tarnowo Podgórne GLKS Wysoka
Mieszko Gniezno Wełna Skoki
Pogoń Łobżenica Warta Międzychód
Orły Pniewy Huragan Pobiedziska
Kolejka 22
GKS Dopiewo Orły Pniewy
Huragan Pobiedziska Pogoń Łobżenica
Warta Międzychód Mieszko Gniezno
Wełna Skoki Tarnovia Tarnowo Podgórne
GLKS Wysoka Nielba Wągrowiec
Grom Plewiska Sparta Oborniki
Unia Swarzędz Lubuszanin Trzcianka
Iskra Szydłowo Kotwica Kórnik
Kolejka 23
Iskra Szydłowo GKS Dopiewo
Kotwica Kórnik Unia Swarzędz
Lubuszanin Trzcianka Grom Plewiska
Sparta Oborniki GLKS Wysoka
Nielba Wągrowiec Wełna Skoki
Tarnovia Tarnowo Podgórne Warta Międzychód
Mieszko Gniezno Huragan Pobiedziska
Pogoń Łobżenica Orły Pniewy
Kolejka 24
GKS Dopiewo Pogoń Łobżenica
Orły Pniewy Mieszko Gniezno
Huragan Pobiedziska Tarnovia Tarnowo Podgórne
Warta Międzychód Nielba Wągrowiec
Wełna Skoki Sparta Oborniki
GLKS Wysoka Lubuszanin Trzcianka
Grom Plewiska Kotwica Kórnik
Unia Swarzędz Iskra Szydłowo
Kolejka 25
Unia Swarzędz GKS Dopiewo
Iskra Szydłowo Grom Plewiska
Kotwica Kórnik GLKS Wysoka
Lubuszanin Trzcianka Wełna Skoki
Sparta Oborniki Warta Międzychód
Nielba Wągrowiec Huragan Pobiedziska
Tarnovia Tarnowo Podgórne Orły Pniewy
Mieszko Gniezno Pogoń Łobżenica
Kolejka 26
GKS Dopiewo Mieszko Gniezno
Pogoń Łobżenica Tarnovia Tarnowo Podgórne
Orły Pniewy Nielba Wągrowiec
Huragan Pobiedziska Sparta Oborniki
Warta Międzychód Lubuszanin Trzcianka
Wełna Skoki Kotwica Kórnik
GLKS Wysoka Iskra Szydłowo
Grom Plewiska Unia Swarzędz
Kolejka 27
Grom Plewiska GKS Dopiewo
Unia Swarzędz GLKS Wysoka
Iskra Szydłowo Wełna Skoki
Kotwica Kórnik Warta Międzychód
Lubuszanin Trzcianka Huragan Pobiedziska
Sparta Oborniki Orły Pniewy
Nielba Wągrowiec Pogoń Łobżenica
Tarnovia Tarnowo Podgórne Mieszko Gniezno
Kolejka 28
GKS Dopiewo Tarnovia Tarnowo Podgórne
Mieszko Gniezno Nielba Wągrowiec
Pogoń Łobżenica Sparta Oborniki
Orły Pniewy Lubuszanin Trzcianka
Huragan Pobiedziska Kotwica Kórnik
Warta Międzychód Iskra Szydłowo
Wełna Skoki Unia Swarzędz
GLKS Wysoka Grom Plewiska
Kolejka 29
GLKS Wysoka GKS Dopiewo
Grom Plewiska Wełna Skoki
Unia Swarzędz Warta Międzychód
Iskra Szydłowo Huragan Pobiedziska
Kotwica Kórnik Orły Pniewy
Lubuszanin Trzcianka Pogoń Łobżenica
Sparta Oborniki Mieszko Gniezno
Nielba Wągrowiec Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kolejka 30
GKS Dopiewo Nielba Wągrowiec
Tarnovia Tarnowo Podgórne Sparta Oborniki
Mieszko Gniezno Lubuszanin Trzcianka
Pogoń Łobżenica Kotwica Kórnik
Orły Pniewy Iskra Szydłowo
Huragan Pobiedziska Unia Swarzędz
Warta Międzychód Grom Plewiska
Wełna Skoki GLKS Wysoka

SEZON 2016/2017

Kolejka 1 – 6-7 sierpnia
Zieloni Lubosz 1-0 1922 Lechia Kostrzyn 7 sierpnia, 14:00
Iskra Szydłowo 1-1 GKS Dopiewo 6 sierpnia, 14:00
Luboński KS 0-1 GLKS Wysoka 6 sierpnia, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-2 Grom Plewiska 6 sierpnia, 17:00
Kotwica Kórnik 1-0 Huragan Pobiedziska 6 sierpnia, 17:00
Pogoń Łobżenica 0-3 Warta Międzychód 7 sierpnia, 17:00
Nielba Wągrowiec 3-1 Sparta Oborniki 7 sierpnia, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 3-0 Unia Swarzędz 6 sierpnia, 17:00
Kolejka 2 – 13-14 sierpnia
1922 Lechia Kostrzyn 0-1 Unia Swarzędz 13 sierpnia, 17:00
Sparta Oborniki 1-3 Lubuszanin Trzcianka 13 sierpnia, 11:00
Warta Międzychód 1-1 Nielba Wągrowiec 13 sierpnia, 17:00
Huragan Pobiedziska 3-2 Pogoń Łobżenica 13 sierpnia, 16:00
Grom Plewiska 1-0 Kotwica Kórnik 13 sierpnia, 17:00
GLKS Wysoka 2-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 14 sierpnia, 15:00
GKS Dopiewo 4-1 Luboński KS 14 sierpnia, 14:00
Zieloni Lubosz 1-3 Iskra Szydłowo 14 sierpnia, 14:00
Kolejka 3 – 20-21 sierpnia
Iskra Szydłowo 6-1 1922 Lechia Kostrzyn 20 sierpnia, 15:00
Luboński KS 0-3 Zieloni Lubosz 20 sierpnia, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 GKS Dopiewo 20 sierpnia, 17:00
Kotwica Kórnik 2-0 GLKS Wysoka 20 sierpnia, 17:00
Pogoń Łobżenica 2-5 Grom Plewiska 21 sierpnia, 17:00
Nielba Wągrowiec 5-2 Huragan Pobiedziska 20 sierpnia, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 3-3 Warta Międzychód 20 sierpnia, 17:00
Sparta Oborniki 1-2 Unia Swarzędz 20 sierpnia, 17:00
Kolejka 4 – 27-28 sierpnia
1922 Lechia Kostrzyn 0-4 Sparta Oborniki 27 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 2-2 Unia Swarzędz 28 sierpnia, 16:00
Huragan Pobiedziska 0-1 Lubuszanin Trzcianka 27 sierpnia, 16:00
Grom Plewiska 2-0 Nielba Wągrowiec 27 sierpnia, 17:00
GLKS Wysoka 1-2 Pogoń Łobżenica 26 sierpnia, 17:00
GKS Dopiewo 2-0 Kotwica Kórnik 28 sierpnia, 14:00
Zieloni Lubosz 0-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 28 sierpnia, 14:00
Iskra Szydłowo 1-1 Luboński KS 27 sierpnia, 15:00
Kolejka 5 – 3-4 września
Luboński KS 0-0 1922 Lechia Kostrzyn 3 września, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-3 Iskra Szydłowo 3 września, 16:00
Kotwica Kórnik 8-0 Zieloni Lubosz 3 września, 17:00
Pogoń Łobżenica 3-1 GKS Dopiewo 3 września, 16:00
Nielba Wągrowiec 4-1 GLKS Wysoka 14 września, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 1-0 Grom Plewiska 3 września, 16:00
Sparta Oborniki 0-2 Warta Międzychód 3 września, 11:00
Huragan Pobiedziska 0-1 Unia Swarzędz 4 września, 15:00
Kolejka 6 – 10-11 września
1922 Lechia Kostrzyn 0-1 Warta Międzychód 10 września, 16:00
Huragan Pobiedziska 1-3 Sparta Oborniki 11 września, 15:00
Grom Plewiska 1-1 Unia Swarzędz 10 września, 11:00
GKS Dopiewo 1-3 Nielba Wągrowiec 11 września, 14:00
Zieloni Lubosz 1-1 Pogoń Łobżenica 11 września, 14:00
Iskra Szydłowo 2-1 Kotwica Kórnik 10 września, 12:00
Luboński KS 0-4 Tarnovia Tarnowo Podgórne 7 września, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 5-1 GLKS Wysoka 9 września, 17:00
Kolejka 7 – 17-18 września
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 1922 Lechia Kostrzyn 17 września, 16:00
Kotwica Kórnik 3-1 Luboński KS 17 września, 16:00
Pogoń Łobżenica 0-4 Iskra Szydłowo 18 września, 16:00
Nielba Wągrowiec 5-1 Zieloni Lubosz 17 września, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 3-1 GKS Dopiewo 17 września, 16:00
Sparta Oborniki 0-2 Grom Plewiska 17 września, 16:00
Warta Międzychód 2-2 Huragan Pobiedziska 17 września, 16:00
GLKS Wysoka 3-1 Unia Swarzędz 18 września, 15:00
Kolejka 8 – 24-25 września
1922 Lechia Kostrzyn 1-0 Huragan Pobiedziska 24 września, 16:00
Grom Plewiska 1-0 Warta Międzychód 24 września, 16:00
GLKS Wysoka 1-3 Sparta Oborniki 25 września, 15:00
GKS Dopiewo 0-1 Unia Swarzędz 25 września, 14:00
Zieloni Lubosz 1-1 Lubuszanin Trzcianka 25 września, 14:00
Iskra Szydłowo 2-2 Nielba Wągrowiec 24 września, 15:00
Luboński KS 3-2 Pogoń Łobżenica 24 września, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Kotwica Kórnik 24 września, 16:00
Kolejka 9 – 1-2 października
Kotwica Kórnik 3-1 1922 Lechia Kostrzyn 1 października, 16:00
Pogoń Łobżenica 0-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 października, 15:00
Nielba Wągrowiec 3-0 Luboński KS 1 października, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 2-2 Iskra Szydłowo 1 października, 16:00
Sparta Oborniki 3-0 GKS Dopiewo 1 października, 16:00
Warta Międzychód 3-2 GLKS Wysoka 1 października, 12:00
Huragan Pobiedziska 0-4 Grom Plewiska 1 października, 16:00
Zieloni Lubosz 1-2 Unia Swarzędz 2 października, 14:00
Kolejka 10 – 8-9 października
1922 Lechia Kostrzyn 3-3 Grom Plewiska 8 października, 15:00
GLKS Wysoka 2-1 Huragan Pobiedziska 9 października, 14:00
GKS Dopiewo 1-3 Warta Międzychód 9 października, 14:00
Zieloni Lubosz 1-1 Sparta Oborniki 9 października, 14:00
Iskra Szydłowo 1-3 Unia Swarzędz 8 października, 15:00
Luboński KS 0-4 Lubuszanin Trzcianka 8 października, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-1 Nielba Wągrowiec 8 października, 15:00
Kotwica Kórnik 3-2 Pogoń Łobżenica 8 października, 15:00
Kolejka 11 – 15-16 października
Pogoń Łobżenica 2-1 1922 Lechia Kostrzyn 15 października, 15:00
Nielba Wągrowiec 3-1 Kotwica Kórnik 15 października, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 5-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 15 października, 15:00
Sparta Oborniki 1-0 Iskra Szydłowo 15 października, 15:00
Warta Międzychód 3-0 Zieloni Lubosz 15 października, 15:00
Huragan Pobiedziska 1-0 GKS Dopiewo 15 października, 15:00
Grom Plewiska 2-0 GLKS Wysoka 15 października, 15:00
Luboński KS 2-2 Unia Swarzędz 15 października, 12:00
Kolejka 12 – 22-23 października
1922 Lechia Kostrzyn 1-3 GLKS Wysoka 22 października, 14:00
GKS Dopiewo 1-1 Grom Plewiska 23 października, 14:00
Zieloni Lubosz 2-2 Huragan Pobiedziska 23 października, 14:00
Iskra Szydłowo 0-3 Warta Międzychód 22 października, 15:00
Luboński KS 0-1 Sparta Oborniki 22 października, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-0 Unia Swarzędz 22 października, 14:00
Kotwica Kórnik 2-2 Lubuszanin Trzcianka 22 października, 15:00
Pogoń Łobżenica 2-3 Nielba Wągrowiec 22 października, 15:00
Kolejka 13 – 29-30 października
Nielba Wągrowiec 2-1 1922 Lechia Kostrzyn 29 października, 14:00
Lubuszanin Trzcianka 6-0 Pogoń Łobżenica 29 października, 15:00
Sparta Oborniki 0-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 29 października, 14:00
Warta Międzychód 6-1 Luboński KS 29 października, 14:00
Huragan Pobiedziska 0-5 Iskra Szydłowo 29 października, 15:00
Grom Plewiska 5-1 Zieloni Lubosz 29 października, 15:00
GLKS Wysoka 0-2 GKS Dopiewo 30 października, 13:00
Kotwica Kórnik 1-1 Unia Swarzędz 29 października, 15:00
Kolejka 14 – 5-6 listopada
1922 Lechia Kostrzyn 0-2 GKS Dopiewo 5 listopada, 13:00
Zieloni Lubosz 0-3 GLKS Wysoka 6 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy od 85. minuty występowała zbyt mała liczba młodzieżowców
Iskra Szydłowo 4-3 Grom Plewiska 5 listopada, 14:00
Luboński KS 0-4 Huragan Pobiedziska 5 listopada, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-2 Warta Międzychód 5 listopada, 13:00
Kotwica Kórnik 1-2 Sparta Oborniki 5 listopada, 14:00
Pogoń Łobżenica 1-0 Unia Swarzędz 6 listopada, 14:00
Nielba Wągrowiec 2-2 Lubuszanin Trzcianka 5 listopada, 14:00

Kolejka 15 – 11 listopada

Lubuszanin Trzcianka 5-0 1922 Lechia Kostrzyn 11 listopada, 11:00
Sparta Oborniki 5-2 Pogoń Łobżenica 11 listopada, 11:00
Warta Międzychód 1-4 Kotwica Kórnik 11 listopada, 11:00
Huragan Pobiedziska 0-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 11 listopada, 11:00
Grom Plewiska 6-1 Luboński KS 11 listopada, 11:00
GLKS Wysoka 1-0 Iskra Szydłowo 11 listopada, 11:00
GKS Dopiewo 3-1 Zieloni Lubosz 11 listopada, 11:00
Nielba Wągrowiec 5-0 Unia Swarzędz 11 listopada, 11:00
Kolejka 16 – 13 listopada
1922 Lechia Kostrzyn Zieloni Lubosz 13 listopada, 13:30
GKS Dopiewo Iskra Szydłowo 13 listopada, 13:30
GLKS Wysoka Luboński KS 13 listopada, 13:30
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Grom Plewiska Tarnovia Tarnowo Podgórne 13 listopada, 13:30
Huragan Pobiedziska Kotwica Kórnik 13 listopada, 13:30
Warta Międzychód Pogoń Łobżenica 13 listopada, 13:30
Sparta Oborniki Nielba Wągrowiec 13 listopada, 13:30
Unia Swarzędz Lubuszanin Trzcianka 13 listopada, 13:30

