1/4 PP i koniec przygody.

Nie umilkły echa sobotniego meczu z Sokołem Szamocin w lidze a już w środę gramy z Wełną Skoki w ćwierćfinale Pucharu Polski strefy pilskiej. Po dobrym, emocjonującym meczu przegrywamy 1 : 3 / 1 : 1 / i kończymy przygodę w tych rozgrywkach na poziomie ćwierćfinału.

Skoki – miasto w Polsce położone w województwie wielkopolskim, w powiecie wągrowieckim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Skoki. Miasto liczy około 4000 mieszkańców.

Wełna to drużyna V. ligi. Aktualnie 8. pozycja z 14. punktami / 4 – 2 – 3 /. Dzisiaj w roli faworyta. W poprzedniej rundzie wyeliminowała Lubuszanina Trzcianka.

GKS Iskra Szydłowo obniżyła loty. Remis w lidze z MKP i nieznaczna porażka w Szamocinie, problemy zdrowotne, spadek na 3. miejsce w tabeli. Czy w pucharze zagramy na takim poziomie, który pozwoli wygrać i awansować do półfinału tych rozgrywek. Dla przypomnienia Iskra w finale Pucharu Polski strefy pilskiej zagrała 5 – cio krotnie, wygrywając 2 razy.

Iskra zagrała dobre spotkanie. Dobrze wypadła nasza młodzież / Jakub Rak, Wiktor Brodawka, Gracjan Kowalski, Artur Dąbrowski, Wiktor Roicki, Paweł Wołczko, Paweł, Kurek /, dobra, zremisowana 1 : 1 pierwsza połowa.

Niestety zabrakło skuteczności i trochę szczęścia bo sytuacje na inny, lepszy wynik były.

W 5. min. tracimy gola i przegrywamy 0 : 1 a już minutę później Jakub Rak doprowadza do remisu 1 : 1 po świetnej akcji Łukasza Skwarka.

Po przerwie mogliśmy prowadzić w 53. min. po  akcja Rak – Papaj. Strzał Bartka instynktownie broni bramkarz Wełny a dobitka Adriana Mikołajczaka nieskuteczna.

Niewykorzystane sytuacje się mszczą i Wełna wychodzi na prowadzenie 1 : 2 w 57. min. Strzał z 20 m. po rzucie rożnym. W 60. min. przegrywamy już 1 : 3 po klasycznej kontrze.

Do końca mieliśmy przewagę, sytuacje ale wynik nie uległ zmianie.

Gratulacje dla Wełny Skoki i powodzenia w kolejnych meczach.

Iskra skupia się już tylko na lidze i meczu w sobotę z Radwanem Lubasz. Sobota, Szydłowo, godz. 14.00.

GKS ISKRA SZYDŁOWO: DĄBROWSKI, MIKOŁAJCZAK / KUREK /, BRODAWKA, MICHOREK, KŁĄCZYŃSKI, SKWAREK / WOŁCZKO /, PAPAJ / SIATKOWSKI /, MARTENKA / KOWALSKI /, NOWAK, GAŁECKI, RAK / ROICKI /.

REZERWOWI: ZIELONKA, ANDRZEJEWSKI.

Siwiec

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.