Wysoka wygrana z Lechią Kostrzyn !

Trzecia kolejka i niewygodna Lechia Kostrzyn na drodze Iskry Szydłowo. Tym razem wysokie, zasłużone zwycięstwo 6 : 1 / 3 : 0 / !

W poprzednim sezonie Lechia Kostrzyn zajęła 9. Miejsce z dorobkiem 40 punktów. Na wiosnę poprzedniego sezonu Iskra przegrała w Kostrzynu 2 : 1. Być może tych punktów zabrakło na koniec do awansu. Dzisiaj okazja do rewanżu. W dwóch pierwszych kolejkach Lechia nie zdobyła punktów. Przegrana w 1-szej kolejce  z Zielonymi Lubosz 1 : 0 na wyjeździe i 0 : 1 u siebie z Unią Swarzędz.

Iskra Szydłowo się rozkręca. Po remisie 1 : 1 z GKS Dopiewo, wygrana w Luboszu z Zielonymi 3 : 1 tydzień temu. W tym tygodniu, na treningach Tomasz Kowalski nie mógł liczyć na wszystkich zawodników. Roman Michorek ostre zaziębienie. Kolejny nieobecny to Janek Turkowiak. Jasio ma problemy z mięśniem dwugłowym i musi pauzować. Mamy nadzieją, że w następnym meczu Jasio już zagra. Dzisiaj się okazało, że Cyruk ma grypę żołądkową i też nie zagra.

Mamy wyrównany zespół i nie ma problemów z zastępstwem. Wygrana 6 : 1 z mocnym zespołem z Kostrzyna robi wrażenie. Zadecydowało ostatnie 5 minut pierwszej połowy, kiedy to nasz zespół zdobył 3 bramki.

Ocena meczu w wywiadach z trenerami i Markiem Hermanowiczem.

BRAMKI: HERMANOWICZ w 40 i 42 min., WOJCIECHOWSKI w 44 min. z karnego , SKWAREK w 70 i 89 min. i NAWROCKI w 72 min.

ISKRA SZYDŁOWO: BRUSKI, MIKOŁAJCZAK S., KŁĄCZYŃSKI, MIKOŁAJCZAK A., JURACKI / cz.k. w 79 min. /, MICHOREK, CIUPA, HERMANOWICZ / POPIOŁEK od 52 min. /, FERTIKOWSKI / SKWAREK od 67 min./, BEDNARZ / KOSIŃSKI od 62 min. /, WOJCIECHOWSKI / NAWROCKI od 60 min./.

REZERWOWI: SKUZA, PINKOWSKI.