5″ align=”absmiddle” /> Kolejka 17

Unia Swarzędz 1922 Lechia Kostrzyn
Lubuszanin Trzcianka Sparta Oborniki
Nielba Wągrowiec Warta Międzychód
Pogoń Łobżenica Huragan Pobiedziska
Kotwica Kórnik Grom Plewiska
Tarnovia Tarnowo Podgórne GLKS Wysoka
Luboński KS GKS Dopiewo
Iskra Szydłowo Zieloni Lubosz
Kolejka 18
Unia Swarzędz Sparta Oborniki
1922 Lechia Kostrzyn Iskra Szydłowo
Zieloni Lubosz Luboński KS
GKS Dopiewo Tarnovia Tarnowo Podgórne
GLKS Wysoka Kotwica Kórnik
Grom Plewiska Pogoń Łobżenica
Huragan Pobiedziska Nielba Wągrowiec
Warta Międzychód Lubuszanin Trzcianka
Kolejka 19
Sparta Oborniki 1922 Lechia Kostrzyn
Unia Swarzędz Warta Międzychód
Lubuszanin Trzcianka Huragan Pobiedziska
Nielba Wągrowiec Grom Plewiska
Pogoń Łobżenica GLKS Wysoka
Kotwica Kórnik GKS Dopiewo
Tarnovia Tarnowo Podgórne Zieloni Lubosz
Luboński KS Iskra Szydłowo
Kolejka 20
1922 Lechia Kostrzyn Luboński KS
Iskra Szydłowo Tarnovia Tarnowo Podgórne
Zieloni Lubosz Kotwica Kórnik
GKS Dopiewo Pogoń Łobżenica
GLKS Wysoka Nielba Wągrowiec
Grom Plewiska Lubuszanin Trzcianka
Huragan Pobiedziska Unia Swarzędz
Warta Międzychód Sparta Oborniki
Kolejka 21
Warta Międzychód 1922 Lechia Kostrzyn
Sparta Oborniki Huragan Pobiedziska
Unia Swarzędz Grom Plewiska
Lubuszanin Trzcianka GLKS Wysoka
Nielba Wągrowiec GKS Dopiewo
Pogoń Łobżenica Zieloni Lubosz
Kotwica Kórnik Iskra Szydłowo
Tarnovia Tarnowo Podgórne Luboński KS
Kolejka 22
1922 Lechia Kostrzyn Tarnovia Tarnowo Podgórne
Luboński KS Kotwica Kórnik
Iskra Szydłowo Pogoń Łobżenica
Zieloni Lubosz Nielba Wągrowiec
GKS Dopiewo Lubuszanin Trzcianka
GLKS Wysoka Unia Swarzędz
Grom Plewiska Sparta Oborniki
Huragan Pobiedziska Warta Międzychód
Kolejka 23
Huragan Pobiedziska 1922 Lechia Kostrzyn
Warta Międzychód Grom Plewiska
Sparta Oborniki GLKS Wysoka
Unia Swarzędz GKS Dopiewo
Lubuszanin Trzcianka Zieloni Lubosz
Nielba Wągrowiec Iskra Szydłowo
Pogoń Łobżenica Luboński KS
Kotwica Kórnik Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kolejka 24
1922 Lechia Kostrzyn Kotwica Kórnik
Tarnovia Tarnowo Podgórne Pogoń Łobżenica
Luboński KS Nielba Wągrowiec
Iskra Szydłowo Lubuszanin Trzcianka
Zieloni Lubosz Unia Swarzędz
GKS Dopiewo Sparta Oborniki
GLKS Wysoka Warta Międzychód
Grom Plewiska Huragan Pobiedziska
Kolejka 25
Grom Plewiska 1922 Lechia Kostrzyn
Huragan Pobiedziska GLKS Wysoka
Warta Międzychód GKS Dopiewo
Sparta Oborniki Zieloni Lubosz
Unia Swarzędz Iskra Szydłowo
Lubuszanin Trzcianka Luboński KS
Nielba Wągrowiec Tarnovia Tarnowo Podgórne
Pogoń Łobżenica Kotwica Kórnik
Kolejka 26
1922 Lechia Kostrzyn Pogoń Łobżenica
Kotwica Kórnik Nielba Wągrowiec
Tarnovia Tarnowo Podgórne Lubuszanin Trzcianka
Luboński KS Unia Swarzędz
Iskra Szydłowo Sparta Oborniki
Zieloni Lubosz Warta Międzychód
GKS Dopiewo Huragan Pobiedziska
GLKS Wysoka Grom Plewiska
Kolejka 27
GLKS Wysoka 1922 Lechia Kostrzyn
Grom Plewiska GKS Dopiewo
Huragan Pobiedziska Zieloni Lubosz
Warta Międzychód Iskra Szydłowo
Sparta Oborniki Luboński KS
Unia Swarzędz Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lubuszanin Trzcianka Kotwica Kórnik
Nielba Wągrowiec Pogoń Łobżenica
Kolejka 28
1922 Lechia Kostrzyn Nielba Wągrowiec
Pogoń Łobżenica Lubuszanin Trzcianka
Kotwica Kórnik Unia Swarzędz
Tarnovia Tarnowo Podgórne Sparta Oborniki
Luboński KS Warta Międzychód
Iskra Szydłowo Huragan Pobiedziska
Zieloni Lubosz Grom Plewiska
GKS Dopiewo GLKS Wysoka
Kolejka 29
GKS Dopiewo 1922 Lechia Kostrzyn
GLKS Wysoka Zieloni Lubosz
Grom Plewiska Iskra Szydłowo
Huragan Pobiedziska Luboński KS
Warta Międzychód Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sparta Oborniki Kotwica Kórnik
Unia Swarzędz Pogoń Łobżenica
Lubuszanin Trzcianka Nielba Wągrowiec
Kolejka 30
1922 Lechia Kostrzyn Lubuszanin Trzcianka
Nielba Wągrowiec Unia Swarzędz
Pogoń Łobżenica Sparta Oborniki
Kotwica Kórnik Warta Międzychód
Tarnovia Tarnowo Podgórne Huragan Pobiedziska
Luboński KS Grom Plewiska
Iskra Szydłowo GLKS Wysoka
Zieloni Lubosz GKS Dopiewo

