Druga wygrana rezerw Iskry Szydłowo.

Druga kolejka rundy wiosennej A klasy i druga wygrana podopiecznych Piotra Majewskiego. Dzisiaj Skup Złomu Cichy Iskra Szydłowo II pokonał Zryw Sypniewo 4 : 0 / 3 : 0 /.

Na jesieni problemy ze skompletowaniem jedenastki a na wiosnę urodzaj chętnych do gry w Szydłowie. Co raz to nowi zawodnicy pojawiają się w składzie II -go zespołu i jest to zasługa trenera Majewskiego, jego asystenta Sławka Komenderskiego i sponsora zespołu Mariusza Cichego. To tylko cieszy bo jest rywalizacja a za tym idzie wynik.

“Klub stwarza dobre warunki, panuje fajna atmosfera, mamy sponsora Mariusza Cichego. Młodość połączona z rutyną, rywalizujemy a przy okazji fajnie się bawimy. Po wygranym meczu grillujemy tak jak np. dzisiaj” – mówi zadowolony trener Piotr Majewski.

Już w 10 min. przypomniał o sobie Paweł Olecki, który wrócił do składu i od razu zapisał się w protokole golem strzelonym głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

W 25 min. prowadzimy 2 : 0 po golu Wojtyniaka i akcji lewą strona Błażeja Hejaka.

Na 3 : 0 strzela Baczkowski, który wykorzystuje błąd obrony gości.

Do przerwy 3 : 0, trener Majewski daje pograć wszystkim i dokonuje szeregu zmian.

Po przerwie dokładamy jednego gola. Na 4 : 0 strzela Kieruj po podaniu Nadskakuły..

Drużyna Zrywu Sypniewo mimo porażki zostawiła w Szydłowie dobre wrażenie. Walczyli o strzelenie bramki do ostatniej minuty i to się chwali. Mieli momenty optycznej przewagi. Zabrakło im trochę szczęścia bo 2  – 3 sytuacje do strzelenia bramki były.

PUNKT SKUPU ZŁOMU CICHY ISKRA SZYDŁOWO II : STASIAK, BIEŃ, HEJAK, OLECKI, WOJTYNIAK, BĘBEN, KOMENDERSKI J., BACZKOWSKI, DOMIŃCZAK, CZESZEJKO, ZUBLEWICZ oraz ZAWIERUCHA, SZAFRANIEC, ZUPNIK, ZIEMBIKIEWICZ, NADSKAKUŁA, MAJEWSKI, KOMENDERSKI S., KIERUJ.

Jerzy Siwiec

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.