Z KS Luboński tylko 1 : 1 / 1 : 0 /.

Iskra Szydłowo tylko zremisowała u siebie z beniaminkiem IV ligi KS Luboński. Mecz spokojnie powinien być wygrany ale ponownie zawiodła skuteczność.

Przed tygodniem plan był prosty – 6 punktów w dwóch meczach u siebie. Połowę zadania Iskra wykonała przed tygodniem, pokonując wysoko Lechię Kostrzyn. Dzisiaj nie dokończyła tematu, zaledwie remisując z KS Luboński 1 : 1 / 1 : 0 /.

Powtarza się sytuacja z przeszłości – słaba gra z teoretycznie słabszym rywalem / do tej pory KS Luboński miał 3 porażki /, nonszalancja w sytuacjach 100 – 200 procentowych.

Potwierdziła się jeszcze raz zasada – nie strzelasz ne wygrywasz a niewykorzystane sytuacje się mszczą.

Przed meczem, minutą ciszy uczczono pamięć tragicznie zmarłego Kacpra BURKA – byłego piłkarza drużyny trampkarzy Iskry Szydłowo. Cześć jego pamięci !

Po meczu, w rozmowie telefonicznej trener Kowalski nie krył wzburzenia i powiedział: “Rozważam rezygnację z pracy. Może zespół potrzebuje innych bodźców. Ten mecz przegraliśmy w głowach już wczoraj. Lekceważenie przeciwnika, brak realizacji założeń taktycznych to główne przyczyny tego remisu – dla mnie porażki. Cały tydzień mówimy sobie co innego a w dniu meczu jesteśmy myślami na wakacjach a nie na boisku. We wtorek na treningu zapadną wszystkie decyzje personalne. Zamiast uczyć się na bledach to je powielamy. Brakuje nam mentalności zwycięzców. Ten mecz nie pozostanie bez konsekwencji” – zakończył trener. Było ostrzej ale to akurat nie nadaje się do publikacji.

BRAMKA : MIKOŁAJCZAK Adrian w 34 min. głową, po rzucie rożnym.

ISKRA SZYDŁOWO: BRUSKI, MIKOŁAJCZAK S. / SKWAREK od 46 min./, KŁĄCZYŃSKI, MIKOŁAJCZAK A., PINKOWSKI, MICHOREK, CIUPA, NAWROCKI / POPIOŁEK od 55 min. /, BEDNARZ / KOSIŃSKI od 55 min./, CYRUK / FERTIKOWSKI od 67 min./, WOJCIECHOWSKI.

REZERWOWI: SKUZA, TURKOWIAK.

Bramki Darek Furgała

Jerzy Siwiec

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.