IV LIGA PÓŁNOC

SEZON 2015/2016 RUNDA JESIENNA

Zjednoczeni Trzemeszno 2-2 1922 Lechia Kostrzyn 8 sierpnia, 16:00
Wełna Skoki 3-0 Huragan Pobiedziska 7 sierpnia, 18:00
(wo)
na boisku 1-0
Iskra Szydłowo 2-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 8 sierpnia, 17:00
GLKS Wysoka 1-4 Grom Plewiska 9 sierpnia, 16:00
Kotwica Kórnik 2-1 GKS Dopiewo 8 sierpnia, 18:00
Mawit Lwówek 1-4 Warta Międzychód 26 sierpnia, 17:30
Płomień Przyprostynia 1-2 Lubuszanin Trzcianka 9 sierpnia, 17:00
Sparta Oborniki 2-1 Mieszko Gniezno 8 sierpnia, 17:00
Kolejka 2 – 15-16 sierpnia
1922 Lechia Kostrzyn 0-1 Mieszko Gniezno 15 sierpnia, 18:00
Lubuszanin Trzcianka 3-1 Sparta Oborniki 15 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 5-1 Płomień Przyprostynia 15 sierpnia, 17:00
GKS Dopiewo 3-0 Mawit Lwówek 15 sierpnia, 17:00
Grom Plewiska 0-1 Kotwica Kórnik 15 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-4 GLKS Wysoka 15 sierpnia, 12:00
Huragan Pobiedziska 2-1 Iskra Szydłowo 16 sierpnia, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-0 Wełna Skoki 15 sierpnia, 16:00
Kolejka 3 – 22-23 sierpnia
Wełna Skoki 3-3 1922 Lechia Kostrzyn 22 sierpnia, 17:00
Iskra Szydłowo 5-1 Zjednoczeni Trzemeszno 22 sierpnia, 17:00
GLKS Wysoka 1-1 Huragan Pobiedziska 23 sierpnia, 16:00
Kotwica Kórnik 2-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 22 sierpnia, 16:00
Mawit Lwówek 0-3 Grom Plewiska 23 sierpnia, 15:00
Płomień Przyprostynia 0-2 GKS Dopiewo 23 sierpnia, 17:00
Sparta Oborniki 0-2 Warta Międzychód 22 sierpnia, 17:00
Mieszko Gniezno 1-5 Lubuszanin Trzcianka 22 sierpnia, 17:00
Kolejka 4 – 29-30 sierpnia
1922 Lechia Kostrzyn 1-4 Lubuszanin Trzcianka 29 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 2-0 Mieszko Gniezno 29 sierpnia, 17:00
GKS Dopiewo 3-0 Sparta Oborniki 29 sierpnia, 17:00
Grom Plewiska 5-2 Płomień Przyprostynia 29 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 8-0 Mawit Lwówek 29 sierpnia, 16:00
Huragan Pobiedziska 3-1 Kotwica Kórnik 30 sierpnia, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 3-2 GLKS Wysoka 29 sierpnia, 16:00
Wełna Skoki 0-3 Iskra Szydłowo 28 sierpnia, 18:00
Kolejka 5 – 5-6 września
Iskra Szydłowo 5-2 1922 Lechia Kostrzyn 5 września, 17:00
GLKS Wysoka 2-0 Wełna Skoki 6 września, 15:00
Kotwica Kórnik 1-5 Zjednoczeni Trzemeszno 5 września, 16:00
Mawit Lwówek 3-1 Huragan Pobiedziska 6 września, 15:00
Płomień Przyprostynia 0-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 6 września, 17:00
Sparta Oborniki 2-3 Grom Plewiska 5 września, 17:00
Mieszko Gniezno 0-1 GKS Dopiewo 5 września, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 1-2 Warta Międzychód 5 września, 11:00
Kolejka 6 – 12-13 września
1922 Lechia Kostrzyn 1-7 Warta Międzychód 12 września, 17:00
GKS Dopiewo 1-1 Lubuszanin Trzcianka 12 września, 16:00
Grom Plewiska 3-1 Mieszko Gniezno 12 września, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-1 Sparta Oborniki 12 września, 15:00
Huragan Pobiedziska 4-3 Płomień Przyprostynia 13 września, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 Mawit Lwówek 12 września, 16:00
Wełna Skoki 1-4 Kotwica Kórnik 12 września, 17:00
Iskra Szydłowo 2-0 GLKS Wysoka 9 września, 17:00
Kolejka 7 – 19-20 września
GLKS Wysoka 5-4 1922 Lechia Kostrzyn 20 września, 15:00
Kotwica Kórnik 1-3 Iskra Szydłowo 19 września, 12:00
Mawit Lwówek 0-1 Wełna Skoki 20 września, 15:00
Płomień Przyprostynia 3-3 Zjednoczeni Trzemeszno 19 września, 11:00
Sparta Oborniki 0-1 Huragan Pobiedziska 19 września, 16:00
Mieszko Gniezno 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 19 września, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 2-2 Grom Plewiska 19 września, 16:00
GKS Dopiewo 2-1 Warta Międzychód 19 września, 16:00
Kolejka 8 – 26-27 września
1922 Lechia Kostrzyn 2-0 GKS Dopiewo 26 września, 16:00
Grom Plewiska 1-2 Warta Międzychód 26 września, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-2 Lubuszanin Trzcianka 26 września, 15:00
Huragan Pobiedziska 1-1 Mieszko Gniezno 27 września, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-1 Sparta Oborniki 26 września, 15:00
Wełna Skoki 2-0 Płomień Przyprostynia 26 września, 16:00
Iskra Szydłowo 2-2 Mawit Lwówek 26 września, 16:00
GLKS Wysoka 1-3 Kotwica Kórnik 27 września, 14:00
Kolejka 9 – 3-4 października
Kotwica Kórnik 1-3 1922 Lechia Kostrzyn 3 października, 15:00
Mawit Lwówek 1-3 GLKS Wysoka 4 października, 15:00
Płomień Przyprostynia 1-3 Iskra Szydłowo 4 października, 16:00
Sparta Oborniki 0-0 Wełna Skoki 3 października, 16:00
Mieszko Gniezno 1-0 Zjednoczeni Trzemeszno 3 października, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 4-1 Huragan Pobiedziska 3 października, 15:00
Warta Międzychód 2-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 października, 15:00
GKS Dopiewo 1-3 Grom Plewiska 3 października, 15:00
Kolejka 10 – 10-11 października
1922 Lechia Kostrzyn 0-8 Grom Plewiska 10 października, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 5-1 GKS Dopiewo 10 października, 14:00
Huragan Pobiedziska 0-2 Warta Międzychód 11 października, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-3 Lubuszanin Trzcianka 10 października, 15:00
Wełna Skoki 2-2 Mieszko Gniezno 10 października, 15:00
Iskra Szydłowo 0-2 Sparta Oborniki 10 października, 15:00
GLKS Wysoka 1-2 Płomień Przyprostynia 11 października, 14:00
Kotwica Kórnik 7-0 Mawit Lwówek 10 października, 15:00
Kolejka 11 – 17-18 października
Mawit Lwówek 0-1 1922 Lechia Kostrzyn 18 października, 15:00
Płomień Przyprostynia 1-2 Kotwica Kórnik 18 października, 15:00
Sparta Oborniki 1-0 GLKS Wysoka 17 października, 15:00
Mieszko Gniezno 2-3 Iskra Szydłowo 17 października, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 3-0 Wełna Skoki 17 października, 15:00
Warta Międzychód 3-1 Zjednoczeni Trzemeszno 17 października, 15:00
GKS Dopiewo 3-1 Huragan Pobiedziska 17 października, 15:00
Grom Plewiska 4-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 17 października, 15:00
Kolejka 12 – 24-25 października
1922 Lechia Kostrzyn 2-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 24 października, 15:00
Huragan Pobiedziska 1-2 Grom Plewiska 25 października, 14:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-3 GKS Dopiewo 24 października, 13:00
Wełna Skoki 0-5 Warta Międzychód 25 października, 14:00
Iskra Szydłowo 1-0 Lubuszanin Trzcianka 24 października, 15:00
GLKS Wysoka 3-3 Mieszko Gniezno 25 października, 13:00
Mawit Lwówek 0-4 Płomień Przyprostynia 25 października, 14:00
Sparta Oborniki 0-0 Kotwica Kórnik 24 października, 15:00
Kolejka 13 – 31 października
Płomień Przyprostynia 3-3 1922 Lechia Kostrzyn 31 października, 14:00
Sparta Oborniki 1-0 Mawit Lwówek 31 października, 14:00
Mieszko Gniezno 2-2 Kotwica Kórnik 31 października, 14:00
Lubuszanin Trzcianka 2-1 GLKS Wysoka 31 października, 14:00
Warta Międzychód 1-3 Iskra Szydłowo 31 października, 14:00
GKS Dopiewo 2-1 Wełna Skoki 31 października, 14:00
Grom Plewiska 6-0 Zjednoczeni Trzemeszno 31 października, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-3 Huragan Pobiedziska 31 października, 12:00
Kolejka 14 – 7-8 listopada
1922 Lechia Kostrzyn 3-4 Huragan Pobiedziska 7 listopada, 14:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-7 Tarnovia Tarnowo Podgórne 7 listopada, 13:00
Wełna Skoki 1-7 Grom Plewiska 8 listopada, 14:00
Iskra Szydłowo 1-2 GKS Dopiewo 7 listopada, 14:00
GLKS Wysoka 2-5 Warta Międzychód 8 listopada, 13:00
Kotwica Kórnik 0-1 Lubuszanin Trzcianka 7 listopada, 14:00
Mawit Lwówek 1-1 Mieszko Gniezno 8 listopada, 14:00
Płomień Przyprostynia 0-0 Sparta Oborniki 8 listopada, 14:00
Kolejka 15 – 11 listopada
Sparta Oborniki 1-0 1922 Lechia Kostrzyn 11 listopada, 14:00
Mieszko Gniezno 3-1 Płomień Przyprostynia 11 listopada, 14:00
Lubuszanin Trzcianka 6-1 Mawit Lwówek 11 listopada, 13:00
Warta Międzychód 5-0 Kotwica Kórnik 11 listopada, 13:00
GKS Dopiewo 6-0 GLKS Wysoka 11 listopada, 14:00
Grom Plewiska 0-0 Iskra Szydłowo 11 listopada, 13:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Wełna Skoki 11 listopada, 11:00
Huragan Pobiedziska 1-4 Zjednoczeni Trzemeszno 11 listopada, 14:00
Kolejka 16 – 14-15 listopada
1922 Lechia Kostrzyn 2-3 Zjednoczeni Trzemeszno 14 listopada, 13:00
Huragan Pobiedziska 1-0 Wełna Skoki 15 listopada, 13:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-2 Iskra Szydłowo 14 listopada, 12:00
Grom Plewiska 6-1 GLKS Wysoka 14 listopada, 13:00
GKS Dopiewo 3-0 Kotwica Kórnik 14 listopada, 13:00
Warta Międzychód 3-0 Mawit Lwówek 14 listopada, 13:00
Lubuszanin Trzcianka 2-0 Płomień Przyprostynia 14 listopada, 13:00
Mieszko Gniezno 0-3 Sparta Oborniki 14 listopada, 13:00
Kolejka 17 – 12-13 marca
Mieszko Gniezno 1-1 1922 Lechia Kostrzyn 12 marca, 15:00
Sparta Oborniki 3-3 Lubuszanin Trzcianka 12 marca, 15:00
Płomień Przyprostynia 0-3 Warta Międzychód 13 marca, 15:00
Mawit Lwówek 0-4 GKS Dopiewo 13 marca, 15:00
Kotwica Kórnik 1-3 Grom Plewiska 12 marca, 15:00
GLKS Wysoka 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 13 marca, 14:00
Iskra Szydłowo 6-2 Huragan Pobiedziska 12 marca, 12:00
Wełna Skoki 2-2 Zjednoczeni Trzemeszno 13 marca, 15:00
Kolejka 18 – 19-20 marca
1922 Lechia Kostrzyn 2-2 Wełna Skoki 19 marca, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-4 Iskra Szydłowo 19 marca, 15:00
Huragan Pobiedziska 0-3 GLKS Wysoka 19 marca, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-2 Kotwica Kórnik 19 marca, 15:00
Grom Plewiska 6-0 Mawit Lwówek 19 marca, 15:00
GKS Dopiewo 4-0 Płomień Przyprostynia 19 marca, 14:00
Warta Międzychód 0-0 Sparta Oborniki 19 marca, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 2-1 Mieszko Gniezno 19 marca, 15:00
Kolejka 19 – 26 marca
Lubuszanin Trzcianka 2-2 1922 Lechia Kostrzyn 26 marca, 15:00
Mieszko Gniezno 0-2 Warta Międzychód 24 marca, 16:00
Sparta Oborniki 3-1 GKS Dopiewo 26 marca, 15:00
Płomień Przyprostynia 0-2 Grom Plewiska 26 marca, 16:30
Mawit Lwówek 0-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 26 marca, 12:00
Kotwica Kórnik 0-1 Huragan Pobiedziska 26 marca, 16:00
GLKS Wysoka 2-0 Zjednoczeni Trzemeszno 26 marca, 12:00
Iskra Szydłowo 2-0 Wełna Skoki 26 marca, 12:00
Kolejka 20 – 2-3 kwietnia
1922 Lechia Kostrzyn 2-1 Iskra Szydłowo 2 kwietnia, 16:00
Wełna Skoki 1-1 GLKS Wysoka 3 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-0 Kotwica Kórnik 2 kwietnia, 16:00
Huragan Pobiedziska 3-0 Mawit Lwówek 2 kwietnia, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 5-1 Płomień Przyprostynia 2 kwietnia, 14:00
Grom Plewiska 0-1 Sparta Oborniki 2 kwietnia, 16:00
GKS Dopiewo 0-0 Mieszko Gniezno 3 kwietnia, 14:00
Warta Międzychód 1-0 Lubuszanin Trzcianka 2 kwietnia, 16:00
Kolejka 21 – 9-10 kwietnia
Warta Międzychód 5-2 1922 Lechia Kostrzyn 9 kwietnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 5-3 GKS Dopiewo 9 kwietnia, 16:00
Mieszko Gniezno 1-0 Grom Plewiska 9 kwietnia, 17:00
Sparta Oborniki 1-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 9 kwietnia, 16:00
Płomień Przyprostynia 2-1 Huragan Pobiedziska 10 kwietnia, 17:00
Mawit Lwówek 0-2 Zjednoczeni Trzemeszno 10 kwietnia, 16:00
Kotwica Kórnik 2-0 Wełna Skoki 9 kwietnia, 16:00
GLKS Wysoka 0-5 Iskra Szydłowo 10 kwietnia, 15:00
Kolejka 22 – 16-17 kwietnia
Warta Międzychód 2-1 GKS Dopiewo 16 kwietnia, 17:00
1922 Lechia Kostrzyn 3-1 GLKS Wysoka 16 kwietnia, 16:00
Iskra Szydłowo 4-1 Kotwica Kórnik 16 kwietnia, 11:00
Wełna Skoki 4-0 Mawit Lwówek 16 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-0 Płomień Przyprostynia 16 kwietnia, 16:00
Huragan Pobiedziska 0-1 Sparta Oborniki 16 kwietnia, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-2 Mieszko Gniezno 16 kwietnia, 16:00
Grom Plewiska 1-1 Lubuszanin Trzcianka 16 kwietnia, 11:00
Kolejka 23 – 23-24 kwietnia
GKS Dopiewo 1-2 1922 Lechia Kostrzyn 23 kwietnia, 16:00
Warta Międzychód 3-1 Grom Plewiska 23 kwietnia, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 0-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 23 kwietnia, 16:00
Mieszko Gniezno 2-1 Huragan Pobiedziska 23 kwietnia, 17:00
Sparta Oborniki 4-0 Zjednoczeni Trzemeszno 23 kwietnia, 17:00
Płomień Przyprostynia 2-1 Wełna Skoki 24 kwietnia, 17:00
Mawit Lwówek 0-3 Iskra Szydłowo 24 kwietnia, 16:00
Kotwica Kórnik 3-0 GLKS Wysoka 23 kwietnia, 16:00
Kolejka 24 – 30 kwietnia-1 maja
1922 Lechia Kostrzyn 2-0 Kotwica Kórnik 30 kwietnia, 14:00
GLKS Wysoka 4-0 Mawit Lwówek 30 kwietnia, 16:00
Iskra Szydłowo 1-0 Płomień Przyprostynia 30 kwietnia, 12:00
Wełna Skoki 2-3 Sparta Oborniki 30 kwietnia, 17:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 Mieszko Gniezno 30 kwietnia, 13:00
Huragan Pobiedziska 2-5 Lubuszanin Trzcianka 30 kwietnia, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 Warta Międzychód 30 kwietnia, 13:30
Grom Plewiska 0-4 GKS Dopiewo 30 kwietnia, 17:00
Kolejka 25 – 3 maja
Grom Plewiska 0-0 1922 Lechia Kostrzyn 3 maja, 17:00
GKS Dopiewo 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 maja, 14:00
Warta Międzychód 2-0 Huragan Pobiedziska 3 maja, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 2-1 Zjednoczeni Trzemeszno 3 maja, 16:00
Mieszko Gniezno 1-0 Wełna Skoki 3 maja, 17:00
Sparta Oborniki 2-1 Iskra Szydłowo 3 maja, 17:00
Płomień Przyprostynia 0-2 GLKS Wysoka 3 maja, 16:00
Mawit Lwówek 0-3 Kotwica Kórnik 3 maja, 16:00
Kolejka 26 – 7-8 maja
1922 Lechia Kostrzyn 2-0 Mawit Lwówek 7 maja, 16:00
Kotwica Kórnik 4-0 Płomień Przyprostynia 7 maja, 16:00
GLKS Wysoka 1-0 Sparta Oborniki 8 maja, 15:00
Iskra Szydłowo 4-2 Mieszko Gniezno 7 maja, 12:00
Wełna Skoki 2-2 Lubuszanin Trzcianka 7 maja, 17:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-2 Warta Międzychód 7 maja, 16:00
Huragan Pobiedziska 1-0 GKS Dopiewo 7 maja, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-3 Grom Plewiska 7 maja, 17:00
Kolejka 27 – 14-15 maja
Kotwica Kórnik 3-1 Sparta Oborniki 14 maja, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-1 1922 Lechia Kostrzyn 14 maja, 12:00
Grom Plewiska 1-3 Huragan Pobiedziska 14 maja, 17:00
GKS Dopiewo 5-3 Zjednoczeni Trzemeszno 14 maja, 17:00
Warta Międzychód 2-0 Wełna Skoki 14 maja, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 0-1 Iskra Szydłowo 14 maja, 16:00
Mieszko Gniezno 0-2 GLKS Wysoka 14 maja, 17:00
Płomień Przyprostynia 5-1 Mawit Lwówek 14 maja, 17:00
Kolejka 28 – 21-22 maja
1922 Lechia Kostrzyn 1-0 Płomień Przyprostynia 21 maja, 16:00
Mawit Lwówek 1-2 Sparta Oborniki 22 maja, 16:00
Kotwica Kórnik 1-1 Mieszko Gniezno 21 maja, 16:00
GLKS Wysoka 0-0 Lubuszanin Trzcianka 22 maja, 15:00
Iskra Szydłowo 3-2 Warta Międzychód 21 maja, 12:00
Wełna Skoki 1-2 GKS Dopiewo 21 maja, 17:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-1 Grom Plewiska 21 maja, 16:00
Huragan Pobiedziska 2-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 22 maja, 14:00
Kolejka 29 – 28-29 maja
Huragan Pobiedziska 2-1 1922 Lechia Kostrzyn 29 maja, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-1 Zjednoczeni Trzemeszno 28 maja, 17:00
Grom Plewiska 2-1 Wełna Skoki 28 maja, 17:00
GKS Dopiewo 1-2 Iskra Szydłowo 28 maja, 17:00
Warta Międzychód 5-2 GLKS Wysoka 28 maja, 17:30
Lubuszanin Trzcianka 1-1 Kotwica Kórnik 28 maja, 16:00
Mieszko Gniezno 2-2 Mawit Lwówek 28 maja, 17:00
Sparta Oborniki 3-0 Płomień Przyprostynia 28 maja, 17:00

Kolejka 30 – 4-5 czerwca

1922 Lechia Kostrzyn 1-0 Sparta Oborniki 4 czerwca, 17:00
Płomień Przyprostynia 1-5 Mieszko Gniezno 4 czerwca, 17:00
Mawit Lwówek 0-3 Lubuszanin Trzcianka 4 czerwca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Kotwica Kórnik 1-3 Warta Międzychód 4 czerwca, 12:00
GLKS Wysoka 5-0 GKS Dopiewo 4 czerwca, 17:00
Iskra Szydłowo 7-0 Grom Plewiska 4 czerwca, 17:00
Wełna Skoki 5-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 4 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-1 Huragan Pobiedziska 4 czerwca, 17:00

 

 

 

2015-11-11
115 Lubuszanin Trzcianka – MAWIT Lwówek 2015-11-11
116 WARTA Międzychód – KOTWICA Kórnik 2015-11-11
117 GKS Dopiewo – GLKS WYSOKA 2015-11-11
118 GROM Plewiska – Iskra Szydłowo 2015-11-11
119 TARNOVIA Tarnowo Podgórne – Wełna SKOKI 2015-11-11
120 HURAGAN Pobiedziska – ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2015-11-11

 

 

 

 

 

Terminarz rozgrywek ligi: IV LIGA GRUPA PŁN.

RUNDA I

 

Kolejka 1 w dniach 09-08-2014/10-08-2014

1 ZJEDNOCZENI Trzemeszno – 1920 Mosina 2014-08-09 16:00 2 : 1
2 Wełna SKOKI – 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-08-09 17:00 3 : 2
3 WARTA Międzychód – GKS Dopiewo 2014-08-09 17:00 2 : 0
4 SPARTA Szamotuły – GROM Plewiska 2014-08-09 17:00 1 : 3
5 SPARTA Oborniki – HURAGAN Pobiedziska 2014-08-09 17:00 4 : 1
6 PŁOMIEŃ Przyprostynia – Iskra Szydłowo 2014-08-10 17:00 0 : 3
7 PELIKAN Niechanowo – Leśnik Margonin 2014-08-10 15:00 Brzozowa , Niechanowo 9
: 0
8 MIESZKO Gniezno – Lubuszanin Trzcianka 2014-08-09 16:00 1 : 6

 

Kolejka 2 w dniach 16-08-2014/17-08-2014

9 1920 Mosina – Lubuszanin Trzcianka 2014-08-16 16:00 0 : 4
10 Leśnik Margonin – MIESZKO Gniezno 2014-08-16 16:00 0 : 5
11 Iskra Szydłowo – PELIKAN Niechanowo 2014-08-16 16:00 1 : 1
12 HURAGAN Pobiedziska – PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-08-17 15:00 Kiszkowsk 1 : 1
13 GROM Plewiska – SPARTA Oborniki 2014-08-16 17:00 2 : 3
14 GKS Dopiewo – SPARTA Szamotuły 2014-08-16 17:00 4 : 2
15 1922 LECHIA Kostrzyn – WARTA Międzychód 2014-08-15 15:00 3 : 1
16 ZJEDNOCZENI Trzemeszno – Wełna SKOKI 2014-08-16 16:00 1 : 1

 

Kolejka 3 w dniach 23-08-2014/24-08-2014

17 1920 Mosina – Wełna SKOKI 2014-08-23 16:00 4 : 5
18 WARTA Międzychód – ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-08-23 17:00 2 : 2
19 SPARTA Szamotuły – 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-08-23 17:00 2 : 4
20 SPARTA Oborniki – GKS Dopiewo 2014-08-23 17:00 2 : 2
21 PŁOMIEŃ Przyprostynia – GROM Plewiska 2014-08-24 17:00 4 : 4
22 PELIKAN Niechanowo – HURAGAN Pobiedziska 2014-08-23 17:00 2 : 1
23 MIESZKO Gniezno – Iskra Szydłowo 2014-08-23 16:00 Strumykowa 8, Gniezno 3 : 1
24 Lubuszanin Trzcianka – Leśnik Margonin 2014-08-23 11:00 11 : 2

 

Kolejka 4 w dniach 30-08-2014/31-08-2014

25 1920 Mosina – Leśnik Margonin 2014-08-30 16:00 0 : 0
26 Iskra Szydłowo – Lubuszanin Trzcianka 2014-08-30 16:00 1 : 3
27 HURAGAN Pobiedziska – MIESZKO Gniezno 2014-08-31 15:00 Kiszkowska 0 : 1
28 Pelikan Niechanowo – Grom Plewiska 2014-08-30 17:00 4 : 1
29 GKS Dopiewo – PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-08-30 17:00 6 : 0
30 1922 LECHIA Kostrzyn – SPARTA Oborniki 2014-08-30 17:00 3 : 6
31 ZJEDNOCZENI Trzemeszno – SPARTA Szamotuły 2014-08-30 16:00 4 : 1
32 Wełna SKOKI – WARTA Międzychód 2014-08-29 17:30 2 : 0

 

Kolejka 5 w dniach 06-09-2014/07-09-2014

33 WARTA Międzychód – 1920 Mosina 2014-09-06 17:00 1 : 1
34 Wełna SKOKI – SPARTA Szamotuły 2014-09-06 17:00 6 : 2
35 SPARTA Oborniki – ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-09-06 17:00 4 : 1
36 PŁOMIEŃ Przyprostynia – 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-09-07 17:00 1 : 3
37 PELIKAN Niechanowo – GKS Dopiewo 2014-09-06 17:00 3 : 0
38 MIESZKO Gniezno – GROM Plewiska 2014-09-06 16:00 Strumyk 0 : 1
39 Lubuszanin Trzcianka – HURAGAN Pobiedziska 2014-09-06 16:00 ks. Piotra Skargi ., 0:2
40 Leśnik Margonin – Iskra Szydłowo 2014-09-06 16:00 0 : 3

 

Kolejka 6 w dniach 13-09-2014/14-09-2014

41 1920 Mosina – Iskra Szydłowo 2014-09-13 16:00 1 : 4
42 HURAGAN Pobiedziska – Leśnik Margonin 2014-09-14 15:00 4 : 0 762-010, Pobiedziska
43 GROM Plewiska – Lubuszanin Trzcianka 2014-09-13 11:00 0 : 4
44 GKS Dopiewo – MIESZKO Gniezno 2014-09-13 16:00 4 : 0
45 1922 LECHIA Kostrzyn – PELIKAN Niechanowo 2014-09-13 12:00 0 : 0
46 ZJEDNOCZENI Trzemeszno – PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-09-13 16:00 1 : 1
47 Wełna SKOKI – SPARTA Oborniki 2014-09-13 16:00 2 : 0
48 WARTA Międzychód – SPARTA Szamotuły 2014-09-13 16:00 2 : 1

 

Kolejka 7 w dniach 20-09-2014/21-09-2014

49 SPARTA Szamotuły – 1920 Mosina 2014-09-20 16:00 1 : 1
50 SPARTA Oborniki – WARTA Międzychód 2014-09-20 16:00 1 : 2
51 PŁOMIEŃ Przyprostynia – Wełna SKOKI 2014-09-21 16:00 1 : 2
52 PELIKAN Niechanowo – ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-09-21 15:00 4 : 2 Niechanowo
53 MIESZKO Gniezno – 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-09-20 16:00 3 : 0
54 Lubuszanin Trzcianka – GKS Dopiewo 2014-09-20 16:00 1 : 0
55 Leśnik Margonin – GROM Plewiska 2014-09-20 16:00 2 : 4
56 Iskra Szydłowo – HURAGAN Pobiedziska 2014-09-20 16:00 1 : 1

 

Kolejka 8 w dniach 27-09-2014/28-09-2014

57 1920 Mosina – HURAGAN Pobiedziska 2014-09-27 16:00 0 : 0
58 GROM Plewiska – Iskra Szydłowo 2014-09-27 16:00 0 : 1
59 GKS Dopiewo – Leśnik Margonin 2014-09-27 16:00 9 : 1
60 1922 LECHIA Kostrzyn – Lubuszanin Trzcianka 2014-09-27 15:00 1 : 4
61 ZJEDNOCZENI Trzemeszno – MIESZKO Gniezno 2014-09-27 16:00 2 : 1
62 Wełna SKOKI – PELIKAN Niechanowo 2014-09-27 16:00 0 : 0
63 WARTA Międzychód – PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-09-27 16:00 3 : 0
64 SPARTA Szamotuły – SPARTA Oborniki 2014-09-27 16:00 0 : 0 , Szamotuły

 

Kolejka 9 w dniach 04-10-2014/05-10-2014

65 SPARTA Oborniki – 1920 Mosina 2014-10-04 16:00 1 : 1
66 PŁOMIEŃ Przyprostynia – SPARTA Szamotuły 2014-10-05 16:00 7 : 1
67 PELIKAN Niechanowo – WARTA Międzychód 2014-10-05 15:00 0 : 1
68 MIESZKO Gniezno – Wełna SKOKI 2014-10-04 16:00 0 : 6
69 Lubuszanin Trzcianka – ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-10-04 15:00 2 : 3
70 Leśnik Margonin – 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-10-04 16:00 0 : 5
71 Iskra Szydłowo – GKS Dopiewo 2014-10-04 16:00 1 : 1
72 HURAGAN Pobiedziska – GROM Plewiska 2014-10-05 15:00 0 : 0 Pobiedziska

 

Kolejka 10 w dniach 11-10-2014/12-10-2014

73 1920 Mosina – GROM Plewiska 2014-10-11 14:00 0 : 3
74 GKS Dopiewo – HURAGAN Pobiedziska 2014-10-12 15:00 1 : 0
75 1922 LECHIA Kostrzyn – Iskra Szydłowo 2014-10-11 15:00 1 : 1
76 ZJEDNOCZENI Trzemeszno – Leśnik Margonin 2014-10-11 15:00 4 : 0
77 Wełna SKOKI – Lubuszanin Trzcianka 2014-10-12 15:00 1 : 5
78 WARTA Międzychód – MIESZKO Gniezno 2014-10-11 15:00 8 : 4 Międzychód
79 SPARTA Szamotuły – PELIKAN Niechanowo 2014-10-11 15:00 0 : 1
80 SPARTA Oborniki – PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-10-11 15:00 1 : 1

 

Kolejka 11 w dniach 18-10-2014/19-10-2014

81 PŁOMIEŃ Przyprostynia – 1920 Mosina 2014-10-19 15:00 4 : 0
82 PELIKAN Niechanowo – SPARTA Oborniki 2014-10-19 15:00 2 : 0
83 MIESZKO Gniezno – SPARTA Szamotuły 2014-10-18 15:00 1 : 0
84 Lubuszanin Trzcianka – WARTA Międzychód 2014-10-18 15:00 1 : 2
85 Leśnik Margonin – Wełna SKOKI 2014-10-18 15:00 0 : 3
86 Iskra Szydłowo – ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-10-18 15:00 0 : 2
87 HURAGAN Pobiedziska – 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-10-19 15:00 0 : 1 Pobiedziska
88 GROM Plewiska – GKS Dopiewo 2014-10-18 15:00 1 : 2

 

Kolejka 12 w dniach 25-10-2014/26-10-2014

89 1920 Mosina – GKS Dopiewo 2014-10-25 14:00 0 : 3
90 1922 LECHIA Kostrzyn – GROM Plewiska 2014-10-25 14:00 3 : 2
91 ZJEDNOCZENI Trzemeszno – HURAGAN Pobiedziska 2014-10-25 15:00 Trzemeszno 6 : 1
92 Wełna SKOKI – Iskra Szydłowo 2014-10-26 14:00 4 : 0
93 WARTA Międzychód – Leśnik Margonin 2014-10-25 15:00 5 : 0
94 SPARTA Szamotuły – Lubuszanin Trzcianka 2014-10-25 15:00 0 : 3
95 SPARTA Oborniki – MIESZKO Gniezno 2014-10-25 15:00 2 : 0
96 PŁOMIEŃ Przyprostynia – PELIKAN Niechanowo 2014-10-26 14:00 0 : 2

 

Kolejka 13 w dniach 02-11-2014

97 PELIKAN Niechanowo – 1920 Mosina 2014-11-02 14:00 5 : 1
98 MIESZKO Gniezno – PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-11-02 14:00 0 : 2
99 Lubuszanin Trzcianka – SPARTA Oborniki 2014-11-02 14:00 4 : 3
100 Leśnik Margonin – SPARTA Szamotuły 2014-11-02 14:00 3 : 1
101 Iskra Szydłowo – WARTA Międzychód 2014-11-02 14:00 0 : 2
102 HURAGAN Pobiedziska – Wełna SKOKI 2014-11-02 14:00 2 : 2 Pobiedziska
103 GROM Plewiska – ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-11-02 14:00 2 : 2
104 GKS Dopiewo – 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-11-02 14:00 5 : 0

 

Kolejka 14 w dniach 08-11-2014/09-11-2014

105 1920 Mosina – 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-11-08 14:00 0 : 2
106 ZJEDNOCZENI Trzemeszno – GKS Dopiewo 2014-11-08 13:00 0 : 0
107 Wełna SKOKI – GROM Plewiska 2014-11-09 14:00 4 : 1
108 WARTA Międzychód – HURAGAN Pobiedziska 2014-11-08 14:00 6 : 2
109 SPARTA Szamotuły – Iskra Szydłowo 2014-11-08 14:00 1 : 2
110 SPARTA Oborniki – Leśnik Margonin 2014-11-08 14:00 5 : 0
111 PŁOMIEŃ Przyprostynia – Lubuszanin Trzcianka 2014-11-09 14:00 0 : 2
112 PELIKAN Niechanowo – MIESZKO Gniezno 2014-11-09 14:00 2 : 0 ,Niechanowo

 

Kolejka 15 w dniach 11-11-2014

113 MIESZKO Gniezno – 1920 Mosina 2014-11-11 14:00 1 : 2
114 Lubuszanin Trzcianka – PELIKAN Niechanowo 2014-11-11 14:00 0 : 1
115 Leśnik Margonin – PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-11-11 13:00 7 : 4
116 Iskra Szydłowo – SPARTA Oborniki 2014-11-11 14:00 1 : 0
117 HURAGAN Pobiedziska – SPARTA Szamotuły 2014-11-11 13:00 3 : 1 obiedziska
118 GROM Plewiska – WARTA Międzychód 2014-11-11 13:00 3 : 2
119 GKS Dopiewo – Wełna SKOKI 2014-11-11 14:00 4 : 3
120 1922 LECHIA Kostrzyn – ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-11-11 13:00 1 : 7

 

RUNDA II

 

Kolejka 16 w dniach 15-11-2014/16-11-2014

1 1920 Mosina – ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-11-15 13.00 0 : 4
2 1922 LECHIA Kostrzyn – Wełna SKOKI 2014-11-15 13.00 4 : 2
3 GKS Dopiewo – WARTA Międzychód 2014-11-15 13.00 2 : 0
4 GROM Plewiska – SPARTA Szamotuły 2014-11-15 13.00 2 : 1
5 HURAGAN Pobiedziska – SPARTA Oborniki 2014-11-16 13.00 1 : 4 obiedziska
6 Iskra Szydłowo – PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-11-15 14.00 5 : 1
7 Leśnik Margonin – PELIKAN Niechanowo 2014-11-15 13.00 2 : 1
8 Lubuszanin Trzcianka – MIESZKO Gniezno 2014-11-15 14.00 1 : 0

Kolejka: 17 w dniach 2015-03-21

9 Lubuszanin Trzcianka 1920 Mosina 2015-03-21 14:00 1 : 0 :
10 MIESZKO Gniezno Leśnik Margonin 2015-03-21 15:00 0 : 0 :
11 PELIKAN Niechanowo Iskra Szydłowo 2015-03-22 15:00 6 : 1 :
12 PŁOMIEŃ Przyprostynia HURAGAN Pobiedziska 2015-03-22 15:00 Płomień Przyprostynia 1 : 2 :
13 SPARTA Oborniki GROM Plewiska 2015-03-21 15:00 0 : 1 :
14 SPARTA Szamotuły GKS Dopiewo 2015-03-21 16:00 1 : 3 :
15 WARTA Międzychód 1922 LECHIA Kostrzyn 2015-03-21 15:00 4 : 1 :
16 Wełna SKOKI ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2015-03-22 15:00 1 : 4 :

 

 

Kolejka: 18 w dniach 2015-03-28/2015-03-29

17 Wełna SKOKI 1920 Mosina 2015-03-29 15:00 2 : 1 :
18 ZJEDNOCZENI Trzemeszno WARTA Międzychód 2015-03-28 14:00 3 : 1 :
19 1922 LECHIA Kostrzyn SPARTA Szamotuły 2015-03-29 14:00 2 : 1 :
20 GKS Dopiewo SPARTA Oborniki 2015-03-28 15:00 3 : 2 :
21 GROM Plewiska PŁOMIEŃ Przyprostynia 2015-03-28 16:00 4 : 1 :
22 HURAGAN Pobiedziska PELIKAN Niechanowo 2015-03-29 15:00 Huragan Pobiedziska ( 1 : 5 :
23 Iskra Szydłowo MIESZKO Gniezno 2015-03-28 15:00 1 : 1 :
24 Leśnik Margonin Lubuszanin Trzcianka 2015-03-28 15:00 1 : 4 :

 

 

Kolejka: 19 w dniach 2015-04-04

25 Leśnik Margonin 1920 Mosina 2015-04-04 11:00 0 : 0 :
26 Lubuszanin Trzcianka Iskra Szydłowo 2015-04-04 15:00 1 : 2 :
27 MIESZKO Gniezno HURAGAN Pobiedziska 2015-04-04 17:00 0 : 1 :
28 GROM Plewiska PELIKAN Niechanowo 2015-04-04 17:00 2 : 1 :
29 PŁOMIEŃ Przyprostynia GKS Dopiewo 2015-04-04 17:00 1 : 1 :
30 SPARTA Oborniki 1922 LECHIA Kostrzyn 2015-04-04 16:00 3 : 4 :
31 SPARTA Szamotuły ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2015-04-04 16:00 2 : 2 :
32 WARTA Międzychód Wełna SKOKI 2015-04-04 16:00 miejski stadion w Międzychodzie1 : 2 :

 

 

Kolejka: 20 w dniach 2015-04-11/2015-04-12

33 1920 Mosina WARTA Międzychód 2015-04-11 15:00 1 : 3 :
34 SPARTA Szamotuły Wełna SKOKI 2015-04-11 17:00 3 : 2 :
35 ZJEDNOCZENI Trzemeszno SPARTA Oborniki 2015-04-11 15:00 1 : 2 :
36 1922 LECHIA Kostrzyn PŁOMIEŃ Przyprostynia 2015-04-12 14:00 4 : 4 :
37 GKS Dopiewo PELIKAN Niechanowo 2015-04-12 15:00 2 : 3 :
38 GROM Plewiska MIESZKO Gniezno 2015-04-11 17:00 2 : 1 :
39 HURAGAN Pobiedziska Lubuszanin Trzcianka 2015-04-12 15:00 Huragan Pobiedziska (Pobiedziska,0 : 3 :
40 Iskra Szydłowo Leśnik Margonin 2015-04-11 16:00 2 : 0 :

 

 

Kolejka: 21 w dniach 2015-04-18/2015-04-19

41 Iskra Szydłowo 1920 Mosina 2015-04-18 16:00 3 : 1 :
42 Leśnik Margonin HURAGAN Pobiedziska 2015-04-18 16:00 2 : 2 :
43 Lubuszanin Trzcianka GROM Plewiska 2015-04-18 12:00 0 : 1 :
44 MIESZKO Gniezno GKS Dopiewo 2015-04-18 17:00 2 : 1 :
45 PELIKAN Niechanowo 1922 LECHIA Kostrzyn 2015-04-19 15:00 2 : 0 :
46 PŁOMIEŃ Przyprostynia ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2015-04-19 17:00 Płomień Przyprostynia 0 : 3 :
47 SPARTA Oborniki Wełna SKOKI 2015-04-18 16:00 6 : 1 :
48 SPARTA Szamotuły WARTA Międzychód 2015-04-18 17:00 1 : 1 :

 

 

Kolejka: 22 w dniach 2015-04-25/2015-04-26

49 1920 Mosina SPARTA Szamotuły 2015-04-25 15:00 0 : 1 :
50 WARTA Międzychód SPARTA Oborniki 2015-04-25 17:00 0 : 0 :
51 Wełna SKOKI PŁOMIEŃ Przyprostynia 2015-04-26 15:00 2 : 2 :
52 ZJEDNOCZENI Trzemeszno PELIKAN Niechanowo 2015-04-25 16:00 3 : 1 :
53 1922 LECHIA Kostrzyn MIESZKO Gniezno 2015-04-26 14:00 0 : 1 :
54 GKS Dopiewo Lubuszanin Trzcianka 2015-04-25 16:00 2 : 1 :
55 GROM Plewiska Leśnik Margonin 2015-04-25 17:00 4 : 0 :
56 HURAGAN Pobiedziska Iskra Szydłowo 2015-04-26 15:00 Huragan Pobiedziska 2 : 1 :

 

 

Kolejka: 23 w dniach 2015-05-01/2015-05-03

57 HURAGAN Pobiedziska 1920 Mosina 2015-05-03 15:00 0 : 0 :
58 Iskra Szydłowo GROM Plewiska 2015-05-01 16:00 1 : 0 :
59 Leśnik Margonin GKS Dopiewo 2015-05-01 16:00 0 : 5 :
60 Lubuszanin Trzcianka 1922 LECHIA Kostrzyn 2015-05-01 16:00 1 : 1 :
61 MIESZKO Gniezno ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2015-05-01 17:00 1 : 2 :
62 PELIKAN Niechanowo Wełna SKOKI 2015-05-01 17:00 3 : 0 :
63 PŁOMIEŃ Przyprostynia WARTA Międzychód 2015-05-01 17:00 4 : 0 :
64 SPARTA Oborniki SPARTA Szamotuły 2015-05-01 16:00 Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2) 2 : 0 :

 

 

Kolejka: 24 w dniach 2015-05-09/2015-05-10

65 1920 Mosina SPARTA Oborniki 2015-05-09 15:00 0 : 1 :
66 SPARTA Szamotuły PŁOMIEŃ Przyprostynia 2015-05-09 17:00 3 : 5 (Szamotuły, Sportowa 6 :
67 WARTA Międzychód PELIKAN Niechanowo 2015-05-09 17:00 1 : 2 :
68 Wełna SKOKI MIESZKO Gniezno 2015-05-10 15:00 1 : 2 :
69 ZJEDNOCZENI Trzemeszno Lubuszanin Trzcianka 2015-05-09 16:00 0 : 1 :
70 1922 LECHIA Kostrzyn Leśnik Margonin 2015-05-10 14:00 7 : 2 :
71 GKS Dopiewo Iskra Szydłowo 2015-05-09 16:00 2 : 2 :
72 GROM Plewiska HURAGAN Pobiedziska 2015-05-09 17:00 2 : 1 :

 

 

Kolejka: 25 w dniach 2015-05-16/2015-05-17

73 GROM Plewiska 1920 Mosina 2015-05-16 17:00 3 : 0 :
74 HURAGAN Pobiedziska GKS Dopiewo 2015-05-17 15:00 1 : 0 :
75 Iskra Szydłowo 1922 LECHIA Kostrzyn 2015-05-16 16:00 3 : 2 :
76 Leśnik Margonin ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2015-05-16 16:00 3 : 2 :
77 Lubuszanin Trzcianka Wełna SKOKI 2015-05-16 16:00 2 : 2 :
78 MIESZKO Gniezno WARTA Międzychód 2015-05-16 17:00 1 : 0 :
79 PELIKAN Niechanowo SPARTA Szamotuły 2015-05-17 15:00 5 : 1 :
80 PŁOMIEŃ Przyprostynia SPARTA Oborniki 2015-05-16 17:00 Płomień Przyprostynia 1 : 0 :

 

 

Kolejka: 26 w dniach 2015-05-23/2015-05-24

81 1920 Mosina PŁOMIEŃ Przyprostynia 2015-05-23 15:00 2 : 1 :
82 SPARTA Oborniki PELIKAN Niechanowo 2015-05-23 17:00 1 : 5 :
83 SPARTA Szamotuły MIESZKO Gniezno 2015-05-23 17:00 2 : 2 :
84 WARTA Międzychód Lubuszanin Trzcianka 2015-05-23 17:00 1 : 1 :
85 Wełna SKOKI Leśnik Margonin 2015-05-24 15:00 6 : 2 :
86 ZJEDNOCZENI Trzemeszno Iskra Szydłowo 2015-05-23 16:00 Zjednoczeni Trzemeszno 0 : 5 :
87 1922 LECHIA Kostrzyn HURAGAN Pobiedziska 2015-05-24 14:00 1 : 0 :
88 GKS Dopiewo GROM Plewiska 2015-05-23 17:00 2 : 0 :

 

 

Kolejka: 27 w dniach 2015-05-30/2015-05-31

89 GKS Dopiewo 1920 Mosina 2015-05-30 17:00 4 : 1 :
90 GROM Plewiska 1922 LECHIA Kostrzyn 2015-05-30 17:00 2 : 1 :
91 HURAGAN Pobiedziska ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2015-05-31 15:00 0 : 0 :
92 Iskra Szydłowo Wełna SKOKI 2015-05-30 16:00 2 : 1 :
93 Leśnik Margonin WARTA Międzychód 2015-05-30 16:00 4 : 9 :
94 Lubuszanin Trzcianka SPARTA Szamotuły 2015-05-30 16:00 4 : 0 :
95 MIESZKO Gniezno SPARTA Oborniki 2015-05-30 17:00 2 : 0 :
96 PELIKAN Niechanowo PŁOMIEŃ Przyprostynia 2015-05-31 15:00 Pelikan Niechanowo 3 : 2 :

 

 

Kolejka: 28 w dniach 2015-06-04

97 1920 Mosina PELIKAN Niechanowo 2015-06-04 15:00 0 : 3 :
98 PŁOMIEŃ Przyprostynia MIESZKO Gniezno 2015-06-04 17:00 1 : 2 :
99 SPARTA Oborniki Lubuszanin Trzcianka 2015-06-04 17:00 0 : 2 :
100 SPARTA Szamotuły Leśnik Margonin 2015-06-04 17:00 0 : 3 wo :
101 WARTA Międzychód Iskra Szydłowo 2015-06-04 17:00 1 : 4 :
102 Wełna SKOKI HURAGAN Pobiedziska 2015-06-04 15:00 2 : 3 :
103 ZJEDNOCZENI Trzemeszno GROM Plewiska 2015-06-04 16:00 Zjednoczeni 2 : 1 :
104 1922 LECHIA Kostrzyn GKS Dopiewo 2015-06-04 14:00 2 : 5 :

 

 

Kolejka: 29 w dniach 2015-03-15/2015-06-07

105 1922 LECHIA Kostrzyn 1920 Mosina 2015-06-07 17:00 2 : 0 :
106 GKS Dopiewo ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2015-06-07 17:00 0 : 3 wo :
107 GROM Plewiska Wełna SKOKI 2015-06-07 17:00 4 : 1 :
108 HURAGAN Pobiedziska WARTA Międzychód 2015-06-07 17:00 0 : 2 :
109 Iskra Szydłowo SPARTA Szamotuły 2015-06-07 17:00 3 : 0 wo :
110 Leśnik Margonin SPARTA Oborniki 2015-06-07 17:00 2 : 1 :
111 Lubuszanin Trzcianka PŁOMIEŃ Przyprostynia 2015-03-15 14:00 3 : 0 :
112 MIESZKO Gniezno PELIKAN Niechanowo 2015-06-07 17:00 (Gniezno, Strumykowa 1 : 4 :

 

 

Kolejka: 30 w dniach 2015-06-13

113 1920 Mosina MIESZKO Gniezno 2015-06-13 17:00 0 : 1 :
114 PELIKAN Niechanowo Lubuszanin Trzcianka 2015-06-13 17:00 4 : 3 :
115 PŁOMIEŃ Przyprostynia Leśnik Margonin 2015-06-13 17:00 8 : 2 :
116 SPARTA Oborniki Iskra Szydłowo 2015-06-13 17:00 2 : 2 :
117 SPARTA Szamotuły HURAGAN Pobiedziska 2015-06-13 17:00 7 : 2 :
118 WARTA Międzychód GROM Plewiska 2015-06-13 17:00 0 : 1 :
119 Wełna SKOKI GKS Dopiewo 2015-06-13 17:00 2 : 0 :
120 ZJEDNOCZENI Trzemeszno 1922 LECHIA Kostrzyn 2015-06-13 17:00 Zjednoczeni 6 : 0 :

 

 

 

Terminarz rozgrywek ligi: IV liga gr. płn.

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2013-08-10/2013-08-11

1 HURAGAN Pobiedziska 1920 Mosina 2013-08-11 15:00 2 : 0
2 WARTA Międzychód 1922 LECHIA Kostrzyn 2013-08-10 17:00 3 : 1
3 TARNOVIA Tarnowo Podgórne CZARNI Wróblewo 2013-08-10 17:00 7 : 0
4 Iskra Szydłowo ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2013-08-11 16:00 6 : 0
5 SPARTA Oborniki ŚWIT Piotrowo 2013-08-10 17:00 4 : 1
6 SOKÓŁ Pniewy Leśnik Margonin 2013-08-10 17:00 1 : 2
7 POGOŃ Lwówek Lubuszanin Trzcianka 2013-08-10 15:00 1 : 6
8 PŁOMIEŃ Przyprostynia MIESZKO Gniezno 2013-08-11 17:00 boisko w Zbąszyniu – sztuczna trawa 1:1

 

 

Kolejka: 2 w dniach 2013-08-15

9 1920 Mosina MIESZKO Gniezno 2013-08-15 16:00 5:2
10 Lubuszanin Trzcianka PŁOMIEŃ Przyprostynia 2013-08-15 16:00 1:1
11 Leśnik Margonin POGOŃ Lwówek 2013-08-15 16:00 1:2
12 ŚWIT Piotrowo SOKÓŁ Pniewy 2013-08-15 16:00 4:1
13 ZJEDNOCZENI Trzemeszno SPARTA Oborniki 2013-08-15 16:00 1:1
14 CZARNI Wróblewo Iskra Szydłowo 2013-08-15 16:00 1:3
15 1922 LECHIA Kostrzyn TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2013-08-15 17:00 1:1
16 HURAGAN Pobiedziska WARTA Międzychód 2013-08-15 15:00 1:2

 

 

Kolejka: 3 w dniach 2013-08-17/2013-08-18

17 WARTA Międzychód 1920 Mosina 2013-08-18 17:00 2 : 1
18 TARNOVIA Tarnowo Podgórne HURAGAN Pobiedziska 2013-08-17 17:00 3 : 0
19 Iskra Szydłowo 1922 LECHIA Kostrzyn 2013-08-18 16:00 2 : 5
20 SPARTA Oborniki CZARNI Wróblewo 2013-08-17 17:00 3 : 0
21 SOKÓŁ Pniewy ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2013-08-18 17:00 2 : 1
22 POGOŃ Lwówek ŚWIT Piotrowo 2013-08-18 15:00 1 : 4
23 PŁOMIEŃ Przyprostynia Leśnik Margonin 2013-08-18 17:00 boisko w Zbąszyniu – sztuczna trawa 1:2
24 MIESZKO Gniezno Lubuszanin Trzcianka 2013-08-18 17:00 2 : 1

 

 

Kolejka: 4 w dniach 2013-08-21/2013-08-25

25 1920 Mosina Lubuszanin Trzcianka 2013-08-24 16:00 2 : 3
26 Leśnik Margonin MIESZKO Gniezno 2013-08-21 18:00 zmiana terminu 2:2
27 PŁOMIEŃ Przyprostynia ŚWIT Piotrowo 2013-08-25 17:00 boisko w Zbąszyniu – sztuczna trawa 4:4
28 ZJEDNOCZENI Trzemeszno POGOŃ Lwówek 2013-08-24 16:00 3 : 1
29 CZARNI Wróblewo SOKÓŁ Pniewy 2013-08-25 16:00 5 : 4
30 1922 LECHIA Kostrzyn SPARTA Oborniki 2013-08-25 17:00 2 : 2
31 HURAGAN Pobiedziska Iskra Szydłowo 2013-08-25 15:00 2 : 1
32 WARTA Międzychód TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2013-08-24 17:00 4 : 2

 

 

Kolejka: 5 w dniach 2013-08-31

33 TARNOVIA Tarnowo Podgórne 1920 Mosina 2013-08-31 17:00 1 : 2
34 Iskra Szydłowo WARTA Międzychód 2013-08-31 16:00 3 : 3
35 SPARTA Oborniki HURAGAN Pobiedziska 2013-08-31 17:00 3 : 1
36 SOKÓŁ Pniewy 1922 LECHIA Kostrzyn 2013-08-31 17:00 1 : 8
37 POGOŃ Lwówek CZARNI Wróblewo 2013-08-31 17:00 1 : 2
38 PŁOMIEŃ Przyprostynia ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2013-08-31 15:00 boisko w Zbąszyniu – sztuczna trawa 1:1
39 MIESZKO Gniezno ŚWIT Piotrowo 2013-08-31 17:00 2 : 0
40 Lubuszanin Trzcianka Leśnik Margonin 2013-08-31 16:00 2 : 2

 

 

Kolejka: 6 w dniach 2013-09-07/2013-09-08

41 1920 Mosina Leśnik Margonin 2013-09-07 16:00 1:0
42 ŚWIT Piotrowo Lubuszanin Trzcianka 2013-09-08 16:00 3:1
43 ZJEDNOCZENI Trzemeszno MIESZKO Gniezno 2013-09-07 16:00 2:1
44 CZARNI Wróblewo PŁOMIEŃ Przyprostynia 2013-09-08 16:00 2:3
45 1922 LECHIA Kostrzyn POGOŃ Lwówek 2013-09-07 16:00 5:1
46 HURAGAN Pobiedziska SOKÓŁ Pniewy 2013-09-08 15:00 6:1
47 WARTA Międzychód SPARTA Oborniki 2013-09-07 17:00 2:3
48 TARNOVIA Tarnowo Podgórne Iskra Szydłowo 2013-09-07 17:00 6:3

 

 

Kolejka: 7 w dniach 2013-09-14/2013-09-15

49 Iskra Szydłowo 1920 Mosina 2013-09-14 16:00 0 : 0
50 SPARTA Oborniki TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2013-09-14 17:00 1 : 2
51 SOKÓŁ Pniewy WARTA Międzychód 2013-09-14 16:00 0 : 0
52 POGOŃ Lwówek HURAGAN Pobiedziska 2013-09-14 15:00 1 : 3
53 PŁOMIEŃ Przyprostynia 1922 LECHIA Kostrzyn 2013-09-15 16:00 boisko w Zbąszyniu – sztuczna trawa 2:1
54 MIESZKO Gniezno CZARNI Wróblewo 2013-09-14 17:00 3 : 1
55 Lubuszanin Trzcianka ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2013-09-14 16:00 0 : 1
56 Leśnik Margonin ŚWIT Piotrowo 2013-09-14 16:00 3 : 2

 

 

Kolejka: 8 w dniach 2013-09-21/2013-09-22

57 1920 Mosina ŚWIT Piotrowo 2013-09-21 16:00 3:2
58 ZJEDNOCZENI Trzemeszno Leśnik Margonin 2013-09-21 16:00 9:0
59 CZARNI Wróblewo Lubuszanin Trzcianka 2013-09-22 15:00 1:0
60 1922 LECHIA Kostrzyn MIESZKO Gniezno 2013-09-21 16:00 2:1
61 HURAGAN Pobiedziska PŁOMIEŃ Przyprostynia 2013-09-22 15:00 0:1
62 WARTA Międzychód POGOŃ Lwówek 2013-09-21 17:00 4:1
63 TARNOVIA Tarnowo Podgórne SOKÓŁ Pniewy 2013-09-21 16:00 2:1
64 Iskra Szydłowo SPARTA Oborniki 2013-09-21 16:00 2:2

 

 

Kolejka: 9 w dniach 2013-09-28/2013-09-29

65 SPARTA Oborniki 1920 Mosina 2013-09-28 16:00 0:0
66 SOKÓŁ Pniewy Iskra Szydłowo 2013-09-28 16:00 0:5
67 POGOŃ Lwówek TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2013-09-28 15:00 0:2
68 PŁOMIEŃ Przyprostynia WARTA Międzychód 2013-09-29 16:00 2:0
69 MIESZKO Gniezno HURAGAN Pobiedziska 2013-09-28 16:00 1:1
70 Lubuszanin Trzcianka 1922 LECHIA Kostrzyn 2013-09-28 15:00 4:1
71 Leśnik Margonin CZARNI Wróblewo 2013-09-28 16:00 1:2
72 ŚWIT Piotrowo ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2013-09-29 16:00 1:3

 

 

Kolejka: 10 w dniach 2013-10-05/2013-10-06

73 1920 Mosina ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2013-10-05 16:00 3:3
74 CZARNI Wróblewo ŚWIT Piotrowo 2013-10-06 15:00 2:2
75 1922 LECHIA Kostrzyn Leśnik Margonin 2013-10-05 15:00 3:0
76 HURAGAN Pobiedziska Lubuszanin Trzcianka 2013-10-06 15:00 2:1
77 WARTA Międzychód MIESZKO Gniezno 2013-10-05 11:00 0:3
78 TARNOVIA Tarnowo Podgórne PŁOMIEŃ Przyprostynia 2013-10-05 15:00 1:0
9 Iskra Szydłowo POGOŃ Lwówek 2013-10-05 15:00 5:0
0 SPARTA Oborniki SOKÓŁ Pniewy 2013-10-05 16:00 3:0

 

 

Kolejka: 11 w dniach 2013-10-12/2013-10-13

81 SOKÓŁ Pniewy 1920 Mosina 2013-10-12 15:00 1:1
82 POGOŃ Lwówek SPARTA Oborniki 2013-10-12 15:00 0:5
83 PŁOMIEŃ Przyprostynia Iskra Szydłowo 2013-10-13 16:00 boisko w Zbąszyniu – sztuczna trawa 3:5
84 MIESZKO Gniezno TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2013-10-12 16:00 0:1
85 Lubuszanin Trzcianka WARTA Międzychód 2013-10-12 15:00 0:4
86 Leśnik Margonin HURAGAN Pobiedziska 2013-10-12 15:00 0:3
87 ŚWIT Piotrowo 1922 LECHIA Kostrzyn 2013-10-13 15:00 3:2
88 ZJEDNOCZENI Trzemeszno CZARNI Wróblewo 2013-10-12 16:00 3:2

 

 

Kolejka: 12 w dniach 2013-10-19/2013-10-20

89 1920 Mosina CZARNI Wróblewo 2013-10-19 15:00 3:1
90 1922 LECHIA Kostrzyn ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2013-10-19 15:00 1:2
91 HURAGAN Pobiedziska ŚWIT Piotrowo 2013-10-20 15:00 2:0
92 WARTA Międzychód Leśnik Margonin 2013-10-19 15:00 3:0
93 TARNOVIA Tarnowo Podgórne Lubuszanin Trzcianka 2013-10-19 15:00 5:0
94 Iskra Szydłowo MIESZKO Gniezno 2013-10-19 14:00 1:0
95 SPARTA Oborniki PŁOMIEŃ Przyprostynia 2013-10-19 15:00 3:2
96 SOKÓŁ Pniewy POGOŃ Lwówek 2013-10-19 15:00 1:0

 

 

Kolejka: 13 w dniach 2013-10-26/2013-10-27

97 POGOŃ Lwówek 1920 Mosina 2013-10-26 15:00 0:6
98 PŁOMIEŃ Przyprostynia SOKÓŁ Pniewy 2013-10-27 15:00 boisko w Zbąszyniu – sztuczna trawa 6:0
99 MIESZKO Gniezno SPARTA Oborniki 2013-10-26 15:00 1:1
100 Lubuszanin Trzcianka Iskra Szydłowo 2013-10-26 15:00 1:1
101 Leśnik Margonin TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2013-10-26 14:00 1:9
102 ŚWIT Piotrowo WARTA Międzychód 2013-10-27 14:00 1:4
103 ZJEDNOCZENI Trzemeszno HURAGAN Pobiedziska 2013-10-26 14:00 0:2
104 CZARNI Wróblewo 1922 LECHIA Kostrzyn 2013-10-27 14:00 0:4

 

 

Kolejka: 14 w dniach 2013-11-02/2013-11-03

105 1920 Mosina 1922 LECHIA Kostrzyn 2013-11-02 14:00 2:3
106 HURAGAN Pobiedziska CZARNI Wróblewo 2013-11-03 14:00 0:2
107 WARTA Międzychód ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2013-11-02 15:00 3:2
108 TARNOVIA Tarnowo Podgórne ŚWIT Piotrowo 2013-11-02 13:00 4:0
109 Iskra Szydłowo Leśnik Margonin 2013-11-02 14:00 2:2
110 SPARTA Oborniki Lubuszanin Trzcianka 2013-11-02 14:00 0:1
111 SOKÓŁ Pniewy MIESZKO Gniezno 2013-11-02 13:00 1:6
112 POGOŃ Lwówek PŁOMIEŃ Przyprostynia 2013-11-02 13:00 2:5

 

 

Kolejka: 15 w dniach 2013-11-09/2013-11-10

113 PŁOMIEŃ Przyprostynia 1920 Mosina 2013-11-10 14:00 boisko w Zbąszyniu – sztuczna trawa 1:1
114 MIESZKO Gniezno POGOŃ Lwówek 2013-11-09 14:00 6:0
115 Lubuszanin Trzcianka SOKÓŁ Pniewy 2013-11-09 14:00 4:3
116 Leśnik Margonin SPARTA Oborniki 2013-11-09 13:00 1:0
117 ŚWIT Piotrowo Iskra Szydłowo 2013-11-10 13:00 5:1
118 ZJEDNOCZENI Trzemeszno TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2013-11-09 13:00 1:3
119 CZARNI Wróblewo WARTA Międzychód 2013-11-10 13:00 0:0
120 1922 LECHIA Kostrzyn HURAGAN Pobiedziska 2013-11-09 13:00 0:0

II RUNDA.

Kolejka: 16 w dniach 16-11-2013/17-11-2013

121 1920 Mosina – HURAGAN Pobiedziska 2013-11-16 13:00 0:2
122 1922 LECHIA Kostrzyn – WARTA Międzychód 2013-11-16 13:00 1:2
123 CZARNI Wróblewo – TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2013-11-17 13:00 0:4
124 ZJEDNOCZENI Trzemeszno – Iskra Szydłowo 2013-11-16 13:00 2:1
125 ŚWIT Piotrowo – SPARTA Oborniki 2013-11-17 13:00 0:1
126 Leśnik Margonin – SOKÓŁ Pniewy 2013-11-16 13:00 3:6
127 Lubuszanin Trzcianka – POGOŃ Lwówek 2013-11-16 13:00 5:1
128 MIESZKO-CARBON Gniezno – PŁOMIEŃ Przyprostynia 2013-11-16 13:00 2:0

Kolejka: 17 w dniach 23-11-2013/24-11-2013

129 MIESZKO-CARBON Gniezno – 1920 Mosina 2013-11-23 13:00 3:2
130 PŁOMIEŃ Przyprostynia – Lubuszanin Trzcianka 2013-11-23 13:00 boisko w Zbąszyniu – sztuczna trawa 3:4
131 POGOŃ Lwówek – Leśnik Margonin 2013-11-23 13:00 2:3
132 SOKÓŁ Pniewy – ŚWIT Piotrowo 2013-11-23 13:00 3:0
133 SPARTA Oborniki – ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2013-11-23 13:00 0:0
134 Iskra Szydłowo – CZARNI Wróblewo 2013-11-23 13:00 3:1
135 TARNOVIA Tarnowo Podgórne – 1922 LECHIA Kostrzyn 2013-11-23 12:00 2:0
136 WARTA Międzychód – HURAGAN Pobiedziska 2013-11-23 13:00 0:4

 

Kolejka: 18 w dniach 2014-03-22/2014-03-23

17 1920 Mosina WARTA Międzychód 2014-03-22 15:00 3:2
18 HURAGAN Pobiedziska TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2014-03-23 15:00 1:1
19 1922 LECHIA Kostrzyn Iskra Szydłowo 2014-03-22 14:00 1:1
20 CZARNI Wróblewo SPARTA Oborniki 2014-03-23 14:00 2:2
21 ZJEDNOCZENI Trzemeszno SOKÓŁ Pniewy 2014-03-22 15:00 1:2
22 ŚWIT Piotrowo POGOŃ Lwówek 2014-03-23 15:00 0:3
23 Leśnik Margonin PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-03-22 15:00 1:5
24 Lubuszanin Trzcianka MIESZKO-CARBON Gniezno 2014-03-22 14:00 3:0

 

 

Kolejka: 19 w dniach 2014-03-29/2014-03-30

25 Lubuszanin Trzcianka 1920 Mosina 2014-03-29 15:00 3:0
26 MIESZKO-CARBON Gniezno Leśnik Margonin 2014-03-29 14:00 0:3 /wo/
27 ŚWIT Piotrowo PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-03-30 15:00 0:3
28 POGOŃ Lwówek ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-03-29 15:00 2:2
29 SOKÓŁ Pniewy CZARNI Wróblewo 2014-03-29 15:00 1:0
30 SPARTA Oborniki 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-03-29 16:00 2:1
31 Iskra Szydłowo HURAGAN Pobiedziska 2014-03-29 16:00 0:0
32 TARNOVIA Tarnowo Podgórne WARTA Międzychód 2014-03-29 16:00 2:1

 

 

Kolejka: 20 w dniach 2014-04-05/2014-04-06

33 1920 Mosina TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2014-04-05 16:00 0:3
34 WARTA Międzychód Iskra Szydłowo 2014-04-05 17:00 2:0
35 HURAGAN Pobiedziska SPARTA Oborniki 2014-04-06 15:00 2:4
36 1922 LECHIA Kostrzyn SOKÓŁ Pniewy 2014-04-05 15:00 4:1
37 CZARNI Wróblewo POGOŃ Lwówek 2014-04-06 14:00 3:0
38 ZJEDNOCZENI Trzemeszno PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-04-05 16:00 2:0
39 ŚWIT Piotrowo MIESZKO-CARBON Gniezno 2014-04-06 16:00 0:3
40 Leśnik Margonin Lubuszanin Trzcianka 2014-04-05 16:00 3:2

 

 

Kolejka: 21 w dniach 2014-04-12/2014-04-23

41 Leśnik Margonin 1920 Mosina 2014-04-12 16:00 2:2
42 Lubuszanin Trzcianka ŚWIT Piotrowo 2014-04-12 16:00 3:0
43 MIESZKO-CARBON Gniezno ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-04-23 17:00 1:3
44 PŁOMIEŃ Przyprostynia CZARNI Wróblewo 2014-04-13 16:00 0:0
45 POGOŃ Lwówek 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-04-12 15:00 0:3
46 SOKÓŁ Pniewy HURAGAN Pobiedziska 2014-04-23 17:00 2:2
47 SPARTA Oborniki WARTA Międzychód 2014-04-12 16:00 2:0
48 Iskra Szydłowo TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2014-04-12 16:00 2:2

 

 

Kolejka: 22 w dniach 2014-04-19/2014-05-14

49 1920 Mosina Iskra Szydłowo 2014-04-19 16:00 0:0
50 TARNOVIA Tarnowo Podgórne SPARTA Oborniki 2014-04-19 16:00 0:1
51 WARTA Międzychód SOKÓŁ Pniewy 2014-04-19 17:00 2:0
52 HURAGAN Pobiedziska POGOŃ Lwówek 2014-05-14 18:00 4:0
53 1922 LECHIA Kostrzyn PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-04-19 16:00 1:2
54 CZARNI Wróblewo MIESZKO-CARBON Gniezno 2014-04-20 14:00 0:0
55 ZJEDNOCZENI Trzemeszno Lubuszanin Trzcianka 2014-04-19 16:00 0:5
56 ŚWIT Piotrowo Leśnik Margonin 2014-04-20 16:00 0:3 /wo/

 

 

Kolejka: 23 w dniach 2014-04-26/2014-04-27

57 ŚWIT Piotrowo 1920 Mosina 2014-04-27 16:00 0:3
58 Leśnik Margonin ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-04-26 16:00 1:2
59 Lubuszanin Trzcianka CZARNI Wróblewo 2014-04-26 16:00 3:1
60 MIESZKO-CARBON Gniezno 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-04-26 16:00 2:2
61 PŁOMIEŃ Przyprostynia HURAGAN Pobiedziska 2014-04-27 16:00 4:0
62 POGOŃ Lwówek WARTA Międzychód 2014-04-26 15:00 0:9
63 SOKÓŁ Pniewy TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2014-04-26 16:00 1:4
64 SPARTA Oborniki Iskra Szydłowo 2014-04-26 16:00 0:0

 

 

Kolejka: 24 w dniach 2014-05-03/2014-05-04

65 1920 Mosina SPARTA Oborniki 2014-05-03 16:00 2:2
66 Iskra Szydłowo SOKÓŁ Pniewy 2014-05-03 16:00 5:1
67 TARNOVIA Tarnowo Podgórne POGOŃ Lwówek 2014-05-03 17:00 5:1
68 WARTA Międzychód PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-05-03 17:00 2:2
69 HURAGAN Pobiedziska MIESZKO-CARBON Gniezno 2014-05-04 15:00 0:0
70 1922 LECHIA Kostrzyn Lubuszanin Trzcianka 2014-05-03 17:00 2:1
71 CZARNI Wróblewo Leśnik Margonin 2014-05-04 15:30 0:3 /wo/
72 ZJEDNOCZENI Trzemeszno ŚWIT Piotrowo 2014-05-03 16:00 3:0/wo/

 

 

Kolejka: 25 w dniach 2014-05-10/2014-05-11

73 ZJEDNOCZENI Trzemeszno 1920 Mosina 2014-05-10 16:00 5:1
74 ŚWIT Piotrowo CZARNI Wróblewo 2014-05-11 16:00 0:3
75 Leśnik Margonin 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-05-10 17:00 1:1
76 Lubuszanin Trzcianka HURAGAN Pobiedziska 2014-05-10 16:00 1:0
77 MIESZKO-CARBON Gniezno WARTA Międzychód 2014-05-10 17:00 1:1
78 PŁOMIEŃ Przyprostynia TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2014-05-11 17:00 3:1
79 POGOŃ Lwówek Iskra Szydłowo 2014-05-10 15:00 5:0
80 SOKÓŁ Pniewy SPARTA Oborniki 2014-05-10 17:00 1:1

 

 

Kolejka: 26 w dniach 2014-05-17/2014-05-18

81 1920 Mosina SOKÓŁ Pniewy 2014-05-17 16:00 3:2
82 SPARTA Oborniki POGOŃ Lwówek 2014-05-17 16:00 0:0
83 Iskra Szydłowo PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-05-17 16:00 1:1
84 TARNOVIA Tarnowo Podgórne MIESZKO-CARBON Gniezno 2014-05-17 17:00 0:0
85 WARTA Międzychód Lubuszanin Trzcianka 2014-05-17 17:00 2:3
86 HURAGAN Pobiedziska Leśnik Margonin 2014-05-18 15:00 1:1
87 1922 LECHIA Kostrzyn ŚWIT Piotrowo 2014-05-17 17:00 3:0
88 CZARNI Wróblewo ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-05-18 15:30 0:4

 

 

Kolejka: 27 w dniach 2014-05-24/2014-05-25

89 CZARNI Wróblewo 1920 Mosina 2014-05-25 15:30 3:2
90 ZJEDNOCZENI Trzemeszno 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-05-24 16:00 1:1
91 ŚWIT Piotrowo HURAGAN Pobiedziska 2014-05-25 16:00 0:3
92 Leśnik Margonin WARTA Międzychód 2014-05-24 17:00 0:4
93 Lubuszanin Trzcianka TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2014-05-24 17:00 5:0
94 MIESZKO-CARBON Gniezno Iskra Szydłowo 2014-05-24 17:00 1:2
95 PŁOMIEŃ Przyprostynia SPARTA Oborniki 2014-05-25 17:00 1:2
96 POGOŃ Lwówek SOKÓŁ Pniewy 2014-05-24 15:00 0:2

 

 

Kolejka: 28 w dniach 2014-05-31/2014-06-01

97 1920 Mosina POGOŃ Lwówek 2014-05-31 16:00 3:0
98 SOKÓŁ Pniewy PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-05-31 17:00 1:0
99 SPARTA Oborniki MIESZKO-CARBON Gniezno 2014-05-31 17:00 1:0
100 Iskra Szydłowo Lubuszanin Trzcianka 2014-05-31 16:00 1:2
101 TARNOVIA Tarnowo Podgórne Leśnik Margonin 2014-05-31 17:00 5:0
102 WARTA Międzychód ŚWIT Piotrowo 2014-05-31 17:00 3:0/wo/
103 HURAGAN Pobiedziska ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-06-01 15:00 2:0
104 1922 LECHIA Kostrzyn CZARNI Wróblewo 2014-05-31 17:00 3:0

 

 

Kolejka: 29 w dniach 2014-06-07

105 1922 LECHIA Kostrzyn 1920 Mosina 2014-06-07 17:00 2:1
106 CZARNI Wróblewo HURAGAN Pobiedziska 2014-06-07 17:00 2:3
107 ZJEDNOCZENI Trzemeszno WARTA Międzychód 2014-06-07 17:00 0:2
108 ŚWIT Piotrowo TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2014-06-07 17:00 0:3
109 Leśnik Margonin Iskra Szydłowo 2014-06-07 17:00 1:4
110 Lubuszanin Trzcianka SPARTA Oborniki 2014-06-07 17:00 1:1
111 MIESZKO-CARBON Gniezno SOKÓŁ Pniewy 2014-06-07 17:00 4:1
112 PŁOMIEŃ Przyprostynia POGOŃ Lwówek 2014-06-07 17:00 5:0

 

 

Kolejka: 30 w dniach 2014-06-14

113 1920 Mosina PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-06-14 17:00 4:1
114 POGOŃ Lwówek MIESZKO-CARBON Gniezno 2014-06-14 17:00 1:4
115 SOKÓŁ Pniewy Lubuszanin Trzcianka 2014-06-14 17:00 1:6
116 SPARTA Oborniki Leśnik Margonin 2014-06-14 17:00 6:1
117 Iskra Szydłowo ŚWIT Piotrowo 2014-06-14 17:00 3:0/wo/
118 TARNOVIA Tarnowo Podgórne ZJEDNOCZENI Trzemeszno 2014-06-14 17:00 2:1
119 WARTA Międzychód CZARNI Wróblewo 2014-06-14 17:00 3:2
120 HURAGAN Pobiedziska 1922 LECHIA Kostrzyn 2014-06-14 17:00 1:0

 

 

Terminarz rozgrywek ligi: PIŁA: KLASA OKRĘGOWA

RUNDA

Kolejka: 1 w dniach 11-08-2012/12-08-2012

1 Sokół Szamocin – GLKS Wysoka 2012-11-18 13:00 3:3
2 Iskra Szydłowo – Nielba II Wągrowiec 2012-08-11 16:00 5:3
3 Unia Wapno – Radwan Lubasz 2012-08-12 16:00 3:0
4 Fortuna Wieleń – Unia Ujście 2012-09-05 0:1
5 Łobzonka Wyrzysk – Sokół Damasławek 2012-08-12 15:00 1:1
6 TP Polonia Piła – Płomień Połajewo 2012-08-11 16:00 3:1
7 Korona Stróżewo – Pogoń Łobżenica 2012-08-11 16:00 2:5
8 Sparta Złotów – Iskra Krajenka 2012-08-11 16:00 2:2

 

Kolejka: 2 w dniach 15-08-2012

9 GLKS Wysoka – Iskra Krajenka 2012-08-15 16:00 1:1
10 Pogoń Łobżenica – Sparta Złotów 2012-08-15 16:00 2:2
11 Płomień Połajewo – Korona Stróżewo 2012-08-15 15:00 1:1
12 Sokół Damasławek – TP Polonia Piła 2012-08-15 17:00 1:3
13 Unia Ujście – Łobzonka Wyrzysk 2012-08-15 16:00 0:7
14 Radwan Lubasz – Fortuna Wieleń 2012-08-15 15:00 3:1
15 Nielba II Wągrowiec – Unia Wapno 2012-08-15 11:00 2:0
16 Sokół Szamocin – Iskra Szydłowo 2012-08-15 16:00 2:5

 

Kolejka: 3 w dniach 18-08-2012/19-08-2012

17 Iskra Szydłowo – GLKS Wysoka 2012-08-18 16:00 0:2
18 Unia Wapno – Sokół Szamocin 2012-08-18 16:00 1:4
19 Fortuna Wieleń – Nielba II Wągrowiec 2012-08-19 14:00 0:2
20 Łobzonka Wyrzysk – Radwan Lubasz 2012-08-19 15:00 4:1
21 TP Polonia Piła – Unia Ujście 2012-08-18 16:00 3:0
22 Korona Stróżewo – Sokół Damasławek 2012-08-18 13:00 1:6
23 Sparta Złotów – Płomień Połajewo 2012-08-18 16:00 1:1
24 Iskra Krajenka – Pogoń Łobżenica 2012-08-18 16:00 4:1

 

Kolejka: 4 w dniach 25-08-2012/26-08-2012

25 GLKS Wysoka – Pogoń Łobżenica 2012-08-26 16:00 1:4
26 Płomień Połajewo – Iskra Krajenka 2012-08-26 15:00 2:1
27 Sokół Damasławek – Sparta Złotów 2012-08-25 17:00 3:3
28 Unia Ujście – Korona Stróżewo 2012-08-23 18:00 3:5
29 Radwan Lubasz – TP Polonia Piła 2012-08-26 15:00 0:0
30 Nielba II Wągrowiec – Łobzonka Wyrzysk 2012-08-26 11:00 4:0
31 Sokół Szamocin – Fortuna Wieleń 2012-08-25 16:00 2:0
32 Iskra Szydłowo – Unia Wapno 2012-11-18 12:00 0:3

 

Kolejka: 5 w dniach 01-09-2012/02-09-2012

33 Unia Wapno – GLKS Wysoka 2012-09-01 16:00 3:1
34 Fortuna Wieleń – Iskra Szydłowo 2012-09-02 14:00 0:4
35 Łobzonka Wyrzysk – Sokół Szamocin 2012-09-02 15:00 0:1
36 TP Polonia Piła – Nielba II Wągrowiec 2012-09-01 16:00 1:3
37 Korona Stróżewo – Radwan Lubasz 2012-09-01 16:00 6:0
38 Sparta Złotów – Unia Ujście 2012-09-01 16:00 3:2
39 Iskra Krajenka – Sokół Damasławek 2012-09-01 16:00 2:4
40 Pogoń Łobżenica – Płomień Połajewo 2012-09-02 16:00 1:2

 

Kolejka: 6 w dniach 08-09-2012/09-09-2012

41 GLKS Wysoka – Płomień Połajewo 2012-09-09 16:00 1:1
42 Sokół Damasławek – Pogoń Łobżenica 2012-09-08 17:00 2:3
43 Unia Ujście – Iskra Krajenka 2012-09-08 16:00 1:2
44 Radwan Lubasz – Sparta Złotów 2012-09-09 15:00 2:1
45 Nielba II Wągrowiec – Korona Stróżewo 2012-09-09 11:00 2:2
46 Sokół Szamocin – TP Polonia Piła 2012-09-08 16:00 3:0
47 Iskra Szydłowo – Łobzonka Wyrzysk 2012-09-08 16:00 6:0
48 Unia Wapno – Fortuna Wieleń 2012-09-08 16:00 3:1

 

Kolejka: 7 w dniach 15-09-2012/16-09-2012

49 Fortuna Wieleń – GLKS Wysoka 2012-09-16 14:00 1:2
50 Łobzonka Wyrzysk – Unia Wapno 2012-09-16 15:00 1:2
51 TP Polonia Piła – Iskra Szydłowo 2012-09-15 16:00 2:2
52 Korona Stróżewo – Sokół Szamocin 2012-09-15 16:00 9:2
53 Sparta Złotów – Nielba II Wągrowiec 2012-09-15 16:00 0:1
54 Iskra Krajenka – Radwan Lubasz 2012-09-15 16:00 1:0
55 Pogoń Łobżenica – Unia Ujście 2012-09-15 16:00 2:0
56 Płomień Połajewo – Sokół Damasławek 2012-09-16 15:00 3:3

 

Kolejka: 8 w dniach 22-09-2012/23-09-2012

57 GLKS Wysoka – Sokół Damasławek 2012-09-23 16:00 1:3
58 Unia Ujście – Płomień Połajewo 2012-09-22 16:00 1:2
59 Radwan Lubasz – Pogoń Łobżenica 2012-09-23 15:00 1:2
60 Nielba II Wągrowiec – Iskra Krajenka 2012-09-23 11:00 4:3
61 Sokół Szamocin – Sparta Złotów 2012-09-22 16:00 3:0
62 Iskra Szydłowo – Korona Stróżewo 2012-09-22 16:00 3:1
63 Unia Wapno – TP Polonia Piła 2012-09-22 16:00 2:0
64 Fortuna Wieleń – Łobzonka Wyrzysk 2012-09-23 14:00 1:0

 

Kolejka: 9 w dniach 29-09-2012/30-09-2012

65 Łobzonka Wyrzysk – GLKS Wysoka 2012-09-30 15:00 1:1
66 TP Polonia Piła – Fortuna Wieleń 2012-09-29 16:00 0:0
67 Korona Stróżewo – Unia Wapno 2012-09-29 16:00 3:1
68 Sparta Złotów – Iskra Szydłowo 2012-09-29 16:00 5:2
69 Iskra Krajenka – Sokół Szamocin 2012-09-29 16:00 2:2
70 Pogoń Łobżenica – Nielba II Wągrowiec 2012-09-29 16:00 0:2
71 Płomień Połajewo – Radwan Lubasz 2012-09-30 15:00 3:0
72 Sokół Damasławek – Unia Ujście 2012-09-29 16:00 2:2

 

Kolejka: 10 w dniach 06-10-2012/07-10-2012

73 GLKS Wysoka – Unia Ujście 2012-10-07 15:00 2:1
74 Radwan Lubasz – Sokół Damasławek 2012-10-07 15:00 0:1
75 Nielba II Wągrowiec – Płomień Połajewo 2012-10-07 11:00 2:2
76 Sokół Szamocin – Pogoń Łobżenica 2012-10-06 15:00 1:6
77 Iskra Szydłowo – Iskra Krajenka 2012-10-06 15:00 3:1
78 Unia Wapno – Sparta Złotów 2012-10-06 15:00 1:3
79 Fortuna Wieleń – Korona Stróżewo 2012-10-07 14:00 0:4
80 Łobzonka Wyrzysk – TP Polonia Piła 2012-10-07 15:00 0:1

 

Kolejka: 11 w dniach 13-10-2012/14-10-2012

81 TP Polonia Piła – GLKS Wysoka 2012-10-13 15:00   3:1
82 Korona Stróżewo – Łobzonka Wyrzysk 2012-10-13 15:00   9:0
83 Sparta Złotów – Fortuna Wieleń 2012-10-13 15:00 3:1
84 Iskra Krajenka – Unia Wapno 2012-10-13 15:00   0:3
85 Pogoń Łobżenica – Iskra Szydłowo 2012-10-14 15:00 1:0
86 Płomień Połajewo – Sokół Szamocin 2012-10-14 15:00   6:2
87 Sokół Damasławek – Nielba II Wągrowiec 2012-10-13 15:00   0:1
88 Unia Ujście – Radwan Lubasz 2012-10-13 15:00   2:2

 

Kolejka: 12 w dniach 20-10-2012/21-10-2012

89 GLKS Wysoka – Radwan Lubasz 2012-10-21 15:00   1:0
90 Nielba II Wągrowiec – Unia Ujście 2012-10-21 11:00   6:0
91 Sokół Szamocin – Sokół Damasławek 2012-10-20 15:00   0:1
92 Iskra Szydłowo – Płomień Połajewo 2012-10-20 15:00   1:1
93 Unia Wapno – Pogoń Łobżenica 2012-10-20 15:00   2:1
94 Fortuna Wieleń – Iskra Krajenka 2012-10-21 14:00 2:2
95 Łobzonka Wyrzysk – Sparta Złotów 2012-10-21 14:00   1:4
96 TP Polonia Piła – Korona Stróżewo 2012-10-20 15:00   1:8

 

Kolejka: 13 w dniach 27-10-2012/28-10-2012

97 Korona Stróżewo – GLKS Wysoka 2012-10-27 14:00   7:2
98 Sparta Złotów – TP Polonia Piła 2012-10-27 14:00   4:1
99 Iskra Krajenka – Łobzonka Wyrzysk 2012-10-27 14:00   5:1
100 Pogoń Łobżenica – Fortuna Wieleń 2012-10-27 14:00   3:1
101 Płomień Połajewo – Unia Wapno 2012-10-28 14:00   4:1
102 Sokół Damasławek – Iskra Szydłowo 2012-10-27 14:00   1:2
103 Unia Ujście – Sokół Szamocin 2012-10-27 14:00   0:2
104 Radwan Lubasz – Nielba II Wągrowiec 2012-10-28 14:00 3:3

 

Kolejka: 14 w dniach 03-11-2012/04-11-2012

105 GLKS Wysoka – Nielba II Wągrowiec 2012-11-04 13:30 0:5
106 Sokół Szamocin – Radwan Lubasz 2012-11-03 13:30 2:1
107 Iskra Szydłowo – Unia Ujście 2012-11-03 13:30 4:0
108 Unia Wapno – Sokół Damasławek 2012-11-03 13:30 2:0
109 Fortuna Wieleń – Płomień Połajewo 2012-11-04 13:30 1:2
110 Łobzonka Wyrzysk – Pogoń Łobżenica 2012-11-04 13:30 2:1
111 TP Polonia Piła – Iskra Krajenka 2012-11-03 13:30 0:3
112 Korona Stróżewo – Sparta Złotów 2012-11-03 13:30 2:5

 

Kolejka: 15 w dniach 10-11-2012/11-11-2012

113 Sparta Złotów – GLKS Wysoka 2012-11-10 13:30   3:1
114 Iskra Krajenka – Korona Stróżewo 2012-11-10 13:30 2:4
115 Pogoń Łobżenica – TP Polonia Piła 2012-11-10 13:30   5:0
116 Płomień Połajewo – Łobzonka Wyrzysk 2012-11-11 13:30 2:0
117 Sokół Damasławek – Fortuna Wieleń 2012-11-10 13:30   8:0
118 Unia Ujście – Unia Wapno 2012-11-10 13:30   2:2
119 Radwan Lubasz – Iskra Szydłowo 2012-11-11 13:30   2:2
120 Nielba II Wągrowiec – Sokół Szamocin 2012-11-11 11:00 8:1

 

Kolejka: 16 w dniach 15.06.2013 r – przełożona / pogoda /

121 GLKS Wysoka – Sokół Szamocin 2013-06-15 16:00 5:2
122 Nielba II Wągrowiec – Iskra Szydłowo 2013-03-16 11:00 1:1
123 RADWAN Lubasz – Unia Wapno 2013-06-15 16:00 2:2
124 Unia Ujście – Fortuna Wieleń 2013-06-15 16:00 0:2
125 SOKÓŁ Damasławek – Łobzonka Wyrzysk 2013-06-15 16:00 3:1
126 Płomień Połajewo – TP Polonia Piła 2013-06-15 16:00 7:4
127 Pogoń Łobżenica – Korona Stróżewo 2013-06-15 16:00 2:2
128 Iskra Krajenka – Sparta Złotów 2013-06-15 16:00 0:3

Kolejka: 17 w dniach 24.04.2013 r

129 Iskra Krajenka – GLKS Wysoka 2013-04-24 17:30 0:2
130 Sparta Złotów – Pogoń Łobżenica 2013-04-25 18:00 0:0
131 Korona Stróżewo – Płomień Połajewo 2013-04-24 17:30 3:4
132 TP Polonia Piła – SOKÓŁ Damasławek 2013-04-24 17:30 1:2
133 Łobzonka Wyrzysk – Unia Ujście 2013-04-24 17:30 0:0
134 Fortuna Wieleń – RADWAN Lubasz 2013-04-24 17:30 3:4
135 Unia Wapno – Nielba II Wągrowiec 2013-04-24 17:30 1:3
136 Iskra Szydłowo – Sokół Szamocin 2013-04-24 17:30 2:0

Kolejka: 18 w dniu 22.05.2013 r

137 GLKS Wysoka – Iskra Szydłowo 2013-05-22 18:00 0:7
138 Sokół Szamocin – Unia Wapno 2013-05-22 18:00 0:4
139 Nielba II Wągrowiec – Fortuna Wieleń 2013-03-30 12:00 7:0
140 RADWAN Lubasz – Łobzonka Wyrzysk 2013-05-22 18:00 3:2
141 Unia Ujście – TP Polonia Piła 2013-05-22 18:00 1:4
142 SOKÓŁ Damasławek – Korona Stróżewo 2013-05-22 18:00 3:1
143 Płomień Połajewo – Sparta Złotów 2013-05-22 18:00 2:0
144 Pogoń Łobżenica – Iskra Krajenka 2013-05-22 18:00 3:3

Kolejka: 19 w dniach 05.06.2013 r

145 Pogoń Łobżenica – GLKS Wysoka 2013-05-06 18:00 3:0
146 Iskra Krajenka – Płomień Połajewo 2013-05-06 18:00 1:4
147 Sparta Złotów – SOKÓŁ Damasławek 2013-05-06 18:00 1:2
148 Korona Stróżewo – Unia Ujście 2013-05-06 18:00 7:0
149 TP Polonia Piła – RADWAN Lubasz 2013-06-06 18:00 6:1
150 Łobzonka Wyrzysk – Nielba II Wągrowiec 2013-06-15 16.00 1:3
151 Fortuna Wieleń – Sokół Szamocin 2013-05-06 18:00 2:0
152 Unia Wapno – Iskra Szydłowo 2013-05-06 18:00 1:1

Kolejka: 20 w dniach 13/14.04.2013 r

153 GLKS Wysoka – Unia Wapno 2013-04-14 15:00 6:1
154 Iskra Szydłowo – Fortuna Wieleń 2013-04-13 16:00 5:0
155 Sokół Szamocin – Łobzonka Wyrzysk 2013-04-13 16:00 0:1
156 Nielba II Wągrowiec – TP Polonia Piła 2013-04-14 11:00 2:2
157 RADWAN Lubasz – Korona Stróżewo 2013-04-14 15:00 3:3
158 Unia Ujście – Sparta Złotów 2013-04-13 16:00 1:4
159 SOKÓŁ Damasławek – Iskra Krajenka 2013-04-13 17:00 3:2
160 Płomień Połajewo – Pogoń Łobżenica 2013-04-14 15:00 0:2

Kolejka: 21 w dniach 20/21.04.2013 r

161 Płomień Połajewo – GLKS Wysoka 2013-04-21 15:00 4:0
162 Pogoń Łobżenica – SOKÓŁ Damasławek 2013-04-21 16:00 3:0
163 Iskra Krajenka – Unia Ujście 2013-04-20 16:00 1:1
164 Sparta Złotów – RADWAN Lubasz 2013-04-20 16:00 0:0
165 Korona Stróżewo – Nielba II Wągrowiec 2013-04-20 16:00 2:7
166 TP Polonia Piła – Sokół Szamocin 2013-04-20 16:00 3:1
167 Łobzonka Wyrzysk – Iskra Szydłowo 2013-04-21 15:00 1:2
168 Fortuna Wieleń – Unia Wapno 2013-04-20 16:00 0:2

Kolejka: 22 w dniu 27.04.2013 r

169 GLKS Wysoka – Fortuna Wieleń 2013-04-28 16:00 6:2
170 Unia Wapno – Łobzonka Wyrzysk 2013-04-27 16:00 2:0
171 Iskra Szydłowo – TP Polonia Piła 2013-04-27 16:00 1:1
172 Sokół Szamocin – Korona Stróżewo 2013-04-27 16:00 2:2
173 Nielba II Wągrowiec – Sparta Złotów 2013-04-28 13:30 2:1
174 RADWAN Lubasz – Iskra Krajenka 2013-04-27 16:00 1:0
175 Unia Ujście – Pogoń Łobżenica 2013-04-27 16:00 0:1
176 SOKÓŁ Damasławek – Płomień Połajewo 2013-04-27 17:00 1:0

Kolejka: 23 w dniu 01.05.2013 r

177 SOKÓŁ Damasławek – GLKS Wysoka 2013-05-01 17:00 3:2
178 Płomień Połajewo – Unia Ujście 2013-05-01 15:00 7:1
179 Pogoń Łobżenica – RADWAN Lubasz 2013-05-01 15:00 3:1
180 Iskra Krajenka – Nielba II Wągrowiec 2013-05-01 15:00 1:2
181 Sparta Złotów – Sokół Szamocin 2013-05-01 15:00 5:0
182 Korona Stróżewo – Iskra Szydłowo 2013-05-01 15:00 1:3
183 TP Polonia Piła – Unia Wapno 2013-05-01 15:00 2:2
184 Łobzonka Wyrzysk – Fortuna Wieleń 2013-05-01 15:00 4:2

Kolejka: 24 w dniu 05.05.2013 r

185 GLKS Wysoka – Łobzonka Wyrzysk 2013-05-05 16:00 0:0
186 Fortuna Wieleń – TP Polonia Piła 2013-05-05 16:00 1:1
187 Unia Wapno – Korona Stróżewo 2013-05-05 15:00 0:1
188 Iskra Szydłowo – Sparta Złotów 2013-05-05 15:00 3:1
189 Sokół Szamocin – Iskra Krajenka 2013-05-05 15:00 1:4
190 Nielba II Wągrowiec – Pogoń Łobżenica 2013-05-05 11:00 9:0
191 RADWAN Lubasz – Płomień Połajewo 2013-05-05 15:00 0:1
192 Unia Ujście – SOKÓŁ Damasławek 2013-05-05 14:00 1:3

Kolejka: 25 w dniach 11/12.05.2013 r

193 Unia Ujście – GLKS Wysoka 2013-05-11 16:00 0:3
194 SOKÓŁ Damasławek – RADWAN Lubasz 2013-05-11 17:00 4:1
195 Płomień Połajewo – Nielba II Wągrowiec 2013-05-12 15:00 3:2
196 Pogoń Łobżenica – Sokół Szamocin 2013-05-11 15:00 2:0
197 Iskra Krajenka – Iskra Szydłowo 2013-05-11 16:00 2:4
198 Sparta Złotów – Unia Wapno 2013-05-11 16:00 1:1
199 Korona Stróżewo – Fortuna Wieleń 2013-05-11 16:00 2:1
200 TP Polonia Piła – Łobzonka Wyrzysk 2013-05-11 15:00 3:0

Kolejka: 26 w dniach 18/19.05.2013 r

201 GLKS Wysoka – TP Polonia Piła 2013-05-19 16:00 5:3
202 Łobzonka Wyrzysk – Korona Stróżewo 2013-05-19 18:00 7:2
203 Fortuna Wieleń – Sparta Złotów 2013-05-18 16:00 2:4
204 Unia Wapno – Iskra Krajenka 2013-05-18 16:00 1:2
205 Iskra Szydłowo – Pogoń Łobżenica 2013-05-18 16:00 2:3
206 Sokół Szamocin – Płomień Połajewo 2013-05-18 16:00 1:5
207 Nielba II Wągrowiec – SOKÓŁ Damasławek 2013-05-19 11:00 3:0
208 RADWAN Lubasz – Unia Ujście 2013-05-19 15:00 0:1

Kolejka: 27 w dniach 25/26.05.2013 r

209 RADWAN Lubasz – GLKS Wysoka 2013-05-26 15:00 0:2
210 Unia Ujście – Nielba II Wągrowiec 2013-05-25 16:00 0:4
211 SOKÓŁ Damasławek – Sokół Szamocin 2013-05-25 17:00 1:2
212 Płomień Połajewo – Iskra Szydłowo 2013-05-26 15:00 2:4
213 Pogoń Łobżenica – Unia Wapno 2013-05-26 16:00 2:5
214 Iskra Krajenka – Fortuna Wieleń 2013-05-25 16:00 2:1
215 Sparta Złotów – Łobzonka Wyrzysk 2013-05-25 16:00 3:2
216 Korona Stróżewo – TP Polonia Piła 2013-05-25 16:00 6:5

Kolejka: 28 w dniu 30.05.2013 r

217 GLKS Wysoka – Korona Stróżewo 2013-05-30 16:00 1:6
218 TP Polonia Piła – Sparta Złotów 2013-05-30 15:30 0:2
219 Łobzonka Wyrzysk – Iskra Krajenka 2013-05-30 15:00 3:0
220 Fortuna Wieleń – Pogoń Łobżenica 2013-05-30 17:00 2:1
221 Unia Wapno – Płomień Połajewo 2013-05-30 17:00 3:3
222 Iskra Szydłowo – SOKÓŁ Damasławek 2013-05-30 15:00 4:2
223 Sokół Szamocin – Unia Ujście 2013-05-30 15:00 0:1
224 Nielba II Wągrowiec – RADWAN Lubasz 2013-05-30 11:00 2:0

Kolejka: 29 w dniu 02.06.2013 r

225 Nielba II Wągrowiec – GLKS Wysoka 2013-06-02 11:00 1:2
226 RADWAN Lubasz – Sokół Szamocin 2013-06-02 15:00 3:2
227 Unia Ujście – Iskra Szydłowo 2013-06-02 15:00 0:2
228 SOKÓŁ Damasławek – Unia Wapno 2013-06-02 15:00 1:1
229 Płomień Połajewo – Fortuna Wieleń 2013-06-02 15:00 1:3
230 Pogoń Łobżenica – Łobzonka Wyrzysk 2013-06-02 15:00 3:2
231 Iskra Krajenka – TP Polonia Piła 2013-06-02 15:00 1:2
232 Sparta Złotów – Korona Stróżewo 2013-06-02 15:00 2:2

Kolejka: 30 w dniu 08.06.2013 r –obligatoryjny

233 GLKS Wysoka – Sparta Złotów 2013-06-08 17:00 0:1
234 Korona Stróżewo – Iskra Krajenka 2013-06-08 17:00 5:1
235 TP Polonia Piła – Pogoń Łobżenica 2013-06-08 17:00 1:3
236 Łobzonka Wyrzysk – Płomień Połajewo 2013-05-15 18:00 1:4
237 Fortuna Wieleń – SOKÓŁ Damasławek 2013-06-08 17:00 1:2
238 Unia Wapno – Unia Ujście 2013-06-08 17:00 7:0
239 Iskra Szydłowo – RADWAN Lubasz 2013-06-08 17:00 5:0
240 Sokół Szamocin – Nielba II Wągrowiec 2013-06-08 17:00 0:7